ה"כישלון" האנאלי

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

div>"אני אומרת לך, זה היה משהו מדהים", אמרה אורית. "זאת הרגשה מדהימה להיות ככה על ארבע, עם הראש קבור בכרית, כנועה לחלוטין, ולתת למאהב שלך לטפל בך".
אורית ישובה היתה על הספה, עירומה כמובן, והדבר היחיד שעליה הם אחד מזוגות הסנדלים הסקסיות שלה. ציפורניה צבועות שחור, ואני ישבתי לידה וליטפתי לה את הבהונות.

מירב ישבה על הכורסה מולנו, עירומה אף היא, ודילדו גדול תקוע לה בכוס. היא הניעה אותו לאט לאט פנימה והחוצה.
יריב ישב על הכורסה האחרת ואונן לעצמו את הזין תוך כדי צפייה במירב.
שניהם האזינו לאורית מספרת על אותו יום שבו עשיתי לה פיסטינג אנאלי.
"עמית שימן את היד שלו היטב, ובהתחלה הוא ניסה פשוט לדחוף לי את היד דרך פי הטבעת. אמרתי לו לא לעשות את זה, אלא פשוט להפעיל לחץ על הרקטום עד שהוא יפתח מעצמו. כשעמית עשה מה שאמרתי לו, חור התחת שלי פשוט התחיל באמת להיפתח מעצמו. הרגשתי את החור שלי מתרחב... ומתרחב...וואוו... זו היתה הרגשה מדהימה!"
"וזה לא כאב?" שאלה מירב.
"לא, לא במובן הרגיל של המילה", ענתה אורית.
"זו היתה בהחלט הרגשה שונה מאוד ממה שאני מקבלת כשאני עושה מין אנאלי רגיל, אבל זה היה טוב. ממש טוב. לבסוף באמת החור שלי נפתח, וממש בלי שהרגשתי שום כאב, פתאום היד של עמית החליקה לו פנימה עמוק לתוך התחת שלי. וזו היתה הרגשה מדהימה!! אחרי שזה קרה, נגיעה אחת בדגדגן שלי היתה מספיקה כדי להביא אותי לאורגזמה נהדרת... וכשחור-התחת שלי היה ממש משוחרר, עמית זיין לי אותו עם היד שלו ממש חזק, פנימה והחוצה, והוביל אותי לשרשרת אורגזמות בלתי נגמרת..."

לשמוע את אורית מספרת על הפיסטינג האנאלי שעשיתי לה היה מגרה מאוד. הזין שלי נעמד בדום (למרות שהייתי כבר אחרי זיון וגמירה ראשונה לאותו ערב) וגם יריב נראה היה מחורמן ביותר.
"תאמיני לי מירב, את חייבת לנסות את זה", סיכמה אורית את החוויה שלה.
"אני באמת מתכוונת לנסות", הסכימה מירב, "אבל לפני שאני עושה את זה, אני תוהה אם עמית מסוגל לקבל פיסטינג אנאלי..."
מה??? מה היא אמרה???
"הי, הי... על מה את מדברת?" אמרתי למירב.
"אין לי בעיה עם דילדו או אצבעות בתחת, כידוע לך, אבל פיסטינג זה כבר מוגזם."
אורית הסתכלה עלי. "תשמע, זה רעיון בכלל לא רע..." היא אמרה, וקולה נשמע היה פתאום צרוד מתשוקה. אני מכיר את הצליל הזה, ואני כבר יודע לאן הוא מוביל...
"אורית, אין מה לדבר על זה בכלל. תשכחי מזה!"
אבל אורית נדלקה על הרעיון, והחלה להסביר לי כמה זה טוב וכמה כדאי לנסות.
אחרי דין ודברים, אמרתי לה: "בסדר. תנסי. אבל ברגע שזה כואב לי - את מפסיקה!"
"נו, ברור. אתה חושב שאני רוצה להכאיב לך??"

התמקמתי על ארבע על השטיח, שתי כריות מתחת לברכי, וראשי והכתפיים על השטיח. ממש כמו שאורית התמקמה כשאני עשיתי לה את הפיסטינג.
"מירב, יריב, בואו תעזרו לי", בקשה אורית. השניים ניגשו, ואורית הנחתה אותם מה לעשות: "מירב, את תאונני לעמית את הזין, כדי שיהיה לו נעים. יריב, אתה עם הידיים החזקות שלך תפסק לעמית את העכוזים הכי רחב שאפשר, כדי שחור התחת שלו יהיה חשוף והכי מתוח כמה שרק שאפשר". ליריב יש שתי ידיים גדולות ושריריות, אבל אף פעם לא קרה שהוא נגע בי בצורה כזאת, מינית. חלפה בי צמרמורת ברגע שהוא הניח את ידיו על שני פלחי התחת שלי, ומשך אותם לצדדים. יש לו הרבה כח, לבחור... הרגשתי את התחת שלי נפער, ואני חייב להודות שזה היה נעים. באותו זמן מירב התחילה לשחק לי עם הזין הענק שלי שהידלדל לי בין הרגלים. אורית התחילה ללטף לי את חור התחת עם האצבעות שלה. וואוו... כמה שזה היה טוב... אחרי כמה דקות כאלו, של ליטופים, הרגשתי ממש תאווה לקבל אצבע לתחת.
"תראי, מירב", צחקה אורית, " החור שלו מתכווץ ונפתח, מתכווץ ונפתח... הוא ממש רוצה משהו בתחת שלו...
" אורית שימנה היטב את כף ידה בחומר סיכה, ומיד השחילה לי לתחת אצבע אחת. היא חדרה בקלות, וההרגשה היתה ממש טובה. במשך כמה דקות היא הניעה את האצבע בתוך התחת שלי בתנועות סיבוביות, מכניסה, מוציאה, מותחת מבפנים, ממש כמו שאני עשיתי לה כשעשינו את הפיסטינג. אחרי כמה דקות היא החדירה עוד אצבע, ושוב חזרה על התהליך של המתיחה מבפנים, התנועה פנימה והחוצה בעדינות. כשהיא החליטה שאני מוכן, היא דחפה אצבע נוספת, ואחריה הגיעה גם האצבע הרביעית. בשלב הזה החור של התחת שלי הרגיש פתוח ממש, ואורית זיינה לי את התחת בעדינות אך בתקיפות. כל אותן זמן היה יריב מחזיק לי את פלחי התחת שלי מפוסקים, ומירב שפשפה לי את הזין במרץ. למרות שהייתי מגורה מאוד, עדיין לא גמרתי והשפכתי, אולי בגלל התחושות השונות שהיו לי מזה שהיו לי אצבעות בתוך חור-התחת המורחב שלי.

אני לא יודע מתי זה קרה, אבל כנראה שבאיזה שהוא שלב אורית הוסיפה לתוך התחת שלי את אצבעה החמישית.
"וואוו, הוא מקבל לתחת ממש יפה", אמר יריב, "אבל אני רוצה לראות את כל היד נכנסת לשם".
אורית מיקמה את עצמה יותר גבוה, והתחילה להפעיל לחץ על חור התחת שלי עם היד שלה. "תדחפי לו את כל היד פנימה", אמר יריב, ומשך עוד יותר בכח את עכוזי התחת שלי לצדדים. "תקרעי לו את התחת!"

מה הוא חושב לעצמו?... נראה אותו עומד בזה, אמרתי לעצמי. למזלי, אורית לא מקבלת הוראות מאף אחד, והיא לא "קרעה לי את התחת". כף היד שלה התחילה להחליק פנימה לתוך התחת שלי, זה לא כאב, אבל באמצע בדרך היד שלה נעצרה. היא נתקלה באיזה שהוא מחסום, ולא זזה יותר פנימה. אורית סובבה אותה קצת בפנים, מחפשת זווית אחרת להחדיר את כל כף היד שלה לתחת שלי, אבל שום דבר לא עזר. הרגשתי את חור התחת שלי פעור, זה היה ממש טוב, אבל גם הרגשתי איזה שהוא לחץ לא נעים מסביב לחור, ואמרתי לה את זה.. אורית הוציאה את היד החוצה, יריב שחרר את האחיזה שלו בתחת שלי, ואורית 'בדקה את המצב'. "תשמע, עמית" היא אמרה בטון הכי 'רפואי' שלה, "אני אגיד לך מה הבעיה. החור שלך דוקא נפתח יפה, אבל המבנה של עצמות האגן שלך הוא צר. אם אני אדחוף את היד עוד יותר פנימה ובכוח, אני עלולה לשבור לך שם איזו שהיא עצם, ואת זה אנחנו ממש לא רוצים לעשות..."

ברור שלא. תתארו לעצמכם, להגיע לבית החולים עם תחת שבור, וכשהרופא שואל מה קרה, לומר לו ש"בת הזוג שלי ניסתה לדחוף לי לתחת את היד שלה, וככה היא שברה לי אותו"...
בכל אופן, בשלב הזה כבר רציתי מאוד לגמור. מירב הציעה שאורית תדחוף לי לתחת כמה שאפשר, והיא בינתיים תביא אותי לאורגזמה. יריב מצידו הציע להחזיק לי את התחת בזווית קצת שונה, כדי לתת לאורית יותר מרחב לתמרן את היד שלה לתוך התחת שלי. זה היה די מצחיק.... אני ככה על ארבע, עם חור תחת פעור וזין ענק, והם כולם מנהלים דיון לגבי מה לעשות איתי ולי, מבלי בכלל לשאול אותי מה אני אומר... אבל במובן מסויים, זה היה אפילו מגרה.
בסוף יריב תפס לי את התחת ופער לי את העכוזים בכח. מירב באה מתחתי, שימנה לי את הזין והתחילה לשפשף אותו חזק. ואורית שלי... פשוט דחפה לי את היד שלה לתוך התחת, הכי עמוק שהיא הצליחה. חמש האצבעות חדרו לחור-התחת הפעור שלי בקלות ומילאו אותי, וחצי מכף היד שלה נכנסה גם. הרגשתי מלא, הרגשתי מגורה, היה לי נעים בתוך התחת, ובו זמנית הזין שלי קיבל טיפול מצויין. בתוך זמן קצר צרחתי מתענוג, קבלתי אורגזמה נהדרת, והזין שלי השפיך כמות עצומה של זרע. אורית, תוך כדי, זיינה לי את התחת חזק עם היד שלה, פוערת לי את החור ונוגעת בעצבים ונימים שלא ידעתי בכלל שיש לי שם...

לקח לי זמן להירגע מהאורגזמה המטורפת הזאת. לקח עוד יותר זמן עד שחור התחת שלי נסגר בחזרה. אפילו במכונית, בדרך הביתה, יכולתי להרגיש, כשאני יושב, שמשהו מיוחד עבר על חור התחת שלי. אבל ידעתי שבהחלט אשמח לעשות שוב את אותו הדבר.

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
אישה או זוג
מאת:
לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
סיפור אחרון
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה