העבד

קטגוריה: אורגיה
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

שוב נפגשנו עם מירב ויריב לערב של סקס, והפעם אצלנו בבית. מירב הגיעה עם תיק, ובו סט של ארבעה אזיקי עור. היא נראתה נלהבת ומשולהבת, ויריב לעומת זאת נראה היה קצת מסויג.

"אז ככה", פתחה מירב, "אני מבינה שיריב סיפר לעמית שהיתה לנו התערבות לגבי מופע הסקס שלכם... אני ידעתי שבסוף אתם באמת תעשו אותו, אבל יריב טען בתוקף שלא יהיה לכם אומץ.
תכל'ס... יריב הפסיד בהתערבות, ומה שסיכמנו (מבלי לספר לכם על זה) זה שאם יריב מפסיד – הוא יהיה עבד-סקס שלנו לערב אחד. ואני החלטתי שהערב האחד הזה הוא עכשיו. יש למישהו התנגדות? "

לאף אחד לא היתה התנגדות, כנראה חוץ מאשר ליריב, והוא הביע אותה בשתיקה. ללא ספק, הוא לא ידע מה מחכה לו, והוא לא היה נראה מאושר מזה בכלל. אבל... התערבות היא התערבות, יריב תמיד היה a man of his word והוא קיבל את מה שמחכה לו 'כמו גבר'.

" אוקי", כיחכחה מירב בגרונה, "ככה זה יעבוד: אני נותנת ליריב את הפקודות, אבל גם אתם יכולים לומר לו מה לעשות.. ליריב יש safe word והיא Red, כמובן... כמו בסרט... מוכנים?"

מירב נתנה ליריב פקודה ראשונה: "תתפשט!" יריב ציית אבל לא רק הוא התפשט, אלא כולנו. הבנות נשארו עם העקבים שלרגליהן, אורית בעקבים השקופים שלה ומירב בסנדלים שחורות פתוחות.

אורית נתנה ליריב את הפקודה השנייה:" תרד על הברכיים, ותעמיד את הזין שלך!" יריב כרע. הגשתי לו בקבוק של שמן תינוקות, הוא יצק ממנו על הזין והתחיל לאונן. בדרך כלל הזין של יריב נעמד מעצמו, ומהר. הפעם הוא צריך לעשות ביד וזה לקח קצת זמן עד שהזין נעמד. מה שכן, כשהוא נעמד – הוא היה גדול וקשה כמו תמיד. בכלל, יריב יכול לשמור על הזיקפה שלו הרבה זמן, עד שהוא משפיך.

מירב ירדה על הברכיים. אפשר היה לראות שמשהו מבצבץ בין שני פלחי התחת שלה. פלאג אנאלי... היא למדה משהו מאורית, כנראה, כי אורית בדרך כלל מגיעה למפגשים האלו עם פלאג בתחת, כדי "להיות מוכנה", כהגדרתה. בכל אופן, מירב לקחה את הזין של יריב בידה, ניגבה ממנו את השמן כמה שיכולה היתה, ואז לקחה אותו בפה. היא התחילה למצוץ ליריב, בולעת את הזין עמוק לתוך גרונה, מוציאה, מכניסה, מלקקת לו את הביצים, שואבת אותו. יריב התמתח בהנאה. הוא התחיל כנראה לחשוב שלהיות העבד של מירב זה כל-כך נורא כמו שהוא חשב שזה יהיה...

"משהו כאן לא נראה לי תקין", אמרתי. "איזה זה מן עבד זה, אם הוא לא בשלשלאות?!"

מירב הבינה על מה אני מדבר והוציאה את הזין של יריב מהפה. "עבד, תזחל אל השולחן מיד!", ציוותה עליו, והוא זחל על ארבע אל שולחן האוכל שלנו.
מירב העמידה אותו על ברכיים, גבו אל השולחן, ועם האזיקים שהביאה קשרה את ידיו – משוכות אחורנית – ואת קרסוליו אל רגלי השולחן. אורית הלכה אל חדר השינה שלנו, וחזרה עם הדילדו הכפול שלה. "תפתח את הפה, עבד! " ציוותה על יריב, ולכשהלה ציית, היא הכניסה לו לפה את אחד הקצוות של הדילדו. ואז בתנוחת עמידה היא התכופפה עם התחת אליו, והשחילה את עצמה על הקצה השני של הדילדו. כצפוי, באמת היה לאורית פלאג אנאלי שקוף בתוך התחת, והחור היה גלוי לגמרי מתחת לבסיס השקוף של הפלאג. היא החלה נעה קדימה ואחורה על הדילדו, מזיינת את עצמה בהנאה. בינתיים מירב חזרה למצוץ ליריב את הזין, שנשאר עומד חזק. אורית המשיכה לנוע על הדילדו, ואני ניגשתי אליה, פיסקתי לה את התחת ומשכתי את הפלאג החוצה מהתחת שלה. היה זה אחד הפלאגים הגדולים וחור התחת של אורית נפער ענק כדי לאפשר לו לצאת. ואז, דחפתי לאורית שלש אצבעות לתוך התחת, יוצר עבורה זיון כפול בשני החורים.

כעבור כמה דקות יריב החל לגנוח, וזה היה הסימן עבור מירב להפסיק למצוץ לו. "עבד! לא לגמור עכשיו!" ציותה עליו. היא התחלפה עם אורית, מתכופפת מול יריב ולוקחת את הדילדו בכוס שלה. היא נעה הלוך ושוב בפראות, ובכל פעם שהיא השקיעה את עצמה על הדילדו - ראשו של יריב נחבט אחורנית. "תירגעי, מירב" העירה לה ד"ר אורית. "אם תשברי לו את המפרקת, את זה אפילו אני לא אוכל לרפא... " מירב צחקה והאיטה את הקצב. ניגשתי אליה, שלפתי גם לה מהתחת את הפלאג, עצרתי את הזיון בכוס, וכיוונתי את הדילדו לפי הטבעת שלה. בתוך שניות היה הדילדו שבין שיניו של יריב שקוע עמוק בתוך התחת של מירב. היא התענגה עליו, מזיינת את עצמה פנימה והחוצה בתנועות אטיות. אורית, באותו זמן, מצצה לי את הזין, ובאחת מידיה שיחקה עם הזין של יריב. אחרי כמה דקות שמענו את מירב גונחת בחזקה. עם הדילדו בתחת ואצבעותיה מגרות את הדגדגן שלה, היא הגיעה לאורגזמה ראשונה לאותו ערב. לאחר מכן היא שלפה את עצמה מעל הדילדו וצנחה על השטיח.

אורית הובילה אותי אל יריב, העמידה אותי בגבי אליו, וקראה למירב לבוא לעזור לה. יחדיו הן פיסקו את התחת שלי, כיוונו לפי הטבעת שלי את הדילדו שבפיו של יריב, והשחילו אותי עליו. זה קצת כאב, אבל מהר מאוד חור התחת שלי התרחב, וקלט את הדילדו עמוק, עד סופו. יריב, אני מניח, נהנה מזה שהוא ראה מקרוב את הדילדו חודר לשלשת חורי התחת, של מירב, של אורית ושלי, וזה כנראה גירה אותו מאוד. טיפות ראשונות של שפיך בצבצו בקצה הזין שלו, ואורית מיהרה ללקק אותן. משם היא עברה בחזרה אלי, ומצצה לי את הזין תוך כדי שהדילדו שבפיו של יריב מזיין אותי. לא התאפקתי עוד הרבה זמן, ונתתי לעצמי להגיע לגמירה ולהשפיך לאורית בפה. היא קיבלה את כל מנת הזרע הראשונה שלי בשמחה, ובלעה הכל עד הטיפה האחרונה. כשחלפה האורגזמה שלי, נתתי לדילדו להחליק החוצה מחור התחת שלי, ונשכבתי על השטיח לנוח קצת.

מירב שיחררה את יריב מהאזיקים, והורתה לו לשכב על הגב. היא אזקה את ידיו מעל ראשו, ואת הקרסוליים שוב לרגלי השולחן, גורמת לרגליו להיות מפוסקות. ואז היא עלתה עליו, משחילה את עצמה על הזין שלו ומתחילה לרכב. בינתיים אורית העמידה לי שוב את הזין, ושלחה אותי לחדור לתחת של מירב כדי להעניק לה זיון כפול. עשיתי מה שאורית ביקשה ממני. התמקמתי מאחורי מירב, ודחפתי לה את הזין שלי לתוך התחת. החור שלה בתחת היה חם ורך אחרי הדילדו שהיה לה שם, ויכולתי להתחיל מיד לדפוק אותה בכח ובמהירות. מירב נאנחה וגנחה, והאיצה בנו לזיין אותה: "תנו לי את הזיינים שלכם... ביחד... עוד... אני רוצה את הזין... חזק... יריב, תמלא לי את הכוס... עוד... עוד... בתחת... בכוס... בכוס... עוד בכוס... עמית... דפוק לי את התחת חזק! חזזזזקקקקק!!!". אורית בינתיים נטלה את הדילדו הכפול, השחילה קצה אחד שלו לכוס שלה, ואת הקצה השני הכניסה לתחת של יריב, שהיה כזכור עם רגליים מפוסקות. זו לא היתה תנוחה אידאלית כדי להכניס לו בתחת, אבל היות ובאותו ערב יריב היה על תקן על עבד, לאורית לא ממש היה אכפת אם היא מכאיבה לו קצת. הדילדו חדר עמוק לתחת של יריב, וכנראה שלא הכאיב לו. למעשה, זה גרם לזין שלו להתקשות עוד יותר בתוך הכוס של מירב. גם הפעם, כשמירב הרגישה שיריב עומד לגמור, היא עצרה ולא נתנה לו להשפיך. זה קרה כמה פעמים, ויריב כבר התחיל להראות סימנים של תיסכול.
אבל אותנו זה לא עניין. אורית השתעשעה עם הדילדו הכפול עד שהיא הגיעה לאורגזמה. אני המשכתי ליין את מירב, נהנה מהתחת ההדוק שלה ומההרגשה של הזין של יריב מבעד לעור הדק המפריד בין הכוס לחור התחת של מירב.

חשבתי כבר לגמור למירב בתוך התחת, אבל לה ולאורית היו תוכניות אחרות. מירב התנתקה מיריב וממני, והיא ואורית לקחו אותי הצידה ולחשו לי מה הן רוצות לעשות: הן רצו שיריב יהיה על ארבע, ושאני אעמיד פנים שאני הולך להכניס לו את הזין שלי בתחת. כמובן שלא ממש התכוונו לעשות את זה (כי בסך הכל אני הטרוסקסואל), אבל רצינו לראות איך יריב יגיב.
הבנות סובבו את יריב על ארבע, וכל אחת חפנה בידיה פלח תחת משלו, פיסקו אותו ופתחו אותו, חושפות את חור התחת של יניב. התמקמתי מול התחת של יניב, עם הזין שלי עומד גדול וחזק. "עכשיו, עבד, אתה תקבל בתחת את הזין הענק של עמית!" אמרה מירב.
שקט.
שקט מוזר מאוד.
יריב לא הגיב.
אורית, מירב, ואני הסתכלנו זה על זה, ולא ידענו מה לעשות. ציפינו שיריב יתנגד... אז מה זאת השתיקה הזאת???
"אז אתה רוצה זין בתחת, אה, יניב??" אמרה מירב. "בסדר! אתה עומד לקבל אותו! עמית יקרע לך את התחת עם הזין הענק שלו!"
מה הולך פה???...
אורית סימנה לי בעיניה להכניס ליניב את הזין. עשיתי 'לא' עם הראש. אורית סימנה לי שוב, ושוב עשיתי 'לא'. הבנות נתנו בי מבט זועף. בלית-ברירה כיוונתי את ראש הזין שלי אל חור התחת של יניב, ומיקמתי את קצהו על החור. ברגע שראש הזין נגע בחור של יניב, הוא פרץ בצרחות: "!Red! Red! Red! Red..." אורית, מירב ואני פרצנו בצחוק, אך יריב נשאר דומם.
תפסתי את אורית במתניים והשכבתי אותה על השטיח. הרמתי את רגליה ופיסקתי אותן, וחדרתי לכוס שלה בכוח. זיינתי אותה חזק, מתוך כוונה להגיע לאורגזמה כמה שיותר מהר. ואכן הגמירה שלי לא אחרה להגיע. בגלי עונג נהדרים השפכתי את כל הזרע שלי בתוך הכוס של אורית, שהצליחה להגיע לגמירה יחד איתי.
במקביל, יריב – משוחרר מן האזיקים – זיין חזק את מירב שהיתה בתנוחת דוגי. הוא דפק אותה בכזאת עוצמה, שאפשר היה לשמוע את מותניו וירכיו מתנגשים בחוזקה בתחת של מירב. תוך כדי זיון הכוס הסוער, הוא דחף למירב אצבעות לתוך החור של התחת שלה, ובחש לה שם בפנים בכח. מהר מאוד מירב הגיעה לגמירה, וצרחה מרוב תענוג. ראינו את הגוף שלה מתכווץ ומתעקל בגלי האורגזמה. יריב עמד לגמור, אבל שום מירב הדפה אותו ממנה ועצרה אותו. "נו כבר מירב, מספיק עם זה!" יריב כבר היה די כעוס. " תירגע", אמרה לו מירב, והתיישבה על השטיח. אורית ירדה על הברכיים ליד יריב, אחזה בזין שלו והתחילה לעשות לו ביד, כשראש הזין היפה שלו מכוון אל שדיים הגדולים של מירב. בידה השניה היא סימנה לי להצטרף, ואז לקחה גם את הזין שלי – ששוב עמד בחוזקה – וכיוונה אותו גם כן אל החזה של מירב. הכוונה היתה ברורה. אורית ומירב רצו ששנינו נשפיך על השדיים של מירב. ואת זה בדיוק עשינו. אורית הצליחה מהר מאוד להביא את יריב ואותי לאורגזמה, והשפכנו שנינו חזק על השדיים של מירב. בשבילי זו היתה הגמירה השלישית לאותו ערב, והגמירה הראשונה עבור יריב. הוא צרח,"אני משפיךךךךךךךך!!!!!!!!" ומקצה הזין שלו נורו מתחים כבדים של זרע, מכסים את השדיים של מירב במעטה לבן וחמים שזלג אל הפיטמות שלה, ומשם טיפטף אל הבטן ולכיוון הכוס של מירב. אורית מיהרה להתכופף וללקק את השפיך החם, מגרגרת כחתולה ובולעת כל טיפה.

בהמשך הערב אורית קבלה גם היא זיון כפול, מירב דחפה לי ויברטור בתחת, מירב ויריב הזדיינו בתחת, יריב אכל לאורית את הכוס ומצץ לה את הדגדגן עד שהיא הגיעה לאורגזמה, ואני ליקקתי את הכוס של מירב ואת החור של התחת שלה, שהיה מאוד בשימוש באותו ערב. שיאו של הערב היה כשאורית קבלה את הזין שלי ואת הזין של יריב יחד בתוך התחת שלה (אנאלי כפול ומטורף!), ואורית במקביל זיינה אותה עם סטראפ-און. אבל זה כבר סיפור נפרד...

החגיגה נשמעה כמעט עד שלוש בבוקר. זו היתה אחת האורגיות הסוערות ביותר שידענו עם מירב ויריב.

* * *

אחרי שמירב ויריב הלכו, אורית ואני עשינו מקלחת זריזה, והתכרבלנו במיטה בניסיון להספיק כמה שעות שינה לפני שיאיר הבוקר. לפני שנירדמנו, שאלתי את אורית מה היה קורה אילולי יריב היה עוצר אותי מלהכניס את הזין לתחת שלו. "היית נותנת לי לזיין אותו בתחת??? מה היה קורה אם הוא לא היה צורח ועוצר אותי?"
אורית הסתכלה עלי וחייכה. "אם יריב לא היה עוצר אותך, היתה לנו עכשיו בעיה..."

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה