תראה איך השפיך שלך יוצא!

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

מי שקורא את הסיפורים שלי עשוי לבוא לידי המסקנה הבלתי נמנעת, שהחיים שלי עם אורית הם מרתון כמעט בלתי פוסק של סקס. אפשר גם להבין את מי שסבור שאורית היא בחורה שחוץ מסקס אין לה כלום בראש. ובכן, שתי המסקנות אמנם הגיוניות, אך שגויות. בה בעת שאכן יש לנו חיי מין סוערים, מגוונים ותכופים, יש גם ימים בהם המגע ביננו אינו חורג מחיבוק ונשיקה. אגב, זה חשוב באותה מידה, ומספק ביותר. כמו כן, גם אורית וגם אני מנהלים קריירות משגשגות, יש לנו תחביבים שאינם קשורים בסקס, ויש לנו אפילו חברים שמעולם לא ראינו אותם עירומים...
ובכל זאת, נכון לומר שסקס זה משהו שאנו מרבים לעשות, ובהנאה. "אורגזמה זה דבר בריא מאוד, ומאריך את תוחלת החיים", לימדה אותי ד"ר אורית.
מקרים או ימים בהם אורית או אני לא מעוניינים בסקס, היו וגם יהיו. ויש גם ימים בהם טכנית זה לא אפשרי. יום אחד כזה היה לא מזמן. אורית חזרה הביתה מהעבודה ונעלמה בשירותים ליותר זמן מן הרגיל. כשהיא יצאה, היו פניה חיוורות.
"אורית שלי, מה קרה??" דאגתי. "הבטן כואבת לי. יש לי שילשול", ענתה ופרשה למקלחת תוך שהיא רוטנת "אני שונאת את המילה הזאת..."
אני מסכים איתה. זו מילה מכוערת.
ירדתי אל המטבח והכנתי לאורית כוס תה חם. מצאתי צנימים במזווה, וסידרתי הכל בצורה נאה על מגש אותו הבאתי לאורית אל חדר השינה.
מצאתי אותה שוכבת על המיטה, עטופה בחלוק הרחצה שלה. עיניה היו עצומות, אך היא פקחה אותן כאשר נכנסתי. היא הריחה את התה, וחייכה. "חמוד...תודה..." היא התיישבה ולקחה מידי את המגש. אחרי שסיימה את התה והצנימים, בקשה ממני אורית לבוא ולשכב לידה. השתרעתי לצידה וליטפתי את פניה היפות. "איזה מצחיק אתה, עמית", גיחכה אורית. "למה נשארת עם הבגדים?"
“את רוצה להגיד לי שלמרות שאת לא מרגישה טוב, עדיין את רוצה סקס?"
“לא. אני לא רוצה. אבל אני כן רוצה להרגיש את חום הגוף שלך על הגוף שלי. תתפשט בבקשה."
התפשטתי. אורית הסירה את החלוק, ונצמדנו עירומים זה לזו. כך שכבנו יחד זמן רב, נהנים מן המגע. אורית ליטפה אותי. אני ליטפתי אותה. ידי גלשה גם את המפשעה שלה, וקצה אצבעי מצאה במקרה קצה חוט בכניסה למפשעה של אורית. "מה זה? טמפון?", שאלתי. "כן, אני במחזור", ענתה אורית. היא התרוממה על מרפקיה והביטה אל תוך עיני. "הכוס שלי סגור לעסקים בינתיים. מין אנאלי לא בא בחשבון היום... אבל זה לא אומר שאני לא יכולה לענג אותך...
הופתעתי. "יש לך כח לזה?"
"אני לא עייפה. רק לא מרגישה הכי טוב. אבל יעשה לי טוב לראות אותך נהנה בזכותי. בוא... תן לי לטפל בך... תתרומם, ותשען עם הגב העליון אל מסעד המיטה."
שיניתי תנוחה. אורית פיסקה את רגלי והתיישבה ביניהן, בקבוק שמן התינוקות בידה. היא החלה ללטף לי את הזין, גורמת לו להתעורר לחיים. כשהיתה לי חצי זיקפה, היא פתחה את הבקבוק ויצקה על הזין שלי ועל ידיה כמות נדיבה של שמן. המגע הרטוב והרך היה מגרה מאוד, ומהר מאוד הושלמה הזיקפה שלי. הזין עמד מתוח כלפי מעלה, קשה ומוכן לפעולה. אורית החלה לעשות לי ביד. לאט, בעדינות. היא ליטפה את ראש הזין, העבירה את ציפורניה הארוכות לכל אורך האבר הזקור שלי, מלמעלה ועד למטה וחוזר חלילה. היא חפנה את הביצים שלי ועיסתה אותם בעדינות. הרגשתי נהדר. אורית המשיכה לעסות לי את הזין, משפשפת אותו בתנועות קצובות, מלמעלה למטה, מלמטה למעלה... כביכול מזיינת לי את הזין עם היד שלה.
כעבור זמן מה, כשהיא הרגישה עלי שאני מתקרב לגמירה, עצרה אורית וביקשה שנשנה תנוחה.
הסתובבנו, ואורית נשענה אל גב המיטה. היא תחבה כרית דגולה ודחוסה מתחת לישבן שלי, מגביהה אותו ומגביהה כך גם את הזין שלי, שהיה עכשיו מונף גבוה באוויר. מיקמתי שתי כריות תחת ראשי, וחיכיתי להמשך. אורית הושיטה את שתי רגליה אלי, מגישה לי את כפות הרגליים שלה.
אחזתי בהן, מעסה את הבהונות הסקסיות של אורית, מלטף את הקרסול, וחש בין אצבעותי את כפות הרגליים המושלמת של היפיפיה שברגעים אלו עסוקה בלאונן לי את הזין הענק והמיוחם שלי.
התקרבתי לאורגזמה. עיני נעו הלוך וחזור מאצבעות הרגליים של אורית אל הכוס שלה שנחשף לעיני, ואל שדיה הגדולים והיפים. "אל תסתכל עלי עכשיו, עמית", בקשה אורית. "תתרכז בזין שלך ותראה מה אני עושה לו... תסתכל על החור שבקצה הזין שלך... בעוד רגע כל השפיך שלך יצא מהחור הקטן הזה... אתה תשפיך חזק, נכון? אתה תוציא בשבילי הרבה הרבה הרבה שפיך מהזין הענק והמקסים שלך, נכון עמית שלי?..."
הדיבורים של אורית גירו אותי אפילו עוד יותר. "עומד לצאת לי השפיך", גנחתי, והרגשתי את כל גופי מתחיל לרעוד. האורגזמה עמדה להתחיל. "אני לא אפסיק לשפשף לך את הזין עד שהאורגזמה שלך תחלוף לגמרי", הבטיחה לי אורית. היא יודעת שהאורגזמות שלי ארוכות, והיא רצתה שאהנה עד תום.
ואכן, האורגזמה הגיעה, מטלטלת את כל גופי, עולה ממעמקי הבטן אל הזין הזקור והקשה שלי, ממשיכה משם אל הגב, הרגליים, הראש... כל הגוף ממש! אורית הרגישה בידה שהזין שלי עומד להתחיל לפלוט את השפיך, ואמרה לי "תסתכל עכשיו על קצה הזין שלך! תסתכל על החור של הזין! עכשיו! תראה איך השפיך שלך יוצא! תסתכל ותראה איך אני מוציאה לך את כל השפיך מהזין! תראה איך השפיך שלך יוצא!"
מבין ענני התענוג שאפפו אותי, הסתכלתי על החור של הזין שלי, שאורית כיוונה אלי. טראח! מתז אדיר של שפיך השפריץ החוצה מהחור של הזין שלי, גורם לי לרעוד מתענוג. השפיך נחת לי על הפרצוף, לא פחות ולא יותר... הרגשתי את חום הזרע של לחיי ועל מיצחי. מטח נוסף השפריץ מהזין שלי החוצה, ונחת לי על המצח. הסתכלתי על החור של הזין שלי בזמן שהוא המשיך להשפריץ החוצה עוד ועוד שפיך, שכיסה את החזה שלי, הציף את הבטן, ונזל משם לכל הכיוונים. התענוג של האורגזמה וההרגשה של השפיך עובר במעלה צינורית הזרע היה פשוט בלתי-יאומן. והמראה של השפיך יוצא לי החוצה במתזים עזים רק גירה אותי להמשיך ולגמור עוד ועוד, באורגזמה שנידמתה כאין-סופית. אורית המשיכה לאונן לי את הזין, עוד ועוד ועוד... מוציאה ממני עוד ועוד שפיך... גורמת לי תענוג בל-יתואר... ממשיכה לשפשף לי את הזין, עד שסימנתי לה שהאורגזמה חלפה לגמרי. היא ניערה את ידה מן הזרע ומן השמן, וחייכה אלי. "איך זה היה?"
“יוצא מן הכלל, אורית. פשוט קשה לתאר..." אמרתי לה, וחייכתי.
“יצא לך המון שפיך..." ציינה אורית בסיפוק תוך שהיא מנגבת ומנקה אותי.
“עשית עבודה טובה עלי ועל הזין שלי."
“ראיתי שהסתכלת על הזין שלך בזמן שהוא השפיך והשפריץ", אמרה אורית. "איך זה היה?"
“זו לא הפעם הראשונה שאני רואה את עצמי גומר, כידוע לך... אבל הפעם זה היה חזק מאוד. אולי בגלל שכיוונת את החור של הזין ישר אל הפנים שלי, ויכולתי לראות ממש היטב את השפיך יוצא ממני. זה היה מאוד אירוטי, מאוד מגרה... וגם הצורה שבה אמרת לי "תראה איך השפיך שלך יוצא" היתה מאוד מגרה. באמת הסתכלתי וראיתי איך השפיך שלי יוצא, וזה הגביר מאוד את האורגזמה שלי. נהניתי, אורית. נהניתי יותר ממה שאני יכול לתאר. תודה, אהובה מתוקה שלי..."
אורית התכרבלה לידי, חיבקה אותי ונישקה אותי.
"Any time, my love", לחשה באוזני ונישקה שם, "any time … "

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה