הפעם הראשונה

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

הפעם הראשונה שעשיתי סקס היתה כשהייתי קצת פחות מבן שבע-עשרה.

היה זה יום קייצי של החופש הגדול. גרנו אז בתל-אביב, ואמי שלחה אותי בבוקר לקנות כמה דברים בצרכניה. בין המדפים בחנות, ראיתי אישה כבת שלושים וחמש, שערה חום בהיר ומתולתל, פניה נאות, גופה בינוני והשדיים שלה היו ענקיים. החולצה הקצרה שלבשה הכילה אותם אך בקושי, ומן הצד אפשר היה לראות חלק מהם. היא לא לבשה חזיה, והפטמות שלה בלטו מבעד לבד. סקסית. היא משכה את תשומת ליבי וגרמה לי לחשוב שהייתי שמח להזדיין איתה.

הסתובבתי החנות, אוסף את הפריטים על-פי הרשימה שאמא הכינה, והשתדלתי לעבור ליד האשה הזאת כמה שיותר כדי להסתכל עליה ועל חתיכת-השדיים שהיו קצת חשופים מן הצד. לא חשבתי שיש סיכוי שיקרה לי איתה משהו, אבל... בן 17 וחרמן... למה ציפיתם?...

האשה סיימה את הקניות שלה ויצאה החוצה. כמה דקות לאר מכן הייתי גם אני בחוץ, עם שקיות מלאות מצרכים. לא ראיתי את האשה, אבל כאשר התחלתי ללכת לכיוון הבית שלי השיג אותי קול נשי: "בא לך עלי, נכון?"

הופתעתי. הסתובבתי, הנה היא עמדה וגבה אל החנות, סיגריה בידה, והיא מסתכלת עלי בעניין. אני שונא סיגריות וכל מה שקשור בהן. תמיד נגעלתי מעישון וממעשנים. האשה הפילה את הסיגריה אל המדרכה וכיבתה אותה תחת הסנדל שנעלה. גם אנשים שמלכלכים את הרחוב מגעילים אותי... אם האשה הזאת היתה מושכת בעיני בתחילה, העישון והליכלוך חיסלו את המשיכה שחשתי אליה, וכבר תיכננתי ללכת הביתה ולשכוח ממנה. אבל אז היא ניגשה אלי, ולהפתעתי היא הריחה טוב (ולא מניקוטין).
היא הסתכלה עלי מקרוב, ואמרה: "שמתי לב שאתה מסתכל עלי בחנות. עשית סיבובים סביבי כדי להציץ לי בשדיים. אז אני מניחה שבא לך עלי. אתה נראה חמוד. חתיך. רוצה לעלות איתי לבית שלי? אני גרה קרוב לכאן."
סיגריות או לא, היייתי בן שבע עשרה, בתול וחרמן לזיין, והנה אשה אמיתית, סקסית, כנראה גם מחורמנת, מציעה לי זיון על מגש של כסף...
"אני צריך לחזור הביתה עם הקניות..." גימגמתי. "אמא שלי מחכה לי.."
"אתה גר קרוב לכאן?"
"כן. רק כמה דקות".
"אז תביא לאמא שלך את הקניות. ואז תבוא אלי. אני גרה ברחוב XXX מספר XX. קומה שלישית. קוראים לי ציפי".

* * *

חזרתי הביתה עם הקניות, ויצאתי מיד אל ביתה של ציפי. לומר את האמת, ציפיתי למצוא שהכתובת שהיא נתנה לי מפוברקת, ושהיא סתם 'עבדה' עלי. הופתעתי כאשר היא פתחה לי את הדלת, לבושה גופיה ותחתונים בלבד. היא הזמינה אותי להיכנס. הדירה שלה היתה נחמדה, נקיה ומסודרת, ושום ריח של סיגריות לא עמד באוויר. רק ריח של ניקיון. זה היה נחמד. "אין סכנה שמישהו יפתיע אותנו?", העזתי ושאלתי. "לא", ענתה לי . "אני גרושה. אל תדאג, אף גבר לא יבוא להרביץ לך... אם כי לא נראה לי שזו היתה עלולה להיות לך בעיה", אמרה ציפי, סוקרת בהערכה את חזי וזרועותי השריריים. "וילדים?", הוספתי לשאול. "הם בקייטנה. חוזרים רק בצהריים. תפסיק לשאול שאלות. בוא."

ציפי הובילה אותי אל הסלון, והתיישבנו על אחת הספות. "היית פעם עם אשה?"
"לא...."
"אההה... בתול... נחמד... תהיה לי הזדמנות ללמד אותך כל מיני דברים. הניסיון הראשון תמיד הכי חשוב, וגם הכי קובע. מה שתלמד ממני היום, יהיה לך שיעור לכל החיים... אתה נראה לי אשכנזי. אתה מאוד חלק ולבן. אתה לא משתזף?"
"לא. אני לא כל כך אוהב את החום החזק של השמש ישר על העור שלי. אבל את נראית די שזופה."
"אני משתזפת לפעמים, אבל לא הרבה. העור שלי יותר כהה משלך כי אני חצי מרוקאית וחצי טורקיה. אתה יודע מה אומרים על הטורקיות?"
"לא."
"בוא אני אראה לך".
ציפי הקימה אותי, והתחילה להפשיט אותי. את ה-T שירט שלי, שהיתה די ספוגה מזיעה היא הפשילה ממני בקלות, ואחרי שחלצתי את סנדלי היא הורידה לי את המכנסיים והתחתונים והעמידה אותי ערום לחלוטין. הזין שלי כבר היה חצי זקוף. ואז היא הורידה את הגופיה שלה, חושפת את השדיים הענקיים שלה, וגם מהתחתונים היא נפרדה במהירות. הכוס שלה היא חבוי מתחת לפלומת-שיער שחורה. ציפי שמה יד אחת על הזין שלי, חפנה את הביצים שלי ביד השניה, והינהנה לאישור. "יפה... יש לך זין ממש גדול. אפילו ענק, הייתי אומרת. ונראה שהביצים שלך מלאות זרע. אתה מאונן לפעמים?"
"כן..."
"מתי אוננת פעם אחרונה?"
"לפני יומיים או שלשה"
"בן כמה אתה?"
"שבע עשרה"
"מממ.... הגיל שבו אתם הכי חרמנים... יש לך הרבה מאוד זרע בביצים שלך."

כאמור, הייתי מיוזע למדי, וציפי החליטה שדבר ראשון עלי להתקלח ולהיות נקי. היא לקחה אותי אל האמבטיה, והתקלחנו יחד. היא סיבנה את גבי, את הביצים ואת הזין שלי מכל הכיוונים, גורמת לו לעמוד במלוא כוחו. אחרי כן היא סובבה אותי ורחצה בקפידה את התחת שלי, את העמק שבין שני העכוזים, ומביוחד את פי הטבעת שלי. היא סיבנה וניקתה אתו היטב, ולא ממש הבנתי למה. ידעתי, כמובן, על מין אנאלי וכולי, אבל לא בדיוק הבנתי למה היא שמה כזה דגש על ניקיון חור התחת שלי. אבל מה שהיא עשתה לי היה נעים, אז לא התלוננתי. גם לא הפריע לי כשהיא בקשה ממני לרחוץ ביסודיות את פי הטבעת שלה, אחרי שסיבנתי את השדיים היפים. כשסיימנו באמבטיה התנגבנו ביסודיות, ועברנו אל חדר השינה. ציפי השתרעה על המיטה, פיסקה את רגליה וחשפה לעיני את הכוס שלה. "בוא תראה כוס מקרוב. אני מניחה שזו הפעם הראשונה שאתה רואה כוס ככה..."

צדקה.

עם שתי ידיה פתחה ציפי את הכוס, והראתה לי את הדגדגן ואת הכוס מבפנים. זה היה מגרה מאוד. "תלקק לי אותו", ציוותה עלי. כרעתי בין רגליה, ועם לשוני התחלתי ללקק לציפי את הכוס. קודם טעמתי את הדגדגן שלה, ואז ליקקתי את השפתיים של הכוס, ולבסוף הכנסתי את הלשון פנימה וליקקתי גם שם. "ממממ.... אתה טוב בזה... תמשיך...." נהמה ציפי בהנאה. המשכתי ללקק אותה, והזין שלי כבר היה ענק והיטלטל בין רגלי בתשוקה. כעבור כמה דקות שינינו תנוחה. ציפי הורתה לי לשכב על המיטה, ולקחה את הזין שלי בפה שלה. זו היתה הפעם הראשונה שאשה מצצה לי את הזין. היא לא בלעה אותו לכל אורכו, אבל ליקקה את כולו ביסודיות ואז יצרה עם לחייה וואקום ומצצה לי את האבר הזקור והמגורה ביעילות. "אווחחחח..... אני עומד לגמור.... " נאנחתי. "מצויין. אתה בן 17, חמוד, וגם אם תגמור עכשיו תוכל לזיין אותי בעוד כמה דקות", אמרה ציפי, וחזרה למצוץ את הזין שלי. לא עברה דקה, ואורגזמה עצומה השתלטה עלי וגמרתי במטחים חזקים של זרע שנורו מן הזין שלי אל פיה של ציפי. היא המשיכה במציצה תוך כדי הגמירה שלי, אבל לא בלעה את הזרע. אחרי שסיימתי להשפריץ, היא ירקה את הכל אל מגבת הרחצה שלידה, וחייכה אלי בהערכה. "זה היה מטען גדול של זרע... יפה..." היא המשיכה למצוץ לי את הזין, והוא היה רפוי רק לרגע. כמעט מיד הייתי מוכן להמשך.

כעת נשכבה ציפי על גבה, ואני עליתי עליה והכנסתי את הזין שלי לכוס שלה. זה היה רגע שחיכיתי לו לו כמה שנים. בעצם, מאותו יום בו הבנתי מה זה סקס ואיך גברים ונשים עושים ילדים... גהרתי מעל האשה הסקסית הזאת, והתחלתי לזיין אותה במרץ. הייתי בכושר מצויין ויכולתי לדפוק אותה חזק וטוב. ציפי התפתלה וגנחה מתחתי, נהנית מדפיקה חזקה כמו שרק חרמן בן שבע עשרה יכול להעניק לה... זיינתי אותה ככה כמה דקות, וכשהרגשתי שאני עומד לגמור, הגברתי את הקצב. ציפי הרגישה שאני קרוב. "אתה יכול לגמור בתוכי, אל תדאג. אני על גלולות..." אוקי... אין בעיה... הגברתי מעט את הקצב, ופתאום ראיתי את ציפי מתפתלת וגונחת תחתי בחוזקה. "את בסדר???" שאלתי. "אני מעולה... " היא גנחה... "אני עומדת לקבל אורגזמה... תמשיך! חזק!"
מעלם לא ראיתי אישה גומרת לפני כן. ציפי הגיעה לגמירה חזקה וכל גופה נמתח והתקמר תחתי. היא השמיעה סידרה של אנחות חזקות. ורגע אחד אחרי כן גמרתי גם אני בתוכה, משפיך עוד כמות מכובדת של זרע לתוך הכוס המנוסה שלה. לאחר מכן היא הסיטה אותי מעליה, ונתנה לי להסתכל אל תוך הכוס שלה, שהיה מלא בנוזל הזרע שלי. זה היה מגרה מאוד!
בזאת לא תם המפגש שלנו לאותו יום. לאחר מנוחה קצרה שבה ציפי ומצצה לי את הזין עד שהוא עמד שוב. ואז היא ציוותה עלי להסתובב על הברכיים ולעמוד על ארבע. כשעשיתי זאת היא פיסקה לי את התחת בחוזקה והחלה ללקק את פי הטבעת שלי ביסודיות. התחושה היתה פשוט נפלאה. היא ליקקה אותי היטב, דוחפת את לשונה פנימה לתוך התחת שלי. ולאחר מכן הכניסה לי שם גם אצבע אחת. "זה נעים לך?", שאלה. "זה יוצא מן הכלל. תמשיכי בבקשה." ציפי המשיכה ללקק לי את חור התחת ולזיין לי אותו עם האצבע, עד שהחליטה שעכשיו תורה להנות מאותו הדבר. היא הסתובבה על ארבע, הטמינה את ראשה וכתפיה על הכרית, ונתנה לי ללקק את את החור של התחת והדחוף לתוכו אצבע. היא נאנחה בהנאה, ובקשה ממני להוסיף עוד אצבע לתוך התחת שלה. עשיתי זאת, והופתעתי לגלות שתי אצבעות נכנסו לה לתחת בקלות.

"אתה זוכר שאמרתי לך שאני חצי טורקיה? טורקיות אוהבות לקבל זין בתחת. אז עכשיו תזיין אותי בתחת", ביקשה ציפי, והגישה לי חור סיכה ששלפה ממגרה סמוכה למיטה. לכך כמובן לא יכולתי לסרב. הזין שלי כבר היה שוב זקור וקשה כמו אבן, ולאחר ששימנתי אותה היטב, התחלתי להחדיר את הזין הענק שלי לתוך התחת של ציפי. לא האמנתי למזלי הטוב... אשה אמיתית, בוגרת, מנוסה וסקסית מעניקה לי את חווית המין הראשונה שלי, ועוד נותנת לי לזיין אותה בכל חור אפשרי... וואוו!!

"תכניס את הזין לתחת בזהירות... אתה כל כך גדול... תזהר לא לקרוע לי את החור בתחת... זה הזין הכי גדול שהיה לי שם בחיים..." נזהרתי שלא לזיין לציפי את התחת חזק מדי, כמו שהיא ביקשה. נתתי לחור שלה להתרגל למימדי הזין שלי, ורק כאשר היא אמרה לי שהיא מוכנה, התחלתי לזיין אותה יותר חזק ויותר מהר. ציפי נאנחה מהנאה. זיינתי לה את חור התחת חזק, שולף את הזין מדי פעם כדי להסתכל על החור, שהתכווץ בחזרה כמעט מיד בכל פעם ששלפתי ממנו את הזין. זה היה זיון נפלא, סוער ומרגש כמו שרק זיון-ראשון יכול להיות. דחפתי את הזין לתוך התחת של ציפי פנימה והחוצה, פנימה והחוצה, מזיין אותה ונהנה מתחושת הלחץ שחור התחת הקטן שלה העניק לזין העבה שלי. היות וכבר גמרתי פעמיים בשעה הקודמת, יכולתי להמשיך לזיין הרבה זמן, ואכן עברו דקות ארוכות לפני שהייתי מוכן להשפכה נוספת. "אני עומד לגמור שוב", הזהרתי את ציפי שהתפתלה תחתי, משפשפת לעצמה את הכוס. ציפי מילמלה משהו בלתי מובן וגמרה שוב. כשהרגשתי את האורגזמה חולפת בכל גופה, שיחררתי את עצמי וגמרתי גם, משפיך עמוק לתוך התחת שלה במה שהיה אורגזמה חזקה ועצומה, אולי אפילו חזקה יותר מן האורגזמה הראשונה שקבלתי כאשר ציפי מצצה לי את הזין מוקדם יותר. זה היה פשוט מדהים.

* * *

זו היתה חווית המין הראשונה שלי. היא היתה באמת יוצאת מן הכלל, ולעולם לא אשכח אותה. את ציפי לא ראיתי עוד, למרות שהתגוררנו יחסית קרוב זה לזו. קיוויתי לפגוש אותה שוב בצרכנייה או ברחוב, אך זה לא קרה.
כמובן שלא עלה על דעתי להקיש שוב על דלתה... ואף על פי שהייתי מעט מאוכזב מכך שהסקס איתה היה דבר חד-פעמי, אני חושב שאולי טוב שכך, ושהחוויה הראשונה נשארה מיוחדת בזיכרוני.

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
הכי סקסי וחם במדינה - סקס בטלפון עם ישראליותשרמוטות סקסיות
חמות ורטובות
מחרמנות במיוחד!

תמונות גולשים
זוג מחפש זוג
מאת:
לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
055-941-9758 - חרמנית ורטובה לשיחות סקס
מרינה, אפשר לשלוח גם וואצפ

053-372-3266 - שיחות אירוטיות ושיחות סקס חמות
בר, אפשר גם לשלוח וואצפ

1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-121-936 - שיחות סקס לוהטות בקו החם האירוטי
שלוחה - 1
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה