השלב הבא – 2

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

כפי שכבר סיפרתי ותיארתי, אורית דאגה לכך שאחווה את התחושות של שפיך בתוך התחת שלי. תחילה היא פערה לי את החור בתחת באמצעות אצבעותיה, ויריב השפריץ לתוכי את כל השפיך שלו. התחושה היתה של נוזל חם ונעים שממלא אותי. לאחר מכן, מירב עשתה לי השפכה מהזין עם היד שלה, והזרע שלי השפריץ לתוך אחת מנעלי העקב שלה, שהיא מיקמה מתחתי. אחרי שכל השפיך יצא ממני עד הטיפה האחרונה, מירב מזגה אותו לתוך התחת שלי גם כן, ממלאת אותי הפעם בשפיך החם של עצמי. גם הדבר הזה שלח בכל גופי גלים של עונג. בסיום תהליך "מילוי התחת בשפיך", כמו שהבנות קראו לזה, הן סתמו לי את חור התחת עם פלאג אנאלי, והאורגיה נמשכה כך, כשהתחת שלי מלא וגדוש בשפיך חם.

אורית, עד שלב זה, לא קבלה זין בשום חור, למעט המציצה שהיא העניקה לזין שלי בתחילת הערב. כעת, היא היתה מיוחמת מאוד. היא תפסה את הזין שלי שהשפיך זה לא מכבר, והחלה משפשפת לי אותו כדי שיעמוד מחדש. "אני צריכה זיון..." אמרה, ונשכבה על הגב. היא הרימה את רגליה גבוה ופיסקה אותן, ובאצבעותיה פתחה את הכוס שלה. "עמית, תכניס לי!" בקשה. גהרתי מעליה וחדרתי. הזין שלי לא היה עדיין במלוא כוחו, אך מספיק חזק כדי להתחיל לזיין את אורית. הכוס הצר שלה סיים את עבודת הגירוי ושניות אחדות אחרי שהזין שלי היה בתוכו, הוא כבר היה ענק וקשה כמו אבן. זיינתי את אורית לאט ובהנאה, ואנחותיה העידו שגם היא נהנית מאוד. בזמן שנעתי הלוך וחזור מעל אורית, יכולתי להרגיש את השפיך החם נע בתוך התחת שלי, והדבר הוסיף על הריגוש. הפלאג אנאלי שמילא לי את התחת תרם גם הוא הרבה מאוד הנאה לזיון שלי עם אורית. והיא, אורית, חייכה אלי את חיוכה האוהב והמסחרר, ושאלה אותי: "זה טוב, עמית? נעים לך ככה? טוב לך לזיין אותי עם כל השפיך הזה עמוק בתוך התחת שלך?...". "זה נהדר, אורית..." התנשפתי, והמשכתי לזיין אותה.

תוך כדי כך, מירב השתחלה מתחתינו כשבידה הדילדו (אותו דילדו שאורית השתמשה קודם לכן כדי לזיין לי את התחת), ושלחה את פיה ולשונה אל חור התחת של אורית והחלה ללקק אותו תוך כדי שאני מזיין אותה. לשונה ליקקה את החור, חדרה לתוכו, הרטיבה אותו, והכינה אותו לדילדו שהיא עמדה לדחוף לאורית בתחת. הלשון של מירב ריפרפה גם על הביצים שלי מדי פעם... זה היה נחמד. וכשהיא החליטה שאורית מוכנה, היא דחפה לה לתחת את הדילדו. עמוק וחזק. אורית קבלה כעת זיון כפול, עם הזין שלי טוחן לה את הכוס, ומירב תוקעת לה את הדילדו לתחת ומזיינת לה אותו בכוח. הרגשתי לחץ גובר על הזין שלי, וכעבור זמן קצר הגעתי לאורגזמה ולגמירה נוספת. השפכתי לאורית עמוק לכוס, וגם היא גמרה יחד איתי בצרחות של הנאה.

כל אותה העת, ישב יריב על הספה, הזין שלו שוב עומד וחזק, ואונן לעצמו תוך כדי צפיה בנו.

אחרי שאורית גמרה, היא קמה והלכה אל המטבח, משם חזרה עם שתי כוסות זכוכית בידה. אני בינתיים סובבתי את מירב על הברכיים, והתכוננתי לחדור לה לתחת עם הזין שלי, שהיה חצי רפוי. "איך אתה מתכוון לזיין אותי ככה?", צחקה מירב. "חכי ותראי", עניתי לה, ודחסתי את הזין שלי לתוך חור התחת שלה עם אצבעותי. התחלתי להניע אותו עמוק בתוכה בתנועות קצרות, שהלכו והתארכו ככל שהזין הלך וגדל, הלך והתקשה בתוך התחת של מירב. לא עבר זמן רב, והזין שלי היה גדול וחזק, ועברתי לזיין את מירב בקצב מהיר ובחוזקה. אורית התמקמה מתחת למירב בתנוחת 69 והחלה לאכול לה את הכוס. מירב גם היא ליקקה לאורית את הכוס ומצצה לה את הדגדגן, ומהר מאוד אורית גמרה פעם נוספת. תוך כדי הזיון הזה, שעה שהיא אוכלת למירב את הכוס, הקישה אורית עם קצות אצבעותיה על בסיס הפלאג האנאלי שהיה תקוע בחור התחת שלי, שולחת כך זרמים של עונג דרך התחת לאורך כל עמוד השדרה שלי. מירב נהנתה מאוד מן הזיון בתחת והלשון של אורית על הדגדגן שלה, והגיעה גם היא לאורגזמה מהנה ומספקת. תוך כדי כך, יריב קם, ניגש אל מירב, וביקשה ממנה לפתוח את הפה. מירב חייכה, וידעה מה צפוי לה. ברגע שהיא פתחה את הפה, יריב השפריץ מהזין שלו מנה גדושה של שפיך, ישר לתוך הפה הממתין של חברתו. מירב נהמה בהנאה ובלעה את כל השפיך של יריב עד הטיפה האחרונה. כעבור זמן קצר, גמרתי שוב והשפכתי למירב עמוק לתוך התחת שלה. זו לא היתה אורגזמה עוצמתית כמו הראשונה שהיתה לי באותו ערב, אולם בכל זאת נהניתי מאוד מן הפורקן ומן תחושת הסיפוק שבאה אחריו. הוצאתי את הזין מתחת של מירב, וכל השפיך שלי החל לנזול ממנה החוצה, מטפטף בין שפתי הכוס ומחליק עד הפה של אורית, שראשה עדיין היה בין רגליה של אורית.

“עכשיו נעשה משהו מטורף" הכריזה אורית ויצא מתחת למירב. "עמית, רד על ארבע", בקשה. צייתתי, ואורית כרעה מאחורי. היא פיסקה את התחת שלי ביד אחת, ובידה השניה משכה החוצה את הפלאג שפקק לי את החור בתחת, והוציאה אותו. "עכשיו תוריד את התחת שלך כלפי מטה", הורתה לי, ושוב צייתתי. אורית כיוונה את אחת הכוסות שהביאה מן המטבח אל החור שלי, שהיה די פתוח כנראה, והמתינה. כעבור רגע, החל השפיך שמילא לי את התחת לזלוג החוצה, אל תוך הכוס שאורית החזיקה תחתיו. וואוו... השפיך שלי ושל יריב – שהיו מעורבבים יחד – מלאו לפחות חצי כוס, אולי יותר, ואורית לא הסתפקה בכך. היא דחפה לי שתי אצבעות לתוך התחת כדי 'לעודד' יציאת שפיך נוסף שאולי עוד נשאר לי בפנים... באמת יצאו עוד כמה טיפות, ומירב מחאה כפיים בהתלהבות. "יוצא מן הכלל, אורית! כל הכבוד! איזה יופי!"

“חכי... זה לא הסוף", צחקה אורית. היא הרימה את הכוס עם השפיך והראתה אותה למירב. "חצי מזה שייך לך , את יודעת... יש פה גם שפיך של עמית, וגם שפיך של יריב."

יריב ואני הבטנו אחד בשני, וקמנו אינסטינקטיבית אל אורית. לקחנו מידה את הכוס עם השפיך, חצי ממנה שפכנו אל הכוס השניה, ויריב אמר "בנות, על הברכיים בבקשה!". אורית ומירב ירדו על ארבע, התחת של כל אחת מהן מופנה אלינו. חורי התחת של שתיהן היו די פתוחים, מרוב שימוש, כנראה... – וכל שנותר לנו לעשות היה לפסק לכל אחת את אחד העכוזים, ולמזוג את השפיך לתוך התחת של כל אחת. יריב ואני השקנו כוסות, "cheers. אמרתי, ויצאנו לדרך... רוקנתי את הכוס שבידי אל תוך התחת של אורית, ויריב מילא את התחת של מירב עם השפיך שבכוס שבידו. עם פלאגים אנאליים סתמנו לבנות את חורי התחת שלהן, והתיישבנו על הספה להסתכל ולהנות מן המראה: בנות הזוג הסקסיות שלנו עומדות על ארבע, פלאגים אנאליים בחורי התחת שלהן, והשפיך המשותף שלנו מטייל לו במעמקי תעלות התחת שלהן...

“מה אתה אומר, עמית? שנמשיך?" הציע יריב.
“בהחלט. בוא."
קמנו, כרענו ברך מול בנות הזוג שלנו, וכל אחת קיבלה מאיתנו זין למציצה.

סיבוב נוסף החל.

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
הכי סקסי וחם במדינה - סקס בטלפון עם ישראליותשרמוטות סקסיות
חמות ורטובות
מחרמנות במיוחד!

תמונות גולשים
סיפור אחרון
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
055-941-9758 - חרמנית ורטובה לשיחות סקס
מרינה, אפשר לשלוח גם וואצפ

053-372-3266 - שיחות אירוטיות ושיחות סקס חמות
בר, אפשר גם לשלוח וואצפ

1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-121-936 - שיחות סקס לוהטות בקו החם האירוטי
שלוחה - 1
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה