ריקוד מושחת

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

בצעירותה, למדה אורית ורקדה בלט. כשהתבגרה והבינה שבתחום הרפואה היא תעשה פחות נזק (...), זנחה את הבלט והתמקדה – כתחביב – בריקודים לאטיניים, לצד ואלס קלאסי ושאר צורות של ריקודי המאה השמונה עשרה והתשע עשרה.

במשך השנים שאורית ואני יחד פקדנו מועדוני ריקודים שונים בעולם (ולא בארץ) ולמרות שאינני רקדן כלל וכלל, אני מאוד נהנה לנוע עם אורית לצלילי המוסיקה. ערב הריקודים המיוחד ביותר שחווינו אי פעם היה בטירה עתיקה באוסטריה, לא הרחק מזלצבורג. על אותו אירוע – ערב ולילה של וואלסים נפלאים – אספר בפעם אחרת. כמה וכמה פעמים היינו גם במועדוני ריקודים לאטיניים, ואורית תמיד-תמיד הדהימה את כולם. יופיה המסנוור, תנועתה המהירה והמדוייקת, ובעיקר הסערה שקורנת ממנה בכל פעם שהיא עולה על הרחבה, כל אלו מסחררים את ראשם של הצופים . ולהיות פרטנר של אורית...קשה מאוד לעמוד בקצב שלה, אבל כדאי בהחלט לנסות...

אף פעם לא אשכח את הפעם הראשונה בה ביקרנו במועדון ריקודים בבוסטון, את שם המקום לא אזכיר משום שהוא פרטי וסגור לקהל הרחב. רק חברים קבועים יכולים להכנס, ולמזלנו – בזכות ידידים – זכינו לקבל הזמנה אל המקום. אורית היתה נרגשת מאוד, והתרגשותה הדביקה גם אותי; שמענו רבות על המועדון הזה, על יופיו ועל האנשים האיכותיים (סליחה על הביטוי...) המגיעים אליו. ציפינו לערב מרגש מאוד.

המועדון שוכן באחד מפרברי העיר, לכן שכרתי לימוזינה גדולה ומהודרת כדי שלא נצטרך לנהוג וגם לא נהיה מוגבלים בשתיה, מאותה סיבה. אורית, בשמלת כסף נוצצת קצרה בעלת מחשוף נדיב וכתפיות ספגטי, נעלי עקב כסופות לרגליה המושלמות, ענק יהלומים לצווארה וצמידי יהלומים לידיה ורגליה, היתה – כרגיל – תאווה לעיניים. שערה השחור היה אסוף על ראשה, פניה מאופרות בעדינות ושפתיה אדומות ובוהקות. "את נראית פשוט נפלא", אמרתי לה. לא יכולתי להתאפק, רכנתי אליה ונישקתי אותה בתאווה, מגלגל את לשוני בתוך פיה ושולח את ידי למשש את השדיים הגדולים והזקופים שהיו משוחררים מכל עול. "בלי חזיה..." מילמלתי תוך כדי נשיקה. "נכון..." אישרה אורית כאשר עשתה אתנחתא קצרצרה ממציצת השפתיים שלי. "וגם בלי תחתונים..."

* * *

הכניסה אל המועדון היתה מהודרת מאוד, ושלשה שומרים לבושים בטוקסידו עמדו בפתח, מוודאים את זהותם של הנכנסים כנגד רישמה מוכנה מראש. בפנים כבר היתה המסיבה בעיצומה, ומאוד מצא חן בעיני שהמוסיקה לא היתה רועשת מדי. יש מקומות בהם הווליום כ"כ גבוה, שאפשר להתחרש ממש. או לפחות לצאת עם נזק לאוזניים. (זו גם אחת הסיבות שאיננו הולכים למועדונים בישראל. המוסיקה תמיד מחרישת אוזניים. איזו התנהגות פרימיטיבית!!!) לא כן היה המצב באותו מועדון. המוסיקה היתה מבוקרת, וזה היה דבר מצויין. במרכז האולם הענק היתה רחבת ריקודים רחבת-ידיים משובצת שיש בוהק בצבע לבן-שמנת, וסביבה שולחנות-קפה עגולים וגבוהים, כיסאות בר, ספות קש בצבע אגוז ושולחנות נמוכים תואמים. מי שרצה לרקוד, עמדה לרשותו רצפה משובחת. מי שרצה לשבת ולשתות, יכול היה לבחור ממגוון פינות ישיבה נוחות ויפות. ומי שרצו לשוחח, גם זכותם זו לא קופחה משום שכאמור המוסיקה לא היתה רועשת מדי.

רוקדים רבים כבר מילאו את הרחבה, ומוסיקה לטינית מקורית ומשובחת הלהיטה את האווירה. אורית לא השתהתה ולו לרגע קט. היא גררה אותי אל הרחבה והניחה את ידיה על כתפי. אחזתי במותניה ופצחנו בריקוד. תנועותיה של אורית היו סקסיות ויפות, ניצמדת אלי ומתחככת בי בהנאה. בכל הזדמנות היא הצמידה את ירכיה אלי, יצרה קשר בין המפשעה שלי לזו שלה, וללא כל בושה מעכה את שדיה על גבי בכל פעם שהקיפה אותי, מחוללת סביבי בקצב מסחרר. אינני יודע מנין לאורית האנרגיה הבלתי-נידלית הזאת שלה... אבל עובדה. היא 'פצצת אנרגיה' אמיתית.

אינני יכול לתאר את הריקוד. אני לא בקיא בשמותיהם של הריקודים הלאטיניים וגם לא בתנועות השונות. אורית יודעת טוב ממני. אני רק מצטרף על-סמך תחושה אינסטנקטיבית, ושמח לשמוע מאורית כשהיא אומרת לי ש"די בזה, אתה פרטנר נפלא גם ככה". חוץ מזה, אני יודע שכל ביקור במועדון ריקודים לאטיניים יסתיים בהתעלסות סוערת, ואמת היא – שזה עניין אותי יותר מאשר הריקוד עצמו (למרות שנהניתי גם ממנו).

כצפוי, אורית גרפה תשומת-לב מרובה מן הרוקדים ומשאר באי המקום. אי אפשר להתעלם מנוכחותה. היא כל כך יפה, קורנת, מפיצה שמחת-חיים סביבה, וסקסית להחריד. תוך כדי תנועה יחדיו, לא יכולתי שלא להבחין בכך שהרבה מן האנשים – וגם הנשים – סביבנו נועצים עיניים. אודה על האמ.ת, זה החמיא לי מאוד. "כולם מסתכלים..." לחשתי לאוזנה אל אורית בשניות בהן היינו צמודים. "אני יודעת..." היא לחשה בחזרה, ועשתה תנועה כזאת שהשמלה שלה נעה כך שהערווה שלה אמנם נשארה מכוסה, אך חריצי הישבנים שלה הציצו לרגע וקרצו בשובבות לכל המתבוננים בנו. לפחות גבר אחד – שיכולתי לראות בברור – האדים כמו עגבניה. עכוזים כמו של אורית, אפילו אם רק חלק קטן מהם נחשף, לא רואים בכל יום...

היינו במועדון בערך שעה. רוב הזמן רקדנו, קצת ישבנו ושתינו, וכמה זוגות צעירים ונחמדים הציגו את עצמם בידידות. אף כי לא נזרק לאוויר שום רמז בעל קונוטציה מינית, היה לי מאוד ברור שהזוגות הללו היו שמחים מאוד 'לחגוג' עמנו גם עם תום הריקודים. אולם הדבר כלל לא עמד על הפרק, ולפחות במקרה אחד יכולתי לחוש באכזבתם של בני הזוג מכך שלא הזמננו אותם להצטרף ולשבת איתנו ולהכיר ברמה שתוביל בהמשך לאורגיה פרועה.

* * *

בדרך חזרה אל המלון שלנו, בלימוזינה, כבר הייתי 'חם' מאוד. החיכוך הבלתי-פוסק עם אורית על רחבת הריקודים גרם לי לייחום רציני, ההרגשה בין הרגליים היתה של צורך בשיחרור מיידי. מבט אחד בפניה הסמוקות של אורית גילה לי שהיא מרגישה בדיוק כמוני. בלחיצת כפתור העליתי את הזכוכית האטומה המפרידה בין מתחם הנוסעים לנהג, ולקחתי את אורית בזרועותי. שכבה דקה של זיעה מלוחה כיסתה את עורה הלבן המושלם, אולם ריח הבושם של אורית היה עדיין חזק, עולה ומיטמר מבין שדיה הנהדרים. קבלתי את אפי ביניהם, מריח את ריח גן הפרחים ומנשק את הבקעה הלחה. אורית גרגרה בהנאה. לא טומנת את ידה בצלחת, הרגשתי את אצבעותיה של אורית לופתות את הזין שלי מבעד למכנסי הטוקסידו, ואז להפתעתי היא שחררה את האיבר התופח, והעבירה את ידה אל ערוותה שלה. שתי אצבעות שקעו פנימה, ואז היא הגישה אותן לפי. בשמחה מצצתי אותן, טועם מן הכוס המתוק.

השכבתי את אורית על המושב הארוך ומשכתי את שמלתה כלפי מעלה. היא ציחקקה בשובבות. פתחתי את מכנסי, הוצאתי לחופשי את הזין, וללא שהיות השקעתי אותו עמוק בכוס הצר ורותח. היא היתה כ"כ רטובה, שהאיבר הענק החליק פנימה ללא קושי, ותנועות בודדות פנימה והחוצה הספיקו כדי שבין רגליה של אורית תשתחרר אורגזמה רבת עוצמה ותטלטל אותה ללא שליטה. אהובתי עודנה על ענני האורגזמה, גם אותי אפף פורקן חזק והזין שלי החל משפריץ בכוח מיטען כבד של זרע עמוק אל הרחם של אורית. היא גנחה בהנאה רבה. "אני מרגישה את הנוזלים שלך בתוכי..." מילמלה, ונישקה אותי בתאווה.

כאשר הגענו אל המלון יצא הנהג ופתח את דלת הרכב עבורנו. ראיתי בפניו חיוך שובב, לאמר 'אני יודע בדיוק מה עשיתם שם מאחור...', אבל באמת שלא היה לי אכפת. חבקתי את כתיפה של אורית, הובלתי אותה אל הקבלה כדי לקחת את הכרטיס האלקטרוני, וזמן קצר מאוד אחר כך פתחתי את דלת הסוויטה שלנו בקומה התשיעית. ברגע שנסגרה הדלת מאחורינו, משכתי את אורית אל הספה בסלון. הייתי מוכן לסיבוב נוסף. גם אורית היתה מוכנה. בתוך שניות היא היתה מחוץ לשמלה, פורמת את החולצה שלי ומפשיטה אותי ממכנסי. עוד רגע, והזין שלי היה טמון עמוק בפיה ובגרונה. אורית מצצה אותי בתשוקה, מוודאת שמה שיחדור אליה יהיה קשה כאבן.

הרגשתי שאני על הקצה. לא רציתי לשפוך לאורית בפה. הרמתי אותי ונשאתי אותה אל חדר השינה. המיטה הרחבה היתה מוצעת ומסודרת, שמיכת פוך רכה מכסה את כל המזרון. הטלתי את אורית עליה, וחדרתי לכוס המתוק שלה זו הפעם השניה בתוך שעה. אגנה של אורית עלה אלי, מקבל אותי באהבה ומעניק קונטרה לכל מפגש של ערוותי עם ערוותה. רגליה היו פשוטות לצדדים, עדיין נתונות בנעלי העקב הכסופות. התרוממתי, חלצתי את הנעליים, ומצצתי את הבהונות המקסימות. איכשהו, למרות הזיעה וכולי, הרגליים של אורית הריחו מקרם גוף יוקרתי, והיו מתוקות לחיכי.

"אני גומרת!" נזעקה אורית, וגופה נירעד מתענוג. חיבקתי אותה, חש בזרמי ההנאה העזים עוברים ביננו. המשכתי לזיין אותה לאורך כל הגמירה, מוציא ממנה כל טיפת הנאה אפשרית. משחלפה האורגזמה, ניתקה ממני אורית והסתובבה על הברכיים. התמקמתי מאחוריה, חוזר וחודר לכוס שאינו יודע שבע. חור התחת של אורית התכווץ והשתחרר חליפות. ירקתי עליו, והכנסתי פנימה אצבע. "אאאחחח...." היא גנחה, דוחקת את עצמה לכיווני. שלפתי את הזין מהכוס, והחדרתי אותו לתוך התחת של אורית. "אאאוווףףף... זה כ"כ טובבבב...." יבבה אורית, מדרבנת אותי לזיין לה את התחת כמה שיותר חזק. במקביל, היתה אחת מידיה מעסה את הדגדגן שלה, מקרבת את עצמה עוד ועוד לאורגזמה נוספת. "בואי נגמור יחד", אמרתי בקול צרוד מתשוקה. גניחותיה של אורית היו התשובה היחידה, וידעתי שהיא רוצה את זה בדיוק כמוני.

ואז זה קרה. כמו גלי-ים העומדים להתנפץ אל הסלעים, הרגשתי את הגמירה של אורית מגיעה. היא התמתחה, התחת שלה נידחק עוד יותר אלי, וידעתי שהיא על הסף. שיחררתי את עצמי, ומטח ראשון של שפיך נורה עמוק לתוך התחת של אורית. גם האורגזמה שלה החלה. מטח שני של שפיך השפריץ ממני החוצה, ואורית עודנה רועדת מגמירה חזקה. שלפתי את הזין שלי במהירות מהתחת שלה, מחדיר אותו לכוס ונותן למטח השלישי להשתחרר. גם מטח רביעי של שפיך מילא את הכוס של אורית, לפני שהוצאתי את הזין והחזרתי אותו אל התחת של בת זוגי היפיפיה. עוד ועוד שפיך יצא וניתז מהזין שלי, ממלא את התחת של אורית על גדותיו. הפורקן שלה נמשך כל העת, ארוך ומספק מאין כמוהו.

* * *

"זה היה ערב ריקודים מוצלח מאוד", אמרתי לאורית שהיתה כעת מנמנמת בין זרועותי."אתה מודד את מידת ההצלחה של הערב בכמות הסקס שבאה אחריו?..." ציחקקה אורית, שולחת יד ומלטפת את שערי. "את לא?" המשכתי. אורית התגלגלה אלי ונישקה לי תחושניות. "כל ערב שלי איתך הוא ערב מוצלח, בין אם הוא ערב של ריקודים, או ערב של סקס, או סתם בילוי שקט בבית..."

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר
סיפורים נוספים מאת לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
  על שפת הנהר
  עמית ויריב יחדיו
  זיקוקי דינור – חלק אחרון
  זיקוקי דינור – חלק שלישי
  זיקוקי דינור – המשך
  זיקוקי דינור
  Dressed for Dinner
  החור שאינו יודע גבולות?
  הזהרתי אותך...
  סחיטה באיומים
  באנו רק לראות
  טובה קטנה...
  בחורה ללא שם
  עונג מכל כיוון
  המשך ל"משחק ההמתנה – בשלישיה"
  משחק ההמתנה – בשלשה
  ללא שמץ של קנאה
  ארבע לפנות בוקר
  אורגזמה מהתחת
  מתפנקת עם עמית ואנדרו
  שלש השפכות
  הנשיקה
  איפה הבננה?
  מעשה בבננה
  אורגיה על החוף – חלק ב
  דילמה
  אורגיה על החוף – חלק א
  על מה היתה הצעקה?
  מתנה למירב
  המהפכה התעשייתי
  יש גבול לכל תעלול
  שישייה
  בדיוק כפי שהסכמנו
  שיעור בחינוך מיני
  תיסכול
  הסיבוב הבא עם אנדרו
  סיבוב ראשון עם אנדרו
  אז... מצרפים?
  אילנה ואנדרו
  מירב ואילנה עושות שירות לאורית
  סצנה פרועה בסלון
  חופשה בצפון - המשך
  חופשה בצפון
  שעה ומשהו
  בוקר טוב
  בזמן שישנת...
  סודות אנאליים
  נקמה מתוקה...
  פעולת חילוץ
  שעשועים
  לאן נעלמת?
  בלגאן על השולחן
  אנחנו נאחר לעבודה
  כשמשהו מתקלקל
  פינוק של בוקר
  מה זה עושה לך?
  הפתעה על החוף
  משטוטגארט להמבורג
  הסיבוב השני
  אחד פלוס אחד פלוס אחד
  לשם מה יש חברים?
  משולש לוהט
  כשאורית מעלי
  נהדר באופן בלתי-יאמן!
  מופע קולי
  S560 Coupe
  דנה – חלק ב'
  אפשר לגעת?
  באמצע הלילה
  דנה
  איטרמצו של אהבה
  סינדרלה
  עינוג של בוקר
  כיפה אדומה
  כמו חרב חדה
  עיסוי
  ביקור פתע
  הדרכה אינטימית
  פסיכואנליזה
  בדיקה לעמית
  רענון הזכרון
  יריב מקבל בתחת (2)
  יריב מקבל בתחת
  רפואה פרטית
  חיפוש עמוק בתחת
  קטע אוראלי
  העוזרת
  עמית משגע אותי
  מסאז' בברלין
  ספונטאניות בגינה
  ספונטאניות במטבח
  אורית מקיימת הבטחה
  תגובת שרשרת
  המחרוזת
  תאונת עבודה
  מכונת האוננות
  זיון לפי התור
  לא בדיוק לפי התוכנית...
  זה מגרה כמעט כל גבר!
  אלף נשיקות לך אהובתי
  חוויה במילואים
  סקס לעצלנים
  ...רד עלה עלה ורד...
  איחוד – ג'
  איחוד – ב'
  איחוד – חלק א'
  מלונדון באהבה
  היא רוצה לשגע אותי...
  הארכיון (4)
  האצבעות והלשון של עמית
  הזין של עמית
  Cum Fountain
  שלבו ידיים!
  הנעליים החומות
  עוד מטוס, עוד טיסה...
  התגרות
  מילים אסורות... מילים מותרות...
  מילים אסורות
  Creampie x 2
  שיחזור
  הסקס הראשון של יריב
  השפכות - אפילוג
  השפכות 3
  השפכות 2
  השפכות
  Creampie
  הפסנתר המושווה
  הטבעות
  הטבעת
  סווניגרס קלאב
  חומרים טבעיים
  המופע של מירב ויריב – חלק א'
  הזרוע המבצעת
  חילופי תפקידים
  גמירה חשמלית
  עבדות מודרנית – מאחורי הקלעים
  עבדות מודרנית
  ...גם בלעדייך...
  מתקפת נגד
  משהו זריז
  Lovense
  האנאלי הראשון שלנו
  רגעים שטוב לזכור...
  Christening
  Quickies
  אני אפתח לך את תחת!!!
  על המרפסת
  החטא ו'עונשו'
  במועדון להגשמת פנטזיות
  עבודת אצבעות
  The Fucking Machines
  זיון מכל הלב
  הביקור בבית הקפה
  האורך- קובע או לא קובע?
  הנדנדה
  Watersports
  מן החנות לחומרי בנין, באהבה
  חוקן מקורי מאוד
  מבוכה
  המורה למדעים
  מירב בארץ הווטסאפ
  Shocking Aftershock
  הארכיון (3)
  איזה שהוא סוג של פרס?
  Le déjeuner
  אקרובטיקה
  הארכיון (2)
  הארכיון (1)
  תחרות ה-CC
  חלוקת עבודה
  איש העסקים
  גם יריב רוצה
  הדבר שעמית הכי אוהב
  רומנטיקה בשלש לפנות בוקר
  זיון בין השדיים
  זיון עצמי
  לא מספיק חולה...
  השפכה בקיצור
  כן, המפקדת!
  תיבת הצעצועים של אורית
  First Class Sex
  יותר רטוב מרטוב
  אורית מפנטזת על כנרת
  פנטזיה
  יותר טוב מסרט פורנו
  בדיקה תקופתית 2019
  זיון כפול שלש
  שיעור באנטומיה של הגבר
  מסאז' בפרוסטטה
  חקירה ב Slow Motion
  שמונה ורבע בערב
  לא לימדו אותך לדפוק?
  כמו דניאלה
  הרפתקה שניה על החוף
  צהריים בקופנהגן
  תאונן בשבילי
  הפעם הראשונה
  דו-רה-מי
  בוקר בקופנהגן
  לילה בקופנהגן
  הכושי
  אורית עונה על שאלות
  הרפתקה על החוף
  ועכשיו תורו יריב...
  ולקינוח...
  מארבעה יצא אחד – חלק ב'
  מארבעה יצא אחד
  כשמדברים בפשטות...
  Footjob
  יום חופש
  עם אורית ואילנה
  השלב הבא – 2
  השלב הבא
  בתיאבון
  סמאנטיקה
  מירב
  תראה איך השפיך שלך יוצא!
  יומן שבועי
  דואט
  אילנה
  פתוחים לעסקים
  רק תסתכלו
  כמעט תאונה
  העבד
  הגילוח הראשון שלי
  יריב צופה ומאונן
  לשכוח את האידיוט
  המופע של אורית
  התוכנית של אורית
  בדיקה תקופתית – הזווית הנשית
  ביקורת תקופתית
  רומנטיקה
  ה"כישלון" האנאלי
  שיעור בהגיינה אנאלית
  הדילדו הכפול – חלק ב'
  הדילדו הכפול – חלק א'
  השפכה על הרגליים של אורית
  המטווח
  חיים בסרט
  ערב של "הכל כפול"

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
תמונות גולשים
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר