יומן שבועי

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

יום ראשון
בוקר
התעוררתי בסביבות שש בבוקר. כמו שקורה הרבה פעמים, הזין שלי עמד חזק. הלכתי לשירותים להשתין; בדרך כלל הזין מתכווץ משמעותית אחרי זה... אבל לא הפעם. הזין התכווץ מעט, אך חזר למלוא גודלו ברגע שחזרתי למיטה וראיתי את התחת של אורית מציץ מן השמיכה. שלחתי יד וליטפתי לה אותו. "מממממ....." אורית נעה במיטה, אך לא פקחה עיניים. המשכתי ללטף אותה.
"אורית....?"
“ממממ......?"
“אורית...."
אורית הסתובבה ושלחה את ידה אל המפשעה שלי. היא חפנה בידה את הזין העומד שלי. "ממממ..... הוא ענק..." מילמלה. "אתה חרמן? רוצה לזיין אותי?.... אבל אני עייפה... רוצה לישון.... לך תעשה ביד בינתיים...." אמרה אורית בלחישה, ונרדמה בחזרה.
קמתי עם הזין הענק מיטלטל בין רגלי, וירדתי אל הקומה הראשונה לחדר העבודה שלי. הדלקתי את המסך הגדול, נכנסתי לאתר הפורנו החביב עלינו, ובחרתי סרט. אורגיה עם ז׳אן-איוו ל'קסטל (אם זה שמו האמיתי...) הוצאתי שמן תינוקות, והתחלתי לאונן. לבחורים על המסך היו אברים גדולים ומכובדים, והבחורות כולן נראו טוב וקיבלו זין בכל חור.
קצת לפני שעמדתי להשפיך, אורית הופיע בחדר העבודה, ערומה לגמרי, מריחה ממשחת שיניים ודיאורורנט. היא חייכה אלי, כרעה ברך מולי, הסיטה את ידי מן הזין שלי ולקחה אותו בידה. "בוא... אני אשלים את העבודה בשבילך..." היא הוסיפה שמן תינוקות לזין שלי וליד שלה, והחלה לעשות לי ביד. צפינו יחד בסרט המרצד על המסך, וכעבור כמה דקות הייתי מוכן לשפיכה. "אורית, אני עומד לגמור..." הזהרתי אותה. "מעולה. אני מסתכלת עכשיו על החור שבקצה הזין שלך, ומחכה לראות את השפיך שלך יוצא. קדימה, תוציא אותו!" לא השתהיתי עוד זמן רב. נתתי לעצמי להגיע לאורגזמה, ומהזין שלי ניתז זרם חזק של שפיך. הוא נורה החוצה על הפנים של אורית ופגע בין השאר בסנטר שלה. זה היה מצחיק. כשגמרתי להשפיך, אורית ליקקה את השאריות מהפנים שלה, בלעה הכל, נישקה אותי, והלכה למקלחת.

ערב
אכלנו ארוחת ערב ביחד, ותוך כדי כך סיפרתי לאורית על עיסקה מעניינת שהזדמן לי לעסוק בה היום. אורית גם היא חלקה עימי כמה מחוויית היום שלה. אחר כך שוחחנו על ענין משפחתי. אחרי הארוחה שטפנו כלים יחד, ואורית ניגבה אותם. תוך כדי כך, ליטפתי לה את הישבן, תוך שאני מפשיל כלפי מעלה את חצאית המיני שלה. אצבעי מצאה את החור בתחת, ושיחקה בו קצת.
הלכנו למיטה וצפינו בפרק של סדרה שאנו אוהבים לראות יחד. תוך כדי צפיה ,אורית שיחקה עם הזין שלי ועם הביצים. אחרי שנגמרה התוכנית, אורית הצטנפה בין רגלי והחלה למצוץ לי את הזין. הוא נעמד מהר. סובבתי אותה על הגב, ליקקתי לה את הכוס כמה דקות, ואז חדרתי אליה. זיינתי אותה בכוס לאט ובעדינות, עד שגמרנו שנינו יחד.
נרדמנו.

* * *

יום שני
אורית יצאה מהבית מוקדם. היה עליה להיות באיזו שהיא וועידה באילת.
העברתי את היום בעבודה, כרגיל.
בצהריים אורית התקשרה לשאול מה נשמע. הבנתי ממנה שמאוד מעניין לה באילת.
חזרתי הביתה אחרי שבע. אורית עדיין לא הגיעה. ניצלתי את הזמן לעשות קצת סדר בבית, ובעיקר בחדר השינה. סידרתי יפה את הנעליים של אורית בחדר הארונות, ותוך כדי כך מצאתי זוג סטילטו פתוח באדום לוהט, שמזמן לא ראיתי אותה נועלת. לקחתי אותם והנחתי ליד שולחן האיפור של אורית.
הלכתי לישון. התעוררתי רק לרגע כשאורית חזרה ,והרגשתי את חום גופה הנעים לידי.

* * *

יום שלישי
בוקר
התעוררתי שוב עם זין עומד, אבל לא היה זמן למשחקים. שנינו היינו צריכים לצאת מוקדם. מקלחת קרה 'סידרה' את הענין עם הזין. לפני שיצאנו, אורית אמרה שהיא שמה לב לעקבים האדומים שהשארתי ליד שולחן האיפור שלה. "יטופל...", חייכה אלי ושלחה לי נשיקה באוויר.

אחר הצהריים
בארבע וחצי כבר הייתי בבית. אורית הפתיעה אותי, לבושה חוטיני אדום זעיר, חזייה אדומה שקופה, ולרגליה העקבים האדומים שמצאתי אתמול. בלבוש מינימאלי זה עליה אכלנו משהו קל, ומיד עברנו לחדר השינה. לא סיימתי להתפשט, וכבר הזין שלי היה ענק. טוב... ברור... אתמול לא השפכתי...
קודם כל ליקקתי לאורית את הכוס היטב, והבאתי אותה לאורגזמה. אחרי כך תחבתי כרית מתחתיה, עליתי עליה והכנסתי לה את הזין בכוס. התחלתי לזיין אותה, מחזיק את רגליה פסוקות גבוה באוויר, אוחז בקרסוליה החשופים ומדי פעם מלקק את הבהונות המציצות מחזית הנעל. אורית שפשפה את הדגדגן שלה תוך כדי הזיון, ומהר גמרה שוב. או אז שלפתי את הזין מהכוס שלה, כרעתי מולה כדי ללקק לה את החור בתחת, ואז דחפתי את הזין שלי לתחת שלה במכה אחת. זיינתי לה את התחת ככה, עד שגמרנו שנינו.

יום רביעי
בוקר
כשהתעוררנו, גילינו כתם של זרע מתחת לאורית. מסתבר שבמהלך הלילה נזל מהחור בתחת שלה כל השפיך שהשארתי לה שם בפנים בזיון האחרון. דבר ראשון, החלפנו מצעים. אחר כך התקלחנו יחד, ובזמן שהיינו תחת המים החמים החדרתי לאורית אצבעות לכוס, והבאתי אותה לאורגזמה מהירה. "עשית לי פתיחה נהדרת ליום שלי...", הודתה לי אורית בזמן שלגמנו יחד כוס קפה ראשונה.

ערב
יצאנו למסעדה.
אורית שלי, שאלגנטיות וסטייל מאוד חזקים אצלה, לבשה שמלת ערב שחורה בצבע בורדו, נעלי עקב גבוהות תואמות, וז׳קט לבן מקסים. כשפתחתי עבורה את דלת המכונית, היא לחשה לי באוזן: "רק שתדע, שאני עירומה לגמרי מתחת לשמלה..."
הארוחה היתה מצויינת, והשיחה אפילו עוד יותר. דברנו על ספר שקראנו; פינטזנו על החופשה הבאה שלנו; חילקנו ציונים לביצועים של מירב ויריב מן האורגיה האחרונה, והתבדחנו על סקס באופן כללי.
בדרך הביתה, במכונית, אורית הפשילה את השמלה שלה והראתה את קצהו של הכוס המגולח שלה. שלחתי יד וליטפתי אותו. הוא היה רטוב לגמרי.
בבית, כבר בכניסה, הפשטתי את אורית. היא ירדה על הברכיים והוציאה את הזין שלי מהמכנסיים. היא החלה למצוץ לי, עד שגמרתי לה בפה.
אחרי כן עברנו לחדר השינה. אורית הורידה אותי על ארבע, ליקקה לי את החור בתחת, ואז הכניסה לי פנימה פלאג אנאלי. אז היא הסתובבה על ארבע גם, וגיליתי שכל הערב היא היתה עם פלאג בתוך התחת שלה. הוצאתי לה אותו, ומלאתי את מקומו עם הזין שלי. זיינתי אותה בתחת, עד שהיא בקשה שאוציא את הזין כדי להשפיך לה בכוס. עשיתי כבקשתה, ממלא לאורית את הכוס עם הזין הענק שלי. תוך כדי זיון הכוס שלה נהניתי להסתכל על חור התחת שהיה פעור לגמרי בגלל הפלאג שהרחיב אותו במהלך הערב, ובגלל הזיון בתחת. לא התאפקתי, והכנסתי לאורית שתי אצבעות בתחת, תוך כדי שאני מזיין לה את הכוס חזק. היא נאנקה בהנאה רבה. הגמירה הגיעה, היתה לי אורגזמה נהדרת, מלאתי אותה בשפיך חם עמוק בכוס, וגם אורית גמרה שוב יחד איתי.
הלכנו לישון.

* * *

יום חמישי
בוקר
כשהתעוררתי בבוקר שמתי לב שהפלאג האנאלי עדיין היה תקוע לי בתחת. ניסיתי להוציא אותו, אבל זה כאב. שאלתי את אורית מה לעשות. כפתרון לבעיה היא העמידה לי את הזין ועשתה לי ביד עד שהשפכתי. ממש בקצה האורגזמה היא משכה את הפלאג החוצה מהתחת שלי, מבלי שזה יכאב לי.
רציתי 'להחזיר לה טובה', אבל אורית אמרה שאין לה זמן. "בערב...", הבטיחה.

ערב
אורית חזרה מהעבודה מרוגזת וכועסת מאוד. זה לא קורה הרבה. "רופא מטומטם!" היא הטיחה, ובעטה את נעליה מן הרגליים. היא נכנסה להתקלח, וכשיצאה הוסיפה: "ואתה יודע מה הוא אמר לי??...'הלוואי שהיכולת הרפואית שלך היתה חצי מאיך שהתחת שלך נראה!!'... ואחרי זה היתה לו החוצפה לתפוס לי את התחת עם היד שלו!!!... היית מאמין???... מאניאק!..."
הכנתי לאורית ספל חלב חם, והשכבתי אותה על הספה עם ראשה על ירכי. ליטפתי את שערה והחמאתי לה ככל שיכולתי. כשהיא נרגעה, אכלנו משהו וישבנו לצפות יחד בסרט.
נרדמנו מחובקים.

* * *

יום ששי
בוקר
יצאתי מהבית בשקט גמור בסביבות חמש וחצי. אני מכיר את הרופא שאורית דיברה עליו אמש, ואני יודע באיזה מכון כושר הוא מתאמן בבקרים. החלטתי שהאיש צריך 'ניעור' קל... מצאתי אותו בחניון, ליד המכונית שלו. לא הייתי זקוק ליותר מחמש שניות כדי שהוא יהיה על הארץ. הכנסתי לו בעיטה בבטן, וכשהוא ניסה להתרומם, כיבדתי אותו בכמה סטירות לחי מצלצלות. "אם עוד פעם אחת תדבר אל אורית בגסות או בחוצפה, ואם עוד פעם אחת תשים עליה יד, אני מבטיח לך שאני אשבור לך את שתי הידיים, ואחרי כן נגיש תלונה כנגדך על הטרדה מינית. זה יהיה סוף הקריירה שלך!", הבטחתי לו. אני חושב שהוא הבין את המסר היטב.
אני לא מאמין ולא דוגל באלימות, אבל לפעמים נתקלים באנשים שאין שפה אחרת שהם מבינים...
חזרתי הביתה מבלי לומר לאורית דבר על מה שארע.
ערכנו קניות בשמונה בבוקר. היו לנו אורחים לסעודה בערב. המנקה הגיעה בעשר, ואורית הקדישה זמן לשוחח איתה על אחד הילדים שלה שלא הרגיש טוב כבר כמה ימים. "אם הוא לא מסתדר, תביאי אותו אלי מחר בבוקר. לא לא... זו לא בעיה... אני אשמח לראות אותו ולעזור..."
המנקה אספה את הכביסה והכניסה למכונה. אחרי כן תביא תלתה הכל לייבוש, וקצת הסמיקה כשהחזיקה בידה את הלבנים הסקסיים של אורית. אבל זה היה עוד כלום, לעומת אותה פעם שהיא מצאה ליד המיטה פלאג אנאלי מזכוכית, ודילדו גדול...

אחר הצהריים
הבית היה מבריק, והאוכל היה בסירים, כמעט מוכן. ריח טוב עמד בבית. אורית עמדה להכנס למקלחת, כי היא הריחה כמו בצל טרי. זה לא הפריע לי לגפף אותה, לשלוח ידיים לכל החורים שלה, ולסיים את המשחק בזיון. הכנסתי לאורית בכוס, אבל כשרציתי לעבור לתחת היא לא נתנה לי. מאוד לא שיגרתי. "אני לא חושבת שמספיק נקי שם... אחרי המקלחת, בסדר?"
התאפקתי. אורית נכנסה למקלחת, ואני חושב שגם עשתה חוקן. המתנתי על המיטה. כשהיא יצאה, סיימה להתנגב בחופזה, ונעמדה על השטיח על ארבע. "עכשיו אתה יכול להכניס לי בתחת!" וזה בדיוק מה שעשיתי. השקעתי את הזין הגדול שלי עמוק בתוך חור התחת של אורית, פוער אותו ומזיין אותו במרץ. כעבור דקות בודדות הגענו אורית ואני לאורגזמה ביחד.

לילה
האורחים הלכו אחרי סעודה נעימה וטעימה מאוד. היינו עייפים והחלטנו ללכת לישון.
התכרבלנו יחד במיטה. "את יודעת מה אומרים..." לחשתי לאורית, "בסלון מארחת, במטבח שפית, ובמיטה זונה..."
אורית לא הגיבה. ואז פתאום עלה בדעתי שהשימוש במילה "זונה" ממש לא היה במקום. אורית, אמנם, ליברלית וסוערת מבחינה מינית, אבל הביטוי שבו השתמשתי היה פוגע ומעליב. חיבקתי אורית. "אני מתנצל... זה לא היה במקום. סליחה... אני מבטיח לא לומר את המילה הזאת שנית..."
אורית חיבקה אותי. "אני מקבלת את ההתנצלות. אני יודעת שלא התכוונת להעליב, אלא בעצם להחמיא לי. אבל... אני באמת שונאת את המילה הזאת."

* * *

שבת
בוקר
נשארנו לישון עד אחרי תשע בבוקר. כשהתעוררנו, הכנתי והבאתי לאורית ארוחת-בוקר למיטה. עדיין הרגשתי רע מאיך שדיברתי אליה לפני שנירדמנו. אחרי שאכלה קמה אורית להכין לי חביתה, סלט וקפה, והתקלחה בזמן שאכלתי. אחרי כן התקלחתי בעצמי, וישבנו בסלון לקרוא עיתונים. אורית נעלה את נעליי עקב השקופות שלה, והעברתי זמן רב בהתבוננות בכפות הרגליים המשגעות שלה, ובבהונותיה הסקסיות. אורית שמה לב לכך, ומתישהו קמה הצטרפה אלי על הספה. היא הורידה את העקבים, רגל אחת הושיטה לי למשחק, ועם השניה עיסתה לי את הזין. בסופו של דבר, מצאתי עצמי על הברכיים, מאונן לעצמי את הזין ובסוף משפיך על כפות הרגליים של אורית. היא ליקקה את השפיך החם מעל כפות הרגליים שלה.
זמן קצר לאחר מכן הגיעה המנקה שלנו עם הבן שלה. אורית פרשה לחדר העבודה שלה, כדי לבדוק את הילד.

אחר הצהריים
היות והיה חמים ונעים בחוץ, קפצנו לג׳קוזי שבגינה. תוך כדי השתכשכות במים, ניצלתי את ההזדמנות לאונן לאורית את הכוס, ולהביא אותה לגמירה.

שבת בלילה
מירב ויריב הגיעו.

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
התחת של הילה
מאת:
לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
סיפור אחרון
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה