המופע של אורית

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

בגרמניה הייתי הרבה פעמים, אבל להמבורג שמורה פינה חמה מיוחדת בליבי. העיר הגרמנית הראשונה בה ביקרתי אי-פעם היתה המבורג, והגעתי אליה במקרה, תוך כדי מסע מנקודה A לנקודה B. שינוי בלתי-צפוי בלוח הרכבות גרם לי להישאר בעיר overnight וניצלתי את הזמן לטייל ולסייר. מאוד אהבתי את האגם במרכז העיר, Alster שמו, ואת האזור העתיק אשר בעצם אינו עתיק באמת; הוא שוחזר אחרי מלחמת העולם השניה. רוב העיר חרבה במהלך המלחמה בעקבות הפצצות בעלות-הברית.

בדפי-המידע שחולקו במלון בו התאכסנתי המליצו לתיירים לבקר ב St Pauli ולראות את Reeperbahn הססגוני ואת Herbertstrasse האקזוטי. לא ויתרתי על החוויה, וחזרתי משם עם התרשמות עזה, וחרמנות עזה עוד-יותר...

באחד הטיולים של אורית ושלי באירופה ביקרנו בהמבורג וב Reeperbahn, ואורית שלי מאוד רצתה לראות מופע-סקס חי.
"סרט כחול זה דבר אחד, אבל מופע-חי זה בוודאי דבר אחר לגמרי..." אמרה. והיא גם צדקה.
למרות שהמופע שראינו לא היה הנועז ביותר שאפשר לדמיין, הוא גירה אותנו מספיק כדי שנבלה כמה שעות של זיון סוער במלון, מיד כשחזרנו מהביקור ב St Pauli. אין פלא, איפוא, שאורית – מרגע שהגתה את הרעיון שנעשה שנינו מופע של סקס – ידעה שהמקום המתאים ביותר למימוש הפנטזיה הזאת יהיה בהמבורג.

הגענו להמבורג ביום שישי, וממש כפי שאורית הציעה תוך כדי מציצת הזין שלי ארבעה ימים קודם לכן, היא קפצה לתוך האמבטיה הענקית שבסוויטה שלנו, ושלחה אותי לחפש מקום שנוכל להופיע בו. חמוש במדריך-תיירים, ובגרמנית שאני מדבר באופן שוטף, נסעתי במונית אל ה Reeperbahn והתחלתי לחפש מועדון מתאים.
הבעיה העיקרית במציאת מקום מתאים היתה העובדה שיש היצע הגדול של מקומות המציגים מופעים חיים של סקס. רציתי משהו שיראה טוב, מקום שיתן הרגשה של Class, ולא איזה שהוא 'חור' שכל מיני סוטים באים אליו. אחרי חיפוש לא-ממושך מדי, מצאתי מועדון (את שמו לא אזכיר) שמצא-חן בעיני מאוד. הוא היה מעוצב כבית-קפה, שולחנות עגולים קטנים פזורים על פני אולם לא גדול מדי, שניים או שלשה כיסאות אל כל שולחן, ובמה רחבה ונוחה שגובהה כמטר, במרכז האולם. מעליה התנשאו כדור בדולח נוצף, ומספר פרוז'קטורים המכוונים לנקודות שונות על הבמה. הבמה עצמה היתה ריקה, ומאוחר יותר הוסבר לי שמעלים אליה אביזרים על-פי הצורך.
בעל המקום היה גרמני חביב בשנות השלושים המוקדמות שלו. הסברתי לו מה אני מחפש, ובהתחלה הוא נראה סקפטי מאוד. אני לא יודע אם הוא חשב שאני 'עובד' עליו, או שאני סתם איזה מטורלל... אבל כשהראיתי לו תמונות-עירום של אורית ותמונות עירום של שנינו יחד – לקוחות מתוך קליפ-סקס שצילמנו (בכיכובנו, כמובן) – הוא השתכנע שאני רציני, והתחיל להתייחס להצעתי בכובד ראש.
"מה אתם מראים במופע שלכם?" היתה השאלה הראשונה שלו.
"הכל", אמרתי. "סקס רגיל, אוראלי, אנאלי, גמירה בפה, למשל."
"וכמה זמן זה נמשך?"
"כמה זמן אתה רוצה שזה יימשך? רבע שעה, חצי שעה...?"
"האמת היא שזה לא ממש משנה, אם זה טוב. אתה יכול לגמור יותר מפעם אחת?"
"כן, אני יכול", אישרתי.
"וכמה כסף אתם רוצים בשביל זה?"
הייתי מוכן לשאלה הזאת, אם-כי התלבטתי מה לענות. אם לא אבקש תשלום – אנחנו עלולים להיראות ''זולים'. אם אני כן אבקש תשלום – נצא מעין 'זונות'... והאפשרות השניה דחתה אותי יותר.
לכן אמרתי לאיש: "אנחנו עושים את זה בשביל הכיף, אבל אם אתה רוצה לתת לנו טיפ אחרי המופע – זה יהיה בסדר. ואתה תחליט כמה."
הגרמני אהב את התשובה. "מה אתם צריכים בשביל המופע?", שאל.
"תפרוס בבקשה שטיח יפה על הבמה, תמקם במרכזה איזו שהיא ספה, וזה יספיק. אה, וגם יהיה נחמד אם תשמיע מוסיקת רקע ארוטית תוך כדי המופע שלנו."
"אין בעיה", הבטיח האיש. "אבל זה יהיה צריך להיות מחר בערב. התוכנית להערב כבר מלאה לגמרי ואני לא יכול לשנות אותה. לגבי מחר בערב, אני יכול עוד לשנות. אני אזיז זוג אחד להופיע ביום ראשון במקום מחר."
ידעתי שאורית תתאכזב מן הדחיה, והאמת היא שגם אני התאכזבתי קצת. אבל היה בזה גם היגיון מסויים: היינו קצת עייפים מן הטיסה, ואולי טוב היה באמת לדחות את המופע, כדי שנגיע אליו רעננים ו'בשיא המרץ'. לכן הסכמתי לדבריו של בעל-הבית, לחצנו יד ונפרדנו. לפני שיצאתי בחזרה אל המלון צילמתי קצת את המקום, כדי לתת לאורית מושג על איך שהוא נראה.

כשחזרתי אל המלון אורית כבר היתה מחוץ לאמבטיה. היא שכבה על המיטה לבושה באחת מכותנות-השינה הסקסיות שלה, ועיינה במגאזין.
סיפרתי לה על הפגישה עם בעל המועדון, והראיתי לה את התמונות.
אורית התהלבה. "מקסים! בדיוק מה שרציתי! אתה מ-ת-ו-קקקקקק!!!!", היא ממש קרנה.
כמו שחשבתי, היא התאכזבה מן הדחיה למחר בערב, אבל כמוני הבינה את ההיגיון שבה. "חוץ מזה", הוסיפה, "זה נותן לנו זמן לתכנן את המופע שלנו."

* * *

למחרת, שבת בלילה, יצאנו מן המלון אל מועדון, נרגשים מאוד לקראת מה שעמדנו לעשות. נמנענו מסקס בימים הקודמים, כדי לחוש חרמנות חזקה לקראת המופע שלנו, ובמהלכו. הפתעתי את אורית, ובכניסה למלון המתינה לנו לימוזינה ענקית ששכרתי כדי לקחת אותנו אל המועדון. אורית התרפקה עלי, נישקה אותי בתשוקה ולחשה לי באוזן: "אני לא יודעת איזה מעשה טוב עשיתי, שזכיתי לבן-זוג כמוך..."
כן סקס, לא סקס... שום דבר לא יכול היה לגרום לי יותר עונג ואושר, מלשמוע את מילותיה החמות של אורית. באותו רגע, מה שחשתי כלפיה היה הרבה מעבר לתשוקת-בשרים אינסטנקטיבית.
הרגשתי את אהבתי אליה גואה ועולה על גדותיה. "תזכרי, אורית שלי" לחשתי באזנה, "שאותך אני אוהב יותר מכל דבר בעולם, ואת הדבר הנפלא ביותר שיש לי בחיים".

לקראת המופע, אורית שבה ומרחה את עצמה בקרם הגוף הריחני שלה. היא התנקתה והבריקה את עצמה, in and out, והתאפרה בקפידה: איי-ליינר שחור סביב העיניים הכחולות המשגעות שלה, צלליות תכולות, ריסיה הארוכים צבועים שחור, סומק וורוד בלחייה, ושפתיה צבועות היו באדום אש לוהטת. אורית לא משתמשת בבסיס מייק-אפ, כי עור-פניה לבן, חלק ומושלם גם בלי כל החומרים הללו. היא לבשה שמלה שחורה ארוכה עם מחשוף V עמוק מלפנים, ומחשוףU מאחור, בגב. לרגליה נעלי עקב "פיגאל פאטנט" שחורות של כריסטיאן לבוטין, ובתיק שאיתה היו עוד כמה דברים שהיא התכוונה להשתמש בהם במופע. היא נראתה נפלאה, והריח שעלה ממנה היה משכר. האישה המושלמת, מכל הבחינות.
נכנסנו אל המועדון מן הכניסה הראשית. המקום היה מלא, מחולק די שווה-בשווה בין נוכחות גברית לנוכחות נשית. ואני נשבע שלמרות שכבר היה מופע אחד מתרחש על הבמה, רוב הקהל באולם סובבו את פניהם אלינו. אורית היתה מראה לא שיגרתי: הדור, מלכותי, סקסי עד טירוף. התיישבנו אל אחד השולחנות הקרובים לבמה (שהועברה מן המרכז יותר לכיוון הקיר הצפוני) אשר נשמר עבורנו. בעל המועדון ניגש, הגיש לנו בקבוק שמפניה ושתי כוסות, ולחש לי באוזן שהוא רוצה לדבר איתי. קמתי אליו וניגשנו הצידה לשוחח.
"הכל בסדר אצלכם? מוכנים?", שאל.
"בהחלט. מוכנים לגמרי", אישרתי לו.
"בת הזוג שלך ניראת מדהים", לחש לי האיש. "אני מתחיל להאמין שהמופע שלכם יהיה באמת. יוצא-מן-הכלל. אני אציג אתכם בתור 'קרולינה ומקס', זוג אמיתי". הסכמתי.
הוא גם הצביע על מסך ענק מעל הבמה ואל מצלמה שעמדה על חצובה לא הרחק משם. "כדי שכל האולם יוכל לראות מה קורה על הבמה, אפילו אלו שיושבים רחוק, יש לנו מצלמה עם live feed שמקרינה אל המסך הגדול מעל הבמה. זה בסדר מבחינתכם?"
"זה בסדר, בתנאי שהמצלמה הזאת לא מתעדת את מה שאנחנו עושים", אמרתי לו.
"המצלמה מצלמת ומתעדת, אבל בסוף הערב אתן לך כרטיס-הזיכרון שלה, ולא יהיה עותק נוסף. בסדר?"
הסכמתי, וחזרתי אל אורית שהיתה שקועה בצפייה במופע שהתקיים על הבמה. בעיני היה המופע קצת מוזר, אבל כנראה שאנשים נהנו ממנו. היו ארבעה שחקנים על הבמה, שני גברים ושתי נשים, לבושים בתחפושות של דבורים, חיקוי של הסדרה המצויירת משנות השבעים, "הדבורה מאיה". במקור היתה "הדבורה מאיה" ספר-ילדים בשם Biene Maja מאת הסופר הגרמני וולדמר בונסלס, קצת התפלאתי שהדמויות הללו נבחרו למופע של סקס. השחקנים היו בחורים ממוצעים, עם אברים מכובדים אך לא ממש ענקיים. הבחורות לא היו מן היפיפיות ביותר, אך בסך הכל נראו טוב. הסקס היה קצת חד גוני: חדירות וואגינליות בתנוחה מיסיונרית, על הברכיים, בעמידה. ובסוף המופע הגברים לא גמרו, והסביר לי אחר-כך בעל המקום שהקבוצה הזאת מופיעה כמה פעמים במהלך הערב, ולכן הם לא גומרים על הבמה במהלך המופע. הם "שומרים" את עצמם לסוף. לי זה נשמע היה יותר כמו סוג של סיוט... לזיין בלי לגמור?... נו באמת...
בתום המופע של הקבוצה סימן לי בעל המועדון, על-פי אות מוסכם, לשאול האם אנו מוכנים. הפניתי את מבטי אל אורית. "את מוכנה?"
"כן..." קולה רעד, והוא היתה חיוורת מאוד.
"את בטוחה שאת רוצה לעשות את זה?" ווידאתי איתה. "אנחנו לא חייבים, את יודעת...".
אורית בלעה את הרוק בפיה, לקחה נשימה עמוקה, ובקול רועד ענתה: "כן, אני בטוחה..."
הנהנתי באישור לכיוון בעל הבית, הוא ניגש אל המיקרופון. "גבירותי ורבותי", הכריז בקול עמוק, "יש לי הכבוד והעונג להציג בפניכם זוג מיוחד במינו. לא שחקני פורנו, כי אם זוג אמיתי מן החיים, אוהב ומיוחד, אשר הגיע לכאן כדי להראות לנו מהי אהבה אמיתית. קבלו את קרולינה ומקס!!!"
לקול מחיאות הכפיים של הקהל קמנו ועלינו יחד אל הבמה. ליבי פעם בעצמה כפי שלא פעם מעולם, וכפה של אורית שהחזקתי בכפי היתה קרה ורטובה. היא היתה נרגשת מאוד, ללא ספק, ואני חושב שגם קצת מפוחדת. אבל היא לא 'השתפנה', ובאומץ צעדה אל מרכז הבמה, אל מתחת לאורם של הזרקורים. המוסיקה הארוטית שביקשנו החלה מתנגנת מבעד למערכת השמע האיכותית של המועדון, ואורית התחילה להתנועע לצלילי המוסיקה בתנועות איטיות ומפתות. התיישבתי על השטיח, שלשה מטרים ממנה, וצפיתי בה. ולא רק אני צפיתי... כל הקהל כולו צפה כמהופנט באישה המדהימה שחוללה מולם עם הבמה. לאט לאט, לקצב המוסיקה, החלה אורית להשיל מעליה את שמלת-הערב השחורה שלגופה, חושפת חזית-תחרה על שדיה ותחתוני חוטיני קטנטנים. מלפנים היו התחתונים כמו רטיה קטנטנה שבקושי כיסתה על הכוס שלה (בעצם, הקצה העליון של החריץ היה גלוי...) ומאחור היו התחתונים הללו לא יותר משרוך, מתוח וחבוי בין שני פלחי התחת המושלם שלה. אורית המשיכה להתנועע ולרקוד עוד מספר דקות, ואז שיחררה את קרס החזיה שלה שהיה הפעם מלפנים. היא הניחה לחזיה לנשור אל הרצפה, חושפת תחתיה חזיה נוספת, אך לא חזיה רגילה אלא אחת מאלו שפתוחות לחלוטין ורק החלק התחתון שלהן תומך את השדיים. אורית לא צריכה תמיכה לשדיים שלה, אבל החזיה הזאת היתה כמסגרת מקסימה עבור הצמד המקסים שיש לה. הקהל אהב מאוד את השדיים החשופות שלה ואת הפיטמות הזקורות. ממקום מושבי על הבמה יכולתי לראות שגם הגברים וגם הנשים שבקהל הביעו את הערכתם במבטים נלהבים. פה ושם נשמעו מחיאות כפיים.

אורית המשיכה לרקוד בתנועות עדינות וארוטיות, מקרבת את עצמה לאט לאט אלי. כאשר סוף-סוף עמדה לידי, פתחתי את התיק שהיא הביאה איתה והוצאתי ממנו ויברטור וורוד. אורית לקחת אותו, והתחילה לעסות איתו את שדיה, כשהיא מתעכבת בעיקר על הפטמות. היא ליקקה ומצצה את המכשיר, ואז בתנועה איטית החלה מורידה אותו כלפי מטה, לכיוון מקום מאוד מסויים בגוף שלה... וכשהיא הגיע את היעד, אורית הפעילה את הרטט של הוויברטור והעבירה אותו בין הרגליים שלה, ממש על הכוס שעדיין היה מכוסה בתחתונים. אחרי כן היא התיישבה על הספה, הרימה את רגליה ופיסקה אותן באוויר. עם יד אחת היא הסיטה את התחתונים הצידה, חושפת את הכוס שלה, וביד השניה החדירה את הבוירטור לתוכה, והחלה לזיין את עצמה איתו. פנימה והחוצה, פנימה והחוצה... אורית כבר היתה רטובה לגמרי. המצלמה שכוונה עליה התמקדה בכוס הרטוב ובוויברטור החודר אליו, והתמונה הוקרנה בברור על המסך הענק שמעל הבמה.

כעבור כמה דקת נוספות, אורית נתנה לי סימן ואני הוצאתי מן התיק צעצוע נוסף: דילדו זכוכית עבה ושקוף. אורית לקחה אותו, ליקקה אותו כראוי, והתחילה מחדירה אותו לפי הטבעת שלה. ראיתי אנשים רבים הקהל נמתחים ונעים על מושבם. אין ספק, אורית חירמנה אותם בצורה מטרפת. גם נשים רבות הסתכלו כמעט בחוסר אמון במה שאורית עושה; הדילדו היה באמת עבה, וגם נשים שרגילות לעשות מין אנאלי לא תמיד יכולות להתמודד עם גודל כזה. דילדו הזכוכית שאורית החדירה לתחת שלה חשף את החור במלוא הדרו, והיא הכניסה והוציאה אותו מהתחת שלה בתאווה ובהנאה רבה. היא ראתה את הקהל, היא היתה מודעת לתגובה שלו, והיא אהבה כל רגע.

קמתי, ונגשתי אל אורית שהיתה שרועה על הספה ברגלים פסוקות וחורים מלאים ודחוסים. התכופפתי אליה ושפתותינו נפגשו לנשיקה עמוקה לוהטת. לשונותינו התברגו יחדיו, טועמות זה את זו. אורית שלחה יד ופתחה את המכנסיים שלי, מוציאה לחופשי את הזין שלי שכבר היה עומד מתוח במלוא אונו. היא לקחה אותי בפיה, והתחילה למצוץ לי את הזין בתיאבון. כמה מן הקהל מחאו כפיים, אני לא יודע אם מתוך הערכה לזין הגדול והיפה שלי, או לכישורי המציצה המדהימים של אורית. היא בלעה את הזין שלי עמוק לתוך גרונה, עד הסוף, מוציאה את לשונה החוצה ומלקקת לי את הביצים בו זמנית. היא שלפה את הזין החוצה, נישקה אותו, ליקקה אותו סביב-סביב, ושבה לבלוע אותו עמוק בעמקי גרונה. התחושה היתה נפלאה. מתישהו היא גם ליקקה את אחת מאצבעותיה, ודחפה לי אותה עמוק לתחת. וואוו... זה היה מדהים!

לא יכולתי לחכות יותר. נפטרתי מכל פרטי הלבוש שעדיין היו עלי, התכופפתי ושלפתי מהכוס של אורית את הויברטור, הרמתי את רגליה גבוה, וחדרתי אליה עמוק. הכוס שלה היה לוהט, צר ומזמין. המצלמה התרכזה בפוקוס על מה שאני עושה לאורית, ועל המסך הענק שמעל הבמה יכלו מי שישבו רחוק יותר לראות איך הזין שלי חודר לכוס המקסים של אורית, מזיין אותה עמוק וחזק, בזמן שהדילדו הזכוכית עדיין תקוע עמוק בתוך התחת שלה. אורית גנחה ונאנקה, נהנית עד תום מן החדירה הכפולה ומן העובדה שכל הקהל רואה ונהנה יחד איתה. כעבור כמה דקות היא הגיעה לאורגזמה, ורעדה כולה תחתי. היא צרח מתענוג, ולמרות מוסיקת הרקע שהמשיכה להתנגן – אפשר היה לשמוע אותה. הקהל ידע שהיא לא מזייפת את האורגזמה שלה, כמו שהרבה 'כוכבניות' פורנו עושות; את העתעוותות הזאת של הגב והמתיחה הרגליים בזמן שמקבלים אורגזמה – אי אפשר לזייף... והקהל ידע וראה את זה.

אורית הסתובבה על ארבע ושלפה את הדילדו מתחת שלה. החור נשאר פעור. היא פיסקה חזק את העכוזים שלה לכיוון המצלמה, והמראה הוקרן על המסך. שמענו הרבה מאוד "וואוו..." מן הקהל. אשה אחת שישבה יחסית קרוב לבמה, לכדה את עיניה של אורית ושלחה לה נשיקה באוויר... אחזתי במותניה של אורית, וחדרתי אליה לכוס שנית. זיינתי אותה חזק, בדפיקות חזקות, ומהר מאוד היא החלה לגנוח. לא עבר הרבה זמן, ואורגזמה נוספת טילטלה את גופה.

כעת היה תורי לגמור. אורית שלי הדפה אותי מעליה, והורידה אותי על ארבע עם התחת לכיוון הקהל. "תפסק את התחת שלך, אוהבי" היא לחשה לי. עשיתי כדבריה, מושך את העכוזים שלי לצדדים וחושף את חור התחת שלי לעיני אורית ולעיני הקהל. אורית לא בזבזה זמן והתחילה ללקק לי את פי הטבעת במרץ, מסובבת את הלשון על החור ומסביבו, מחדירה את הלשון פנימה ככל יכולתה, ומכינה את הדרך עם הרוק שלה לאצבע, שחדרה אלי פנימה עוד לפני שהספקתי להבין מה קורה. אורי לקחה בידה את הזין שלי שהיטלטל תלוי ענק בין רגלי, משכה אותו אחורנית ככל האפשר, והתחילה לאונן לי אותו. ראש הזין היה מופנה לכיוון הקהל, והמצלמה המשדרת אל המסך הענק התרכזה חליפות בראש הזין שלי, בחור שבקצו, ובאצבעות של אורית שהיו כעת חופרות לי עמוק בתוך התחת, מעסות את הפרוסטטה שלי ומקרבות אותי לגמירה. ואכן, הגמירה לא השתהתה... אחרי כמה דקות של שיפשוף הזין והגירוי האנאלי, אורית הביאה אותי לאורגזמה אדירה. גלי העונג שטפו אותי כמו סערה בים, מאיימים להטביע אותי בטרוף של הנאה. בית-החזה שלי עלה וירד כמטורף, גלי האורגזמה עברו לי כמו חשמל מן הראש ועד בהונות הרגליים, ובשאגה אדירה שלא יכולתי לשלוט בה התחלתי לפלוט ולהשפריץ מהזין כמות של זרע שלא ידעתי מעולם שאני מסוגל להכיל. אף פעם בחיים לא השפכתי כל כך הרבה כמו הפעם, במתזים כבדים של שפיך שנורה הרחק מראש הזין שלי, ונחת אפילו על השולחן הסמוך אל הבמה, אליו ישבו זוג בשנות החמישים שלהם וצפו בנו בתאווה... עוד ועוד ועוד שפיך נורה ממני, באורגזמה שהיתה פשוט אחת שלא תיאמן... הקהל שאג “Jaaaaa!!!!” ("כן" בגרמנית), ושמעתי גם קריאה של "Spritzen Sie Mehr!!!" שפירושה "תשפיך עוד!!!"

זה לא היה הסוף. ברגע שגמרתי להשפיך והתאוששתי קצת מן האורגזמה, אורית סובבה אותי, הושיבה אותי על הספה, לקחת את הזין שלי שעדיין היה חצי קשה והכניסה אותו אל פיה. היא התחילה למצוץ לי אותו, מחזירה אותו לחיים מלאים בתוך זמן קצר. כשהזין עמד לגמרי, היא זזה הצידה, חלצה את נעלי העקב שלה, התחילה לעסות לי את הזין בין שתי כפות רגליה הסקסיות. אחרי זמן מה לקחתי את אחת מכפות הרגליים שלה והבאתי אותה אל פי, מנשק את כף הרגל, נושך בעדינות את העקב, ולבסוף מגיע אל אצבעות הרגליים הנהדרות של אורית, מלקק ומוצץ אותן. אחרי כן אורית קמה, ניגשה אל התיק שלה והציאה ממנו את זוג נעלי העקב השקופים שלה. היא נעלה אותם, נותנת למצלמה רגע אחד להתעכב על המראה הנפלא, ואז חזרה אלי ונעמדה על ארבע. הכוונה היתה ברורה. חור התחת שלה היה עדיין די פתוח, ואני – בלי שום בעיה – החדרתי לתוכו את הזין שלי, והתחלתי לדפוק אותה בתחת. את זה הקהל אהב מאוד... גרמנים, לא?... הם אוהבים את זה. מחיאות כפיים עלו מן הקהל, וגם שמעתי כמה קריאות של Fick ihren Arsch ו Fick das Arsch, שבקיצור פירושן "זיין אותה בתחת!". ואת זה בדיוק עשיתי. הכנסתי את הזין עמוק לחור התחת של אורית, מסובב את הזין שם בפנים ומגיע לכל נקודה שרק אפשר בתוך התחת הנהדר שלה. אורית לא הסתפקה בזין שלי לבדו בתוך חור התחת הפעור והרעב שלה; היא שלחה את ידה אל הויברטור והושיטה לי אותו. ירקתי עליו כדי לשמן אותו, ואז החדרתי אותו לחור התחת של אורית לצד הזין שלי, יחד. חדירה אנאלית כפולה. ככה זיינתי לאורית את התחת זמן ארוך, מדי פעם מרוקן את התחת שלה מהזין והויברטור כדי לתת לקהל את ההזדמנות לראות את חור התחת של אורית פעור ענק. המצלמה התעכבה פעמים רבות על חור התחת הפתוח שלה, מנסה להראות אותו מכל הזוויות האפשריות. מתישהו סובבתי את אורית וחדרתי אליה לתחת כשהיא על הגב. אחרי כן שינינו תנוחה ואורית הושיבה אותי על הספה ועלתה עלי ורכבה על הזין שלי כשהוא בתחת שלה ופניה אל הקהל. בתנוחה הזאת היא הגיעה לאורגזמה נוספת, השלישית לערב, והקהל הגיב בתשואות. לאחר מכן מיקמתי את אורית עם הכתפיים על השטיח והתחת שלה מורם כלפי מעלה. חדרתי אליה ככה לתחת כשאני במעין תנוחת עמידה, והיא תוך כדי כך שיפשפה לעצמה את הכוס והגיעה לאורגזמה נוספת. הפעם ראו הכל על המסך הגדול את הכוס של אורית מתכווץ, ואת והחור בתחת שלה שואב הזין שלי, תוך כדי הגמירה. הורדתי ממנה נעל אחת, ומצצתי לה את הבהונות תוך כדי זיון התחת.

לא היה לי כל-כך נוח ככה, כשאורית על הרצפה עם הרגליים למעלה, אז כדי לגמור יותר בהנאה סובבתי אותה בחזרה על ארבע, וחדרתי לה לחור התחת במטרה לגמור. זיינתי את חור התחת הפעור שלה בעוצמה, וכעבור זמן לא רב הרגשתי את האורגזמה מגיעה. אורית ידעה מה קורה איתי, ושלחה את ידה אל הכוס שלה כדי לגרות את הדגדגן ולגמור יחד איתי, ובאמת, הגענו לאורגזמה משותפת. אני השפרצתי את כל הזרע שלי עמוק לתחת של אורית, והיא גמרה גם. אורגזמה חמישית... החור שלה התכווץ סביב הזין שלי, מחזק את תחושת העונג הפוקדת אותי עם הגמירה.

אחרי שגמרנו, שלפתי את הזין מהתחת של אורית. החור נשאר פתוח לגמרי, ואורית כיוונה אותו אל הקהל ואל המצלמה. כל השפיך שיריתי לתוכה התחיל לנזול החוצה ואורית שלחה את ידה בין רגליה, נתנה לשפיך לנטוף על אצבעותיה, ואז שיפשפה אותן על הכוס שלה. ואם לא די בכך, היא גם לקחת מן הזרע וליקקה אתו עם הלשון, טועמת אותו, ובולעת אותו, בעוד הקהל מוחא לה כפים בהתלהבות.

* * *

"אם אתם אי-פעם צריכים עבודה, תבואו אלי", אמר הגרמני בעל-המועדון בהתלהבות לאחר המופע, כשנפרדנו ממנו. "מופע כזה מעולם לא ראו פה קודם, ואני מעיז לומר שגם לא יראו!" אמר, ומסר לי כפי שהבטיח את כרטיס-הזכרון של המצלמה שצילמה את המופע. הוא גם דחף לידי מעטפה שמנה מלאה כסף. "זה לא תשלום", הבהיר, "אלא אות הערכה מכל הקהל, וממני. !Auf Weidersehen" . נתתי את המעטפה לאורית מבלי אפילו להסתכל פנימה. "זה היה הרעיון שלך, אז זה הטיפ שלך..." אמרתי לה בחיוך אוהב.

יומיים לאחר מכן, כשהיינו בטיסה חזרה הביתה, אמרתי לאורית בבדיחות הדעת: "תשמעי, כשמחשבים את עלות הטיסות והמלון, אני חושב שאלו היו האורגזמות הכי יקרות שהיו לנו בחיים..."
אורית הסתכלה עלי בחיוך. "אל תהיה בטוח", אמרה. "ראית כמה כסף היה במעטפה?..."

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
סיפור אחרון
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה