גיסתי לשעבר

קטגוריה: פנטזיה
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

div>מאז שהתגרשתי אני חולם עליה.
אני יודע שזה בעייתי, היא אחותה של הגרושה.
אולי גם היא רוצה? אבל איך מבררים?
יש לה גוף משגע, כבר יצא לי כמה פעמים להציץ לתוך החולצה בזמן שהתכופפה ולראות את שדייה מכוסים בחזייה. אולי היא בכוונה התכופפה מולי ולא מנעה מהחולצה לחשוף?, אולי היא רצתה שאני אראה?
איך מבררים?

החלטתי לפעול, לנסות לעשות משהו. פתחתי חשבון פקטיבי בפייסבוק ושלחתי לה בקשה לחברות. היא אישרה. עכשיו אני יכול לראות מה היא משתפת על חברים.
אחרי מספר שבועות שלחתי לה הודעה פרטית:
" היי קרן,
אני רוצה להתוודות בפנייך שהחשבון הזה פיקטיבי.
אני מכיר אותך ואת אותי. אני פשוט לא יודע איך תקבלי את זה אם אני אפנה אלייך באופן ישיר.
רציתי להגיד לך שאני משוגע עליך, אני חולם עליך ורוצה אותך. רוצה לפנק, לנשק, לחבק וגם לענג אותך. מאוד רוצה לענג אותך והרבה...
אבל מפחד לחשוף את זה.
מפחד ממה שיקרה אם זה לא מתאים לך, מפחד מהתגובה שלך.
מצד אחד אני מקווה שהבנת מי אני באמת. כך תוכלי להחליט אם את רוצה או לא. אם את רוצה תוכלי לצור איתי קשר (עם הזהות האמיתית) כך אני אדע שאת הבנת מי אני ואת מעוניינת. ואם את לא רוצה את יכולה לענות לי שאת יודעת מי אני ואת לא מעוניינת.
מצד שני אני יודע שיש סיכוי גדול שזה ממש לא בא בחשבון מבחינתך, ואם כך אז אולי עדיף שלא תדעי מי אני?
מקווה לבשורות טובות. "
אחרי שעה קיבלתי ממנה SMS והיא אמרה שהיא שמחה שהעזתי לפעול. הסתמסנו מספר הודעות וקבענו להיפגש בערב אצלי בבית.
הגיע הערב והיא הגיעה בשעה שקבענו, הצעתי לה לשתות והתיישבנו על הספה והתחלנו לדבר על עניינים שגרתיים מבלי להזכיר את מה שכתבתי לה בהודעה.
אחרי רבע שעה של שיחה הנחתי יד על ירכה, קצת מעל הברך, היא שמה יד על היד שלי וליטפה אותה.
אחרי כמה דקות היא הזיזה את היד קצת יותר למעלה ואז עזבה את היד. החלטתי שאני מנסה להעלות עוד יותר למעלה, היא פיסקה קלות את הרגלים, הבנתי שאפשר להמשיך וכך עשיתי. המשכתי להעלות את היד וככול שאני מתקרב למפשעה הרגלים נפתחות יותר. הגעתי עם היד לאזור המפשעה והעברתי אותה אל אזור האיבר שלה, העברתי את היד על כל האזור הלוך ושוב ולאט לאט לוחץ טיפה יותר על האזור, שתרגיש אותי יותר.
היא התחילה לנשום עמוק, הבנתי שהיא מתחילה להתחמם, התחלתי לנשק אותה וללטף לה את השיער משם ירדתי אל הצוואר ולבסוף הגעתי אל השדיים שלה. התחלתי למשש את השד דרך החולצה ולנסות להרגיש את הפטמה שלה. הרגשתי איך הפיתמה מזדקרת. הענקתי את הטיפול הזה לשני השדיים, אחרי מספר דקות הכנסתי יד אחת מתחת לחולצה והעלתי אותה עד שהרגשתי את החזיה, הצלחתי להחדיר את קצות האצבעות מתחת לחזיה, בחלק התחתון של השד, ואז הכנסתי את כל כף היד לתוך החזיה. החזיה עדיין הייתה סגורה כך שהיד שלי לחצה לה על השד, התחלתי לעשות לה את השד. היא התנשקה בלהט הרגשתי שהיא חיכתה לזה הרבה זמן.
עברו עוד כמה דקות והחלטתי שהגיע הזמן להתחיל להוריד לה את הבגדים, התחלתי להוריד לה את החולצה והיא שיתפה פעולה מיד אחרי זה פתחתי לה את החזיה ושדיה היפים נגלו לעיניי. הם היו בגודל של תפוז גדול ולמרות שהיא כבר באמצע שנות השלושים שלה השדיים היו כשל נערה בת 18 , הפטמות היו זקורות, התחלתי לנשק את השדיים, ללקק את הפטמות, למצוץ וממש לנסות לינוק ממנה. היא נשמה נשימות עמוקות. תוך כדי התחלתי לפתוח את כפתורי הג'ינס שלה וכשהתחלתי להוריד את המכנס קרן הרימה את הישבן מהספה, החלטתי להוריד לה גם את התחתונים יחד עם ג'ינס שיערות הערווה שלה כיסו את הכוס שלה. הורדתי את המכנסים שלה וזרקתי אותם יחד עם החולצה והחזיה רחוק לקצה השני של הסלון. התחלתי לפשק ולנשק לה את הירכיים ולעלות קצת אחרי כל נשיקה עד שהגעתי למפשעה. משם נשקתי מספר נשיקות את שיערות הערווה שלה ואז פישקתי את דפנות הנרתיק שלה עם שני הידיים והתחלתי לנשק לה את הנרתיק אחרי שכל מילימטר בנרתיק נושק ליקקתי אותו טוב תוך כדי לחיצה. היא אמרה שזו הפעם הראשונה שלה שיורדים לה . אחרי זה התחלתי למצוץ את הנרתיק ואת השפתיים הקטנות שלו ואז החדרתי את הלשון פנימה, פתאום נשמעה גניחה קטנה, היה נראה שגם היא הופתעה מזה שהיא גונחת, התחלתי לזיין אותה עם הלשון, פנימה והחוצה פנימה והחוצה, הנשימות שלה נעשו מהירות יותר ועוד גניחה נשמעה. היא שמה יד על הראש שלי והתחילה לדחוף אותו קלות לכוון הכוס שלה ניסיתי להחדיר את הלשון הכי עמוק שאפשר. התחלתי להרגיש שהיא מכווצת שרירים הבנתי שהיא עוד מעט גומרת. המשכתי עם החדירות ומדי פעם הוספתי ללשון גם את האגודל שלי. אחרי שתי דקות היא סגרה את הירכיים שלה על הראש שלי הבנתי שזה כבר הסוף גם הדחיפות של הראש אל הכוס היו יותר חזקות. המשכתי בשלי כדי להבטיח שהיא תגמור, עברו עוד שתי דקות ואז זה קרה. היא סגרה חזק את הירכיים על הראש שלי והיד דחפה את הראש ממש חזר וכבר לא יכולתי להזיז אותו אבל עדיין יכולתי להזיז את הלשון שלי בתוך הכוס שלה ואחרי בערך 10 שניות היא הרפתה את השרירים ופסקה מחדש את הרגלים. היא גמרה!!!

"וואו זה היה הדבר הכי טוב שמישהו עשה לי" היא אמרה.
" אני לא מרגיש בנוח שאת עירומה ואני עדיין עם בגדים. אולי את צריכה לטפל בי עכשיו???" עניתי לה.
היא הבינה את הרמז, והתחילה להוריד לי את החולצה משם עברה אל המכנסיים. היא הסתכלה על התחתונים כמה שניות ואז הורידה גם אותם. לעיניה התגלה הזין שלי כשהוא זקור עד קצה היכולת שלו, היא הביטה בו ואז נגעה בו ואחרי זה ליטפה ואז התחילה לעשות לי ביד. אחרי שתי דקות היא התחילה לקרב את הפנים אל הזין ונישקה את קצהו ואז ליקוק קטן, שמה את קצה הזין בין שפתייה וטיפה יותר ואז כבר כל הכיפה הייתה בפה שלה. זה ברור, זו פעם ראשונה שהיא מנסה להכניס זין לפה, אני לא מדבר ולא מנסה ללחוץ עליה, שתיקח כמה זמן שהיא צריכה כדי להרגיש בנוח עם זה. זה לא לקח לה הרבה זמן ותוך 3 דקות כל האורך היה בתוך הפה שלה. בהתחשב שזו הפעם הראשונה שהיא מוצצת היא הייתה מאוד טובה בזה. התחלתי לחשוב על ההמשך, מצד אחד מאוד מגרה אותי לתת לה להמשיך למצוץ בלי שאני אגיד לה כלום עד שאני גומר, אבל מצד שני חשבתי שזה לא מתאים לפעם הראשונה שהיא מוצצת וחוץ מזה אני עוד לא סיימתי עם הכוס שלה להיום, הזרע שלי צריך להיות בדרך לרחם שלה כשהיא יוצאת מהבית שלי היום ואני עוד מתכוון לנשק אותה, אז ויתרתי על הגמירה בפה והפסקתי אותה.
ירדתי שוב על הברכיים ושוב פסקתי לה את הרקרןים ואז גם את הדפנות של הכוס נישקתי לה את הנרתיק והתחלתי לעלות קצת למעלה אל שערות הערבה שלה ואז בטן תחתונה וכך המשכתי לאט לאט עד שהגעתי למפתח הלב אז משכתי אותה מהספה אל הרצפה והשכבתי אותה על הריצפה ואני עליה. תפסתי את היד שלה והובלתי אותה אל הזין שלי ביקשתי ממנה שתחזיק אותו טוב טוב ותכוון אותו לחדירה כשהיא מוכנה ועוד ביקשתי שלא תעזוב אותו עד שכל הזין בתוך הכוס שלה וכבר אין מקום ליד שלה. היא עשתה בדיוק מה שביקשתי, תוך חצי דקה כבר התחילה לכוון את הזין לחור שלה וכשהחדרתי אותו לתוך הגוף החם שלה היא לא עזבה עד שגם לאצבע אחת לא היה מקום. התחלתי לפמפם אותה בהתחלה לאט לאט ועם הזמן הגברתי קצב התחילו להיות רעשים של דפיקה בין הגוף שלי לגוף שלה, ואז שוב גניחה ועוד אחת ושוב אני מרגיש אותה סוגרת רגלים. אני ממשיך לזיין אותה והיא גומרת ומרפה את השרירים אני מאט את הקצב לכמה דקות עד שאני מרגיש שהיא שוב מתחילה להיכנס לזיון ושוב מגביר קצב ודופק אותה חזק. הכוס שלה כבר רטוב מאוד וגם על הגוף מתחילה רטיבות של זעה, אני ממשיך לזיין אותה ותוך כדי תופס לה את שד שמאל מכניס אותו לפה ומתיחל מצוץ אותו חזק, הכי חזק שאפשר, עם הפה מוצץ אותו חזק ועם היד לוחץ עליו, אני מנסה לחלוב לה את השד, אני יודע שזה כואב לה אבל מנסה להסית את תשומת הלב מהכאב של השד לעינוג של הכוס. אני מרגיש אותה שוב מתנשמת עמוק ומהר ושוב היא סוגרת רגלים, אני ממשיך היא גומרת שוב. אני מרגיש טעם משונה בשד, אני לא בטוח אבל אולי הצלחתי להוציא לה טיפה מהשד. אני מרגיש שלמרות שהיא כבר גמרה שלוש פעמים הערב היא עדיין רוצה שאני אזיין אותה עמוק וחזק. התחלתי להרגיש שאני מתקרב לסוף אני מגביר קצב ותוך דקה אני מרגיש שזה עומד לצאת אני מנסה לחדור כמה שיותר עמוק ושם גומר.
" את מוצצת טוב, זו לא הפעם הראשונה שלך, נכון?" אני אומר.
" דווקא כן, אבל למה ביקשת שאני אפסיק אם זה היה טוב?" היא עונה.
"כי לא רציתי לגמור לך בפה בפעם הראשונה, גם זה עוד יקרה, ורציתי לדעת שאת יוצאת מפה היום עם הזרע שלי עמוק בכוס שלך."
היא קצת מסמיקה וקצת מופתעת, כנראה לא חשבה שיש אפשרות שאגמור לה בפה...
"אני רוצה שתדעי שאנחנו עוד נתנסה בהרבה דברים, את תקבלי גמירה בפה וגם אני ארצה לחדור לך מאחור וגם שם אני מתכוון לגמור. אני מתכוון לקנות לך אביזרי מין ולגרום לך לגמור 10 או 15 פעמים בערב. אולי עוד כמה רעיונות שיבוא לנו. בכל מקרה לכוס שלך לא תהיה מנוחה "
היא מנשקת אותי ושואלת "מי יותר טובה אני או אחותי?"
"אחותך למדה עם הזמן להזדיין אבל זה לקח לה הרבה זמן, את מעיזה יותר ולומדת מהר יותר ונראה לי שאת רוצה זיין הרבה יותר ממה שהיא רצתה אי פעם. תמשיכי ככה ובסוף עוד תעשי לי ילד."

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר
סיפורים נוספים מאת לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה