אילנה

קטגוריה: אורגיה
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

הפנטזיה של אורית, "אורגית ספקולום" לארבעתנו, מומשה. אילנה, לא רק שעשתה כפי שביקשה ממנה אורית – לפעור לכולנו את החורים בתחת עם הספקולום, יחד – אלא גם הביאה כל אחד ואחת מאיתנו לאורגזמה נפלאה. אורית היתה לא סתם מרוצה; היא היתה בשמים.

אחרי שגמרנו כולנו, נשארנו בתנוחה של התחת למעלה והכתפיים והראש על המזרון, החורים שלנו עדיין פתוחים והספקולום בתוכם. אני לא יודע לגבי האחרים, אבל אני הייתי זקוק לכמה דקות כדי להירגע מעוצמת האורגזמה והחוויה. גם עדיין נהניתי מן התחושה של החור שלי פעור ומאוורר... אילנה ישובה היתה על אחת מן הכורסאות שבחדר השינה שלנו, מסתכלת עלינו, ונהנית ממעשי ידיה.
"אוקי... מה עכשיו?" שאלה.
"תוציאי את הספקולום מעמית, מיריב וממירב, אבל לא ממני", הנחתה אותה אורית.
אילנה קמה, ועשתה כדבריה. תוך כדי שהיא סוגרת את זרועות המכשיר שהיה תקוע בתחת שלי, אילנה חיככה את שדיה הגדולים על העכוזים שלי, וזה היה נעים מאוד. אחרי שהיא 'שיחררה' את שלשתינו, התיישבנו על המיטה מול התחת של אורית, והסתכלנו עליה. היא היתה מראה סקסי, יותר סקסי ומגרה ממה שאפשר לתאר, עם הספקולום בתוך התחת שלה, פוער אותה ענק....
"ומה עכשיו?" שאלה אילנה.
אורית נאנחה. היא נראתה כאילו היא עדיין בספירה אחרת. "אני לא יודעת..." מילמלה. "אני רוצה להרגיש את התחת שלי פתוח... ומלא..."
מירב קמה מן המיטה וניגשה אל אילנה. בצורה הסקסית ביותר שהיא יכולה, תוך מבט מגרה אל תוך עיניה של אילנה, היא חלצה לה את נעלי העקב שלה, חושפת את כפות רגליה היפות. הן היו, כנראה, מידה 39 (אורית, אגב, מידה 37), אך הבהונות שלה היו ישרות ונאות. ברור היה שהיא עברה פדיקור יסודי לפני המפגש שלנו: ציפורניה היו צבועות אדום לוהט וטרי, ועורה היה מבריק ומטופח. מירב לקחה כל כף רגל בתורה, נישקה אותה, העבירה את לשונה על הציפורניים האדומות, וליטפה את העקב בעדינות. "עכשיו, אילנה, קחי את הנעליים שלך, ותדחפי אותן לכוס ולתחת של אורית! לא את העקב; את כל הנעל!!!"
אילנה לא היתה צריכה הזמנה נוספת. היא קמה וטופפה על קצות אצבעותיה אל אורית, שכל גופה נמתח בצפייה, ונשימתה נעשתה כבידה מרגע ששמעה את ההנחיה הסוטה והמטורפת שנתנה מירב לאילנה. יריב ואני התמקמנו מאחורי אורית כדי לצפות במה שעומד לקרות, ולשנינו התחילו האברים להתקשות מעצם המחשבה על מה שאורית עומדת לקבל: נעל בכל חור!
אילנה התקדמה אל אורית לאט לאט, מחזיקה מולה את נעליה, כביכול כבתצוגה, ועלתה על המיטה מול אורית. "את אוהבת את הנעליים שלי?..." שאלה אותה בקול צרוד. "כן..." השיבה אורית ותשוקה עמוקה בקולה. "מה את רוצה שאני אעשה לך איתן?" המשיכה אילנה.
"אני רוצה אותן בתוכי... בתחת ובכוס... תכניסי לי... בבקשה ממך... תכניסי לי...." התחננה אורית.
"כן, חמודה, כן... אני אכניס לך אותן... אני אדחוף לך אותן פנימה, לכוס הרטוב שלך ולחור שבתחת שלך, שפערתי לך עם הספקולום.... הנה זה מגיע..."
אילנה הקיפה את אורית והתמקמה על המיטה מאחוריה. היא פיסקה את שפתיה הכוס של אורית, והחלה מחדירה לה את החלק הקדמי של הנעל. מהאופן שבו היא עשתה את זה, אפשר היה לראות שמדובר בגניקולוגית, שיודעת איך מטפלים בכוס של אישה... לאט לאט, מילימטר אחר מילימטר, נעלמה חזית הנעל בתוך הכוס של אורית, גוף הנעל עצמה נעלם אף הוא בתוך הכוס, ובסוף רק העקב הארוך נשאר בחוץ. התיישבתי ליד אורית והתחלתי מעסה לה את הדגדגן. היא התמתחה והתפלה תחת ידי.
כשהנעל האחת היתה כולה בתוך הכוס של אורית, פנתה אילנה אל חור התחת שעדיין היה פעור לרווחה עם הספקולום בתוכו, והחלה לנסות ולהחדיר את הנעל פנימה. הסתבר שחלקה הקידמי של הנעל יותר רחב וגדול מן החור שיצר הספקולום. "אורית, הנעל גדולה מדי... מה את רוצה שאעשה?"
"לא יודעת... לא יודעת..." מילמלה אורית מתוך אקסטזה מוחלטת. "תדחפי פנימה... תכניסי... אני חייבת את זה... תדחפי..."
אילנה אחזה בנעל, כיוונה אותה למרכז החור הפעור, והחלה דוחפת פנימה. קצה הנעל החל להכנס, ובדרכו הוא דחף לצדדים את זרועות הספקולום שבתוך התחת של אורית. החור שלה נפער אפילו יותר, נמתח עוד ועוד כדי לקבל את הנעל של אילנה לתוך התחת הרעב. אורית נאנקה, הפעם מכאב, אבל דחקה באילנה להמשיך: "עוד! עוד! אני רוצה עוד! את הכל בתוכי!" שפשפתי לאורית חזק את הדגדגן, כדי להקל עליה את הכאב. זה עזר הרגשתי את שרירי הבטן של אורית מתכווצים, ושהיא מתקרבת לאורגזמה. "תדחפי לי את הנעל! את כל הנעל לתוך התחת! עכשיו! תדחפי לי!" צעקה אורית לאילנה. וזו האחרונה אספה את כל כוח זרועה ודחפה לאורית את כל הנעל שלה, עד העקב, לתוך חור התחת הפעור ענק שלה, עמוק לתוך תעלת התחת שלה. הנעל נבלעה כולה בפנים, ואורית השמיעה צרחה מקפיאת דם, שאחריה נפלטה מפיה צרחה נוספת, אך הפעם של אורגזמה וגמירה. גופה היטלטל מצד לצד ללא כל שליטה, והיא נאנחה ונאנקה זמן רב. זו היתה אורגזמה חזקה וארוכה מאוד.
מירב ישבה כל העת מאחורי אורית, על אחת מן הכורסאות של חדר השינה, ואוננה. ביד אחת היא שיפשפה את הדגדגן שלה, ואצבעות מידה השניה היו קבורות עמוק בתוך התחת שלה. יריב ישב על השטיח לידה, ועשה ביד גם כן. אני פשוט ישבתי ליד אורית, קרוב לתחת שלה, והתקשיתי להאמין למראה עיני. מה שראיתי היה מגרה ביותר, והזין שלי עמד חזק ובמלוא תפארתו, מזדקר כלפי מעלה ומחכה לפורקן נוסף.
אורית התאוששה מן האורגזמה הכבידה שעברה עליה. עדיין על הברכיים ועדיין אם הנעל בתחת שלה, היא התרוממה על המרפקים והרימה את הראש. היא היתה מיוזעת מאוד, שערה היה פרוע, והאיי-ליינר שלה נמרח לגמרי. "למה אף אחד לא מזיין את אילנה?" שאלה בנעימה ביקורתית. כלנו יחד הפנינו את עינינו אל אילנה. אילנה החווירה, ונראתה מופתעת מן השאלה.
“את רוצה שייזינו אותך, לא?" שאלה אורית.

* * *

הנושא הזה, של לזיין את אילנה, עלה בשיחה המוקדמת שלי עם אורית, לפני המפגש.
"מה יקרה אם תוך כדי המפגש אילנה תתחרמן ותרצה את אחד מאיתנו?", שאלתי את אורית.
"האמת היא שאני לא יודעת", ענתה. "אני צריכה לחשוב על זה".
"זו שאלה שגם יריב ומירב צריכים לתת עליה את הדעת", הזכרתי לה.
"נכון. אני אדבר איתם על זה."
ואכן היא דיברה איתם. מירב אמרה שאם יריב ישכב עם אילנה בנוכחותה – אין לה בעיה עם זה.
"אני חושבת שאני אתנהל לפי אותו עיקרון", אמרה לי אורית.
"אני לא רוצה שתקיים יחסי מין עם אישה אחרת בלא ידיעתי ובלוא נוכחותי... אבל כל מה שקורה במסגרת המשחקים המשותפים שלנו, ובהסכמתי – מקובל עלי".

הנושא של יחסי מין עם אחרים עלה לדיון בין מירב, יריב, אורית וביני לאחר מפגש עם אילנה. אספר על כך בפעם אחרת.

* * *

"את רוצה שייזינו אותך, לא?" שאלה אורית.
אילנה קפאה, אך כעבור רגע היא התעשתה, עלתה על המיטה, פיסקה את רגליה, ועם שתי ידיה פתחה את הכוס שלה לרווחה. הוא היה וורד, רטוב ומזמין... היא שכבה שם, פעורת פות, ופשוט חיכתה לזין... יריב לא המתין אפילו רגע, ועלה עליה עם הזין הענק שלו ותקע אותו ישר לכוס שלה. היא פלטה צעקה, אבל קבלה את יריב לתוכה עד הסוף, משלבת את רגליה על גבו ונהנית מהזיון העמוק והמאסיבי שיריב העניק לה. מירב אוננה לעצמה את הכוס בקצב מהיר יותר, תוך שהיא צופה ביריב מזיין את אילנה. אורית, עדיין על ארבע ועם תחת פעור והנעל בתוכו, קראה לי, ולקחה את הזין שלי עמוק בפה, מוצצת לי אותו בחוזקה ומלקקת לי את הביצים. רציתי לגמור ככה אבל לאורית היו תוכניות אחרות. "יריב... רד ממנה... אילנה, תסתובבי על הברכיים." שניהם צייתו. יריב פנה אל מירב, שניצלה את ההזדמנות כדי להושיב אותו על הכורסא ולעלות עליו כדי לרכב על הזין שלו. אילנה הסתובבה ועמדה כל הברכיים, בתנוחת דוגי. "עמית", הורתה לי אורית, "זיין את אילנה בתחת!"
"לאאאאא!!!", נירתעה אילנה והתרוממה לתנוחת ישיבה. "מעולם לא עשיתי מין אנאלי!"
"בחייך! אני לא מאמינה!" נדהמה אורית.
"כל כך הרבה נשים באות אליך ומדברות איתך על מין... את שואלת את כולן אם הן עושות אנאלי... ואף פעם לא חשבת לנסות??"
"ניסיתי פעם, עם בעלי לשעבר, וכאב לי..."
"אז הוא היה חמור... מין אנאלי לא אמור לכאוב! את יודעת את זה!"
"אני יודעת..."
"אז עכשיו את עושה מין אנאלי, וזהו! אל תתווכחי איתי!!" הודיעה אורית לאילנה בהחלטיות. "מירב, יריב, בואו לעזור לי."
מירב ויריב היו עסוקים בזיון, מירב עדיין רוכבת על יריב. "חכי רגע...", ענתה מירב מתנשפת, "אנחנו תיכף גומרים...". ישבנו כולנו וחיכינו, צופים בזוג הנאה שמזדיין מולנו. מירב הגבירה את הקצב, עולה יורדת על הזין הגדול והקשה של יריב, מקרבת את שניהם לאורגזמה. וזו לא אחרה להגיע. שניהם נאנחו בהנאה, כאשר הזין הגדול של יריב התחיל להתכווץ ולהתרחב, משפריץ שפיך חם לתוך הכוס של מירב שהגיעה לאורגזמה יחד איתו. היה תענוג לראות אותה מקמרת את גבה, מתמתחת, ונהנית מפורקן נהדר.

אחרי הגמירה, מירב ויריב קמו מן הכורסא והצטרפו אלינו. "מירב, תשלפי לי מהתחת ומהכוס את הנעליים של אילנה..." מירב עשתה כדבריה, מושכת את הנעליים החוצה בזהירות. הכוס הצר של אורית התהדק מיד בחזרה. חור התחת שלה היה כבר סיפור אחר... הוא כל כך התרחב, שכאשר מירב הוציאה ממנו את הנעל, הפסקולום נפל החוצה... אורית קפצה מן המיטה ונעלמה בחדר הארונות. ניחשתי שהיא ניגשה אל תיבת הצעצועים שלה. לא טעיתי. היא חזרה כעבור רגע, עם שני פלאגים אנאליים מזכוכית, אחד קטן ואחד ענק. את הענק היא הגישה לי, והתכופפה עם התחת אלי, מפסקת אותו בשתי ידיה. "תכניס לי". כיוונתי את הפלאג ודחפתי לה אותו לחור התחת. הוא נכנס מיד, ועד הסוף. אורית אחזה בכתפיה של אילנה וכופפה אותה בחזרה לתנוחת דוגי. היא ומירב תפסו עמדות משני צידי התחת של אילנה. הן פיסקו לה את שני העכוזים, חושפות את חור התחת הקטן וההדוק שלה. אורית שפכה חומר סיכה, והגישה לי את הפלאג הקטן. ברור היה לי מה עלי לעשות. עם אצבע אחת התחלתי לעסות את פי הטבעת של אילנה. היא נמתחה, והתכווצה. "את צריכה להירגע, אילנה", אמרה לה אורית. "אם תהיי רגועה, תהני מזה והכל יהיה בסדר". מירב השתמשה בידה השניה כדי להתחיל ולאונן לאילנה את הדגדגן. אילנה החלה משתחררת, והרגשתי בקצה אצבעי שהחור שלה מתחיל להירגע ולהתרכך. לחצתי על הרקטום קלות, והאצבע שלי חדרה לתחת שלה. היא נירתעה קמעה, אבל אורית ומירב החזיקו לה את התחת מפוסק בתקיפות, ולא נתנו לה לברוח לשום מקום... סובבתי את האצבע בתוכה, מתחיל להניע אותה פנימה והחוצה באיטיות. אילנה השמיעה קולות של אי נוחות, אבל מהר מאוד היא השתתקה; יריב מיקם עצמו על הברכיים מולה, והגיש לה את הזין שלו – שהתחיל לחזור לחיים – כדי שתימצוץ לו, וכדי "שיהיה שקט", כהגדרתו... 'עדיין לא ראינו את אילנה מוצצת זין הערב...', חשבתי. היא פתחה את הפה ובלעה חצי מהזין של יריב. היא התחילה למצוץ, ללקק ולאכול את הזין של יריב ביסודיות.
בינתיים, 'באגף האחורי' חלה התקדמות. כעת הצלחתי להכניס לאילנה שתי אצבעות בתחת, מכין אותה לקראת הזיון האנאלי הראשון שלה. החלפתי את האצבעות שלי בפלאג האנאלי הקטן, וגם הוא נבלע בסופו של דבר בחור התחת של אילנה. היא היתה מוכנה לזיון. שלפתי את הפלאג, שימנתי היטב את הזין, וכיוונתי אותו אל החור שלה. "חכה", אמרה מירב. היא הכניסה שתי אצבעות לכוס שלה, מרטיבה אותן עם השפיך של יריב שהחל לזלוג החוצה, ואיתן שימנה מחדש את חור התחת של אילנה. "עכשיו", אמרה. הבנות פיסקו ומתחו בכל כוחן את עכוזי התחת של אילנה, חושפות את כל החריץ כולו ואת החור שהתחיל להפתח. כיוונתי את ראש הזין, ומיקמתי אותו בקצה הפתח. אילנה פלטה אנחה, נמתחה קצת, ניכר בה שהיא מפחדת, אבל אני לא היססתי והתחלתי מחדיר בעדינות את ראש הזין שלי לתוך התחת שלה. וואוו... זה היה צר! החור שלה היה ממש צר, והכניסה לא היתה קלה. הפעלתי יותר לחץ, והזין החל חודר פנימה. אילנה יבבה בלחש, עדיין לכודה בין זרועותיהן של מירב ואורית, שלא נתנו לה לזוז לשום מקום. "הזין שלו נכנס, אילנה", דיווחה לה אורית. "עוד קצת... עוד קצת... עוד קצת והוא יהיה כל כולו בתוכך..."

"זה כל כך גדול..." נאנקה אילנה.
"כן....", אישרה מירב, "גדול, וארוך, ועבה... והכל הכל הכל יכנס לחור התחת שלך..."

אחרי כמה דקות של החדרה זהירה, הייתי כולי בתוך התחת של אילנה. תחושת הלחץ על הזין היתה רבה, והיה ברור לי שעלי לתת לאילנה זמן להתרגל. למזלי,מירב מאוד 'מיקצועית' עם האצבעות שלה, והעבודה שעשתה על הדגדגן של אילנה נשאה פרי מהר. אילנה הגיעה לאורגזמה, צורחת "אני גומרת! אני גומרררררררררררררתתת!!!!!" ומיטלטלת כל –כך בעוצמה, שהבנות בקושי הצליחו להמשיך ולהחזיק בה. מה שכן, האורגזמה גרמה לשיחרור השרירים שלה, וזה כלל גם את שריר הרקטום. הרגשתי את הלחץ על הזין פוחת, ולכן יכולתי להתחיל להניע את הזין שלי בתוך תעלת התחת של אילנה פנימה והחוצה. תחילה לאט, ואז הקצב מוגבר, עד שיכולתי ממש לדפוק אותה בחוזקה, עמוק עמוק לתוך התחת הבתול שלה. הדגדגן של אילנה המשיך לקבל טיפול, הפעם מידיה של אורית. החור של אילנה השתחרר, ולבקשת מירב הוצאתי את הזין לרגע לגמרי מחוץ לתחת של אילנה, כי היא רצתה לראות עד כמה החור נפתח. לאכזבתה של מירב, החור של אילנה התכווץ לגמרי ברגע שהוצאתי את הזין, ולקח רגע להחזיר אותו בחזרה פנימה, מבלי שזה יכאב לה. המשכתי לזיין את אילנה חזק, פנימה והחוצה, מכין את עצמי לקראת שפיכה נוספת. "עמית תיכף ישפיך לך בתוך התחת!" אמרה לה אורית. "את רוצה לגמור שוב?"
"כן..... כןןןןןןןן!!!!!"
"בסדר", ענתה לה אורית. "אני אביא אותך לגמירה עם האצבעות שלי בזמן שעמית משפיך לך בפנים. אבל זה בתנאי... בתנאי שבזמן שאת גומרת את צירחי 'אני גומרת מהחור בתחת!'. ברור?"
"כן... כן...אני אגמור מהתחת..... כן...אני רוצה לגמור...." יבבה אילנה בחוסר שליטה עצמי מוחלט.
"תזכרי לומר מה שאמרתי לך", הזהירה אותה אורית, "כי אם לא תעשי מהש שאני אומרת לך, אני אעניש אותך... אני אדחוף לך בתחת אל כל היד שלי! הבנת?"
אילנה הבינה. זיינתי אותה חזק בחור של התחת שלה, מרגיש את הגמירה שלי מתקרבת, אבל עוצר אותה על-מנת שהיא תקרה יחד עם הגמירה של אילנה. כעבור כמה דקות הרגשתי את החור של התחת שלה מתחיל להתכווץ, וגבה התקמר. סימנים מובהקים לבואה של אורגזמה. אורית סחטה לאילנה את הדגדגן ללא רחמים, ואז לפתע התפרצה אילנה בצעקות: "אני גומרת מהחור בתחת! אני גומרת מהחור בתחת! הההההה....אההההההה.. אני גומרת..... אה.... אני גומרת מהחור בתחחחחחת!!!!!!!!!!!!!" אילנה התפרקה לחלוטין מהאורגזמה העצומה ששטפה אותה. גם אני גמרתי, והשפרצתי לה לתוך התחת את כל השפיך שהיה לי בביצים. זו היתה אורגזמה חזקה וטובה. עוד לפני שגלי העונג חלפו, אורית ואני התאחדנו – מעל התחת של אילנה – בנשיקה לוהטת. "תודה, אהובי...." לחשה לי אורית.
אילנה צנחה מותשת על המיטה, אך מירב עדיין לא הניחה לה. "מה עם יריב, אה?! למה הוא עוד לא גמר?"
אילנה שבה ופתחה את פיה וחזרה למצוץ ליריב, עד שהוא תפס בשערה, העמיק את חדירת הזין שלו לתוך הפה שלה, ובאנחה כבידה גמר לה שם. אילנה קיבלה את השפיך אל פיה, אבל לא בלעה אותו. היא הניחה לשפיך של יריב לזרום החוצה מפיה, מרטיב את שדיה הגדולים, ואז עם ידיה היא מרחה את הכל על החזה שלה, מזמינה את מירב לנשק ולטעום...
בכך לא הסתיימה האורגיה לאותו לילה... הפעילות נמשכה עוד זמן רב.

* * *

איבדתי חשבון כמה פעמים אני גמרתי באותו ערב, וכמה פעמים גמרו כל השאר. אני רק זוכר שבתום האורגיה, כשהנשים הודיעו שהכוסים, הדגדגנים וחורי התחת שלה כואבים מדי מכדי להמשיך, ויריב ואני ידענו שאין לנו בביצים אפילו טיפת זרע אחת נוספת להשפיך, הסתכלתי על כולנו (כולל עצמי) וראיתי חבורה מזיעה, 'מסמורטטת', מותשת. האיפור של מירב, אורית ואילנה היה מרוח לגמרי. שערן סתור, וריח חריף של זיעה מעורבת בשפיך ובמיצי-כוס ותחת עלה באוויר. היה ברור שזהו זה. מה שהתחיל בערך בשעה 7 בערב, הסתיים קרוב לשתיים בלילה. ניכנסנו כולנו לאמבטיה למקלחת מהירה, וניפרדנו בנשיקות.
אורית ואני נכנסנו למיטה, מרגישים מותשים לחלוטין. החלטנו לקחת יום חופש למחרת, ולישון עד שעת בוקר מאוחרת. לפני שנירדמנו, אורית גהרה מעלי: "תודה על הגשמת הפנטזיה, עמית. אני אוהבת אותך...." היא הניחה את ראשה על חזי, ונרדמנו.

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה