השלב הבא

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

אחרי שאורית גרמה לי להשפיך לתוך הפה שלי, היא החליטה שאני צריך להתנסות בדבר נוסף.
"אם אנחנו כבר בשלב בו אתה חוקר את התחושות השונות שהזרע שלך יכול להעניק לך, אז יש עוד דברים שאתה יכול ללמוד", אמרה אורית.
“כמו מה, למשל?"
“חכה ותראה..."
התשובה החביבה על אורית...

* * *

כמה ימים לאחר מכן, קיימנו אורגיה נוספת עם מירב ויריב. בתחילת הערב, ספרה אורית לחברינו על ההתנסות החדשה שהיתה לי, כלומר ההשפכה לפה שלי. "בחייך! אני לא מאמין שעשית את זה!" הגיב יריב. "אני לא הייתי עושה את זה."
“האמת היא, שאתה מפסיד", אמרה לו מירב, שגם היא נוהגת לבלוע את הזרע של יריב כשהוא משפיך לה בפה. "הזרע שלך טעים מאוד".
“תודה, אבל אני אוותר..." אמר יריב.
“איך בעיה. יותר זרע בשבילי..."צחקה מירב.
“בכל מקרה, במסגרת ההתנסויות החדשות של עמית", המשיכה אורית, "אני רוצה שהוא יתנסה בהרגשה של קבלת שפיך לתחת."
מה??? מה זה היה???
“הגזמת, אורית! אני לא נותן ליריב לזיין אותי בתחת!" פסקתי בקולי הסמכותי ביותר.
“אין סיכוי שזה יקרה!" הוסיף יריב חיזוק לדברי. גם מירב נראתה כמסכימה עם שנינו. "אני חושבת שכבר הוסכם ביננו מזמן שאין מגע ישיר בין הבנים", אישרה.
“אוף... מה יש לכם?! תרגעו כבר, נו באמת..." התעצבנה אורית.
"מישהו שמע אותי אומרת שיריב צריך לזיין את עמית בתחת?... אל תפסיקו אותי כשאני מדברת, ואז תבינו מה אני מציעה... ובכל מקרה, אף אחד לא מכריח כאן אף אחד לעשות מה שהוא או היא לא רוצים..."
"אז מה את מתכננת?" שאלה מירב.
"מאוד פשוט. יריב, אתה תזיין את מירב, ולפני שאתה משפיך תוציא את הזין שלך ממנה, ותשפיך לתוך החור של עמית. אני אחזיק אותו פתוח בשבילך. אתה מתיז תמיד חזק; השפיך יכנס לו פנימה לתחת בלי בעיה, מבלי שבכלל תצטרך לגעת בו."
זה היה שיא הטרוף, אבל גם מחרמן לגמרי, אני מוכרח להודות. אורית תמיד דברה על ההנאה העצומה שיש לה מלקבל שפיך לתחת, ועכשיו – משהעלתה את הרעיון שאף אני אחווה את זה – פתאום קבלתי את החשק באמת לנסות ולראות מה תהיה ההרגשה. ומשניתנה הסכמתם של מירב ויריב, ניגשנו מיד לביצוע.

דבר ראשון, מירב ואורית הביאו אותנו הבנים לזקפה על ידי מציצת האיברים שלנו. זה לא היה קשה... היינו כבר מגורים כהוגן. אני מאמין שמרגע שיריב התרגל לרעיון הזה, שהוא עומד למלא לי את התחת עם השפיך שלו, הוא מצא את הרעיון מחרמן במיוחד גם-כן. הזין הענק שלו הזדקק כלפי מעלה במהירות. גם אני הייתי מוכן לפעולה מהר מאוד, אבל אורית ציננה את ההתלהבות שלי. "אתה בינתיים פאסיבית לחלוטין, עמית. רד על ארבע בבקשה, עם התחת כלפי מעלה". עשיתי זאת מיד. מירב כרעה על ארבע לצידי, מוכנה לזיון. יריב בא מאחוריה, ובמהירות השחיל את הזין שלו לתוך הכוס הרטוב שלה. מירב גירגרה בעונג כמו חתולה מיוחמת. יריב החל מזיין אותה חזק, סוחט ממנה אנחות ואנקות של תאווה והנאה. היא שלחה אחורנית את אחת מידיה והשקיעה שתי אצבעות בתוך חור התחת שלה. היא דחפה אותן עמוק, ודיווחה ליריב שהיא מרגישה את הזין שלו מבעד העור המפריד בין שני החורים. לא עבר זמן רב, ויריב הוציא את הזין מהכוס של מירב, ודחף לה אותו בתחת. הוא זיין אותה לסירוגין בשני החורים, מביא את מירב לאורגזמה ראשונה לאותו ערב.

כל אותה העת, הייתי אני על הברכיים, והתחת שלי זקור כלפי מעלה. אורית, אוחזת בידה דילדו גדול, ליקקה לי את חור התחת והכינה אותו לקראת הצפוי לו... עם אצבע אחת היא החלה לפתוח לי את החור, תחילה מעסה אותו היטב, ואז מחדירה את האצבע פנימה. קודם קצה האצבע, ואז – בתנועה של בחישה – את כל האצבע כולה. ההנאה היתה רבה, ואורית הרגישה זאת עלי. נאנחתי מעונג, היא חייכה, והוסיפה לי לתחת אצבע נוספת. האצבעות השלישית והרביעית חדרו אלי גם הן, מרחיבות לי מאוד את החור. מאחר והכל נעשה באופן הדרגתי, לא חשתי כל כאב. רק עונג, ועונג, ועונג...

כשאורית החליטה שאני מוכן לכך, היא הוציאה את אצבעותיה מתוכי, ועברה להשתמש בדילדו הגדול. היא כיוונה את קצהו אל החור שלי בתחת, ולאט לאט החדירה לי את המכשיר הענק לתוך התחת שלי, שכעת היה רעב ומוכן לקבל את הפולש המאסיבי. הרגשתי את הלחץ על שריר הרקטום שלי, שאחריו גם חשתי איך החור בתחת נפתח ומתרחב עוד יותר. לא עבר זמן רב, וחצי מן הדילדו העצום היה תקוע לי עמוק בתחת, ואורית – בזהירות! – התחילה לזיין לי את התחת עם הדילדו, פוערת לי את החור של התחת כמעט עד המקסימום. עם ידה השניה היא אוננה לי את הזין שלי, שהיה תלוי באוויר ומכוון כלפי מטה, שולחת בגופי זרמים של הנאה שהגיעו מהראש ועד קצות כל האצבעות שלי. אורית מאוד מיומנת עם ידיה; היא תמיד זוקפת זאת לזכות העובדה שהיא גם מנתחת. היא יודעת לחוש בידיה המקצועיות כל ניואנס שגופי שולח אליה, והיא מכוונת את פעולותיה בהתאם. זו הסיבה שאורית היתה מסוגלת כעת לזיין אותי בתחת עם הדילדו וגם לאונן לי את הזין, ובכל זאת לא להביא אותי לידי גמירה עדיין.

לצידנו, מירב ויריב הזדיינו במרץ. יריב דחף לה את הזין לכוס, זיין אותה שם בכמה תנועות פנימה והחוצה, ואז שלף את הזין ודחף לה אותו לתחת, מזיין אותה גם בחור השני. הוציא מהתחת, הכניס לכוס, הוציא מהכוס והכניס למירב לתחת... וככה זה נמשך די הרבה זמן. מירב קבלה לפחות אורגזמה אחת נוספת במהלך הזיון הזה, וגם יריב התקרב לגמירה. האנחות שלו התחזקו, והגוף שלו החל מתמתח.

“אל תשפיך לתוך מירב!" קראה אורית. "בוא לכאן!" מירב התגלגלה מיריב ודחפה אותו לכיווננו. אורית שלפה את הדילדו מהתחת שלי וזרקה אותו הצידה. היא דחפה לי לתוך התחת שתי אצבעות מכל יד, משכה אותן לצדדים ופערה לי את חור התחת ענק. מירב תפסה את יריב, העמידה אותו על הברכיים מאחורי, וכיוונה את הזין שלו לכיוון החור בתחת שלי, כשקצה הזין שלו נמצא רק סנטימטרים ספורים מן החור הפעור שלי. היא החלה לשפשף את הזין שלו מהר, מביאה אותו לגמירה עם היד שלה. יריב קבל אורגזמה, וצרח "אני משפיךךךךךךךך!!!" ומן הזין שלו החלו נורים מטחים של זרע, וכולם נכנסו לי ישר לתוך התחת! מירב בהחלט ידעה איך לכוון את הזין של יריב בצורה מדוייקת... הרגשתי את הנוזל החם ניטח אל קירות תעלה התחת שלי, אשר אורית החזיקה פעור לרווחה. התחושה היתה של חום, רטיבות, רכות נעימה שזולגת לי פנימה עמוק אל תוך עמקי התחת שלי. וואו... זה היה מדהים!!! עוד ועוד ועוד שפיך חם השפריץ מתוך הזין של יריב לתוך התחת שלי, ואורית – שפערה לי את החור בחוזקה – עודדה אותו להמשיך. "תוציא עוד, יריב... תוציא עוד שפיך... תוציא עוד שפיך... תמלא לעמית את התחת עם השפיך שלך... תציף אותו... עוד שפיך, יריב... מירב, תרוקני לו את הזין אל תוך התחת הפעור של עמית... עוד... עוד..." ואכן, יריב עשה מה שנראה היה כמו השפכה שלא נגמרת, ממשיך למלא את התחת שלי בשפיך החם שלו. ההרגשה היה כל-כך טובה, ששפיך החל נוזל מקצה הזין שלי גם כן, וזאת מבלי שבכלל מישהו – או אני – נגע לי בכלל בזין, שהיה עומד חזק וקשיח, מחכה גם הוא לגמירה והשפכה. בינתיים, נהניתי מהחום שהעניק הזרע של יריב למעמקי התחת שלי.

כשיריב גמר להשפיך לי לתוך התחת, אורית עמדה להוציא את האצבעות מתוך החור שלי. אבל מירב עצרה אותה: "חכי, יש לי רעיון..." היא קמה והביאה את נעלי העקב השחורות איתן הגיעה אלינו הערב. היא לקחה את אחת הנעליים, מיקמה אותה תחת הזין הענק והמגורה שלי, ותפסה לי את הזין ביד שלה. היא התחילה לאונן אותי ולשפשף לי את הזין חזק, ובתוך זמן קצר מאוד היא הביאה אותי לאורגזמה אדירה. צרחתי מהנאה והתחלתי לירות את כל השפיך שהיה לי בביצים (וזה היה כבר די הרבה!). כל מה שיצא לי מהזין נקלט בתוך הנעל של מירב. אורית, שהמשיכה להחזיק את החור בתחת שלי פער עם אצבעות משתי ידיה, עודדה עכשיו גם אותי: "תשפיך, עמית... עוד.. תוציא את כל השפיך שלך... מירב, תרוקני לו את הזין לגמרי... שלא תישאר אף טיפה של שפיך בזין שלו... עוד... עוד.. תשפיך עוד..." ובאמת השפכתי עוד ועוד, כל גופי נהנה מצמרמורת עזה של גמירה נהדרת. השפיך שיצא ממני מילא את הנעל של מירב, וכשגמר הזין שלי להוציא הכל, נטלה מירב את הנעל שלה, ומכיוון קרסול-הנעל החלה מוזגת את השפיך שלי, שהרגע יצא לי מהזין, ישר אל תוך התחת הפעור שלי!!! וואוו... לקבל לתחת שלי את השפיך של עצמי??? זה היה משהו מדהים! החום והרטיבות היו בלתי ניתנים לתיאור, ונהניתי מכל רגע ומכל טיפה שזרמה עמוק לתוך התחת שלי, מבעד לחור התחת שאורית המשיכה לפעור לי בחזקה עם שתי ידיה.

אחרי שהכל נגמר, אחרי שהתחת שלי היה מלא מהשפיך של יריב ומהשפיך של עצמי, הביאה מירב פלאג אנאלי וסתמה לי את חור התחת איתו. רק אז ניתקה אורית את אצבעותיה מחור התחת שלי, ושיחררה אותו.

את המשך הערב העברתי עם תחת מלא שפיך חם, וככה זיינתי גם את אורית וגם את מירב, גם בכוס וגם בתחת. איך נגמר אותו ערב? מה היה סופו של השפיך שהיה אצור בתחת שלי? – זה כבר סיפור בפני עצמו...

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
סיפור אחרון
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה