אילוף הבעל שלי חלק 4

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

אני שמחה להמשיך לשתף אתכן בהתקדמות שלנו באילוף של הבעל שלי.

היינו כבר שנה בערך לתוך האילוף והבעל שלי למד הרבה. למד לתת לי כבוד בהקשר של הסקס וזה שאני אישתו ולמד גם לקבל ממני כבוד של מלך בכל שאר הזמן. למד לעשות את מה שאני אוהבת והרבה ולמד את המקום שלו בכלל. עברנו גם הוספת פרטנרים כמה פעמים והזוגיות שלנו היתה בשמיים.

לכבוד שנה להטבלה שלו החלטתי לעשות עוד קפיצה גדולה שקראתי עליה באתר של דומינות.
בשביל זה סגרתי לנו סופשבוע מיוחד בחו"ל ויצאנו לסופשבוע קצר של חוויות.
את כל הפרטים אספתי מראש באינטרנט ואפילו הזמנתי כמה מקומות כדי שלא נפסיד משהו ויצאנו לאמסטרדם.

נחתנו באמסטרדם ועשינו את הסיבוב הקבוע של כל התיירים מקופי שופ וקצת גראס לארוחה טוב. בערב חזרנו למלון והתקלחנו ויצאנו.

בערב הראשון אירגנתי לנו ערב בסאונה נודיסטית מקומית שפועלת כל הלילה שהיא גם מועדון.
הגענו לסאונה והורדנו את הבגדים בלוקרים ונכנסנו פנימה. פתאום רואים מלא אנשים ערומים שמנים ורזים וצעירים וזקנים ושחורים ולבנים. בקיצור הכל מהכל. נכנסנו בהתחלה לכמו בריכה שהיא כולה ג'קוזי מסביב ומים חמים. בסך הכל אנשים ממש מסתכלים על הגוף אחד של השני וזה מחרמן אבל אין מגע אם לא רוצים. חלק מהאנשים התחרמנו במים וגם במקומות אחרים בספא וקלטתי שיש הרבה יותר גברים מנשים. אחרי כמה זמן שיעמם לי והתיישבתי עם הקצה של הבריכה וביקשתי מהבעל שלי שילקק לי את הכוס קצת. אחרי איזה 2 דקות כאלו מה מישהו ליד בעלי ושאל משהו בהולנדים אבל אני עניתי באנגלית שאני לא מבינה והוא שאל עם מבטה מצחיק אם אפשר לעזור. סימנתי לבעל שלי שיזוז ונתתי לבחור ללקק לי קצת את הכוס. הבחור הזה היה בן 30 בערך קצת שמנמן ועם זין רגיל אבל ידע את העבודה ואחרי כמה דקות סימנתי לו שדי וקמנו לצאת מהבריכה.
משם הלכנו לסאונה. נכנסנו לסאונה רטובה גדולה שכבר היו בה איזה 6 אנשים והתיישבנו. אחרי כמה דקות עבר מולנו בחור שחור קצת שמן אבל עם זין ענק והתיישב מולי. הייתי מהופנטת על הזין שלו כי שחור לא היה לי אף פעם וזה היה אפילו יותר גדול מהמסז של התימני שעשה אותנו בצימר.
אמרתי לבעל שלי שבא לי לשחק בזין ההוא ושיילך אליו להגיד לו. הבעל שלי קם והתיישב ליד ההוא ואמר לו משהו ואז הכושי קם והתיישב ליד כשבעלי מולנו. בלי להגיד הרבה הוא לקח לי את היד ושם על הזין שלו והתחיל לשחק לי עם יד אחת בחזה ויד אחת בכוס. אחרי שנעמד לו לגמרי שזה בערך בגודל של היד שלי מכף היד עד המרפק הוא התרומם ונתן לי למצוץ לו את הזין. כל מי שהיה בסאונה הסתכל עלינו ופתאום הרגשתי מישהו משחק לי עם הכוס מאחור. הסתכלתי על הבעל שלי והוא אמר לי בעברית שהוא אישר לעוד כושי אחד לשחק איתי. הייתי רטובה גם מהסאונה וגם מהכוס ותוך דקה הכושי שמאחור כבר חדר אותי בכוס כשאני ממשיכה להיחנק על הזין הענק בפה. אחרי כמה דקות הכושי שמאחור יצא ממני והכושי שמצצתי לו השכיב אותי על הגב והתחיל לזיין לי את הכוס. הרגשתי שאני כמעט נקרעת מהגודל של הזין שלו אבל זה היה להיקרע טוב. הראשון שזיין אותי נעמד לידי והתחלתי למצוץ לו ואז הבעל שלי אמר שהוא מרשה לעוד אחד גבר לבן בגילנו אבל גם עם זין יפה ואני שיחקתי לשניהם בזין ומצצתי להם. תוך עוד כמה דקות כבר גמרתי בטירוף ואז כל השלושה באו לפה שלי וגמרו לי על הפנים ובפה וגם על החזה. השלושה התפזרו אחרי זה ואני נתתי לבעל שלי נשיקה צרפתית עם כל השפיך ויצאנו והוא ניקה אותי כמו שצריך. באותו ערב עשיתי עוד 2 כושים ובחור לבן ממש צעיר אבל חמוד וגם נתתי לבעל שלי לזיין אותי פעמיים שהוא גמר לי בתוך הכוס.

למחרת עשינו במשך היום שופינג וכאלו והיינו באחלה מסעדה ובערב יצאנו שוב הפעם למועדון מדליק שנמצא באזור התעשייתי של אמסטרדם שקראתי עליו באינטרנט. זה מועדון שמזכיר את הדאנג'ן בארץ אבל לדאנג'ן אנחנו לא הולכים כי הלכנו פעם אחת וכבר בחוץ ראינו כמה עובדים של הבעל שלי והלכנו משם.

נכנסנו למועדון וכבר בכניסה האווירה מחשמלת. חלק מסתובבים ערומים או חצי ערומים. 3 במות של הופעות, מסכים עם סרטים פטיש ומוסיקה חזקה וריח חזק של סיגריות וגראס באויר. הלכנו לאזור של הלוקרים והחלפנו שם בגדים למה שהבאתי. כבר הלוקרים מדליקים כי אין חדרי הלבשה או משהו ומחליפים את הבגדים מול כל מי שבמקום או הדרך לשירותים. לעצמי הבאתי מחוך גדול אדום עם ריצרץ מקדימה וחצאית קצרצרה בלי תחתונים וגרביונים תחרה שחורים ולבעל שלי הבאתי מכנס שקניתי לו במיוחד שזה כמו מכנסים של קאובוי שזה רק השרוולים של המכנס בלי החלק של האמצע וחולצה שחורה. רק בשביל להיות בטוחים הבאתי לשנינו מסיכות שחורות שממש מסתירות את הפנים ואחרי שהחלפנו בגדים קשרתי לו רצועה של כלב מסביב לזין ולביצים והובלתי אותו ככה במועדון.
בהתחלה התיישבנו על הבר והזמנו לשתות ולאט לאט הרגשנו יותר נוח במקום ואז קמנו לרקוד קצת. כשקמנו אמרתי לבעל שלי שיפתח לי את הריצרץ במחוך ככה שהחזה יישפך לי קצת החוצה ואחרי כמה דקות של ריקודים כבר הייתי עם החזה לגמרי בחוץ ובכיף. אחרי זה הלכנו לחדרים האחוריים ואפשר להסתכל על הזוגות האחרים ששם מה שהם עושים או לתפוס מקום ויש גם מלא מתקנים לכל מיני סוגי דברים.
היה שם גבר בן אולי 60 קשור לאיקס עץ גדול בידיים וברגליים שמישהי הצליפה על הזין שלו עם שוט. אחרי כמה דקות היא הפסיקה והלכה אבל השאירה את ההוא קשור לאיקס. הלכתי לאיש וקצת שיחקתי לו בזין ובביצים ומהר מאוד נעמד לו ותוך כדי הורדתי את הבעל שלי ללקק לי את הכוס. אחרי כמה דקות ההיא חזרה ואנחנו זזנו והיא המשיכה להצליף בו. בכל פינה היה מישהו שהזדיין או עשה סאדו או משהו אחר וכל האווירה היתה מחרמנת בצורה משוגעת. בסוף מצאנו פינה עם גלורי הול. היו שם איזה 3 חורים שכבר היו מלאים בזין והורדתי את הבעל שלי למצוץ לאחד מהם כשאני מוחצת לבעל שלי את הביצים. תוך אולי 2 דקות ההוא גמר לבעל שלי בפה והזין של הבעל שלי עמד לי ביד זקור כמו ברזל. אחרי שההוא גמר לבעל שלי בפה אני ניגשתי לזין שהיה לי הכי יפה בחור והתחלתי למצוץ אותו עם ואקום חזק מאוד בפה. אחרי כמה דקות שאלתי צמוד לחור אם הזין רוצה גם לזיין אותי והבעל שלי שם לו קונדום וכיוון אותו לכוס שלי וזיינתי את הזין על הקיר. לא לקח להוא הרבה זמן והוא גמר ואני עברתי לזין הבא שהיה בחורים ושוב מצצתי וזיון ועשיתי ככה 4 גברים עד שגמרתי בעצמי. כל הזמן הזה התחילו לעמוד אנשים ולהסתכל עליי מוצצת ומזדיינת וזה רק חירמן אותי יותר והיה לי ברור שחלק מהם הלכו לדחוף את זין לחור כדי שאני יעשה גם אותם.

אחרי זה הלכנו לנוח ליד הבר על הכורסאות ונתתי לבעל שלי ללקק לי את הכוס ליקוק מרגיע. תוך כדי הגיע זוג בערך בגילנו אבל נראים מדליק והאישה ממש כוסית ושאלו אם אפשר לשבת איתנו. האישה אמרה שהם ראו אותנו ואנחנו ממש מדליקים והיא שאלה עם הבעל שלי עבד ואמרתי שכן אז היא שאלה אם היא תוכל להשתמש בו קצת. החלטתי לפנק את הבעל שלי והלכנו ביחד לחדר בצד. בהתחלה היא עשתה לו קצת הצלפות וקשירות של הזין ואחרי זה התחילה לפנק אותו ולעשות לו ביד. היא שאלה אם היא תוכל לזיין אותו כשהבעל שלה מסתכל ואני החלטתי לפרגן לו זיון ואישרתי ועברנו למיטה שהיתה ליד. היא השכיבה את הבעל שלי על המיטה ומצצה לו אולי רבע שעה לאט ומהר וחזק וחלש וראיתי את הבעל שלי מתפתל מהנאה. אני נשענתי על המיטה ממש לידם והסתכלתי איך הוא נהנה ואחרי קצת זמן ביקשתי ממנה שהבעל שלי יזיין אותי תוך כדי ברגוע. ובאמת הבעל שלה דחף לי את הזין לכוס והתחיל לזיין אותי לאט. אחרי המציצה האישה עלתה על הבעל שלי והתחילה לרכב עליו בהתחלה לאט אבל אז יותר מהר וכשהבעל שלי משחק לה בחזה תוך כדי. עם הקצב שלה גם הבעל שלה הגביר את הקצב של הזיון וכמעט ביחד כולנו גמרנו. היא הורידה לבעל שלי את הקונדום וליקקה לו את הזין עוד כמה דקות כשהוא מתפתל במקום וקופץ ותוך כדי הבעל שלה שיחק לי בכוס ובחזה עם האצבעות.

אחרי זה חזרנו למלון ובבוקר כבר יצאנו לחזור לשדה התעופה.
יש דברים שאפשר לעשות רק בחו"ל ומאז אנחנו נוסעים כל בערך חודשיים לסופשבוע קצר כל פעם במקום אחר באירופה שיש מועדוני סקס או סאונות או מקומות מהסוגים האלו.

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
הכי סקסי וחם במדינה - סקס בטלפון עם ישראליותשרמוטות סקסיות
חמות ורטובות
מחרמנות במיוחד!

תמונות גולשים
סיפור אחרון
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
055-941-9758 - חרמנית ורטובה לשיחות סקס
מרינה, אפשר לשלוח גם וואצפ

053-372-3266 - שיחות אירוטיות ושיחות סקס חמות
בר, אפשר גם לשלוח וואצפ

1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-121-936 - שיחות סקס לוהטות בקו החם האירוטי
שלוחה - 1
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה