אילוף הבעל שלי חלק 1

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

אני ליאת. כן זה השם האמיתי שלי. בת 41 נשואה ובשנה האחרונה אני הדומינה של הבעל שלי.
הסיפור שלי הוא כמו הסיפור של רוב הנשים שנהיו אימהות ואני משתפת בשמחה כמו שהיתה מי שלימדה אותי ככה אני מעבירה הלאה.

אז ככה. עד לפני שנה הייתי פדלאה. מאישה סקסית ומושכת שהיו לה הרבה גברים לפני בעלי ושהיה לי סקס מדהים איתו בתחילת הקשר הפכתי לאישה מוזנחת ולא סקסית ואחרי 3 הריונות גם שוקלת 90 קילו ולפעמים אפילו יותר. הסקס עם הבעל שלי הלך והתדרדר הוא כבר לא נמשך אליי והיינו שוכבים אולי פעם בחודשיים 3 וגם אז סקס בלי תשוקה. האמת שגם לא השקעתי בעצמי ואפילו לאונן הייתי מאוננת פעם במלא זמן. בשנתיים שלפני היינו בכמה טיפולים אבל שום דבר לא באמת השתנה ורבנו המון. אני בעצמי מנהלת בחברה גדולה והבעל שלי סמנכ"ל בחברה גדולה מאוד וגבר מאוד חזק. בגלל איך שאני נראית כבר הרבה זמן אני מפחדת שהוא ילך עם אחרות כי אחד כמוהו שהוא שמור סך הכל ומאוד כריזמטי יכול להשיג בחורות יפות בקלות.

לפני שנה בערך קראתי כאן סיפור של דומינה שכתבה על החוויה שלה עם הבעל שלה. בפעם הראשונה אחרי מלא זמן התחרמנתי לגמרי. לא יודעת מה עבר לי בראש אבל כתבתי לה ושאלתי אם אוכל לקבל ממנה קצת עצות. הסיפור שלה היה ממש דומה לשלי עם ההריונות ההשמנה בעל לא מעוניין והכל אבל עם סוף אחר ועם יחסים מעולים עם הבעל שלה וסקס מצויין. ביקשתי שהיא תלמד אותי איך להגיע לאותו דבר. היא הסכימה וסיפרה לי שגם לה היתה חונכת שעזרה לה לאלף את הבעל שלה כשהיא התחילה.

בשבועות הראשונים היא סיפרה לי הרבה דברים ושלחה לי לינקים לסרטונים והיו לי מלא שאלות אבל גם פחדים איך הבעל שלי יגיב. היא הסבירה לי שאחרי שאני אחליט שאני מוכנה לזה אני פשוט צריכה לעשות את זה בבת אחת ולאלף אותו ושאם הבעל שלי הוא גבר חזק הוא יואהב את זה וגם יגיד לי תודה על הכל. בשבועות האלו כבר התחלתי להרגיש איך הסקסיות שלי חוזרת אליי. חזרתי לאונן המון וכל הזמן רצו לי מחשבות בראש. כבר רציתי לעשות את הדברים שראיתי ואחרי שהתייעצתי איתה בניתי לנו ערב ראשון שעליו אני אספר לכן הפעם.

קבעתי לנו יום חמישי לילה במלון בתל-אביב מפנק. לקחנו בייביסיטר ויצאנו מחמישי בערב עד שישי לפני הצהריים. הוא התחיל עם למה צריך את זה אבל קבעתי עובדה וככה היה. בימים שלפני עשיתי את כל ההכנות שרציתי לערב והגענו למלון אחרי העבודות שלנו כשאני ארזתי לנו הכל מראש.
אחרי ארוחת ערב במסעדה השווה של המלון עלינו לחדר. הכנתי מראש בקבוק וודקה ומיץ כדי שהוא יתפוס ראש כמו שהחונכת שלי אמרה לי לעשות. אחרי ששתינו נכנסנו לג'קוזי שבחדר והמשכתי למזוג לו שתיה עד שהוא תפס ראש ממש טוב. בשלב הזה התחלתי.
הושבתי אותו על קצת הג'קוזי והתחלתי לרדת לו. כמו תמיד הוא לא היה הכי בקטע ואז הורדתי לו סטירה חזקה לזין. הוא קפץ במקום אבל היה מספיק מסטול כדי להמשיך. המשכתי לרדת לו ומידי פעם נתתי לו סטירות לזין ומחצתי לו את הביצים. פעם ראשונה אחרי הרבה זמן שעמד לו חזק מאוד. הסברתי לו שאם הוא רוצה שאני אמשיך הוא צריך להגיד תודה או שהוא אוהב אותי אחרי כל מכה. והוא ציית. הושבתי אותו חזרה בג'קוזי כשהוא עדיין מסטול ונשענתי לו עם הכוס על הפנים וציוויתי עליו ללקק. היה ברור שהוא מתחיל לאהוב את מה שקורה והזין המשיך לעמוד לו מתחת למים. פשוט זיינתי לו את הפנים בלי לרחם עליו עם הכוס שלי עד שגמרתי.
אחרי שגמרתי התיישבתי חזרה והבעל אמר שהיה לו מאוד כיף ומה גרום לשינוי. התחלתי להסביר לו שבכל מה שקשור בסקס בינינו מעכשיו הוא השפוט שלי. על יחסי שליטה הוא ידע טוב מאוד ובהתחלת הנישואים שלנו גם שיחקנו בזה אבל אף פעם לא עד הסוף.

כשעלינו לחדר אני הזמנתי לנו רום סרוויס עם מתוקים. תוך כדי השיחה הגיעה הדפיקה בדלת של הרום סרוויס. אמרתי לבעל שלי לא לזוז ויצאתי לדלת ושמתי על עצמי חלוק שהשארתי פתוח. רגע לפני שפתחתי את הדלת הסתובבתי לבעל שלי שיראה שהחלוק פתוח וסימנתי לו שישתוק. פתחתי את הדלת והבחור של המלון נכנס פנימה כשהעיניים שלו יוצאות עליי. אולי אני לא כוסית אבל כל בחור צעיר שמח לראות חזה וכוס מול העיניים. עשיתי בכוונה הכל לאט ומול הפרצוף של הבחור ונתתי לו טיפ ושלחתי אותו.
אחרי שהבחור הלך חזרתי לג'קוזי ואיך שהבעל שלי התחיל לדבר אמרתי לו שישתוק וכמו שאמרתי לו מעכשיו הוא השפוט שלי ואם בא לי להראות את החזה והכוס שלי לבחור נחמד זה מה שיהיה ושיגיד תודה שלא נתתי לבחור הזה גם לזיין אותי. תוך כדי שדיברתי אליו ככה קלטתי שהוא מאונן מתחת למים וציוויתי עליו לעמוד. הוא היה בטוח שהוא הולך לקבל מציצה אבל איך שהוא נעמד נתתי לו סטירה חזקה לביצים והוא התקפל. אמרתי לו שאני לא זוכרת שהרשיתי לו לאונן ושאם הוא ימשיך להתנהג ככה הוא יקבל עוד המון מכות. הוא מיד אמר תודה ושהוא אוהב אותי. תפסתי לו חזק בביצים ומחצתי ומשכתי אותן. הזין שלו היה זקור בטירוף והתחלתי למצוץ לו אבל לא נתתי לו לגמור.
כשהרגשתי שבא לי יצאנו מג'קוזי ולקחתי אותו למיטה. קודם כל התיישבתי לו על הפנים עם הכוס וזיינתי לו את הפנים כשכל הזמן שהוא ליקק אותי דיברתי על הבחור מהמלון ומה שהייתי רוצה לעשות לו. אחרי שהייתי מספיק רטובה התחלתי לרכב עליו עד שגמרתי ואז הרשתי לו לגמור בתוכי. אני מתה על ההרגשה של שפיך בתוך הכוס שלי.
אחרי שהוא גמר שאלתי אותו אם הוא מוכן להיות השפוט שלי מעכשיו ולתמיד. הוא שוב אמר כן ואז אמרתי לו שאם זה המצב אז אני לוקחת אותו לעשות לו הטבלה. הלכנו למקלחת והורדתי אותו על הברכיים. הוא ליקק לי קצת את הכוס אבל הייתי מלאה בזרע בפנים שכבר התחיל לנזול החוצה וראיתי שהוא לא מוכן לזה אז החלטתי שזה יחכה לפעם אחרת.
אמרתי לו שמעכשיו הוא העבד שלי ואם הוא מוכן שאני יטביל אותו. לא יודעת למה הוא ציפה אבל הוא אמר כן ואיך שהוא אמר כן תפסתי לו בשערות של הראש חזק והשתנתי לו על הראש והפנים. בשניה הראשונה הוא ניסה להגיד משהו אבל איך שהוא פתח את הפה נכנס לו שתן לפה והוא פשוט סתם. אמרתי לו שזו ההטבלה שלו וככה מהיום הוא השפוט שלו ויעשה כל מה שאני רוצה מתי שאני רוצה ואיך שאני רוצה. אפילו שהוא גמר 10 דקות קודם כבר שוב עמד לו כאילו הוא היה איזה בחור בן 20 שוב. כמו שהחונכת שלי אמרה לי גבר שקיבל את ההשתנה עליו כבר אפשר לעשות לו הכל.
התרחצנו ויצאנו לחדר. אמרתי לו שיש כללים שצריך לקבוע בינינו מעכשיו. ישבנו ערומים שזה משהו שלא עשינו שנים ביחד ואכלנו את הרום סרוויס שהזמנתי. עברתי על כל מה שהכנתי מראש. הסברתי לו שהוא שפוט שלי רק בסקס ושאני אוהבת אותו ושהוא גבר חזק. אמרתי לו שיש גבולות וקווים אדומים אבל רק אני קובעת אותם והוא חייב לציית ולספק אותי כמו שאני רוצה תמיד. הוא היה מודאג אז כמובן שהבטחתי לו שאף אחד שאנחנו מכירים לא יידע על שום דבר ושהכל יהיה בטוח וגם קבעתי לו מילת ביטחון שאם משהו ממש מפחיד אותו הוא יכול לעצור איתה.
כשגמרתי לדבר שאלתי אם הכל ברור לו. הוא אמר רק כן ומיד חטף ממני בעיטה לזין שיצאה לי יותר חזקה ממה שתיכננתי אבל ידעתי שאסור לי לראות לו רחמים. הוא התקפל ומיד אמר תודה ושהוא אוהב אותי. אמרתי לו שככה יותר טוב ושלא יעשה טעויות כאלו שוב.
אחרי זה הרגשתי שאני שוב חרמנית. לקחתי אותו למיטה וזיינתי אותו עד ששנינו גמרנו שוב. אחרי זה פעם ראשונה אחרי איזה 10 שנים שישנו מחובקים וערומים כל הלילה.

בבוקר כשהתעוררתי הוא כבר היה ער וקראתי לו ללקק לי את הכוס שיהיה לי בוקר טוב. הוא הגיע לציית ושמחתי שאנחנו ממשיכים גם אחרי הלילה ושזה באמת תפס. החזקתי אותו שם לפחות רבע שעה ושהייתי מספיק חרמנית אמרתי לו להביא לי מהתיק את הדילדו שלי שהוא גדול ונעים והתחלתי לזיין את עצמי איתו כשהוא ליד הראש שלי על הברכיים מלטף ומשחק לי בחזה ובדגדגן ואני מוחצת ומושכת לו את הזין והביצים. כאב לו אבל הוא רק אמר כל הזמן תודה ושהוא אוהב אותי וכמה שאני סקסית. סיפרתי לו שאם הבחור של הרום סרוויס היה נשאר אז לא הדילדו היה מזיין אותי עכשיו אלא הבחור והזין שלו הלך והזדקר. כשהרגשתי שאני הולכת לגמור אמרתי לו שיעשה ביד ויגמור לי על החזה ואחרי שגמרתי מיד הוא גמר לי על החזה. מרחתי לעצמי את השפיך שלו על כל החזה עד שהוא נספג ואז מצצתי לו ברכות עוד קצת שהזין שלו יירגע קצת.
אחרי זה חזרנו להירגע קצת בג'קוזי התקלחנו וירדנו לצ'ק אאוט. שישי רגיל, קניות וסידורים. פעם ראשונה אחרי 10 שנים הוא גם הביא לי פרחים לשבת הביתה. אחרי ארוחת ערב ושהילדים ישנו נכנסו למיטה. שכבנו קצת סקס רגיל ומצצתי לו עד שהוא גמר לי בפה כי דומינה טובה יודעת לפנק את השפוט שלה.

מאז אני ממשיכה לאלף את הבעל שלי. היחסים שלנו מושלמים. ביום יום הוא חתיכת גבר גבר והוא השולט וכשאנחנו מגיעים לסקס הוא השפוט שלי והסקסיות שלי פורחת בטירוף. אנחנו מזדיינים כמו בני 20 כמעט כל יום ולמדתי לגמור כמה פעמים ברצף וגם הוא גומר כמה פעמים כל פעם כשאני מרשה לו.
יש לנו את המשחקים שאנחנו יכולים לעשות בבית ופעם בכמה זמן אנחנו לוקחים חדר או הולכים למקומות כדי לעשות דברים יותר מיוחדים. אני ימשיך לספר עוד דברים על התהליך אילוף שלו בשנה האחרונה.

שיהיה ברור שכל הסיפורים שלי הם לנשים כאן שחושבות שהסקסיות כבר מאחוריהן. יש משפט חשוב שקראתי באתר של דומינות שגבר חזק חייב להיות מתחת לרגל של אישה חזקה יותר. אנחנו הנשים החזקות יותר ולהיות שפוט מתאים רק לגברים חזקים אבל זה הכי טוב לגברים חזקים.

מי שרוצה יכולה גם לכתוב לי למייל שלי וגברים ומתחזים אל תטרחו בכלל כי לא מעניין אותי
[email protected]

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
הכי סקסי וחם במדינה - סקס בטלפון עם ישראליותשרמוטות סקסיות
חמות ורטובות
מחרמנות במיוחד!

תמונות גולשים
סיפור אחרון
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
055-941-9758 - חרמנית ורטובה לשיחות סקס
מרינה, אפשר לשלוח גם וואצפ

053-372-3266 - שיחות אירוטיות ושיחות סקס חמות
בר, אפשר גם לשלוח וואצפ

1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-121-936 - שיחות סקס לוהטות בקו החם האירוטי
שלוחה - 1
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה