סמאנטיקה

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

שפה היא דבר דינאמי. היא משתנה עם הזמן, משתכללת או מתקלקלת, תלוי איך מסתכלים על זה.
פעם, כל מה שקשור יחסי מין היה מתואר במילים כמו "ביאה", "מעשה", "לדעת"... בתקופה מאוחרת יותר החלו להשתמש בביטויים "משגל", "התעלסות", וכמובן במונח "לעשות אהבה", שמקורו בביטוי האנגלי Love Making . זה ביטוי יפה, אבל לא תמיד מייצג את מה שקורה במציאות. סקס לפעמים נעשה בין בני זוג שלא בהכרח אוהבים אחד את השני. שלא לדבר על זה שלפעמים הסקס הוא בעל אופי כמעט חייתי... קשה להגדיר מין אנאלי, למשל, כ"מעשה אהבה"....

אורית אוהבת להגדיר את הסקס ביננו. כשהמין הוא רומנטי – היא משתמשת בביטוי Love Making. היא תתרפק עלי, ותבקש "Amit, please make love to me... ... " אורית גדלה ולמדה באנגליה, ואנגלית היא לה כשפת אם. אני עצמי למדתי בארה"ב, חלק ניכר מעבודתי נעשה בשפה האנגלית, וגם עבורי אנגלית היא כשפת אם. טיבעי עבורנו לדבר אנגלית אחד עם השני, ואפילו במיטה...

כשאורית רוצה סקס סוער, היא תשתמש פשוט במילה "זיון". כמו כולם... ושאלתי אותה פעם, למה זה חשוב לה להגדיר את הדברים. "הלוא כל סקס נגמר בחדירה ואורגזמה..." צחקתי. "מה כבר ההבדל?"
“הבדל גדול, יקירי. חכה ותראה...."

* * *

כמה ערבים לאחר אותה שיחה, כשהיינו במיטה יחד, התכרבלתי ליד אורית והתחלתי ללטף את שדיה. מהר מאוד החליפה לשוני את היד, מלקקת לאורית את השדיים מכל זווית אפשרית, בכל מקום ובכל פינה, מוצץ לה את הפטמות עד שהן הזדקרו כמו זוג קוצים. עיסיתי אותם, ליטפתי, שיחקתי בהם... גורם לאורית שלי להיאנח בתשוקה. בינתיים, שלחה אורית את ידה אל הזין שלי שכבר היה זקור וקשה, וליטפה אותו לכל אורכו. כך ליטפנו זה את זו זמן ארוך, מגיעים ונוגעים בכל נקודה בגופנו. כשאורית היתה מוכנה, היא משכה אותי אליה, אחזה הזין שלי וכיוונה אותו לפתח שלה. השקעתי את עצמי בכוס הצר של אורית, סוחט מפיה אנחה כבידה. היא היתה כל כך רטובה... התחלתי לנוע בתוכה פנימה והחוצה, מנשק את שדיה תוך כדי, מלטף את שערה, נצמד אליה עם עצם האגן שלי, ולוחש באוזניה כמה שאני אוהב אותה, ונהנה ממה שאנחנו עושים. "Make love to me" , לחשה אורית באוזני בחזרה, והצמידה את עצמה אלי. לא עבר זמן רב, ואהובתי הגיעה לאורגזמה. גבה התקמר כלפי מעלה, רגליה היחפות והיפות התרוממו עוד באוויר, והיא שילבה אותן על גבי. "אאאאאאווווווווו....." היא נאנקה, כשגלי העונג עברו בכל גופה כחשמל.

כאשר נרגעה אורית מן האורגזמה שלה היא סובבה אותי על גבי ועלתה עלי, משחילה את עצמה על הזין הזקור שלי. היא החלה לרכב עלי, תוך שהיא מתכופפת אלי ומביאה את שדיה אל פי. ינקתי מהם בתאווה, ובה בעת הרגשתי איך הרכיבה של אורית על הזין שלי מקרבת אותי לגמירה גם כן. ואכן, לא עבר זמן רב, וגלי עונג של גמירה חזקה שטפו את כל גופי, בעוד הזין שלי יורה את מטען הזרע שלו עמוק לתוך הכוס של אורית. כפי שעשיתי אני קודם לכן, אורית אף היא הצמידה את עצם האגן שלה אל ערוותי בזמן שהיא נעה עלי, יוצרת מגע חזק בין הדגדגן משלה ובין גופי. כתוצאה מכך, אורית גמרה יחד איתי, ונהנתה מאורגזמה נוספת ומפורקן מלא ועמוק.

אחרי שהכל הסתיים ירדה אורית מעלי, הצטנפה בין רגלי וליקקה את הזין שלי, מנקה ממנו את שאריות הזרע ונוזלי הכוס שלה, עד הטיפה האחרונה. כשהכל היה נקי, התכרבלנו יחד, ונרדמנו.

* * *

למחרת היום, קרוב לשש בערב, התקשרתי אל אורית מן המשרד, להודיע לה שאני עומד לצאת ושאהיה בבית בעוד כשעה. "מצויין", אמרה אהובתי. "תתקשר אלי בבקשה חמש דקות לפני שאתה מגיע." אני מכיר את אורית מספיק טוב, כדי לנחש במה מדובר. וכפי שאורית בקשה, התקשרתי אליה כשהייתי קרוב הביתה. "מצויין. כשאתה מגיע, תתפשט ותעמיד את הזין שלך. יש קרם על השולחן בסלון. כשהזין עומד, תעלה לחדר השינה. אני מחכה לך שם. אני רוצה שתגיע אלי עם זין ענק ומוכן מיד לפעולה."

מי יכול לסרב להנחיות כאלו?...

החניתי את במכונית בחניון, עליתי אל הסלון, ויצאתי את הקרם על השולחן, בדיוק כפי שאמרה אורית. התפשטתי כהרף עין, מרחתי קרם על הזין שלי שכבר היה בחצי זקפה, ואחרי כמה שיפשופים בודדים היה הזין שלי ענק, זקור כלפי מעלה במלוא כוחו ומוכן לפעולה. בדילוגים מהירים עליתי אל הקומה השניה, נהנה תוך כדי כך מטילטול הזין מצד לצד. פתחתי את דלת חדר השינה וזה היה המראה שנגלה לעיני: אורית היתה על הברכיים, ראשה וכתפיה על כרית. בתוך הכוס שלה היתה שקועה ביצת-רטט, ובתוך התחת היה לה פלאג אנאלי גדול. שתי ידיה אוחזות היו בפלחי העכוזים שלה, מפסקות את התחת לרווחה. המסר היה ברור" חור התחת של אורית חיכה לי, ורק לי...

“גש אלי...." התנשפה אורית, "תוציא את הפלאג מהתחת שלי, ותכניס במקומו את הזין שלך". עליתי על המיטה ועשיתי כדבריה של הסירנה הסקסית שמחכה שאזיין אותה. משכתי החוצה את הפלאג, מותח לצדדים את חור התחת. הפלאג השתחרר ויצא, משאיר את החור פעור מעט. כיוונתי את ראש הזין אל המטרה. "להכניס לאט, או במכה אחת?", ביקשתי הנחיה. "בבת אחת", באה התשובה בקול צרוד מתשוקה. כיוונתי שוב את הזין, ובמכה אחת דחפתי אותו בכוח לתוך התחת הממתין של אורית. "אווווווווו", צרחה אורית, ואינני יודע אם מהנאה או כאב. הכל אופן, קברתי את הזין הענק שלי עמוק בתוך התחת של אורית, ונתתי לה זמן להתרגל אליו. כשהרגשתי שחור בתחת שלה השתחרר, התחלתי לזיין לה אותו, תחילה לאט ולאחר מכן בקצב גובר. אורית נאנקה תחתי, שולחת יד אל הכוס שלה, משפשפת ומעסה את הדגדגן. מהר מאוד הביאה אורית את עצמה לאורגזמה,, מתפתלת תחתי וצורחת "אווווחחחחחח... אוווחחחחח....אני גומרת!!! עוד!!! חזק!!! אני גומרתתתתתתתת!!!!!!" הרגשתי את גלי האורגזמה שלה עוברים אלי, ממש כמו זרם חשמלי.

האורגזמה החזקה הזאת לא הספיקה לאורית. ממתחת לכרית עליה שכבה, שלפה אורית דילדו גדול, והושיטה לי. "תדחוף לי אותו לתחת, יחד עם הזין שלך! תקרע לי את החור בתחת! תפער לי אותו ענק!" ירקתי על קצה הדילדו כדי להרטיב אותו, כיוונתי לחור התחת של אורית, מעל הזין שלי שכבר היה עמוק בתחת שלה, ודחפתי את הדילדו פנימה. אורית צרחה שוב, אבל נתנה לי קונטרה אחורנית. הדילדו הענק נכנס לה בתחת לצד הזין שלי, עמוק פנימה. התחלתי לזיין אותה בהתאמה, מוציא ומכניס את הזין והדילדו לתחת שלה ביחד, זה לצד זה. הלחץ על הזין שלי היה עצום, והרגשתי שאני עומד לגמור. התרעתי על כך באוזני אורית, והתשובה היתה: "קדימה, עמית! תשפיך לי עמוק לתוך התחת!"

ואת זאת בדיוק עשיתי. נתתי לאורגזמה להציף את כל גופי, משחרר את כל השפיך שהיה לי בביצים. אורית תפסה את פלחי התחת שלה בשתי ידיה, פיסקה את העכוזים שלה בכל הכח, וממש ברגע שאני עצמי הגעתי לגמירה, היא צרחה "אני גומרת מהתחת!!! אני גומרת מהתחת!!!
עממממממיייייתתתת..... אני גומרת מהחור של התחחחחחחחחתתתתתתת....!!!!!!!!" וככה, מבלי אפילו לגעת בדגדגן שלה, הגיעה אורית לאורגזמה אנאלית מושלמת, כל גופה רועד, והיא צורחת ונאנקת כמו חיה מטורפת... וואוו... זה היה מדהים! הצרחות שלה גירו אותי אפילו עוד יותר, והרגשתי את הזין שלי משפיך מטחים כבדים זרע עמוק לתוך התחת הפעור והרעב של אורית. זו היתה גמירה מדהימה.

* * *

צנחנו מותשים על המיטה. שכבנו כך כמה דקות, מתנשמים ומתנשפים. כשאורית נרגעה קצת, היא הסתובבה אלי.
"עכשיו אתה מבין את ההבדל בין Love Making לבין זיון?"

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה