פעם ראשונה שהגרושה שלי קיבלה בתחת

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

div>אני כבר גרוש שנתיים ולא הייתה לי אף אחת מאז הגירושין.

גרושתי אורית התחילה להתחרט שהתגרשנו ורוצה שנחזור לקשר זוגי. אני ממש לא בקטע של לחזור אליה אבל בגלל שלא זיינתי הרבה זמן אז הסכמתי להפגש איתה מדי פעם בתקווה שאני אצליח להפוך את הקשר איתה לקשר לצורכי מין. באחת הפגישות השיחה גלשה לשיחה בעלת אופי מיני ומשם ועד המיטה הדרך הייתה קצרה ומהירה.

אורית מסרבת להשתמש בגלולות ואני לא מוכן ליפול למלכודת ההריון, אז דאגתי שיהיו לי קונדומים. באחת הפעמים שהזדיינו הקונדום מנע ממני להתענג מינית. קצת אחרי שחדרתי אליה הזיקפה ירדה בגלל חוסר תחושה במהלך הזיון.
כדי להחזיר את הזיקפה העברתי את הזיין שלי בין הרגליים שלה לכיוון התחת והתחלתי לשפשף את הזיין שלי על התחת שלה. בהתתחלה הזין שלי היה מונח על החריץ של התחת שלה, אבל אחרי דקה היא פישקה את הרגלים כך שהחריץ נפתח והזין שלי ניכנס בין הישבנים שלה. העברתי יד אל מתחת לתחת שלה ועם קצות האצבעות דאגתי להצמיד את הזיין למטה כך שלא יעלה החוצה מהחריץ והמשכתי לשפשף את הזין. אחרי כמה דקות הנשימות שלה התחילו להיות קצת יותר כבדות, הבנתי שהיא מתחילה להרגיש גירוי מהשיפשוף, הזין שלי חזר למלוא הזיקפה. החלטתי לצמצם את טווח השיפשוף כך שיהפוך להיות יותר באזורים הקרובים לפי הטבעת ובמקביל עם קצות האצבעות לחצתי על הזין שלי יותר כדי שיהיה יותר צמוד אליה.
הנשימות נעשו יותר כבדות ושוב הגברתי את הלחץ על הזין כך שבשפשופים העור פי הטבעת שלה ממש ימרח על הקונדום ושוב המשכתי לצמצם את הטווח של השפשוף עד שהזין שלי השתפשף רק על פי הטבעת שלה.
היא כבר ממש נושמת בכבדות, היא כבר כולה בתוך הזיון! לאט לאט התחלתי להרגיש שהזין שלי נתפס בפי הטבעת שלה. בהתחלה שיחררתי אותו עם האצבעות אבל אחרי כמה פעמים החלטתי להשאות את השיחרור כך שפי הטבעת שלה יפתח קצת.
היא כבר הרפתה את השרירים של פי הטבעת לחלוטין, הבנתי שהיא כבר רוצה את החדירה לתוך התחת, היא כבר רוצה שאני אזיין אותה בתחת.

אורית היא מאוד שמרנית במיטה עד לרמה של דיכוי מיני. כל פעם שהייתי מקרב את היד לכיוון פי הטבעת היא הייתה מזיזה לי אותה עוד לפני שהייתי נוגע בפי הטבעת. ועכשיו היא שוכבת עם רגליים מפוסקות, נושמת בכבדות ,מרפה את פי הטבעת לחלוטין ורוצה שאני אזיין אותה בתחת.
הגיע הזמן לפתוח לה את פי הטבעת ולזיין לה את התחת.
שיניתי את הזווית של השפשוף כך שבמקום שיהיה לאורך פי הטבעת, הזווית הפכה להיות לכיוון העומק. נתתי לחיצה ראשונית הרגשתי שפי הטבעת רפוי. היא לא הביעה שום התנגדות ורק אמרה "לאט לאט. בעדינות". בלחיצה השנייה לחצתי יותר עמוק, בלחיצה השלישית כבר הקצה של הזיין עבר את פי הטבעת כך שפי הטבעת כבר היה פתוח. ציפיתי שהיא תתלונן שכואב לה ותבקש שאפסיק, לא שהיה סיכוי שאפסיק בשלב הזה לפני שכל הזיין שלי היה בפנים.
התחלתי להחדיר אותו פנימה עד שהשלמתי חדירה מלאה. כל הזיין שלי היה בתוך התחת שלה. התחלתי לפמפם אותה, זו הפעם הראשונה של שנינו בסקס אנאלי, הייתי בהיי. הרגשתי את פי הטבעת שלה חובק חזק את הזין אבל לא לוחץ עליו, פשוט במידה הנכונה.
זיינתי לה את התחת בעדינות, תחושת העילוי הזו שסוף סוף אני מצליח לזיין אותה בתחת גרמה לגרוי אדיר אצלי אחרי כמה דקות שזיינתי אותה הגעתי לשיא, גמרתי ואז לאט לאט יצאתי מהתחת שלה.

היא אמרה שזה היה טוב..

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר
סיפורים נוספים מאת לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
התחת של הילה
מאת:
לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
סיפור אחרון
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה