על שפת הנהר

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

סיימתי סבב של פגישות עסקים בברלין. "הכל מתנהל כשורה", אמרתי לאורית כשחזרתי הביתה והתיישבנו בחצר שלנו לשתות משהו. היה זה הביקור הראשון שלנו בבירה הגרמנית לאחר שקנינו בית מקסים בשרלוטנבורג (אחת משכונותיה של העיר) והיתה לנו הנאה מרובה מן הפרטיות והשקט. "הרבה יותר טוב נעים להיות בבית משלנו מאשר להיות כל הזמן בכל מיני מלונות, לא היית אומרת?" הערתי בסיפוק. הייתי מאוד מרוצה מן הקניה הזאת.

"לא שסבלנו במיוחד..." ענתה לי אורית. "כשאתה משתכן במלון ששבעים אחוזים ממנו בבעלותך, אין לך מה להתלונן..."

אמת. תמיד היינו שמשתמשים באותו מלון שרובו בבעלותי, וכמובן שלא שילמנו דבר וגם השירות שקיבלנו היה Extra VIP. אבל בכל זאת, תמיד עדיפים בעיני מגורים בבית פרטי, מאשר במלון. דאגנו שתהיה בבית עוזרת המגיעה פעם ביום לסדר ולנקות, כך ששום טירחה לא נפלה עלינו. ומאחר ואורית מעדיפה לבשל בעצמה, גם לא חסר היה לנו חדר האוכל. שלא לדבר על כך שהאוכל במלון לא כשר, ותמיד היתה בעיה מה לעשות לגבי זה.

"ושלא לדבר על כך שאת יכולה לצרוח כאוות נפשך כשאת גומרת, ואין מי שיתלונן..." הוספתי. תמיד חששתי שמא מישהו מן ה'שכנים' במלון ישמע את הסקס הפרוע שלנו. זה מביך.
"אתה מצחיק", ענתה אורית. "להזדיין על החוף מול קהל צופים – זה לא מטריד אותך. אבל שישמעו את גניחות האביונה לי במלון, זה 'חס ושלום'... חחחחח...."
"יש הבדל, ואת יודעת זאת".
"כן, כן... אני יודעת... Just teasing you...."
סיימתי את המשקה שלי וקמתי. "עדיין לא שלש אחר הצהרים. כל היום – או לפחות חצי ממנו – עוד לפנינו. מתחשק לך לצאת לטייל?"
"בהחלט. אני מתבשלת פה בבית כל היום, והתחיל להיות לי משעמם. מה אתה מציע?"

* * *

בזריזות רבה ארזה לנו אורית סל פיקניק. לאחר מכן החליפה את שמלת-הבית הסקסית הקצרצרה שלה באחת משמלות הסטרלפס הפרחוניות שלה, ונעלה סנדלי עקב שחורים. הרצועה הקדמית הדקה והשקופה שלהן הותירה את הבהונות המקסימות שלה חשופות לגמרי. "כדי שתוכל להנות מן 'הנוף'..." אמרה לי היפיפיה שלי, קורצת בשובבות. לבשתי מכנסיים מחוייטים קלים בצבע לבן, חולצת פולו שחורה, ובהרגשה של אווריריות יצאנו אל הדרך. "בואי נסע צפונה, לכיוון הניגסדורף", הצעתי. "זו עיירה מאוד ציורית ויפה. נהר Havel מתפתל שם לאורך קווי הטבע, ויש כמה חופים קטנים ומבודדים שנוכל להנות מהם."

הנסיעה לא היתה מהירה, זו היתה השעה שרבים יוצאים מן העיר בתום יום העבודה ועושים את דרכם הביתה, אל עיירות הלווין של ברלין. אבל זה לא הפריע לי. נהניתי מכל רגע שאורית איתי, ומאחר ומעולם לא נגמרים לנו הנושאים לשיחה, הנסיעה – אף כי יחסית איטית – היתה מהנה מאוד.

השעה היתה קצת אחרי ארבע כאשר הגענו אל הניגסדורף. קודם כל נכנסנו לבית קפה קטן ומקסים כדי לשתות משהו, ולאחר מכן יצאנו לסיור רגלי בעיירה המקסימה. "אילו חיים נהדרים יש למי שגר במקומות כאלו, קטנים ושקטים ויפים כל כך", אמרה אורית. "כשנצא לפנסיה, אני רוצה שנגור במקום כזה."

"במקומות כאלו כולם מכירים את כולם. את בטוחה שאת רוצה לחיות בעיירה שכולם מכירים אותך, ומן הסתם יודעים עליך הכל? קשה להסתיר סודות במקומות כאלו..."

אורית לא ענתה. היא שלחה יד וחבקה את מתני, ואני הקפתי בידי את כתפיה. כך טיילנו חבוקים, נהנים מן הארכיטקטורה הכפרית ומן השלווה שבכנפיה.

"בוא נחזור אל המכונית ונמצא לנו spot לפיקניק, ליד הנהר", בקשה אורית.

ללא קושי מצאנו נקודה מבודדת מול הנהר, פרסנו שמיכה והוצאנו מאכל ומשקה. בקבוק היין הלבן נשמר קר במקרר של הרכב, וכעת היה מרווה ומהנה במיוחד. מסיימנו לאכול ולשתות, נשכבנו ופנינו אל השמים הכחולים, ואורית הניחה את ראשה על חזי. ליטפתי אותה ברוך. אורית הפנתה את פניה וחייכה לי את החיוך המסחרר שלה. "החיים איתך ולצידך הם fairytale..." לחשה לי. התרוממתי ונישקתי לשפתיים האדומות והחושניות של אהובתי. "ולהיות איתך זה כמו חלום..." עניתי. התחבקנו, ואז הרגשתי את הייחום משתלט על אורית. קשה להסביר זאת. מעין חום עולה ממנה, הגוף שלה מתגמש בין זרועותי ונצמד אלי, והיא – לדעתי ללא כוונה או מודעות – דוחקת את הערווה שלה לכיווני. וכשזה קורה, כשאני מרגיש את הייחום הזה שלה, גלי התשוקה עוברים אלי מיד וגם הדם הזורם בעורקי מתחיל לרתוח. מכאן, הדרך אל סקס קצרה מאוד...

התגלגלנו יחד על השמיכה. כעת הייתי מעל אורית, מנשק לשפתיה בתאווה. היא נענתה לי, מאפשרת ללשוני לחדור אל פיה וללקק את הלשון שלה. ידיה החלו פורמים את מכנסי, עוד רגע ואצבעותיה מצאו את האיבר שלי שהלך ותפח, ושיחררו אותו מכילאו. משכתי כלפי מטה את שמלתה של אורית, חושף את שדיה הנהדרים. מצאתי את הפטמות החדות ומצצתי אותן, גורם להן להזדקף עוד יותר. אורית נגחה בתשוקה. שלחתי אצבעות והכנסתי לכוס שלה, מרטיב ומביא אותן אל פי כדי לטעום מן המתיקות הנהדרת של אורית. היא פיסקה את רגליה, מאפשרת לי גישה נוחה אל הפות הלוהט. השתחררתי מן המכנסיים, עליתי מעל היפיפיה שלי וחדרתי אל התנור הלוהט. הזין שלי, שהיה כעת בכל גודלו, שקע עמוק פנימה, סוחט מאורית אנחת עונג עמוקה. ציפורניה שקעו בגבי, והיא הצמידה אותי אליה. התנשקנו, והתחלתי לנוע בתוכה פנימה והחוצה. האגן של אורית הגיב אוטומאטית, ועלה אלי בכל פעם שהשקעתי את עצמו עמוק לתוך הכוס הצר. הגניחות שעלו מאורית העידו כאלף עדים על תשוקתה, על הנאתה הרבה מן ההתעלסות החושנית שלנו על שפת הנהר. לא זמן רב חלף, ואורגזמה ראשונה אפפה את אורית והיא נירעדה כולה שעה שגלי העונג התנפצו לכל אורכו של גופה המושלם. "אאאאחחחח..... עוד..... עוד... אאאאאהההה...." נאנקה אורית, גומרת עוד ועוד ולא משחררת את אחיזתה ממני ולו לרגע אחד.

"עכשיו אתה..." לחשה אורית באוזני. "אני רוצה שתגמור חזק ותשפיך בתוכי... מלא אותי בזרע שלך..." היא בקשה בקול צרוד מתשוקה. המשכתי לנוע פנימה והחוצה מן הכוס של אורית, מתוך כוונה לגמור בתוכה. ידעתי שההשפרצה תביא את אורית לאורגזמה נוספת, ומאוד רציתי שנגיע לפורקן משותף. אלא שאז...
... אז ראיתי שאנחנו לא לבד!
קפאתי.
כעשרים או שלושים מטרים מאיתנו, מוסתרים חלקית ע"י הצמחיה העבותה, כרעו כמה נערים. במבט חטוף ראשון הערכתי את גילם בסביבות החמש-עשרה או שש-עשרה. הם השתדלו מאוד שלא נראה אותם, אך הסקרנות – וכנראה גם תאוות בני-הנעורים – גרמו לכך שהם לא מאוד נזהרו, ולכן היו גלויים לעין, לפחות חלקית.

"אורית... אנחנו לא לבד..." לחשתי. אורית נשאה את עיניה אל אותו כיוון אליו הסתכלתי, וכעבור רגע גיכחה. "נו... למה ציפית?" לחשה אלי בחזרה. "חבורה של חרמנים יצאה לטיול בטבע, ומזלם שיחק להם להיתקל בזוג שמזדיין על גדות הנהר... אתה חושב שהם לא ישבו ויצפו במתרחש?..."

לא, לא ציפיתי מהם שלא יתסכלו. אילו הייתי במקומם, הייתי עושה את אותו הדבר.
"מה אתה אומר? שניתן להם להמשיך לצפות?" שאלה אורית.
"אין לי התנגדות, בתנאי שישמרו מרחק סביר", השבתי. התרוממתי מעל אורית, שולף את הזין שלי ממנה, ופניתי אל כיוון הנערים. "הי, אתם שם," קראתי להם בגרמנית. "אתם רוצים לבוא ולהסתכל יותר מקרוב?"

הצעירים היססו. אני מניח שהם ציפו שמן הסתם נצרח עליהם ונגרש אותם מן המקום לכל הרוחות. בכל מקרה, בוודאי לא ציפו שיזמינו אותם להמשיך ולהסתכל, ועוד מקרוב... אורית התרוממה לצידי, שלחה אליהם את אחד מן החיוכים ה'ממיסים' שלה, וסימנה להם להתקרב. "בואו", פנתה להם בגרמנית. "אתם יכולים לשבת שם ולהסתכל במה שאנחנו עושים", והיא הצביעה על הדשא הסמוך. הנערים יצאו מן המיסתור המגוחך שלהם, והתקדמו לעברנו בהיסוס. "שם", הצבעתי על אותה חלקת דשא עליה הצביעה אורית. "שבו שם, אל תתקרבו יותר, ואתם יכולים להמשיך לצפות בנו".

הם היו חבורה של חמישה נערים, שנראו כמו בחורים רגילים לגמרי. אינני יכול לתאר אותם, כי לא התעמקתי בהם יתר על המידה. מה שעניין אותי באותו רגע היה להמשיך ולזיין את אורית, ולהשפיך. הזין שלי היה זקוק לפורקן. אורית ידעה זאת, לכן משכה אותי אליה כך שהזין שלי שב ושקע בכוס שלה. הדבר היחיד שהיא שינתה ביחס למה שעשינו עד עתה, היה הזווית בה שכבה. היא היטתה עצמה כך שהצעירים הצופים בנו כעת בגלוי יוכלו לראות טוב יותר מה שאנחנו עושים. היא הרימה את רגליה גבוה ופיסקה אותם בהרחבה, כדי שהחבר'ה הלו יראו היטב כיצד נכנס בה הזין הענק שלי, עמוק לכוס הצר והמקסים.

כאמור, חזרתי ושקעתי בתוך הכוס הלוהט. זיינתי אורית בכוח, ודי מהר הגעתי לאורגזמה. השפיך שלי החל ניתז עמוק אל מעמקי הרחם של בת הזוג שלי, וכפי שחשבתי זה גרם לאורית לאורגזמה נוספת. אין לי ספק שהקהל שלנו ראה היטב את הגמירה המשותפת שלנו. את רעידותיה וגניחותיה של אורית האורגזמית אי אפשר להחמיץ...

משחלפה הגמירה המשותפת שלנו, הזדרזה אורית להרחיק אותי מעליה. היא מימקה אותי על ברכי ולקחה את הזין שלי בפה. הוא היה מכוסה בתערובת של זרע ונוזלי הפות של אורית, אך ממתי דברים טריוויאליים מעין אלו עצרו את הנימפומנית שלי?... אורית מצצה את הזין שלי בכוח, מזרימה אל תוכו דם חדש ומכינה אותו להמשך. וכאשר הייתי מוכן לקראת אותו המשך, הסתובבה אורית על ברכיה ופיסקה את העכוזים שלה. החור של התחת שלה קרץ אלי, וידעתי בדיוק מה מצופה ממני כעת. מבלי להסס שלחתי את לשוני אל הרקטום המדהים של אורית, מלקק אותו סביב סביב ואז גם משקיע את הלשון שלי עמוק פנימה, עמוק ככל יכולתי. אורית גנחה בתאווה, נהנית מכל מגע של הלשון שלי בתוך החור של התחת שלה, וללא ספק מתרגשת לקראת מה שמחכה לה...

"תסתכלי..." אמרתי לה כאשר עליתי רגע מבני העכוזים כדי לקחת קצת אוויר. "הם מאוננים..." אורית הפנתה את מבטה אל קבוצת הנערים וחייכה. חמישתם שלפו את האיברים שלהם והיו שקועים באוננות. נו, טוב... זה היה מובן מאליו. כמה פעמים כבר יצא להם לחוות זוג שמזדיין מולם?... "תן להם לעשות מה שהם רוצים", בקשה אורית, "ואל תשכח להמשיך ללקק לי את התחת... אני צריכה אותך שם בפנים, וכדאי מאוד שתכין אותי כמו שצריך לפני שאתה דוחף פנימה לתוכי את המפלצת הענקית הזאת שלך..."

"כן... בטח..." גיכחתי. אפשר לחשוב... הלוא החור הזה של אורית מסוגל לקבל בקלות כמעט כל דבר, כולל את ה"מפלצת" הזאת שלי... היה ברור לי שאורית פשוט רוצה עוד ליקוקים בתוך החור של התחת שלה, וכמובן שלא היה בכוונתי לאכזב אותה. המשכתי ללקק אותה שם במרץ, נהנה זה מאוד. כן, אני מאוד מאוד אוהב ללקק את החור של התחת של אורית...

מה שכן, להכניס את הזין לשם זה יותר כיף מאשר ללקק... אז כאשר החלטתי ש'זהו זה', נעמדתי מאחורי אורית שהיתה כעת בתנוחת דוגי, פסקתי את הרגליים והתחלתי לרדת עם הזין הזקור לכיוון התחת שלה. בזווית העין ראיתי – וראתה גם אורית – את הצופים בנו מאוננים במרץ. לא הבחננו בשום דבר יוצא דופן לגביהם, למעט העובדה שלשניים מהם היו איברי-מין גדולים למדי. לא מפלצתיים, אבל מכובדים בהחלט. כל חמשת הנערים נעצו את עיניהם בנו, לא מחמיצים דבר מן ה'מופע' שנערך לעיניהם. לכן אין לי ספק שהם ראו היטב איך אני מכוון את הזין הענק אל החור של התחת של אורית, ומשקיע אותו פנימה ללא קושי. אורית פלטה גניחה ארוכה, מקבלת אותי בתחת שלה באהבה. איזנתי את עצמי, והתחלתי לזיין את התחת של אורית, תחילה באיטיות, ואז בקצב גובר. אורית שלחה יד ואוננה לעצמה את הדגדגן מתוך כוונה לגמור יחד איתי.

"תסתכל..." אמרה לי אורית תוך כדי הזיון של התחת שלה, מפנה את תשומת ליבי ל'קהל' שלנו. "הם מגבירים את קצב האוננות, ובקרוב ישפיכו." ואכן, חמשת הנערים היו כעת באקסטזה, משפשים כל אחד את הזין שלו בחוזקה, לא מסירים את מבטם מאיך שאנחנו מזדיינים. ללא ספק, הם יכולו לראות בברור איך הזין הענק שלי חודר לתחת המעוצב-לתפארת של אורית, מרחיב את החור ומיסב לנו הנאה רבה. אחד מן המאוננים גנח והתמתח, והתיז מהזין שלו שפריץ של זרע, שניטח בכוח אל הדשא. אורית, שכזכור אוהבת לראות זין משפיך, התגרתה מאוד ממה שראתה. והגירוי שלה התגבר אפילו עוד יותר כאשר שאר הנערים החלו משפיכים מהזין שלהם ומשפריצים לכל עבר במה שהיה נראה כמו אורגיה של אוננות. וואוו! זה היה מחרמן! ואני זוכר, שאחד מן הצעירים הללו היתה לו השפכה גדולה מאוד, וראינו היטב איך מהזין שלו יוצאים צרורות ארוכים וכבדים של שפיך.

"אני קרובה..." נאנקה אורית, מעסה את הדגדגן שלה בכוח. שיחררתי את עצמי, נתתי לאורגזמה להשתלט עלי, ובעוד אורית מרחפת על ענני הגמירה של עצמה, השפכתי בעוצמה עמוק לתוך התחת שלה, פורק בעונג מטען שני של שפיך לאותו יום. את 'זנב' האורגזמה שלי חוויתי כאשר שלפתי את הזין מהחור של תחת של אורית, נהנה לראות אותו פעור ורחב ואדום... וכל השפיך שלי מקשט אותו. בזווית העין ראיתי שגם הבחורים נהנים לראות את חור התחת הפעור של אורית, אולם הם עשו את זה תוך כדי ניגוב הידיים והזין שלהם, והתרחקות מן המקום.

* * *

"זו היתה חוויה מעניינת", אמרתי לאורית שעה שעושים היינו את דרכנו הביתה. "אני לא זוכר שהיה לנו אי-פעם קהל כ"כ צעיר..."
"אל תצחק... אני לא בטוחה שמה שעשינו היה חוקי..." ענתה אורית.
"בחייך... לא עשינו כלום. ביחס אליהם היינו פאסיביים לחלוטין. מה היינו אמורים לעשות? לגרש אותם? זו היתה זכותם להיות במקום בדיוק כמו שזו היתה זכותנו. שטח ציבורי."
"וזו היתה זכותנו לעשות סקס במקום שהוא שטח ציבורי?..."
"אורית, זו גרמניה... נהרות, אגמים, פארקים... אנשים עושים פה מה שהם רוצים... בכל מקרה, מה דעתך על הבחורים הללו שצפו בנו? השפיכו יפה מאוד..."
"בהחלט. ולאחד מהם היתה השפכה ממש רצינית... מה שכן, הם לא היו ממש מנומסים. יכלו לבקש רשות לצפות... חחחח... או לפחות לומר 'תודה' אחרי המופע שעשינו להם, חינם אין כסף..."

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר
סיפורים נוספים מאת לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
  עמית ויריב יחדיו
  ריקוד מושחת
  זיקוקי דינור – חלק אחרון
  זיקוקי דינור – חלק שלישי
  זיקוקי דינור – המשך
  זיקוקי דינור
  Dressed for Dinner
  החור שאינו יודע גבולות?
  הזהרתי אותך...
  סחיטה באיומים
  באנו רק לראות
  טובה קטנה...
  בחורה ללא שם
  עונג מכל כיוון
  המשך ל"משחק ההמתנה – בשלישיה"
  משחק ההמתנה – בשלשה
  ללא שמץ של קנאה
  ארבע לפנות בוקר
  אורגזמה מהתחת
  מתפנקת עם עמית ואנדרו
  שלש השפכות
  הנשיקה
  איפה הבננה?
  מעשה בבננה
  אורגיה על החוף – חלק ב
  דילמה
  אורגיה על החוף – חלק א
  על מה היתה הצעקה?
  מתנה למירב
  המהפכה התעשייתי
  יש גבול לכל תעלול
  שישייה
  בדיוק כפי שהסכמנו
  שיעור בחינוך מיני
  תיסכול
  הסיבוב הבא עם אנדרו
  סיבוב ראשון עם אנדרו
  אז... מצרפים?
  אילנה ואנדרו
  מירב ואילנה עושות שירות לאורית
  סצנה פרועה בסלון
  חופשה בצפון - המשך
  חופשה בצפון
  שעה ומשהו
  בוקר טוב
  בזמן שישנת...
  סודות אנאליים
  נקמה מתוקה...
  פעולת חילוץ
  שעשועים
  לאן נעלמת?
  בלגאן על השולחן
  אנחנו נאחר לעבודה
  כשמשהו מתקלקל
  פינוק של בוקר
  מה זה עושה לך?
  הפתעה על החוף
  משטוטגארט להמבורג
  הסיבוב השני
  אחד פלוס אחד פלוס אחד
  לשם מה יש חברים?
  משולש לוהט
  כשאורית מעלי
  נהדר באופן בלתי-יאמן!
  מופע קולי
  S560 Coupe
  דנה – חלק ב'
  אפשר לגעת?
  באמצע הלילה
  דנה
  איטרמצו של אהבה
  סינדרלה
  עינוג של בוקר
  כיפה אדומה
  כמו חרב חדה
  עיסוי
  ביקור פתע
  הדרכה אינטימית
  פסיכואנליזה
  בדיקה לעמית
  רענון הזכרון
  יריב מקבל בתחת (2)
  יריב מקבל בתחת
  רפואה פרטית
  חיפוש עמוק בתחת
  קטע אוראלי
  העוזרת
  עמית משגע אותי
  מסאז' בברלין
  ספונטאניות בגינה
  ספונטאניות במטבח
  אורית מקיימת הבטחה
  תגובת שרשרת
  המחרוזת
  תאונת עבודה
  מכונת האוננות
  זיון לפי התור
  לא בדיוק לפי התוכנית...
  זה מגרה כמעט כל גבר!
  אלף נשיקות לך אהובתי
  חוויה במילואים
  סקס לעצלנים
  ...רד עלה עלה ורד...
  איחוד – ג'
  איחוד – ב'
  איחוד – חלק א'
  מלונדון באהבה
  היא רוצה לשגע אותי...
  הארכיון (4)
  האצבעות והלשון של עמית
  הזין של עמית
  Cum Fountain
  שלבו ידיים!
  הנעליים החומות
  עוד מטוס, עוד טיסה...
  התגרות
  מילים אסורות... מילים מותרות...
  מילים אסורות
  Creampie x 2
  שיחזור
  הסקס הראשון של יריב
  השפכות - אפילוג
  השפכות 3
  השפכות 2
  השפכות
  Creampie
  הפסנתר המושווה
  הטבעות
  הטבעת
  סווניגרס קלאב
  חומרים טבעיים
  המופע של מירב ויריב – חלק א'
  הזרוע המבצעת
  חילופי תפקידים
  גמירה חשמלית
  עבדות מודרנית – מאחורי הקלעים
  עבדות מודרנית
  ...גם בלעדייך...
  מתקפת נגד
  משהו זריז
  Lovense
  האנאלי הראשון שלנו
  רגעים שטוב לזכור...
  Christening
  Quickies
  אני אפתח לך את תחת!!!
  על המרפסת
  החטא ו'עונשו'
  במועדון להגשמת פנטזיות
  עבודת אצבעות
  The Fucking Machines
  זיון מכל הלב
  הביקור בבית הקפה
  האורך- קובע או לא קובע?
  הנדנדה
  Watersports
  מן החנות לחומרי בנין, באהבה
  חוקן מקורי מאוד
  מבוכה
  המורה למדעים
  מירב בארץ הווטסאפ
  Shocking Aftershock
  הארכיון (3)
  איזה שהוא סוג של פרס?
  Le déjeuner
  אקרובטיקה
  הארכיון (2)
  הארכיון (1)
  תחרות ה-CC
  חלוקת עבודה
  איש העסקים
  גם יריב רוצה
  הדבר שעמית הכי אוהב
  רומנטיקה בשלש לפנות בוקר
  זיון בין השדיים
  זיון עצמי
  לא מספיק חולה...
  השפכה בקיצור
  כן, המפקדת!
  תיבת הצעצועים של אורית
  First Class Sex
  יותר רטוב מרטוב
  אורית מפנטזת על כנרת
  פנטזיה
  יותר טוב מסרט פורנו
  בדיקה תקופתית 2019
  זיון כפול שלש
  שיעור באנטומיה של הגבר
  מסאז' בפרוסטטה
  חקירה ב Slow Motion
  שמונה ורבע בערב
  לא לימדו אותך לדפוק?
  כמו דניאלה
  הרפתקה שניה על החוף
  צהריים בקופנהגן
  תאונן בשבילי
  הפעם הראשונה
  דו-רה-מי
  בוקר בקופנהגן
  לילה בקופנהגן
  הכושי
  אורית עונה על שאלות
  הרפתקה על החוף
  ועכשיו תורו יריב...
  ולקינוח...
  מארבעה יצא אחד – חלק ב'
  מארבעה יצא אחד
  כשמדברים בפשטות...
  Footjob
  יום חופש
  עם אורית ואילנה
  השלב הבא – 2
  השלב הבא
  בתיאבון
  סמאנטיקה
  מירב
  תראה איך השפיך שלך יוצא!
  יומן שבועי
  דואט
  אילנה
  פתוחים לעסקים
  רק תסתכלו
  כמעט תאונה
  העבד
  הגילוח הראשון שלי
  יריב צופה ומאונן
  לשכוח את האידיוט
  המופע של אורית
  התוכנית של אורית
  בדיקה תקופתית – הזווית הנשית
  ביקורת תקופתית
  רומנטיקה
  ה"כישלון" האנאלי
  שיעור בהגיינה אנאלית
  הדילדו הכפול – חלק ב'
  הדילדו הכפול – חלק א'
  השפכה על הרגליים של אורית
  המטווח
  חיים בסרט
  ערב של "הכל כפול"

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
תמונות גולשים
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר