ערב של "הכל כפול"

קטגוריה: אורגיה
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

div>הדבר הראשון ששמעתי כשנכנסתי הביתה בתום יום-העבודה שלי, היה צחוקה המתגלגל של אורית.
היא היתה שקועה בשיחת-טלפון, ומשהו בצד השני של הקו כנראה היה מאוד משעשע.
הנחתי את התיק על שולחן הסלון, ונכנסתי למטבח לראות מה קורה שם.
אורית עמדה בין התנור למקרר, בידה האחת חבילת-תירס, ובידה השניה הטלפון. כל מה שהיה עליה היו תחתוני חוטיני קטנים ועדינים עם תחרה, אשר מלפנים בקושי כיסו את הכוס המגולח למשעי שלה, ומאחור היו לא יותר מאחר חוט משי עדין שהיה קבור עמוק בין שני פלחי התחת המושלם שלה.
את שדיה המלאים כיסתה חזייה, שעיקר תפקידה היה להסתיר את הפטמות (בקושי...), לצורך הצניעות כמובן.
לרגליה היא נעלה את אותן נעלי-עקב שקופות, שחושפות את אצבעות-הרגליים העדינות והטעימות של אורית.
לא יכולתי להתאפק... ירדתי על הברכיים וליקקתי את קצות הבהונות שלה. "אוח...", היא נאנחה, ואז אמרה לטלפון "אני חייבת לסיים. עמית כאן. להתראות בערב".
אורית ניתקה את השיחה. "דברתי עם מירב", הסבירה. “אתה זוכר שהיא ויריב באים אלינו הערב..." כן, אני זוכר... והמחשבה על זה ועל מה שצפוי גרמה לזין שלי להתחיל ולהזדקר בתוך המכנסיים.
אורית משכה אותי אליה, השעינה אותי אל השיש, ופרמה את החגורה שלי. עוד רגע אחד, והזין שלי נשלף לאוויר העולם. עוד רגע אחד נוסף, והוא היה בתוך הפה של אורית, מחליק עמוק לגרונה השואב אותו בכוח.
"מממממ......" נאנחתי, "זה כל כך טוב...". אורית המשיכה למצוץ לי את הזין בתאווה, אבל לא לאורך זמן.
היא חדלה באותה פתאומיות בה החלה, נעמדה על מולי, ואמרה: "לא לגמור עכשיו. חכה לערב".
וכך היא עזבה אותי, ונעלמה בכיוון חדר השינה. הרגשתי תיסכול עמוק, אבל גם ידעתי שהיא צודקת. מחכה לנו אורגיה משגעת עם יריב ומירב, וכדאי לשמור את כל הכוחות לקראת המפגש.
הלכתי אחרי אורית אל חדר השינה, כדי להתכונן: מקלחת, גילוח מהיר, וקצת מנוחה על המיטה. אחרי-הכל, סקס הוא פעילות שדורשת אנרגיה כושר-טוב...
* * *
מירב ויריב הגיעו בשעה היעודה. אורית קבלה את פניהם בשמלת-תחרה שלא משאירה הרבה לדמיון. את החזיה והתחתונים היא כבר לא טרחה ללבוש. מירב לבשה שמלה פרחונית ארוכה, צמודה לקווי-הגוף הנפלאים שלה, ונעלה נעלי עקב שחורות מבריקות. יריב היה בג'ינס והטישרט הרגילים שלו. גם אני.
פתחנו בקבוק יין והשתחררנו (למרת שביננו זה כבר לא כ"כ נחוץ). ניצלתי את ההזדמנות לשאול את אורית על מה היא דברה עם מירב בטלפון, ומה היה מצחיק.
"הערב אנחנו עושים הכל כפול", אמרה אורית.
"מה זאת אומרת כפול?", שאלתי.
"תראה", ענתה מירב, "אם אתה מסתכל על המצב הטכני כאן ביננו, אז תראה שהכל פה הולך בכפולות של שתים. אנחנו שתי נשים, שני גברים, שני זוגות, שני כוסים, שני חורי תחת... הכל בכפולות של שתיים".
"אבל ארבעה שדיים, לא?", אמר יריב.
הבנות שתקו לרגע. תפסנו אותן לא-מוכנות... אבל מירב התעשתה די מהר.
"טכנית אתה צודק, אבל שדיים תמיד באים בזוגות, אז יש לנו כפולה של שתיים: שני זוגות שדיים."
"שני פיות למציצה", אמרתי, "ובינתיים הם עושים יותר מדי דיבורים, הפיות האלו..."

הבנות הבינו את הרמז. לא עברה חצי דקה, והמכנסיים של יריב ושלי היו מופשלים, והזין של כל אחד מאיתנו היה בפה של בת-הזוג שלו. לשנינו כבר היתה זיקפה, והבנות מצצו במרץ.
החלקתי קצת אחורה על הספה, ואורית ניצלה את ההזדמנות להשחיל אצבע לחור התחת שלי. אוח... כמה שזה היה טוב.
בינתיים, יריב התמקם על ארבע, מירב התמקמה תחתיו ומצצה לו את הזין גם כן במרץ. היא הכניסה את הזין הגדול של יריב עמוק לפיה, ממש עד הבסיס, עם הלשון ליקקה לו את הביצים, ואז שלפה את הזין החוצה ועם הלשון ריפרפה על ראש האבר המרשים. ככה היא עשתה הלוך וחזור, עד שיריב התחיל להתנשם בכבדות. גם אני הרגשתי שאורית עומדת להוציא ממני את כל השפיך, והאמת היתה שכבר חיכיתי לאורגזמה הזאת, ועוד מהצהרים. האצבע שלה נתקעה לי וחדרה לי לתחת אפילו יותר עמוק, נוגעת בנקודת הג'י לי שם, סוחטת אותה, וגורמת לי להרגיש בעננים.
כמו בסימן מוסכם, מירב ואורית הפסיקו את המציצה. מחינו על-כך בתוקף. "הי... מה זה...? עמדנו לגמור!"
"שני אגואיסטים", צחקה אורית. "ומה איתנו?"
הבנות התפשטו, וניכנסנו כולנו לתנוחת 69. אנחנו למטה, והבנות למעלה. יריב ואני ליקקנו ואכלנו לאורית ולמירב את הכוס, עם הלשון ליקקנו להן את הדגדגנים, דחפנו להן אצבעות לכוס ולחורי התחת שלהן, ומהר מאוד הבאנו אותן אל סף האורגזמה. מירב ואורית במקביל מצצו לנו את האיברים הזקורים שלנו, עד שעמדנו לגמור גם כן.
ואז, ממש ביחד, אורית ומירב התחילו לגמור על הלשונות שלנו, ויריב ואני התחלו לגמור גם, מתיזים כמויות של שפיך עמוק לתוך הפיות הרעבים של בנות-הזוג שלנו. ממש לא יאומן, איך מירב ואורית היו מסוגלות – תוך כדי האורגזמות שלהן! – לבלוע את הזרע שהשפרצנו להן עמוק בפה. וואוו! אילו היו אורגזמות מדהימות!
אבל בזה זה לא נגמר. אחרי כמה דקות, הבנות השכיבו אותנו על השטיח, והתחילו למצוץ לנו את האברים מחדש. הפעם, אורית מצצה את הזין של יריב, ומירב מצצה לי.
מהר מאוד האברים שלנו התקשו מחדש, וכולנו היינו מוכנים לסיבוב הבא.

מירב קרצה לאורית, ואמרה: "אני ראשונה". היא השכיבה אותי על הגב, ובאה מעלי. הזין שלי השתחל לכוס שלה, והיא התחילה לרכב עלי במרץ. "הכל בכפולות של שתיים, זוכרים?", היא אמרה.
"יריב, בוא מאחורי ותכניס לי את הזין לכוס, יחד עם הזין של עמית". יריב מיקם את עצמו, ונכנס לכוס של מירב, צמוד לזין שלי. זו היתה הפעם הראשונה שהרגשתי זין מתחכך בזין שלי. אני חייב להודות שזה היה נעים... אחרי כמה דקות שזיינו ככה את מירב, יריב הוציא את הזין שלו מהכוס שלה, והכניס לה את הזין לתחת. למרות שזה לא אותו סוג של חיכוך ישיר, יכולתי להרגיש את הזין של יריב בתחת של מירב, תוך כדי שאני ממשיך לזיין לה את כוס.
מירב נאנחה ונאנחה, מדרבנת אותו להמשיך בזיון-הכפול ולהגביר את הקצב.
"תזיינו אותי! תזיינו אותי חזק! חזק בכוס ובתחת! קדימה!"...
יריב ממש 'החליף גיר' ודפק למירב את התחת מהר ובעוצמה, וכל הגוף שלה רעד. הרגשתי שאני רוצה לגמור שוב, אבל התאפקתי. היה ברור לי שאורית, אשר ישבה בצד ואוננה במרץ, מצפה לקבל את שלה גם-כן. מירב המשיכה להתחנן שנזיין אותה, ואחרי עוד כמה דקות היא הגיעה לאורגזמה נוספת, צורחת "אני גומרררררתתתתתתתתתתתתתת!!!!", וממש מתפרקת לנו בידיים.

הגיעה תורה של אורית. הפעם יריב שכב על הגב, אורית עלתה עליו והשחילה את הזין שלו לכוס שלה, ואני נכנסתי לה ישר לחור של התחת. החור היה עדיין צר, והלחץ על הזין שלי היה עצום. היה קשה מאוד להתאפק ולא לגמור לה שם בפנים מיד.
הרגשתי את הזין של יריב מתחכך בזין שלי מבעד לעור הדק המפריד בין החורים.
זיינו את אורית בהתאמה, כשאני מוציא את הזין מהתחת של אורית, ויריב דוחף לה לכוס. וכשהוא יוצא לה מהכוס, אני מחדיר לאורית בחזרה לתחת. מהר מאוד חור התחת של אורית התרחב, והזיון הלך בקלות. אורית היתה בעננים... היא עמדה לגמור כשאנחנו מזיינים אותה בשני החורים, אבל הצליחה להתאפק כדי להגביר את העונג שיהיה לה כאשר תגיע לאורגזמה. ואז, היא אמרה ליריב: "תוציא את הזין מהכוס שלי". הוא עשה זאת, ואורית השחילה את עצמה על הזין שלו עם חור התחת שלה, והורתה לי להצטרף: "עכשיו גם אתה לתחת שלי. אני רוצה חדירה אנאלית כפולה".
מי יכול לסרב לבקשה כזאת?... מירב פיסקה לאורית את העכוזים של התחת בשתי ידיים, וגם יריב וגם אני דחפנו לה לחור של התחת את האברים הגדולים שלנו, מרחיבים לה את החור כמה שרק אפשר.
חור-תחת פעור ענק זה אחד הדברים שאני הכי אוהב.
אורית צרחה – לא ברור אם מכאב או מהנאה – והתחננה שנקרע את החור של התחת עם האברים שלנו. "חזק... חזק... עוד... עוד זין בתחת... זין בתחת... שניים בתחת שלי... תפערו לי את החור בתחת ענק... אווווו..... עודדדדדד.... כןןןןןןן.... עוד..........." – ככה היא המשיכה בזמן שיריב ואני טוחנים לה בכוח את חור התחת שלה, שכעת כבר היה פתוח ענק, חלק ומענג, רעב ומוכן לקבל את ההשפכות שלנו.
ברגע שאורית הגיעה אורגזמה, יריב ואני שחררנו את המעצורים ופרקנו לתוך התחת של אורית את המטען השני שלנו. כמויות של שפיך חם הושפרצו עמוק לתחת של אורית, והגבירו את האורגזמה שלה אפילו עוד יותר. היא ממש רעדה לנו בידיים.
יריב אני נשלפנו מהתחת של אורית. מירב המשיכה להחזיק את התחת של אורית מפוסק, ומחור התחת הפעור ענק שלה נשפך החוצה זרם של שפיך חם וטעים. מירב הביאה את ראשה אל החור הפעור, ואספה בלשונה חלק מהשפיך שיצא לאורית מהתחת.
"מממ.... טעים...", מילמלה. אורית נהנתה מאוד ממה שמירב עשתה. היא שכבה בעיניים עצומות. וחייכה חיוך של סיפוק.
"זה, חברים, נקרא כפול", אמרה. "כולנו גמרנו פעמיים, ביקרתם בשני החורים שלנו... הכל כפול".

"אל תהיי בטוחה", אמר יריב. "הערב עוד לא נגמר..."
ויריב אכן צדק.

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
אישה או זוג
מאת:
לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
סיפור אחרון
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה