חיים בסרט

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

div>לפעמים נחמד סתם כך לשבת ולקרוא ספר. עם כוס שתיה ביד, וחבילת בוטנים או איזה שהוא חטיף.
וזה בדיוק מה שעשיתי באחד הערבים בשבוע שעבר. ישבתי וקראתי את The Grand Design של סטיבן הוקינג, והתרעננתי עם בקבוק בירה קרה-קרה. על השולחן לצידי הנחתי עקרה של דוריטוס, וכירסמתי מהם בהנאה.

ואז צלצל הטלפון. אורית היתה על הקו, מתקשרת מן המכונית.
"מתוק שלי, מה שלומך?"
אני כבר יודע לאן ה"מתוק שלי" מוביל... אז עניתי לאורית, שאני קורא.
"אני בבית בעוד רבע שעה בערך", אורית מדווחת, "ואני רוצה שתעשה משהו בשבילי."
"מה בערך?" שאלתי.
"לא בערך. בדיוק. אני רוצה שתתפשט, שתדליק את המסך הגדול בחדר בשינה, תכנס לאינטרנט, תבחר סרט כחול, ותאונן תוך כדי צפיה."
"את רצינית???"
"כן. אבל... שלא תגמור! תחכה עד שאני חוזרת.
אני רוצה למצוא אותך ככה, מאונן על סרט כחול. ולא משנה לי איזה סרט אתה בוחר לצפות בו. תבחר מה שהכי מתחשק לך לראות."

לאורית יש לפעמים רעיונות באמת קינקיים. אבל אני חייב לומר שזה נשמע היה יותר טוב מהספר של הוקינג. אז התפשטתי ושכבתי במיטה, הדלקתי את הטלוויזיה, נכנסתי לאתר הפורנו החביב על אורית ועלי, והתחלתי מעלעל בקטגוריות השונות.
מה כדאי לראות?... מממ...בוא נראה... "צעירות"... לא, לא ממש הסגנון שלי. גם שמנות לא. שדים ענקיים? לא... אורגיות?... לא, יש לי כאלו מספיק משלי... אנאלי?.... אורית אלופה בזה... זין כושי ענק?... זה רק בסרטים... אה, רגע, הנה משהו טוב... Anal Fisting... ... מממ... זה נשמע מאתגר... בוא נראה מה חדש בתחום...

היה מבחר גדול של סרטי פיסטינג אנאליים, ורובם של צעירות שדחפו אחת לשניה. לכולן ידיים יחסית קטנות. אבל היה גם סרטון של כוסית קטנה, שמקבלת לתחת שלה יד של גבר גדל-מימדים, ואת זה כבר באמת רציתי לראות. מממ... זה כבר אתגר של ממש!
התרווחתי במיטה, ונתתי לסרט לרוץ. הבחורה בסרט היתה כוסית עם תחת קטן וחור קטנטן ממש לו באמצע, ולא היה נראה שיש איזה שהוא סיכוי בעולם שהגבר יצליח להכניס את היד שלו לתוכה, ובוודאי מבלי לקרוע לה את פי הטבעת לגזרים. אבל... הבחורה היתה מקצוענית. אצבע אחר אצבע, כולן נעלמו לאט לאט בתוך התחת הצר שלה, ובסוף כל כף היד חדרה עמוק לתוך התחת של הכוסית ההיא. ואז הגבר התחיל לזין לכוסית הקטנה את החור פנימה וחוצה. בשלב הזה הזין שלי כבר עמד כמו טיל ואני ליטפתי אותו מבלי לשים לב. שיפשפתי אותו לכל אורכו, ובכל פעם שהיה נדמה לי שאני מתקרב לגמירה - עצרתי.
אורית אמרה לי לא לגמור, נכון? אז התאפקתי. אבל זה לא היה קל. אוננתי את הזין שלי לאט, בזהירות, וכמה טיפות של pre-cum ביצבצו בקצהו. כשהתכוונתי למחות אותן, פתאום הונחה יד חמה על היד שלי, וקול רך אמר: "חכה... תן לי..."
זו היתה אורית, שחזרה בביתה ונכנסה לחדר השינה מבלי שארגיש כלל.
היא התכופפה אלי, ועם קצה הלשון אספה את טיפות הזרע הקטנות מעל ראש הזין שלי. היא המשיכה בליקוק חושני במורד האיבר הזקור, ובסוף נישקה את הביצים בעדינות. היא התרוממה, נשכבה על המיטה לצידי, ונצמדה אלי כשהיא נשענת על יד אחד ואוחזת את בזין שלי ביד שניה.
במשך כמה דקות צפינו כך יחד בסרט, וראינו איך הגבר מזיין את הבחורה עם כף היד שלו, מחדיר ושולף אותה בקלות מתוך חור התחת הפעור של הכוסית הקטנה.
"אז זה מה שאתה אוהב לראות? אנאל פיסטינג?", שאלה אורית.
"זו לא הפעם הראשונה שאנחנו רואים דבר כזה," עניתי, "חוץ מזה, את אמרת לי לראות מה שמתחשק לי.... אורית, מה העניין כאן?"

אורית גחנה מעלי ונישקה את פי בתאווה. אוי, כמה שהיא טעימה.... "תראה", אמרה, "רציתי שנעשה היום סקס כשאני חוזרת הביתה, אבל לא סתם, אלא את הדבר שאתה הכי רוצה. שהכי מתחשק לך כרגע. עלה בדעתי שמה שהכי מתחשק לך זה גם מה שתבחר לצפות בזמן שאתה מחכה לי. אז אמרתי לך להתפשט ולבחור סרט, ועכשיו אני יודעת מה אתה הכי רוצה לעשות..."

"אורית, אני יודע שאת אוהבת אנאלי ושאת ממש טובה בזה. אבל פיסטינג. ...? זה לא כבר מוגזם? זה בכלל בריא? בטוח לעשות?"

"אם השחקנית בסרט יכולה, גם אני יכולה", אמרה אורית.
היא חלצה את נעלי העקב שלה, הורידה את השמלה, ואחריה נשרו החזיה ותחתונים. ערומה לגמרי היא ניגשה אל תיבת הצעצועים שלה (עליה הבטחתי לספר בעתיד) והביאה משם את חומר-הסיכה שבו היא משתמשת לעתים קרובות כדי להתכונן לזיון אנאלי. היא השיטה לי את השפופרת, התמקמה על המיטה בדוגי, ראש וכתפיים על המזרון, ועם שתי ידיה פיסקה את פלחי התחת המושלם שלה, חושפת לעיני את חור התחת המבריק שלה.
"הרקטום הוא שריר, עמית. כל שריר ניתן לאמן. אם עושים את זה נכון, אז אין גבול למה שניתן להשיג. ואם תהיה זהיר, לא יגרם לי או לחור שלי שום נזק. קדימה. תתחיל."

התמקמתי מאחורי אורית. קודם כל, נישקתי את העכוזים המושלמים שלה. תחילה מסביב, ואחר כך קרוב יותר וקרוב יותר לפי הטבעת שלה. כשהגעתי אליו סופסוף, התחלתי ללקק אותו בתנועות מעגליות, ורק מדי פעם מתרכז במרכז החור עצמו. זה שיגע את אורית, והיא התחילה להיאנח. אחרי כמה דקות של גירוי שכזה, התרכזתי עם הלשון בפי הטבעת של אורית, מלקק אותו ביסודיות, ואפילו מחדיר את הלשון כמה עמוק פנימה שרק אפשר. לא היה צורך בכלל לשאול את אורית האם היא נקיה שם... אורית נקיה תמיד בכל פינה של גופה, והיא לא היתה נותנת לי ללקק לה את התחת, אם הוא לא היה ממש מבריק ומצוחצח. האמת היא שאיכשהו התחת שלה תמיד נקי ומריח טוב. אורית תמיד מוכנה למין אנאלי... אחרי סידרה של ליקוקים טובים ועמוקים, אורית הרימה את ראש והסתובבה אותו אלי.
"עכשיו את היד, עמית", אמרה בקול צרוד מתשוקה. "תכניס לי את היד שלך לתחת שלי..."

פתחתי את שפופרת המשחה ומרחתי את יד הימנית בכמות גדולה של חומר סיכה. אורית התמקמה שוב עם הראש והכתפיים על המזרון, ובשתי ידיה פערה את עכוזי התחת שלה עבורי. קדימה לעבודה... אצבע ראשונה חשרה לתחת שלה בלי שום בעיה. הכנסתי אותה עמוק, סובבתי אותה בפנים, מותח ומעסה את חור התחת של אורית מבפנים. מהר מאוד הגיע תורה של האצבע השניה, והשלישית לא אחרה לבוא. שלש אצבות בתחת הן אינן אתגר עבור מישהי שיכולה לקבל שני אברים ברקטום שלה (- מי שלא יודע במה מדובר, שיקרא את הסיפור הקודם). החדרתי את האצבעות עד סופן, וסובבתי אותן לכל הכיוונים בתוך החור של אורית. כשנראה היה לי שהחור התגמש דיו, הוספתי את האצבע הרביעית. עכשיו רק האגודל היה בחוץ. זיינתי לאורית את התחת עם ארבע האצבעות מכניס אותן עמוק ככל האפשר, ושולף אותן כמעט עד הסוף, וככה חוזר חלילה. אורית נאנקה מתחתי בהנאה, ושיחררה את אחת מידיה שאחזו בעכוזי התחת שלה, והעבירה אותה אל הדגדגן שלה, אשר אותו החלה לשפשף. זה היה הסימן עבורי להמשיך, לכן הוספתי את האגודל שלי, והנה היו לאורית חמש אצבעות בתוך חור התחת הנפלא שלה. סובבתי את האצבעות בתוך החור, הכנסתי והוצאתי אותן הלוך ושוב, כשאני יודע שהשלב העיקרי והקשה עדיין לפנינו: להחדיר את כל כף היד כולה. חיכיתי לאות מאורית, מתי היא מכנה לשלב היותר-קשה. התכוונתי לתת את הזמן לה לענג לעצמה את הדגדגן ולהגע לאורגזמה לפני שאנחנו ממשיכים, אבל היא חשבה אחרת. "עמית... תתחיל לדחוף פנימה את כף היד. עד הסוף. אבל לאט..." עשיתי כפי שאורית בקשה, דוחף לאט את היד פנימה, מסובב אותה ימינה ושמאלה הלוך וחזור. "לא, לא..." היא גנחה. "אל תסובב. פשוט תדחוף. תפעיל לחץ, והחור שלי יפתח לאט לאט מעצמו... אבל בבקשה תעשה את זה לאט..." ממש כפי שהיא הנחתה אותי, הפעלתי לחץ עם היד על פי הטבעת של אורית, ופתאום הרגשתי על כף-היד שלי איך החור שלה מתגמש, מתרחב, ולאט לאט היד שלי התחילה להחליק פנימה, עוברת המחסום השרירי של פי הטבעת, ושוקעת עמוק לתוך התחת המדהים של אהובתי, הכורעת על המיטה ופוערת את התחת שלה עבורי...

בשלב הזה הזין שלי כבר עמד להתפוצץ. למרות שלא נגעתי בו בכלל, וקצת מהשפיך שלי התחיל לנזול החוצה (בניגוד למצב הרגיל, שהוא מתיז בעצמה ולמרחקים...). הרגשתי שאני חייב אורגזמה כדי לפרוק את המתח העצום שהיה בתוכי.

כשהיד שלי היתה כולה בתוך התחת של אורית, התחלתי להניעה אותה בתנועות קצרות פנימה והחוצה, בהתחלה באיטיות, ואחר-כך בקצב גובר. אחרי כמה דקות, חור התחת שלאורית היה כ"כ פתוח שאפשר היה לזיין לה אותו ממש חזק, להוציא את כל כף היד לגמרי החוצה, ומיד לשוב ולדחוף אותה פנימה, עמוק לתחת. אני רגיל לראות את חור התחת של אורית פעור, אבל אף פעם לא ראיתי אותו פעור כ"כ ענק. זה היה פשוט מדהים. בכל פעם שהוצאתי את כף היד מתוך התחת שלה, אפשר היה להסתכל עמוק עמוק לתוך התחת הנפלא שלה. ומה שראיתי היה אדום, מבריק ונוצץ, רטוב מנוזלים שהגוף של אורית הפריש בכמויות עצומות בגלל החרמנות האדירה שלה באותם רגעים. כל זמן שזיינתי לה את חור התחת עם היד, אורית שפשפה את הדגדגן שלה, סחטה אותו ועיסתה אותו, והגיעה לאורגזמות חזקות שבאו אחת אחרי שניה. באיזה שהוא שלב כבר לא יכולתי להתאפק, ובעת שהיד לי תקועה לאורית עמוק בתחת, דחפתי את הזין שלי לכוס שלה, וזיינתי אותה שם בכל הכח. אורית צרחה מהנאה, המשיכה לאונן לעצמה את הדגדגן, ואז פתאום צעקה אלי: "עמית! תשפיך לי עכשיו! תשפיך לי עכשיו בכוס! תשפיךךךךךךךך עכשיוווווווו!!!!".
באותו רגע הרגשתי שאני מתפוצץ למיליון רסיסים. גמרתי לאורית בכוס בהשפכה עצומה. לא יכולתי לראות כמה שפיך יצא ממני, אבל הרגשתי את המטחי נורים החוצה מהזין שלי ממש ללא הפסקה, במשך זמן ארוך. ובכל אותה העת, היד שלי היתה עמוק בתוך בתחת של אורית, מזיינת אותה עמוק עמוק. בזמן האורגזמה שלי, יכולתי להרגיש את הלחץ שהיד שלי בתחת של אורית מוסיפה על הזין שלי, ואני מניח שזה גרם להתחזקות עוצמתן של האורגזמה וההשפכה שלי. אורית התפרקה גם היא באותם רגעים מאורגזמה מהממת, ושנינו צנחנו מותשים על המיטה. היד שלי עדיין היתה קבורה בתחת שלה, ולכן בעדינות הצאתי אותה משם. חור התחת של אורית נותר פעור לרווחה, ענק סקסי ומקסים. התכרבלנו ביחד במיטה, מתחבקים ומתלטפים, מתנשקים ומסתכלים זה זו בעיניים.

"זה היה מדהים, אורית. לא להאמין שהצלחת לעשות את זה..."

"אמרתי לך שזה יצליח. רק קצת סבלנות." אורית נישקה אותי שוב על השפתיים. "ותודה על שרשרת האורגזמות המדהימה שנתת לי... כל הגוף שלי מפורק עכשיו בזכותך..."

"הגוף שלך זה לא מה שהכי מפורק כרגע, מתוקה שלי", אמרתי, מסתכל על השתקפות התחת של אורית במראה הגדולה של חדר השינה. "חור התחת שלך עדיין פעור לגמרי, אורית..." ציינתי. "מה יהיה?"

"הוא יחזור למימדים הנורמליים שלו, אל תדאג." אמרה אורית.

טוב, היא רופאה. היא יודעת יותר טוב ממני...

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
התחת של הילה
מאת:
לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
סיפור אחרון
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה