לאן נעלמת?

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

הבנות כבר היו, כנראה, למעלה במקלחת. יריב ואני אספנו את כל הבגדים שנשארו מפוזרים בחדר האוכל, ועלינו אל הקומה השניה. יריב נראה היה משועשע מאוד, אבל אותי הטריד קצת הבלגאן שנשאר מאחורינו: שלוליות יין על שולחן המהגוני הגדול, שאריות מזון מפוזרות לכל עבר, כולל על השטיח והכסאות... זה שטיח וסט חדר-אוכל שעלו הון עתק... לא היה לי ספק שהאוכל והשתיה ישאירו כתמים שיהיה קשה לנקות.

כצפוי, מצאנו את הבנות במקלחת, מסבנות אחת את השניה. אם אני מכיר את אורית (ואני בהחלט מכיר...) היא דאגה לכך שגם היא וגם מירב תהיינה נקיות ומצוחצחות לקראת סיבוב סקס נוסף. הצטרפנו, יריב ואני, אל זרם המים השוצף. כצפוי, אורית היתה עסוקה בניקוי אינטימי של מירב. ראיתי את אצבעותיה שקועות בין שני העכוזים של חברתה, ללא ספק מנקה היטב את החור של התחת שלה. חצי דקה לא עברה, וידה השניה היתה על הזין שלי, וממנו נדדה אל החור הקטן שלי גם כן. אורית... עם סקס של חורי תחת... ממש Anal Monster...

אלא שלא כל כך היה לי חשק לשחק. הליכלוך והבלגאן בחדר האוכל הציקו לי. אינני סובל בלגאן וליכלוך בשום צורה. לכן סיימתי להסתבן ולהתחלק לפני השאר, התנגבתי ולבשתי תחתונים, וירדתי למטה כדי לנסות לנקות קצת.

דבר ראשון, עם מגבות נייר הספגתי את כל היין שנשפך על השולחן. לשמחתי, לא נשארו כתמים. כנראה שציפוי הלקה של השולחן עמיד בפני נוזלים. יופי!... אבל הריפוד של הכיסאות והשטיח, זה כבר היה סיפור אחר. אספתי את שאריות האוכל וזרקתי לפח, ולאחר מכן הבאתי תרסיס עם מברשת ומגבות נקיות, וניסיתי להוציא את הכתמים. אוף...זה לא ממש הלך... ירדתי על הברכיים ושיפשתי את השטיח, אבל חלק מן הכתמים סרבו להיעלם. שיפשפתי וקירצפתי, אבל עדיין נשארו סימני רטבים על ריפוד-הקרם של הכסאות, ועל השטיח. לעזאזל!

"לאן נעלמת???"
הקול הגיע מאחורי. אורית. עדיין על השטיח, הפניתי את מבטי אחורנית. "ירדתי כדי לנקות..."
"עכשיו דווקא? חשבתי שאנחנו ממשיכים להשתעשע..."
"את מכירה אותי לא מהיום. את יודעת שקשה לי להנות מדברים – ולא משנה אילו – כשהבית מלוכלך".

אורית חייכה. היא היתה עירומה לגמרי, ואפילו יחפה. ריח של ניקין עלה ממנה. ואז שמתי לב שיש לה ביד דילדו ורוד גדול מאוד, עם ראש עבה ושתי ביצים כבדות בקצהו. שניות ספורות חלפו, ומירב ויריב הופיעו מאחוריה, עירומים גם הם. "מה אתם עושים פה?" שאלתי. "אם אנחנו ממשיכים עם סקס, אני מעדיף שלא כאן. לכו לסלון או לחדר השינה, ואני אצטרף אליכם לכשאסיים כאן".

"אתה לא תסיים כאן הערב, עמית", ענתה לי אורית. "אתה משתמש בחומרים לא-מתאימים לניקיון של בדים ושטיחים, והכתמים לא ייעלמו. למה שלא תשאיר את זה לעוזרת, ותבוא להשתעשע איתנו?"

לא יודע למה, אבל לא היה לי חשק. "אתם יכולים להמשיך בלעדי", הצעתי להם.

"אתה יודע..." אמרה אורית, "דווקא מוצא חן בעיני שאתה ככה על הברכיים, עם התחת שלך פונה אלינו..." היא התכופפה וירדה על ברכיה לידי, מעבירה את ידיה על התחת שלי. "אני אוהבת את התחתונים הקטנים והסקסיים האלו..." מילמלה אורית, שורטת בציפורניה את הבד, מגיעה עד הביצים שלי ומשם אל האיבר הרדום. היא ליטפה אותי ברוך, ואז הפשילה ממני את התחתונים, חושפת את התחת שלי. "הישאר כך, על הברכיים", לחשה. "כתפיים על השטיח בבקשה... ככה... תירגע... תן לי לטפל בך..."

יריב התיישב על אחד הכיסאות, צופה בנו, מלטף בידו את הזין שלו, שהחל להתעורר לחיים. מירב התמקמה לצידנו על השטיח, מלטפת את הגב שלי. אורית אחזה בי, ופיסקה את העכוזים שלי לרווחה. "תראי איזה חור יפה יש לו", אמרה למירב, מפנה לה מקום כדי שתוכל להסתכל. מירב הגיבה בנשיקה על העכוז הימני שלי. אורית שלחה את לשונה והחלה מלקקת את חור התחת שלי. אאאאחחחחח.... זה היה טוב... ממש טוב... היא ריככה את שריר הרקטום בתנועות מלמעלה למטה, נוסכת את הפתח ברוק ומפעילה עליו לחץ. לקחתי נשימה עמוקה, ואז החלה הלשון של אורית חודרת לתוכי. תחילה רק הקצה, ולאחר מכן כל השאר. כעת היא עינגה אותי מבפנים ומבחוץ, גורמת לתשוקה להתעורר בי ולזין שלי להזדקר.

מירב תפסה את עכוזי התחת שלי ופיסקה אותם בכוח. "מממ... החור שלו מתרחב..." ציינה, מותחת אותי לצדדים ומפנה עבור אורית את הדרך. ואורית המשיכה ללקת לי את החור של תחת, ואז גם החלה לשחק עם הזין שלי, שהיה כעת במלוא גודלו, מיטלטל בין רגלי ומכוון כלפי מטה. היא המשיכה כך כמה דקות, עד שהחליטה לשנות את סוג הטיפול שהיא מעניקה לי. "תמשיכי לפתוח לו את התחת, מירב", בקשה אורית ממירב, שאחזה בי ביתר תקיפות. הרגשתי איך אני נפער עוד יותר, ותהיתי מה אורית מתכננת.

רגע אחד לאחר מכן, חשתי במשהו נוגע בחור שלי, ומתחיל להידחק לשם פנימה. זה היה הדילדו הוורוד הגדול שהביאה איתה אורית אל חדר האוכל. לאט, אך בהחלטיות, החדירה אורית את הדילדו הגדול לתוך התחת שלי, פוערת את החור של התחת ומעמיקה עם הדילדו ככל האפשר, כלכומר עד הקצה שעליו היו שני ביצי הסיליקון. בגלל ההכנה הטובה שהיא העניקה לי עם הלשון, זה לא כאב כלל. להפך, זה היה תענוג. "וואוו... איזה יופי..." אמרה מירב והערצה בקולה. "תראה, יריב, כמה יפה הדילדו נכנס לתחת של עמית..." מירב לא שיחררה אפילו לרגע את האחיזה בי, ויכולתי להרגיש כל סנטימטר של הדילדו שמענג את החור שלי בתחת בעודו חודר אלי.

"זהו... הכל בפנים!" הודיעה אורית. היא החלה לאונן את הזין שלי, ותוך כדי כך הניעה בתנועות קטנות מאוד את הדילדו שהיה כעת עמוק בתוך התחת שלי ויצא מגע עם בליטת הערמונית (פרוסטטה). בזווית העין ראיתי את יריב יושב בצד, מסתכל עלינו, ועיניו קבועות בצעצוע שבתחת שלי. הזין שלו היה ענק, והוא אונן אותו. מירב העבירה את מבטה מן התחת שלי אל הזין של יריב וחוזר חלילה, משתדלת להנות מכל 'צדדי המופע' השונים. באיזה שהוא שלב כנראה שיריב לא יכול היה להתאפק יותר. הוא קם, הקיף אותנו וניגש אלי מירב, ממשיך לשפשף את הזין שלו ומכוון אותו אל פניה. מירב הבינה את המצופה ממנה, ופתחה את הפה. "אאאאההה..." נאנק יריב, ומתוך הזין שלו ניתז זרם חזק של שפיך, הישר אל תוך הפה של חברתו. ראיתי את זה, וזה חירמן אותי. אני אוהב לראות את יריב משפיך... כמה וכמה שפריצים חזקים של זרע התיזו מתוך הזין הקשה והגדול שלו, ומילאו את הפה של מירב. היא מיהרה לבלוע הכל וליקקה את שפתיה בשביעות רצון.

אורית המשיכה לאונן אותי, שעה שהדילדו קבור עמוק בתחת שלי. ככל שהתקרבתי יותר ויותר אל הגמירה, היא הגבירה את קצב ידה, והמשיכה לנענה את הדילדו שבתוכי. ואז, ללא כל התרעה, תקפה אותי האורגזמה. הרגשתי איך הזין שלי מתרחב, גלי העונג עוברים בי מכף רגל ועד ראש, והשפיך החל ניתז ממני החוצה בעוצמה. אינני יודע כמה זרע יצא ממני, אבל הרגשתי הרבה מטחים של שפיך בשפריצים ממני, וזו היתה אורגזמה חזקה וטובה. "וואוו... איזה יופי של השפכה!!!" התלהבה מירב. גם היא ראתה אותי משפיך הרבה פעמים, ואני חושב שבכל זאת היא תמיד נהנית לראות זאת בכל פעם מחדש.

כאשר נרגעתי מן ההשפכה, זזתי קדימה ונשכבתי על השטיח. "כאילו שלא מספיק מלוכלך כאן כבר, עכשיו יש גם שלולית של זרע על השטיח..." הערתי. כתם גדול לבן התהווה במקום שאליו רוקנה אורית את הזין שלי. למרות שבאמת נהניתי ממה שהיא עשתה לי – בכל זאת עיצבנו אותי קצת כל הכתמים שהיו כעת מפוזרים בכל מיני נקודות. "אגב, את מתכוונת להוציא את הדילדו מהתחת שלי?"

"לא", ענתה אורית. "ותפסיק כבר עם התלונות על הליכלוך. מחר העוזרת תנקה את הכל. עכשיו אני רוצה שתשאר עם הדילדו בתוך התחת שלך, ותעלה כך אל חדר השינה. בואו," היא הזמינה את מירב ויריב, "לא סיימנו עדיין להערב..."

ניסיתם פעם לעלות במדרגות עם דילדו גדול בתוך החור שלכם בתחת?...

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר
סיפורים נוספים מאת לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
  בלגאן על השולחן
  אנחנו נאחר לעבודה
  כשמשהו מתקלקל
  פינוק של בוקר
  מה זה עושה לך?
  הפתעה על החוף
  משטוטגארט להמבורג
  הסיבוב השני
  אחד פלוס אחד פלוס אחד
  לשם מה יש חברים?
  משולש לוהט
  כשאורית מעלי
  נהדר באופן בלתי-יאמן!
  מופע קולי
  S560 Coupe
  דנה – חלק ב'
  אפשר לגעת?
  באמצע הלילה
  דנה
  איטרמצו של אהבה
  סינדרלה
  עינוג של בוקר
  כיפה אדומה
  כמו חרב חדה
  עיסוי
  ביקור פתע
  הדרכה אינטימית
  פסיכואנליזה
  בדיקה לעמית
  רענון הזכרון
  יריב מקבל בתחת (2)
  יריב מקבל בתחת
  רפואה פרטית
  חיפוש עמוק בתחת
  קטע אוראלי
  העוזרת
  עמית משגע אותי
  מסאז' בברלין
  ספונטאניות בגינה
  ספונטאניות במטבח
  אורית מקיימת הבטחה
  תגובת שרשרת
  המחרוזת
  תאונת עבודה
  מכונת האוננות
  זיון לפי התור
  לא בדיוק לפי התוכנית...
  זה מגרה כמעט כל גבר!
  אלף נשיקות לך אהובתי
  חוויה במילואים
  סקס לעצלנים
  ...רד עלה עלה ורד...
  איחוד – ג'
  איחוד – ב'
  איחוד – חלק א'
  מלונדון באהבה
  היא רוצה לשגע אותי...
  הארכיון (4)
  האצבעות והלשון של עמית
  הזין של עמית
  Cum Fountain
  שלבו ידיים!
  הנעליים החומות
  עוד מטוס, עוד טיסה...
  התגרות
  מילים אסורות... מילים מותרות...
  מילים אסורות
  Creampie x 2
  שיחזור
  הסקס הראשון של יריב
  השפכות - אפילוג
  השפכות 3
  השפכות 2
  השפכות
  Creampie
  הפסנתר המושווה
  הטבעות
  הטבעת
  סווניגרס קלאב
  חומרים טבעיים
  המופע של מירב ויריב – חלק א'
  הזרוע המבצעת
  חילופי תפקידים
  גמירה חשמלית
  עבדות מודרנית – מאחורי הקלעים
  עבדות מודרנית
  ...גם בלעדייך...
  מתקפת נגד
  משהו זריז
  Lovense
  האנאלי הראשון שלנו
  רגעים שטוב לזכור...
  Christening
  Quickies
  אני אפתח לך את תחת!!!
  על המרפסת
  החטא ו'עונשו'
  במועדון להגשמת פנטזיות
  עבודת אצבעות
  The Fucking Machines
  זיון מכל הלב
  הביקור בבית הקפה
  האורך- קובע או לא קובע?
  הנדנדה
  Watersports
  מן החנות לחומרי בנין, באהבה
  חוקן מקורי מאוד
  מבוכה
  המורה למדעים
  מירב בארץ הווטסאפ
  Shocking Aftershock
  הארכיון (3)
  איזה שהוא סוג של פרס?
  Le déjeuner
  אקרובטיקה
  הארכיון (2)
  הארכיון (1)
  תחרות ה-CC
  חלוקת עבודה
  איש העסקים
  גם יריב רוצה
  הדבר שעמית הכי אוהב
  רומנטיקה בשלש לפנות בוקר
  זיון בין השדיים
  זיון עצמי
  לא מספיק חולה...
  השפכה בקיצור
  כן, המפקדת!
  תיבת הצעצועים של אורית
  First Class Sex
  יותר רטוב מרטוב
  אורית מפנטזת על כנרת
  פנטזיה
  יותר טוב מסרט פורנו
  בדיקה תקופתית 2019
  זיון כפול שלש
  שיעור באנטומיה של הגבר
  מסאז' בפרוסטטה
  חקירה ב Slow Motion
  שמונה ורבע בערב
  לא לימדו אותך לדפוק?
  כמו דניאלה
  הרפתקה שניה על החוף
  צהריים בקופנהגן
  תאונן בשבילי
  הפעם הראשונה
  דו-רה-מי
  בוקר בקופנהגן
  לילה בקופנהגן
  הכושי
  אורית עונה על שאלות
  הרפתקה על החוף
  ועכשיו תורו יריב...
  ולקינוח...
  מארבעה יצא אחד – חלק ב'
  מארבעה יצא אחד
  כשמדברים בפשטות...
  Footjob
  יום חופש
  עם אורית ואילנה
  השלב הבא – 2
  השלב הבא
  בתיאבון
  סמאנטיקה
  מירב
  תראה איך השפיך שלך יוצא!
  יומן שבועי
  דואט
  אילנה
  פתוחים לעסקים
  רק תסתכלו
  כמעט תאונה
  העבד
  הגילוח הראשון שלי
  יריב צופה ומאונן
  לשכוח את האידיוט
  המופע של אורית
  התוכנית של אורית
  בדיקה תקופתית – הזווית הנשית
  ביקורת תקופתית
  רומנטיקה
  ה"כישלון" האנאלי
  שיעור בהגיינה אנאלית
  הדילדו הכפול – חלק ב'
  הדילדו הכפול – חלק א'
  השפכה על הרגליים של אורית
  המטווח
  חיים בסרט
  ערב של "הכל כפול"

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
הטבה לגולשי עדשת עירום - חינם!
מנוי חינם לאתר הכרויות פלירטוט - אתר הכרויות דיסקרטי איכותי ומוביל.
מאגר ענק של ישראלים וישראליות להכרות לכל מטרה.
קבעו פגישה עכשיו!


למימוש מנוי חינם - לחצו כאן

תמונות גולשים
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
פלירטוט
אתר הכרויות לפלירטוטים בלבד. לקבוע פגישות כאן ועכשיו. הרשמה חינם!
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
XYDATE
סטוצים, קשר לא מחייב, להכיר למטרות סקס. לרציניים ורציניות בלבד.
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
סווינגינג
להכיר ולהתרגש מחדש באתר חילופי הזוגות המוביל בישראל.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר