עמית ויריב יחדיו

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

אני אוהבת את הזין הענק של עמית. הצורה שלו – כמו חרמש המוכן לקרב – גורמת לכך שכאשר הוא נכנס אלי, אני מרגישה היטב את העיקול שלו בתוכי. כשאני על הגב או רוכבת עליו, זה כאילו שהוא נכנס לי בבטן. וכשעמית מאחורי ואני על ארבע, הוא ממלא אותי עד חוט השדרה. בזכות האורך הבלתי-נתפס שלו אני מרגישה את הזרע ניתז עמוק עמוק ברחם שלי או במעיים (אם הוא מכניס לי בתחת), והעובי האדיר שלו פותח את הפות שלי עד לקצה.

ואם הזכרתי את הפות שלי, אני חייבת להודות שיש לו גבולות. הוא צר מאוד, ויותר מאשר את הזין העצום של עמית אני לא יכולה לקבל שם.

חור התחת שלי זה סיפור אחר. הוא הרבה יותר גמיש, ויכול להפתח למימדים מפחידים. אני זוכרת את הפעם הראשונה שראיתי את החור של התחת שלי פתוח. זה היה אחרי הפעם הראשונה שעמית זיין אותי שם. עד אותו זיון, הייתי מאוננת עם כל מיני דברים בתחת: בננה (ועל זה סיפרתי) או מלפפון, ודילדו שקניתי יומיים אחרי שעזבתי את בית הורי ועברתי לדירת הרווקות שלי. שום דבר מכל אלו לא היה ממש גדול במיוחד, וגם לא חשבתי להסתכל במראה ולראות מה קורה לרקטום שלי אחרי שקבל 'טיפול'. אבל אחרי הפעם הראשונה שעמית הכניס לי בתחת, אחרי שהוא גמר לי שם ושלף את הזין החוצה, הוא קפא על מקומו ובהתפעלות רבה אמר לי: "וואוו... החור שלך פתוח כל כך גדול!!! אך פעם לא ראיתי דבר כזה!!"

“I’ll take your word for it…” עניתי לו. "אף פעם לא ראיתי את החור שלי אחרי זיון..."

עמית משך אותי וכיוון את התחת שלי אל המראה של חדר השינה. הוא פיסק את העכוזים שלי בין שתי ידיו החסונות. "תסתכלי..." הורה לי. הפניתי את ראשי אחורית, ואז לראשונה ראיתי איך נראה החור שלי בתחת אחרי שזיינו אותו כהוגן. כלומר... אחרי שהזין העצום של עמית ביקר שם. החור היה אדום, פתוח לרווחה כמו ראשה של צינצנת, ובברור ראיתי את אדמומיותה של תעלה התחת שלי, עם סימנים לבנים בתוכה. זה היה כמובן הזרע של עמית שזה עתה הושפרץ לתוכי, והוא החל כעת נוזל החוצה ומזדחל במורד הירך שלי. "זה באמת מאוד סקסי", מילמלתי, לא יכולה להסיר את מבטי מחור התחת הפעור שלי.

מאז אותה פעם, אני נהנית להסתכל על הפות שלי ועל החור של התחת כאשר אני מזדיינת, ולפעמים גם אחרי. לראות שפיך לבן נוזל ממני החוצה... זה מאוד סקסי!

זה מאוד סקסי בעיני, לראות זין נכנס לתוכי. גם לכוס, גם לתחת. ומה שמטריף את דעתי במיוחד זה כאשר עמית ויריב מזיינים אותי יחד, ובעיקר אם זה זיון אנאלי כפול. אני מודעת לכך שהיכולת שלי לקבל שני אברים ענקיים בתחת שלי בעת ובעונה אחת, היא איננה דבר מצוי. נכון, רואים דברים כאלה בסרטי פורנו (אם תקלידו בשורת החיפוש של אתרי פורנו Double anal תקבלו די הרבה תוצאות) אבל זה באמת לא משהו שכל אחת יכולה לעשות, ואני מוכנה להתערב שרוב שחקניות הפורנו לא נהנות לקבל חדירה כפולה בתחת שלהן, כפי שאני נהנית מזה. הן עושות את זה בד"כ בעבור הכסף. אני עושה את זה כי אני אוהבת שפוערים לי את החור שת התחת עד קצה גבול היכולת, ואני גם מקבלת מזה אורגזמות נהדרות.

המון פעמים הזדיינתי עם עמית ויריב בזיון אנאלי כפול, ואני בעצם לא ממש זוכרת מתי עשינו את זה בפעם הראשונה. מה שאני כן זוכרת, זו ה'כוריאוגרפיה' של אותו זיון.

הייתי כבר אחרי אורגזמה אחת, שקבלתי מעמית תוך כדי זיון 'שיגרתי' בכוס. יריב סיים לזיין את מירב, משפיך אף הוא בכוס הקטן והמקסים שלה. לאחר מכן מצצתי לעמית את הזין, בעוד מירב מוצצת לבן הזוג שלה. "אני מכינה אותו כדי שיזיין אותך בתחת", היא אמרה לי, קורצת אלי בשובבות. יריב גיחך, אבל גם התעבה והתקשח יותר מהר.. כנראה שגירה אותו מאוד הרעיון שהחברה שלו מכינה אותו לזיין מישהו אחרת בתחת...

כשהיה יריב מוכן, הוא נשכב על השטיח (זה היה בחדר השינה שלנו), ועליתי עליו כך שהגב שלי היה לכיוון הפנים שלו. Reverse Cowgirl – מכנים את זה בפורנו. תפסתי את הזין שלו ביד והשחלתי את הדבר הגדול והעבה הזה לתוך התחת שלי. "תן לי להשעין הגב שלי על הידיים שלך, בזמן שאני רוכבת על הזין המפואר..." בקשתי מיריב בקול צרוד מתשוקה. עצם החדירה של הזין שלו לתחת שלי גרמה לי להתייחם מחדש. יריב הרים את ידיו החזקות ותמך בגב שלי, שעה שהתחלתי לעלות ולרדת על האיבר הנפלא. הזווית שלנו על המיטה היתה כזאת, שאיפשרה לי לראות בדיוק איך אני רוכבת על הזין של יריב, ואיך הוא חודר לי עמוק לתחת. וואוו!!! זה היה מדהים!!! אין כמו 'סרט פורנו' שאת עצמך הכוכבת בו... חחח...

מירב ישבה בסמוך, מאוננת את הדגדגן שלה תוך כדי שהיא צופה במתרחש. פניה היו סמוקות; מראה החבר שלה נהנה ממין אנאלי היה כנראה מגרה מאוד עבורה. עמית עמד לידה, הזין העצום שלו מזדקר אל על, והיה ברור לי שהוא רוצה להצטרף אל הפעילות. "בוא... תכניס לי..." הזמנתי אותו. עמית ניגש אלינו, כרע מולי, והשחיל את הזין אל הכוס שלי. אאאאווווחחחח.... כמה שזה היה טוב! להרגיש את כל החורים שלך מלאים... אין יותר טוב מזה. המשכתי לעלות ולרדת על הזין של יריב שהיה עמוק בתוך התחת שלי, מרגישה כעת גם את האיבר המדהים של עמית שמזיין לי את הכוס בתאמה מושלמת עם התנועות שלי.

ואז עלתה בי התשוקה להרגיש את החור של התחת שלי נפער עוד יותר. אמרתי לעצמי – שקועה ככל שהייתי בערפילי העונג שהעניקו לי שני האיברים שבתוכי – שאני חייבת להרגיש את שני הגברים הללו פותחים ומרחיבים את הרקטום שלי כמה שרק אפשר. "עמית... תכניס לי את הזין לתחת..." בקשתי ממנו. הוא עצר. גם יריב עצר. "זה אומר שהזין שלי ושל יריב יתחככו זה בזה..." ענה עמית. "יריב, זה בסדר מצידך?"

יריב השתהה רגע, ואז השיב: "בוא ננסה. אני לא יודע איך ארגיש, אבל אפשר לנסות".

כעת השקעתי את עצמי על הזין של יריב הכי עמוק שיכולתי. עמית שלף את עצמו מהכוס שלי, הביא חומר סיכה ושימן את עצמו היטב. גדול וענק ככל שהזין שלו תמיד, כעת היה נדמה לי שהוא אפילו עוד יותר גדול... או שההתרגשות שלי גרמה לי לדמיין דברים שלא קיימים, או שבאמת הזין של עמית נמתח עוד יותר, מהחרמנות והצפיה למה שעומד להתחולל: אני עומדת לקבל זיון אנאלי כפול! עוד רגע, ושני אברי-מין עצומים יהיו תקועים עמוק בתוך התחת שלי, פוערים לי את החור הקטן למימדים שעדיין לא ידע!

עמית התמקם, כיוון את הזין שלו אל החור של התחת שלי, ראשו מעל הזין של יריב וצמוד לטבעת השריר של הרקטום. הוא הפעיל לחץ, דוחק את ראש הזין פנימה אל החור ולמטה כלפי הזין של יריב. זה האחרון השמיע גניחה קלה. "כואב?" שאל עמית, מברר גם עם יריב וגם איתי אם הכול בסדר. שנינו אישרנו לו שהכל תקין, ושהוא יכול להמשיך. ואז, ללא כל התראה מוקדמת, 'נשברה' התנגדות שרירי פי הטבעת שלי, והזין של עמית החליק פנימה ונכנס כמעט כולו עמוק לתחת שלי, לצידו של יריב.

איך אתאר את העונג הזה?... פשוט אין לי מילים... החור שלי בתחת כ"כ גמיש, שלא חשתי שום כאב כשעמית הכניס את המפלצת לו לתוכו. רק לחץ מתוק ומחרמן, זה כל מה שהרגשתי בתחת שלי. שני הגברים הנהדרים הללו החלו מזיינים אותי יחד בתחת, שולפים ומחדירים את האיברים שלהם לתוכי בתיזמון מושלם, בעת ובעונה אחת, פותחים אותי ומרחיבים אותי עוד ועוד.

מירב תפסה את מקומה לצידנו, שלחה את ידה ומצאה את הדגדגן שלי. היא עיסתה אותו ואוננה לי אותו במיומנות, וזמן קצר בלבד חלף עד שהייתי מוכנה לאורגזמה. במראות חדר השינה נשקפה לעיני תמונה מחרמנת: יריב שוכב על הגב, הזין הגדול שלו בתוך התחת שלי, עמית גוהר מולנו והזין האדיר שלו תקוע אף הוא בתוך התחת שלי, ושניהם מזיינים אותי במרץ. לא יכולתי להתאפק, קבלתי אורגזמה מטמטמת-חושים שגרמה לי לצרוח בטרוף מוחלט. כל גופי רעד, ואילולי היתה מירב אוחזת בי יחד עם יריב, הייתי נופלת ומתגלגלת מעל הגברים המזיינים אותי. "אאאאאאווווחחחחח...... אאאאאאאא....... אאואואואואאואואואואחחחחח....." צרחתי כשגלי הפורקן היכו בי שוב ושוב ללא רחם, מעניקים לי הרגשה שאני מפרקת ומתפוצצת למיליוני רסיסים. ועל אף הגמירה הזאת, שאחזה בכל גופי כמו צבת אדירה ולא השאירה ולו עצב אחד בגופי שלא חש בה, בכל זאת הייתי מודעת לכך שיריב ועמית גומרים אף הם ומתיזים את השפיך שלהם עמוק עמוק לתוך התחת שלי. הרגשתי את ההתכווצויות של האברים שלהם, ואת הנוזלים שממלאים אותי.

וואוו! איזו גמירה שאת היתה!!! פשוט לא יאומן!!!

צנחנו שלשתינו על השטיח, מותשים לחלוטין. עמית היה הראשון להתעשת, והוא גרר אותי אליו, מנשק אותי באהבה ובתשוקה. לשונו חקרה את פי, לא משאירה מילימטר אחד בלתי 'מטופל'... ואז הוא גלגל אותי על ברכי, תפס בשני פלחי התחת שלי ומשך את העכוזים לצדדים. "וואוו... החור שלך בתחת פעור ענק!" שרק בהתפעלות. מירב ויריב הסתכלו אף הם, וגם אני שלחתי את מבטי אל המראה כדי לראות עד כמה נפערתי מן הזיון הכפול בתחת. החור שלי בתחת באמת היה פעור ענק, אדום ובוהק, והשפיך של עמית ויריב היה עדיין בתוכו. "לא נראה לי שהזרע שלנו מתכנן לצאת משם", צחק יריב, מנשק לי את שני פלחי התחת. "אולי תכנסי לזה להריון..."

"בטח... הריון בתחת..." גיחכה מירב. "זה יהיה חידוש מדעי מעניין... אבל דבר אחד בטוח", הוסיפה בשובבות, "אם תצטרכי ללדת מהתחת, לתינוק לא תהיה שום בעיה לצאת. כזה חור של תחת ענק?... הוא יעבור אותו בלי בעיה..."

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר
סיפורים נוספים מאת לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
  על שפת הנהר
  ריקוד מושחת
  זיקוקי דינור – חלק אחרון
  זיקוקי דינור – חלק שלישי
  זיקוקי דינור – המשך
  זיקוקי דינור
  Dressed for Dinner
  החור שאינו יודע גבולות?
  הזהרתי אותך...
  סחיטה באיומים
  באנו רק לראות
  טובה קטנה...
  בחורה ללא שם
  עונג מכל כיוון
  המשך ל"משחק ההמתנה – בשלישיה"
  משחק ההמתנה – בשלשה
  ללא שמץ של קנאה
  ארבע לפנות בוקר
  אורגזמה מהתחת
  מתפנקת עם עמית ואנדרו
  שלש השפכות
  הנשיקה
  איפה הבננה?
  מעשה בבננה
  אורגיה על החוף – חלק ב
  דילמה
  אורגיה על החוף – חלק א
  על מה היתה הצעקה?
  מתנה למירב
  המהפכה התעשייתי
  יש גבול לכל תעלול
  שישייה
  בדיוק כפי שהסכמנו
  שיעור בחינוך מיני
  תיסכול
  הסיבוב הבא עם אנדרו
  סיבוב ראשון עם אנדרו
  אז... מצרפים?
  אילנה ואנדרו
  מירב ואילנה עושות שירות לאורית
  סצנה פרועה בסלון
  חופשה בצפון - המשך
  חופשה בצפון
  שעה ומשהו
  בוקר טוב
  בזמן שישנת...
  סודות אנאליים
  נקמה מתוקה...
  פעולת חילוץ
  שעשועים
  לאן נעלמת?
  בלגאן על השולחן
  אנחנו נאחר לעבודה
  כשמשהו מתקלקל
  פינוק של בוקר
  מה זה עושה לך?
  הפתעה על החוף
  משטוטגארט להמבורג
  הסיבוב השני
  אחד פלוס אחד פלוס אחד
  לשם מה יש חברים?
  משולש לוהט
  כשאורית מעלי
  נהדר באופן בלתי-יאמן!
  מופע קולי
  S560 Coupe
  דנה – חלק ב'
  אפשר לגעת?
  באמצע הלילה
  דנה
  איטרמצו של אהבה
  סינדרלה
  עינוג של בוקר
  כיפה אדומה
  כמו חרב חדה
  עיסוי
  ביקור פתע
  הדרכה אינטימית
  פסיכואנליזה
  בדיקה לעמית
  רענון הזכרון
  יריב מקבל בתחת (2)
  יריב מקבל בתחת
  רפואה פרטית
  חיפוש עמוק בתחת
  קטע אוראלי
  העוזרת
  עמית משגע אותי
  מסאז' בברלין
  ספונטאניות בגינה
  ספונטאניות במטבח
  אורית מקיימת הבטחה
  תגובת שרשרת
  המחרוזת
  תאונת עבודה
  מכונת האוננות
  זיון לפי התור
  לא בדיוק לפי התוכנית...
  זה מגרה כמעט כל גבר!
  אלף נשיקות לך אהובתי
  חוויה במילואים
  סקס לעצלנים
  ...רד עלה עלה ורד...
  איחוד – ג'
  איחוד – ב'
  איחוד – חלק א'
  מלונדון באהבה
  היא רוצה לשגע אותי...
  הארכיון (4)
  האצבעות והלשון של עמית
  הזין של עמית
  Cum Fountain
  שלבו ידיים!
  הנעליים החומות
  עוד מטוס, עוד טיסה...
  התגרות
  מילים אסורות... מילים מותרות...
  מילים אסורות
  Creampie x 2
  שיחזור
  הסקס הראשון של יריב
  השפכות - אפילוג
  השפכות 3
  השפכות 2
  השפכות
  Creampie
  הפסנתר המושווה
  הטבעות
  הטבעת
  סווניגרס קלאב
  חומרים טבעיים
  המופע של מירב ויריב – חלק א'
  הזרוע המבצעת
  חילופי תפקידים
  גמירה חשמלית
  עבדות מודרנית – מאחורי הקלעים
  עבדות מודרנית
  ...גם בלעדייך...
  מתקפת נגד
  משהו זריז
  Lovense
  האנאלי הראשון שלנו
  רגעים שטוב לזכור...
  Christening
  Quickies
  אני אפתח לך את תחת!!!
  על המרפסת
  החטא ו'עונשו'
  במועדון להגשמת פנטזיות
  עבודת אצבעות
  The Fucking Machines
  זיון מכל הלב
  הביקור בבית הקפה
  האורך- קובע או לא קובע?
  הנדנדה
  Watersports
  מן החנות לחומרי בנין, באהבה
  חוקן מקורי מאוד
  מבוכה
  המורה למדעים
  מירב בארץ הווטסאפ
  Shocking Aftershock
  הארכיון (3)
  איזה שהוא סוג של פרס?
  Le déjeuner
  אקרובטיקה
  הארכיון (2)
  הארכיון (1)
  תחרות ה-CC
  חלוקת עבודה
  איש העסקים
  גם יריב רוצה
  הדבר שעמית הכי אוהב
  רומנטיקה בשלש לפנות בוקר
  זיון בין השדיים
  זיון עצמי
  לא מספיק חולה...
  השפכה בקיצור
  כן, המפקדת!
  תיבת הצעצועים של אורית
  First Class Sex
  יותר רטוב מרטוב
  אורית מפנטזת על כנרת
  פנטזיה
  יותר טוב מסרט פורנו
  בדיקה תקופתית 2019
  זיון כפול שלש
  שיעור באנטומיה של הגבר
  מסאז' בפרוסטטה
  חקירה ב Slow Motion
  שמונה ורבע בערב
  לא לימדו אותך לדפוק?
  כמו דניאלה
  הרפתקה שניה על החוף
  צהריים בקופנהגן
  תאונן בשבילי
  הפעם הראשונה
  דו-רה-מי
  בוקר בקופנהגן
  לילה בקופנהגן
  הכושי
  אורית עונה על שאלות
  הרפתקה על החוף
  ועכשיו תורו יריב...
  ולקינוח...
  מארבעה יצא אחד – חלק ב'
  מארבעה יצא אחד
  כשמדברים בפשטות...
  Footjob
  יום חופש
  עם אורית ואילנה
  השלב הבא – 2
  השלב הבא
  בתיאבון
  סמאנטיקה
  מירב
  תראה איך השפיך שלך יוצא!
  יומן שבועי
  דואט
  אילנה
  פתוחים לעסקים
  רק תסתכלו
  כמעט תאונה
  העבד
  הגילוח הראשון שלי
  יריב צופה ומאונן
  לשכוח את האידיוט
  המופע של אורית
  התוכנית של אורית
  בדיקה תקופתית – הזווית הנשית
  ביקורת תקופתית
  רומנטיקה
  ה"כישלון" האנאלי
  שיעור בהגיינה אנאלית
  הדילדו הכפול – חלק ב'
  הדילדו הכפול – חלק א'
  השפכה על הרגליים של אורית
  המטווח
  חיים בסרט
  ערב של "הכל כפול"

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
תמונות גולשים
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר