מירב

קטגוריה: אורגיה
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

באחד מערבי האורגיות שלנו, שמנו לב שמירב לא מגיעה לאורגזמות. יריב ליקק לה את הכוס ואכל לה את הדגדגן, ומירב לא גמרה. הוא זיין אותה בכוס, והיא לא גמרה. זיינו אותה יחד בחדירה כפולה – אני בכוס ויריב בתחת – והיא לא גמרה. אורית הכניסה לה פלאג אנאלי בתחת ודילדו בכוס וזיינה אותה איתם חזק, ומירב עדיין לא גמרה. בקיצור, כל מה שעשינו לא הביא את מירב לאורגזמה. מוזר מאוד, בהתחשב בעובדה שמדובר בבחורה שגומרת מהר ובקלות, וחמש או שש אורגזמות במהלך אורגיה זהו מספר סטנדרטי עבורה. אולם הפעם, נראה היה שתמיד תמיד כשהיא על סף הגמירה – זה נעצר.

בשלב מסויים התחלנו קצת להתעצבן מזה. יריב כבר לא שלט בעצמו. "מירב, what the fuck, מה קורה איתך??"
“אל תדאג לי. אני יודעת מה אני עושה", ענתה מירב.
“את רוצה להגיד שזה בכוונה???"
“ברור"
“אבל...."
מירב היסתה את יריב. "שששש! תרגע! תיכף תראה ותבין. תזיינו את אורית, וכשתרגישו שאתם עומדים להשפיך תבואו אלי."

אורית לא הכי אהבה את הרעיון – כשמזיינים אותה היא מעדיפה לקבל את השפיך בעצמה – אבל מתוך הבנה שלמירב יש כנראה איזו שהיא תוכנית סוטה ומחרמנת, היא הסכימה לשתף פעולה. היא ירדה על ארבע והגישה את התחת שלה לזיון. נכנסתי לה בחור שכבר לא היה צר בכלל (מרוב שימוש...) ודפקתי לה את התחת במרץ. עדיין לא גמרתי באותו ערב, ידעתי שיש לי מטען גדול בביצים לפרוק. כעבור כמה דקות הייתי מוכן לגמירה, והתרעתי על כך באוזני מירב. "מצויין. בוא תשפיך לי בתוך התחת", הזמינה אותי מירב. היא ירדה על ארבע על השטיח, פיסקה את העכוזים שלה בשתי ידיה, חושפת את החור בתחת שלה שהיה קצת פתוח אחרי הזיון עם יריב ואיתי. מיקמתי עצמי מעליה, וירדתי עם הזין אל מירב העומדת על ארבע. לאט ובהנאה השקעתי את הזין שלי עמוק לתוך התחת שלה, עד הסוף. כשהייתי כולי בפנים, מירב הינחתה אותי לנוע לאט בתוכה, ולהשפיך. "למה לאט?" תמהתי. "בדרך כלל את רוצה דפיקה חזקה, ובעיקר כשזה בתוך התחת..."
“אני כל כך מיוחמת, שאם תדפוק אותי חזק אני אגמור מיד... ואני לא רוצה לגמור עדיין. בחייך, עמית, אתה לא יכול פשוט לעשות מה שמבקשים ממך?..." התחננה מירב. אז החלטתי לעשות בדיוק מה שהיא ביקשה, ובתנועות איטיות וארוכות התחלתי לזיין את מירב, פנימה והחוצה מתוך חור התחת הרעב שלה. היא נאנחה בהנאה רבה, ממצה עד תום את העונג שגורם לה הזין העבה והארוך שלי שנכנס ויוצא לאט לאט מתוך החור בתחת. בינתיים, לצידנו, היתה אורית שרועה עם גבה אל הספה, רגליה מונפות גבוה באוויר ונטויות אחורנית, ויריב מזיין אותה בתחת בחזקה ובמהירות. כמעט באכזריות, הייתי אומר. אילולי אורית העידה על עצמה באנחות כבידות כמי שניהנת מזיון התחת הברוטאלי העובר עליה, הייתי דואג לשלומה. לא עבר זמן רב, וקבלתי אורגזמה. בהנאה רבה השפכתי את כל מה שהיה לי בביצים (די הרבה...) עמוק לתוך התחת של מירב. יריב עמד אף הוא לגמור, לכן יצא מהתחת של אורית ובעוד מירב עדיין על ארבע ועם התחת למעלה באוויר, תקע את הזין שלו לתוכה, ואחרי כמה תנועות קצרות, השפיך לה גם הוא עמוק לתוך התחת שלה. אורית, באותם רגעים, אוננה לעצמה את הדגדגן, וגמרה גם היא בקול צרחה.
“שמישהו יביא לי פלאג אנאלי", ביקשה מירב. הגשנו לה את הפלאג, אשר במהירות ובקלות היא תקעה לעצמה בתחת, ואז התרוממה מתנוחת הדוגי, והתיישבה על הספה. הסתכלנו עליה, מחכים למוצא פיה. היינו בטוחים שכעת היא תסביר לנו את פשר ה'התנזרות' הזאת שלה מאורגזמות הערב. אבל טעינו. מירב נחה על הספה, עיניה חולמניות, וידה הימנית מעסה באיטיות את הכוס שלה. שתיקה עמדה בסלון שלנו. היה קצת מוזר. מירב היתה זו ששברה את הדממה. "יריב, עמית... בואו הנה", אמרה בקול צרוד. "תחזיקו לי את הרגליים, פסוקות, גבוה כלפי מעלה ואחורנית, עד הכתפיים שלי". קמנו ועשינו כפי שנתבקשנו. "גם את הידיים תחזיקו לי, משוכות לצדדים", הוסיפה מירב להנחות אותנו. "חזק, כך שלא אוכל לזוז. שלא אוכל לברוח." זה היה מוזר, אבל גם מחרמן ומגרה ביותר. בתנוחה זו היו הכוס והתחת של מירב פסוקים וחשופים לחלוטין. כעת קראה מירב לאורית ובקשה ממנה לשבת מולה. אורית ניגשה, התיישבה על השטיח מול מירב, מישירה מבט לתוך הכוס שלה ואל הפלאג האנאלי התקוע בתחת. "אורית, תתחילי בבקשה לשפשף לי את הכוס והדגדגן. וכשאני אגיד לך - תוציאי את הפלאג, ותתחילי להכניס לי את היד שלך במקומו."
התחלתי להבין במה כל הענין, אבל לא אמרתי כלום. שמחתי לשתף פעולה עם מירב. אורית הסתכלה אלי וקרצה. גם היא כנראה הבינה במה מדובר. בידה הימנית היא החלה לעסות את הכוס והדגדגן של מירב, שולחת בה גלי עונג שגרמו לה לגנוח בקול. כעבור זמן קצר – מבלי שחיכתה להוראה ממירב – שלפה אורית את הפלאג האנאלי מחור התחת של חברתה. ים השפיך שיריב ואני השארנו למירב בתעלת התחת החל זורם במרץ החוצה. אורית ניצלה את החומרים הטבעיים הללו כחומר סיכה והחלה מחדירה למירב את היד השמאלית שלה לתוך התחת. היא לא התחילה עם אצבע אחת ואז עוד אחת ועוד אחת, אלא יצרה 'קונוס' עם אצבעותיה, והחדירה אותן לתחת של מירב. בתנועות סיבוביות ימינה ושמאלה, בצירוף לחץ ותנועות של זיון פנימה והחוצה, עמלה אורית כדי להרחיב ולפעור את החור בתחת של מירב, כדי להעניק לה את החוויה של פיסטינג אנאלי. ידה הימנית של אורית טיפלה ביסודיות בכוס של מירב, וכאשר היתה כף ידה השמאלית במחצית הדרך אל תוך התחת המתרחב והולך, לחצה אורית על כפתור הקסם של מירב, והביאה אותה לאורגזמה שאי אפשר לכנותה בשום תואר אחר, למעט "מטורפת". כל גופה של מירב התעקל והתפתל עד כי קשה היה ליריב ולי להחזיק מה מרותקת למקומה. "אאאאאאאאאאאאהההההה..........." צרחה מירב בעוד כל גופה רועד מעוצמת האורגזמה. וממש באותו רגע, דחפה אורית בכוח רב את כל ידה – הרבה מעבר למפרק כף היד – עמוק עמוק לתוך התחת של מירב. מירב צרחה בטרוף, והתפתלה על ידה של אורית. עיניה התגלגלו בארובותיהן, וגל נוסף של אורגזמה תקף אותה. היא איבדה לחלוטין את השליטה בעצמה, והשתוללה בטירוף למרות הידיים השריריות שלנו אשר אחזו בה בכוח. היא גנחה ונאנקה וצרחה... ואין בליבי כל ספק שאפילו העוברים ושבים ברחוב יכולים היו לשמוע אותה, למרות שגינה רחבה מפרידה בין הבית שלנו ובין המדרכה הסמוכה.
מירב נרגעה קצת, ושכבה על הספה נוטפת זיעה, פרועה, וחיוורת. היד של אורית עדיין שקועה היתה עמוק בתוך התחת שלה, ומירב – בקול סדוק – ביקשה מאורית להתחיל ולהניע את היד עמוק במעיה. "תזייני לי את התחת, אורית... תזייני לי את התחת. עמוק... עמוק... עם כל היד... עוד...", היא גנחה. ואורית לא איכזבה. לאט לאט היא הניעה את ידה בתוך התחת של מירב, ועם הזמן, ככל שחור התחת של מירב הלך והשתחרר, הלך והתרחב, גם הגבירה את הקצב וגם קרבה את מרכז כף היד – שהוא החלק העבה – אל החור של התחת, מבפנים. בסופו של דבר נוצר מצב בו אורית יכולה היתה להכניס ולשלוף את כל היד מהתחת של מירב, הלוך וחזור, הלוך ושוב. מירב עצמה את עיניה והתמסרה להרגשה. בינתיים, ליריב ולי הזין עמד כמו תותח. המראה של מירב מקבלת פיסטינג אנאלי אכזרי מאורית היה יותר מגרה ממה שניתן לתאר. יריב מיקם את עצמו מעל מירב, כרע וחדר עם הזין ענק שלו לכוס שלה. באופן הזה נהנתה מירב מזיון כפול: ידה של אורית טוחנת לה את התחת בכח, פנימה והחוצה עם כף ידה וחצי מן הזרוע, ויריב זיין ודפק למירב את הכוס בקצב מהיר. לא עבר זמן רב, ומירב צרחה שוב, נהנית מאורגזמה "אדירה", כפי שתיארה זאת אחר כך בעצמה.
גם אני הייתי חרמן מאוד. באתי מאחורי אורית, הכנסתי את הזין הזקור שלי לכוס שלה, והתחלתי לזיין. עם שתי ידי פיסקתי את התחת שלה, חושף את החור שהיה עדיין פתוח בעקבות הזיון שקבל מקודם. שלחתי שתי אצבעות מכל יד, השקעתי אותן לתוך החור בתחת של אורית, ומשכתי לצדדים. חור התחת שלה נפער ענק, חושף לעיני את מעמקי תעלת התחת המשגעת שלה. ככה זיינתי לאורית את הכוס, נהנה מהלחץ שהפות הצר שלה מפעיל על הזין הענק שלי, וממראה חור התחת הפעור של אורית, מראה שתמיד משגע אותי לגמרי. המראה הזה, בצירוף מראה היד של אורית מזיינת עמוק וחזק את חור התחת ותעלת התחת של מירב, שלחו אותי לאורגזמה חזקה מאוד בתוך זמן קצר. השפכתי חזק לתוך הכוס של אורית, אשר אף היא הגיעה לגמירה נהדרת באותו זמן. למרות טלטלת האורגזמה שאחזה בה, לא חדלה אורית אפילו לרגע למטפל במסירות בתחת המעונה של מירב.
“וואוו.... אני מרגיש את היד שלך בתוך התחת שלה", נאנק יריב בכיוונה של אורית. "מעולה. זה אמור להפעיל עוד לחץ על הזין שלך", היא ענתה לו. "תשפיך למירב בכוס. אני מרגישה שאורגזמה נוספת מתקרבת..." ובאמת, מירב הגיעה לגמירה פעם נוספת, ויריב פרק בתוכה את מטען הזרע שלו בעת ובעונה אחת עם האורגזמה שלה. שניהם רעדו מתענוג.
אחרי הגמירה שלו, ירד יריב מעל מירב, ואורית החליטה שדי היה לאורית עם היד בתוך התחת. היא שלפה את היד ממנה – לא בעדינות יתירה, יש לציין – ומירב נאנחה. החור בתחת שלה היה פעור ענק, וכולנו התכופפנו כדי להביט בו. זה היה סקסי מאוד. אורית, באקט של חברות אמיתית כלפי מירב, ליקקה לה את החור ביסודיות, מבפנים, מבחוץ, סביב כל האזור בין שני העכוזים שלה, מרגיעה ומפנקת את חור התחת שזה עתה עבר טיפול פנימי וחיצוני מאסיבי. מירב גרגרה בעונג ממה שעשתה לה הלשון של אורית.

* * *

כשהכל חלף ועבר, וישבנו מכורבלים יחדיו על אחת הספות הגדולות בסלון שלנו – אורית מחבקת אותי ויריב עוטף בידיו את מירב ומלטף אותה – הסבירה לנו מירב את מה שבעצם כבר ידעתי והבנתי לבד. "כבר תקופה ארוכה שאני רוצה לנסות פיסטינג אנאלי. וכשאורית ספרה על מה שעשית לה, נהיה לי אפילו עוד יותר חשק לזה... אבל גם ידעתי שהחור שלי בתחת הרבה יותר צר והדוק מהחור שלך, אורית, ושצריך יהיה לעשות משהו מיוחד, שונה, דרסטי, כדי שהיד שלך תכנס אלי לתחת לגמרי... אז באופן מכוון הבאתי את עצמי לחרמנות קיצונית על ידי זה שהתאפקתי מלגמור בתחילת הזיונים שלנו הערב, ושמרתי את האורגזמה לסוף, כדי שהיא תיארע בזמן שאת דוחפת לי את היד לתחת", הסבירה מירב. "גם ידעתי שחומר הסיכה הטוב ביותר עבור התחת שלי יהיה השפיך שלכם, בנים, לכן ביקשתי שתשפיכו לי לתוך התחת לפני שאורית דוחפת לי את היד פנימה לשם..."
“נראה שזה בהחלט עבד...", צחקה אורית.
“כן, אבל אני חייבת להגיד לך, שבזמן האורגזמה הראשונה שלי, כשדחפת את היד שלך בכח לתוך התחת שלי, זה היה כאב עצום. לרגע לא הייתי בטוחה שאני יכולה לעמוד בזה... אבל באמת מזל שעשית לי את זה תוך כדי האורגזמה, כי אחרת באמת הייתי לוקחת את הרגליים ובורחת..."
“לא בקלות היית בורחת", ציינתי. "תזכרי שיריב ואני אחזנו בך חזק, עם הרגליים למעלה והידיים לצדדים. ממש 'צלבנו' אותך..."
"זה היה סקסי מאוד, לראות אותך submissive בצורה כזאת", אמר יריב ונישק למירב על מצחה. "זה מצא חן בעיני."
“אל תקבל רעיונות מזה, חמודי," צחקה מירב, "תזכור שלא מזמן היית אתה העבד שלנו, ולא נראה לי שתהיה בעיה להחזיר אותך לסטטוס הזה...".
היא הביטה בנו ושאלה: "יש מתנגדים?"

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
אישה או זוג
מאת:
לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
סיפור אחרון
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה