בדיקה תקופתית – הזווית הנשית

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

מאת: אורית

כשעמית כותב את הסיפורים על החוויות המין שלנו, אני קוראת ונהנית מאיך שהוא מתאר את הדברים. אבל כשקראתי את התיאור שלו על אותה בדיקה תקופתית שעברתי, חשבתי לעצמי שהוא לא העביר את עוצמת החוויה כפי שאני באמת חוויתי אותה, ולכן החלטתי הפעם לכתוב את הסיפור מחדש, אבל הפעם מן הזווית שלי.
* * *
כשהייתי ילדה מתבגרת אמא שלי הרגילה אותי שלא להתבייש בגוף שלי. לפני הבדיקה הגניקלוגית הראשונה שלי (בגיל 14, אני חושבת שזה היה) אמא המליצה לי בעדינות לקחת מראה ולחקור את החלקים האינטימיים של הגוף שלי אחרי אמבטיה חמה. זו היתה הפעם הראשונה שראיתי את הפות שלי, את פי הטבעת, וגם הפעם הראשונה שאוננתי והגעתי לאורגזמה, אבל זה כבר סיפור אחר. בכל אופן, כבר מאז חשבתי והאמנתי שגוף האדם הוא 'מכונה' מופלאה, ואולי זה מה שדחף אתי ללימודי רפואה.

הרבה גברים אוהבים סרטים או סירטונים של בחורות העוברות בדיקה גניקולוגית. החשיפה המוחלטת של אבר-המין הנשי, כפי שהיא מתבצעת על הכסא הגניקולוגי, מרגשת אותם. ופעם אחת, במיטה, כשעמית שלי ואני חיפשנו משהו סקסי לצפות בו (אנחנו צופים בפורנו ביחד, ובהנאה רבה) אני זוכרת שהוא התעכב קצת על סרטים של בדיקות גניקולוגיות. זה מה שנתן לי את הרעיון להזמין אותו להצטרף אלי לבדיקה תקופתית. כללית, אני אוהבת להיות חשופה בפניו, ואני לא חושבת שאני יכולה להיות חשופה יותר מאשר במהלך בדיקה גניקולוגית...

עמית לא יודע את זה, אבל כשנכנסנו אל הרופאה הוא היה חיוור. עם כל הפתיחות הרבה שלו לכל מה שקשור למין, לפעמים הוא קצת שמרן (וגם אני, למען האמת). בניגוד אליו, הייתי נרגשת מאוד. לא ידעתי איך זה יגמר, אבל הרגשתי כמו שחקנית פורנו שעומדת לבצע קטע מרגש. אני חושבת שעמית היה קצת מבוייש בגלל הרופאה. אולי הוא לא רצה שהיא תדע כמה "פרועים" אנחנו יכולים להיות.
עמית לא תיאר איך הרופאה שלי ניראית. היא בת 50 בערך, די רזה (אבל לא כמו בת 25...), שדיים גדולים, ישבן קצת בולט. השיער שלה צבוע בלונד ורואים שהוא מאוד יפה למרות שהיא אוספת אותו לקוקו. היא מרכיבה משקפיים עבים, ממש טיפוסיים למראה ה"רופאה" הקלאסי. אני מאוד אוהבת את איך שהיא ניראית, ולא פעם פינטזתי לראות אותה ערומה. כמוני, היא תמיד בנעלי עקב, וגם זה דבר שאני אוהבת מאוד. נקרא לה – לצורך הסיפור – אילנה (ושיהיה ברור שזה לא השם האמיתי שלה).
לדעתי, אילנה לא נורא הופתעה לשמוע שאני רוצה את עמית נוכח בבדיקה, כנראה בהתחשב בכל מה שהיא יודעת על חיי-המין הפרועים שלי. לא חששתי אפילו לרגע שהיא לא תסכים לבקשה שלי, אבל כשזה התחיל לקרות, כשהפטזיה שלי התחילה לקרום עור וגידים ולהתעורר לחיים, ההתרגשות שלי היתה מעל ומעבר למה שחשבתי שהיא תהיה. כשהתפשטתי וטיפסתי אל הכסא בדיקה, הלב שלי פעם במהירות עצומה. התמקמתי בתנוחה הנכונה, שהיא הכי חשופה שאפשר, וראיתי בזווית-העין שעמית מחליף צבעים. הוא כבר לא היה חיוור, אלא אדום כאש. אני מכירה את הצבע הזה עליו... ברור היה שהוא מתרגש מלראות אותי ככה, פתוחה לגמרי. עיניו נעו מכפות רגלי הנתונות בתושבות הכסא הגניקולוגי, אל רגלי הארוכות הפסוקות לכל עבר, הוא הסתכל על הכוס שלי, על השדיים שלי... וניצנים של זיקפה ניראו במכנסיו.
אילנה התחילה את הבדיקה בבחינה יסודית של שדי. למרות שמאוד נהניתי מהמגע שלה עליהם, האמת היא שכבר הייתי מיוחמת. נורא רציתי כבר את האצבעות שלה על הכוס שלי. למזלי, היא סיימה עם השדיים די מהר (במילא אני בודקת את עצמי לעיתים קרובות) והתיישבה מול הכוס שלי והסתכלה עליו.
עמית לא יכול היה לראות את זה, אבל כשאילנה התקרבה אליו כדי לפתוח את השפתיים החיצוניות, הוא קרבה קצת את האף שלה, 'כבדרך אגב...', ורחרחה. חייכתי לעצמי, כי הכוס שלי מריח תמיד כמו גן של פרחים... היא פיסקה את השפתיים, הסתכלה פנימה, ועמית נעץ את עיניו בכוס שלי ממש כאילו הן היו זין גדול וזקור. בחיי, כמעט יכולתי להרגיש אותו חודר עמוק לתוכי... ואז, אילנה הכניסה אצבע פנימה וסובבה לכל הכיוונים, בודקת את תצורת-העור ומוודאת שהכל תקין שם בפנים. אוי... כמה שזה היה טוב... למרות שאצבע שלה לא מתקרבת בגודלה לקוטר ואורך של זין. הייתי כ"כ מיוחמת, שזה היה ממש נפלא.
כשאילנה המשיכה בבדיקה, חשפה את הדגדגן שלי ונגעה בו – כמעט קפצתי ממקומי. עמית הסתכל עלי וראה שאני נהנית, ולרגע חשבתי לבקש ממנו לבוא ולהצמיד את השפתיים שלו לדגדגן שלי. למצוץ לי אותו חזק, ולהביא אותי לאורגזמה כמה שיותר מהר. אבל... זה לא היה הדבר הנכון לעשות, אז שתקתי ו"סבלתי" בשקט את החרמנות שלי.

"עדיין מקיימים יחסי מין אנאליים?", שאלה אילנה, ולמרות שהיא ניסתה להישמע מקצועית, יכולתי לאתר רמזים של מיניות בקול שלה ובאופן שהיא העלתה את השאלה.
"כמובן", עניתי לה, ואני חושבת שהקול שלי הביע איזה שהוא סוג של גאווה.
אילנה חייכה, ואני... אני ידעתי מה עומד לקרות. כל הגוף שלי נכנס למתח, מתח של ציפייה ותשוקה.
'ממממ.....', חשבתי לעצמי, 'היא עומדת להכניס לי אצבע לתוך התחת... וואווו.... זה יהיה כל כך טוב....!'
אילנה לא איכזבה. היא שימנה אצבע, והחליקה אותה לתוך הרקטום שלי, שקיבל אותה בקלות ובשמחה.
אחחחחח..... זה היה טוב.... ועמית עמד והסתכל, וכבר היה ברור שמה שהתחיל כ"ניצני זיקפה" במכנסיים שלו, גדל והיה לזין ענק, קשה כפלדה, ש'ללא ספק יקרע לי את כל החורים ברגע שנגיע הביתה...', כך חשבתי לעצמי.
עמית היה חרמן, ללא ספק. לראות אותי חשופה ונחדרת ע"י אצבעותיה של הרופאה – בהחלט העלה לו את החום כהוגן.
אכזבה עמוקה מילאה אותי כשאילנה שלפה את האצבע שלה ממעמקי תעלת התחת שלי.
"הכל תקין", אמרה. היא נטלה את הספקולום והחדירה אותו לכוס שלי, פוערת אותו לחלוטין לקראת בדיקה מעמיקה. דווקא את הקטע הזה קצת פחות אהבתי, אבל לא יכולתי שלא לתהות פתאום איך תהיה ההרגשה לקבל את הספקולום הזה בתוך התחת, ולתת לו לפעור לי את פי הטבעת כמה שרק אפשר. אני אוהבת את חור התחת שלי פעור, מאוורר. ובעצם, חשבתי, למה שרק אני אהנה??... אולי גם עמית, מירב ויריב צריכים להנות מזה?... מממ.... כל אלו היו המחשבות שרצו לי בראש בזמן שאילנה פתחה לי את הפות רחב עם הספקולום.
עמית, עדיין עומד כניסה לחדר-הבדיקה כמו כלבלב קטן וחמוד, נראה היה מסוקרן ממה שמתחלל בין רגלי. "בוא, תסתכל מקרוב", הזמנתי אותו, ואילנה זזה הצידה כדי לתת לעמית אפשרות להסתכל עמוק לכוס שלי. אני לא יכולה אפילו להתחיל לתאר כמה מחרמן זה היה. הנה אני, ערומה, חשופה, פעורת רגליים וכוס, מול עיניו של אהובי... באותם רגעים לא רציתי דבר יותר מאשר להרגיש את עמית נוגע בי, מנשק אותי, מלטף אותי, ואז מזיין אותי בכל הכוח עד שאני מתפרקת תחתיו.
לא היתה שום הפתעה במסר שהעבירה אילנה, "אורית, הכל אצלך תקין לחלוטין".
כמה פרועה שלא אהיה, אני יודעת לשמור על עצמי, ואני יודעת שהכל תקין.
כשישבנו עם אילנה אחרי הבדיקה, והיא שאלה מה עוד היא יכולה לעשות בשבילי, אני פשוט לא יודעת מה עבר עלי. אולי החרמנות המטריפה שלי העבירה אותי על דעתי. ישבתי מול אילנה עם הכוס והתחת שלי בוערים תחתי, וכל מה שיכולתי לחשוב עליו באותם רגעים היה ש"אני חייבת אורגזמה!!! אני חייבת אורגזמה!!!" אולי זה מה שגרם לי לומר לאילנה שאני מפנטזת על ספקולום בתחת של כולנו. בתחת שלי, של עמית, של מירב ושל יריב. והאמת היא, שהלא הייתי מתנגדת לראות גם את הרקטום של הרופאה פעור כך לצידנו. מה יש?... פעם אחת אני אעשה לה בדיקה!!!... חחח...

מה שארע אחר-כך, היה ממש כפי שעמית כתב. כנראה שכל הסיטואציה חרמנה את הרופאה, אולי אפילו במידה כזאת שהיא היתה שמחה אם עמית היה מזיין אותה. אבל היא לא העיזה לבקש, לכן היא הביעה את המשאלה לצפות בנו עושים סקס.
הייתי כ"כ חרמנית, שפשוט לא יכולתי לסרב לה. אני עצמי הייתי במצב בו נזקקתי נואשות לאורגזמה משביעה, ולכן לא חשבתי פעמיים. הרופאה רוצה לראות אותי מזדיינת עם עמית? אין בעיה!
ואכן בתוך שניות הזין של עמית היה אצלי עמוק בפה, וזמן קצר לאחר מכן - בכוס שלי. עמית אחז ברגלי גבוה, מפסק אותי לרווחה, וחדר אלי עמוק–עמוק עם הזין הגדול והמקסים שלו. הוא זיין אותי בעוצמה רבה, מעיד על עצמו כאלף עדים שהוא חרמן מאוד בעצמו. אני חושבת שבתוך דקה – או אולי אפילו פחות - היתה לי אורגזמה.
הרגשתי את האדמה רועדת מתחתי, את כל הגוף שלי נכנס לאקסטזה, וגלי העונג העילאי שוטפים את בית החזה שלי, גורמים לדקירות בפיטמות שלי, לצמרמורת בגב, להרגשה של פיצוץ אטומי בין הברכיים. את כל זה, רק עמית שלי מסוגל לעשות לי עם הזין המושלם שלו. התאפקתי שלא לצרוח... וואוו, איזו אורגזמה זו היתה!

הייתי מאושרת כששמעתי את אילנה מבקשת לראות מין אנאלי. מיד הסתובבתי, מגישה לעמית את חור התחת שלי (שמוכן תמיד לזיון) ונהנית מכל מילימטר של הזין שלו, חודר לי עמוק לתחת. היתה לי הרגשה של "מלאה" על גדותי כשעמית היה כולו בתוך התחת שלי. בלי להתעכב, עמית התחיל לזיין אותי בתחת חזק ועמוק, נוגע בנימים חבויים ועדינים הפזורים לאורך וקוטר כל תעלת התחת שלי, כמו שאני אוהבת לקרוא לזה. מהר מאוד הרגשתי את החור שלי בתחת פעור ורחב, לוהט ורעב. ההרגשה בפנים ובחוץ היתה מסחררת, ושוב – אני נורא מצטערת לומר את זה – פשוט קשה לתאר את העונג.
כל אותה העת אילנה ישובה היתה על אחד הכסאות, מאוננת את הכוס שלה במרץ. שלחתי גם אני יד אל הדגדגן שלי, והתחלתי ללוש אותו. לא עבר הרבה זמן ושלשתינו הגענו לאורגזמה (- רק שבשבילי זו היתה כבר הגמירה השניה.. הא הא הא....). עמית ירה את כל השפיך הלוהט שלו לתוך עמקי התחת שלי, ואני בו-זמנית התפרקתי תחתיו באורגזמה מענגת. תוך כדי הגמירה שלי, הסתכלתי על אילנה וראיתי אותה גומרת גם-כן, ואני יודעת שגם עמית הביט בה. גמירה משולשת...מממ... נהדר. פשוט נהדר.

להפתעתי, אילנה קמה וניגשה עלי כשהייתי עדיין על ארבע, פסקה את עכוזי התחת שלי, והסתכלה עמוק לתוכי דרך חור התחת הפעור רחב שלי.
"אמרתי לכם שראיתי כבר הכל", היא אמרה, "אבל רקטום פתוח עם זרע בתוכו, מיד אחרי זיון – עדיין לא ראיתי..."

מותר לי וידוי קטן? הרבה זמן לא הרגשתי כל-כך גאה בעצמי, כמו באותו רגע...

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
אישה או זוג
מאת:
לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
סיפור אחרון
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה