הדילדו הכפול – חלק ב'

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

div>יצאנו למפגש נוסף עם מירב ויריב. כשנכנסנו למכונית, שבמקרה חנתה ברחוב ולא בחניה שלנו, שמתי לב שאורית מחזיקה ביד את הדילדו הכפול. ככה סתם, לא בתוק שקית או אפילו רק עטוף במשהו.
"השתגעת?? למה ככה? למה לא בשקית, או בתיק שלך?..."
"אתה מתבייש שיראו??"
"קצת. וחוץ מזה, מה תעשי אם יעבור פתאום איזה ילד לידך? ילדים לא צריכים לראות את זה..."
"עמית, אל תהיה תמים. הילדים של היום יכולים ללמד אותנו על סקס ואביזרים"
בחיי, יש בזה משהו...
נסענו אל הבית של שותפינו הקבועים לאורגיה, וחנינו ממש ליד הכניסה שלהם. ברגע שאורית יצאה מהמכונית, עברו כמה בנים ובנות לידה, וראו שהיא מחזיקה את הדילדו הכפול והארוך הזה ביד שלה... אתן יכולים לתאר לעצמכם מה היו התגובות.

* * *

מירב קבלה אותנו בהתלהבות, שאני מטוח שהיתה קשורה למה שאורית הביאה איתה.
"אוריתוש! איזו הפתעה!! איזה יופי!! תני לי לראות", היא קפצה, וממש משכה את הדילדו מידיה של אורית. "אל תגידי לי שלא ראית דבר כזה עד עכשיו", צחקה אורית.
"ברור שראיתי, אבל לא חשבתי לקנות אחד ולנסות אותו!"
מירב החזיקה את הדילדו, בחנה אותו מכל כיוון, ואז פתחה את הפה ודחפה אותו עמוק פנימה. אגב, מירב ממש מעולה בכל מה שקשור ל'גרון עמוק', והיא יכולה להכניס כל זין ממש עד הקצה שלו אל תוך הפה והגרון שלה. גם הדילדו נכנס ממש עמוק, אם כי לא עד הסוף. יריב ניגש אליה, משך את הדילדו החוצה מהגרון ומהפה שלה, ושאל אם זה טעים. "תטעם ותראה", אמרה מירב. יריב לא היסס, לקח את אותו קצה שהיה בתוך הפה של מירב, והכניס לפה שלו. הוא מצץ לרגע, ומסר לנו את המסקנות אליהן הגיע: הדילדו טעים, אבל זה בזכות הטעם מהפה של מירב. מערב לזה, יש לו טעם של סיליקון, והוא לא מבין מה הענין גדול. "אתן מעדיפות את הפלסטיק הזה על פני זין אמיתי בשר ודם?? אני לא קולט..."
הבנות צחקו. "קודם כל, לא תמיד הזין עומד לכם. אז תמיד טוב שיש תחליף בהישג יד", התגרתה בו מירב. "וגם כשהזין שלכם כבר מתפקד, לצערנו יש לכם רק אחד, ורק זין אחד לא יכול לספק את כל החורים שלנו".
"אני בכלל צריכה גבר עם שלשה אברי מין", הודיעה לנו אורית. "לכוס, לתחת, ולפה, בו זמנית"
"את מציעה שנצרף אלינו עוד גבר?" שאלתי. "אני לא יודעת אם כדאי", השיבה אורית. "יש עם זה כל כך הרבה סיבוכים... לא שווה את המאמץ"
"טוב, מספיק כבר עם הדיבורים", התעצבנתי. "אנחנו מזדיינים הערב או לא?"
אורית היתה ממש dressed to kill עם נעלי עקב חצי שחורות וחצי שקופות. שמלת מיני ללא כתפיים, ואני יודע שלבנים היא לא לבשה... היא קוראת לזה "בזבוז זמן וחומרים טובים" כשאנחנו יוצאים לפגוש את מירב ויריב. מירב לבשה מכנסיים קצרצרים שחלק מהתחת שלה היה נראה דרכם, וחזיית ספורט. היא היתה יחפה, ונראה שהיא למדה משהו מאורית, כי הבהונות שלה היו צבועים בשחור גם כן.
הבנות התפשטו מהר, וגם אנחנו, הבנים, היינו ערומים בתוך שניות. "תמצצו לנו", ביקשתי. הבנות ניגשו מיד לעבודה, ומהר מאוד היו ליריב ולי אברים גדולים וקשיחים. אורית בלעה את כל הזין שלי כולו במעמקי הגרון שלה, וכשהיא עשתה את זה, הלשון שלה ליקקה לי את הביצים. אצבע אחת היא החדירה לי לתחת והתחילה לשחק לי שם בפנים. מירב עשתה ליריב את אותו הדבר. ראיתי אותו מחליק כלפי מטה על הספה, מרים את הרגליים גבוה ופותח לעצמו את התחת בשתי ידיים. הוא חשף את חור התחת שלו כך שכולנו נוכל לראות, ומירב החדירה לו שתי אצבעות לתחת. הוא נאנח ונאנק. נראה היה כאילו הזין שלו צומח אפילו יותר, עומד להתפוצץ.
אחרי כמה דקות של מציצות אורית אמרה: "עמית, יריב, על ארבע בבקשה, על השטיח, תחת אל תחת!"
עשינו כפי שציוותה אורית, ודי היה ברור לנו מה הבנות מתכננות לעשות. מירב לקחה את הדילדו הכפול, החזיקה אותו בדיוק באמצע, והשחילה צד אחד לתחת של יריב. את הצד השני היא החדירה לתחת שלי. "חבר'ה, תתחילו להתנועע."
יריב ואני התחלנו לזוז קדימה ואחורה, מזיינים את עצמנו בתחת עם הדילדו הכפול. אורית נשכבה מתחחנו, והתחילה לאונן לנו את הזין שלי ושל יריב בשתי ידיה סימולטנית. מירב החזיקה כל העת את הדילדו, ווידאה שכל אחד מאיתנו מקבל לתחת חלק שווה. זה היה תענוג, אין מה לדבר. עבודת-יד על הזין, דילדו בתחת, העכוזים שלי נדפקים בתחת של יריב... זה היה ממש מצויין.... מה עוד יכול בן-האדם לבקש?
אחרי כמה דקות יריב התחיל לגנוח, ואמר שהוא עומד לגמור. אורית זזה הצידה והתחלפה עם מירב. היא החזיקה את הדילדו באמצע, ומירב נשכבה מתחת לזין של יריב. כשהוא הגיעה לגמירה, היא פתחה את הפה והוא השפיך לה לשם פנימה. מירב קלטה את השפיך שלו בפה, ובלעה הכל עד הטיפה האחרונה.
"עכשיו אני אראה לך מה עוד אפשר לעשות עם דילדו כפול", אמרה אורית. היא הוציאה את הדילדו מהתחת של יריב ושלי, וביקשה ממירב ויריב לעזור לה. כששמעתי אותה אומרת להם "בואו תעזרו לי", היתה לי הרגשה שאני יודע מה עומד לקרות. ולא התאכזבתי. יריב ומירב תפסו לי את התחת בשתי ידיים משני הצדדים, פערו לי לי אותו חזק, חושפים את פי הטבעת שלי ומותחים אותו. אורית אחזה בדילדו הכפול, קיפלה אותו באמצע, ודחפה לי לחור של התחת את שני הצדדים יחד. וואוו... זה כאב! היא לא ממש הכינה אותי לזה... אבל זה היה כאב טוב, והוא עבר מהר. אורית דחפה פנימה עוד ועוד, עד שכל כולו של הדילדו נבלע בתוך התחת שלי, ונעלם. ואז היא באה מולי, הפנתה את התחת שלה כלפי, ואמר לי להכניס לה בתחת. מירב ויריב עברו לפתוח לאורית את העכוזים חזק, חושפים את חור התחת המדהים שלה. דחפתי לאורית את הזין לתחת במכה אחת, בלי שום הכנה, והיא צרחה מתענוג. זיינתי אותה חזק ועמוק, פוער לה החור של התחת חזק, ובכל אותה העת מרגיש את הדילדו הכפול ממלא לי את התחת והבטן ומגרה אותי מאוד. רק זמן קצר עבר, וכבר והרגשתי שהאורגזמה מגיעה. וממש שהגעתי לגמירה והתחלתי להפשיך לאורית בתחת - גם היא גמרה. ככה אני אוהב את זה. שאנחנו גומרים ביחד.
אחרי שגמרנו, מירב בקשה ממני לשכב על הגב ולהרים את הרגליים גבוה. עשיתי זאת, והיא הכניסה לתחת שלי שתי אצבעות ודגה את הדילדו החוצה. יריב לקח אותו ממנה, השכיב אותה על הגב גם, והחדיר לה את הדילדו לשני החורים: קצה אחד לכוס, וקצה אחד לתוך התחת. הוא זיין אותה ככה חזק, ומירב הגיעה לאורגזמה מהר מאוד.
"יש הרבה שימושים לדבר הזה", הודתה מירב, מתנשפת מהאורגזמה שלה. "תאמיני לי, חמודה, שעוד לא ראית אפילו חצי...", צחקה אורית.

ואת הדברים הנוספים שעשינו עם אותו דילדו באותו ערב, אני אשאיר לכם לדמיין...

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
אישה או זוג
מאת:
לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
סיפור אחרון
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה