סייבר סקס

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

div>תודה לכל המגיבים והמחמיאים על הסיפור הקודם.

* * * * *

אורית נסעה לוועידת-עבודה בציריך, שוויץ, והשאירה אותי לבד בבית. אני לא אוהב להישאר בלעדיה. זה לא רק החוסר בסקס שמפריע לי, אלא גם החוסר שלה באופן כללי. אורית היא החברה כי טובה שלי.

בערב השני ישבתי בסלון וקראתי ספר, כשאורית התקשרה אלי דרך הסקייפ במחשב שלי. ראיתי אותה יושבת על קצה המיטה בחדר שלה במלון. השער שלה היה אסוף לקוקו, חפוף ומבריק אחרי מה שנראה כמו מקלחת טובה שממנה אורית נהנתה לפני זמן קצר, כנראה. פניה היו נקיות מאיפור, רעננות, מאוד מבריקות. היא כל-כך יפה...

- חמוד... מתגעגע אלי?
- מה את חושבת? עניתי. - ברור שאני מתגעגע אליך. משעמם פה לבד.
- למה לא יצאת קצת? לראות חברים, לאכול משהו...
- לא היה לי חשק.
- איזה חמוד אתה... אמרה אורית. – אתה בטח כ"כ חרמן שאתה לא יכול ללבוש את המכנסיים שלך כי הביצים מתפוצצות...
נעלבתי.
- את חושבת שאני מתגעגע אליך רק בגלל הסקס?? זאת לא ממש מחמאה...
- אני יודעת, אני יודעת... Just teasing you...

אורית התמתחה מול מהצלמה. היא לבשה גופיה בלי חזיה והפיטמות שלה היו זקורות ובולטות. את החלק התחתון שלה לא יכולתי לראות.

- הפיטמות שלך זקורות, הערתי לה.
- אני חרמנית, אמרה אורית. – רוצה לראות?
- אני אשמח! עניתי.

אורית גלגלה את הגופיה במעלה הבטן שלה, חושפת לאט-לאט את את הקצה התחתון של השדיים המדהימים שלה, ממשיכה להעלות את הגופיה למעלה באיטיות, עד שהזוג המושלם שלה נחשף כולו. בסוף היא הורידה את הגופיה לגמרי והשליכה אותה לקצה השני של המיטה.

- אוףףףף... נאנחתי. – השדיים שלך כ"כ יפים...

אורית התרחקה מן המצלמה ונשכבה על המיטה. עכשיו יכולתי לראות שהיא לובשת חוטיני שחור, חלק מסט שקניתי לה (אבל לא זוכר מתי). היא קפלה את הברכיים, מביאה אל טווח המצלמה גם את כפות הרגליים הקטנות והנפלאות שלה.

- תראה... מרחתי לק על הציפורניים ברגלים. שחור, כמו שאתה אוהב.
כן, אני אוהב את הבהונות הקטנות שלה מרוחות בלק שחור. (על זה אני אספר פעם אחר...)

אורית הורידה את התחתונים. הכוס שלה היה מגולח לגמרי, כמו תמיד, ואפילו דרך המצלמה יכולתי לראות שהוא רטוב לגמרי.
- למה אתה עדיין לבוש?... היא שאלה אותי. – תתפשט.
הייתי ערום בתוך עשר שניות. הזין שלי עמד כבר. אז נכון שהתגעגעתי לאורית לא רק בגלל החוסר בסקס, אבל בהחלט היה חסר לי זיון טוב איתה.
- אתה רוצה לאונן יחד במצלמה? היא שאלה.
- כן... - אני רוצה ממך עוד משהו, אמרה אורית. – תביא מקופסת-הצעצועים שלי פלאג אנאלי שקוף, ומהמטבח תביא משפך שקוף וכוס שקופה. (מתישהו, בהזדמנות, אני אספר יותר על "ארגז הצעצועים" של אורית...)
היתה לי הרגשה לאן אורית חותרת. הלכתי מיד והבאתי את הדברים שהיא בקשה. בדרך עברתי ליד המראה הגדולה בסלון, ונהניתי לראות את הזין הגדול שלי עומד במלוא תפארתו ומזדקר בזווית חדה כלפי מעלה. סקסי, אין מה לומר.
כשהייתי שוב מול המצלמה, אורית חיכתה לי על המיטה עם שני מלפפונים ענקיים. למי שלא יודע, באירופה יש לא רק מלפפונים קטנים כמו בארץ, אלא גם כאלו שהם ארוכים כזרוע של אדם. ארוכים ועבים.
- מה בתוכנית, מתוקה?
- בוא נאונן יחד במצלמה, אבל אני לא רוצה שנגמור ביחד, אמרה אורית. – אני רוצה שאתה תסתכל טוב עלי כשאני מגיעה לאורגזמה, ואני רוצה לראות אותך טוב כשאתה גומר גם. ואני רוצה את האורגזמה השניה, כלומר לגמור אחרי שראיתי אותך משפיך.
- בסדר. מה שתגידי.
אורית לקחה מלפפון אחד ענק, ובשניות ספורות הכניסה אותו עמוק לתוך הכוס שלה. היא התחילה לזיין את עצמה, תוך כדי שהיא מתסכלת עלי.
- תאונן,חמוד שלי... תאונן יחד איתי... היא בקשה. – תעסה את הזין שלך מולי, תשפשף אותו למעלה ולמטה, תראה לי איך אתה מתגרה מלהסתכל עלי.

קולה של אורית נהיה כבד יותר ויותר. היא היתה חמה מאוד, ובלי ספק היה בה צורך עמוק לאורגזמה. עשיתי כפי שהיא בקשה. מלאתי את היד שלי בשמן, והתחלתי להחליק את היד לאורך הזין הזקור שלי, הלוך וחזור. אוננתי את עצמי בעדינות, כדי שלא להשפיך מוקדם מדי. אחרי הכל, הייתי די חרמן...

בצד השני של העולם, אורית לקחה ביד את המלפפון השני, הרימה גבוה את הרגליים וחשפה את חור התחת שלה. היא ליקקה את קצה מלפפון, כיוונה אותה לחור הצר, ודחפה פנימה. המלפפון הענק החל להעלם במעמקי התחת הסקסי שלה, ותהיתי כמה ממנו יכול להכנס לשם. אורית הצליחה להכניס קצת יותר מחצי לתחת שלה (שזה די הרבה!) ואחרי שהחור התרחב קצת, היא התחילה לזיין את עצמה בשני החורים בקצב אחיד, לא מהר אבל גם לא לאט מדי. היא דאגה להיות בתנוחה בה אני אוכל לראות בברור את שני המלפפונים נכנסים לתוכה, אחד לכוס המתוק שלה והשני לתוך חור התחת הרעב שלה, שתמיד מוכן שימלאו אותו.

- תקח את הפלאג, ותכניס לעצמך בתחת! הורתה לי אורית. עשיתי כדבריה, שימנתי את הפלאג ואת חור התחת שלי, ולאט-לאט הכנסתי את הפלאג. זה לא היה כ"כ קל, וקצת כאב, אבל אין משהו שאני לא מוכן לעשות עבור אורית... ואחרי כמה דקות של החדרה זהירה, הפלאג האנאלי היה תקוע בבטחה בתוך חור התחת שלי. היות וזה היה פלאג שקוף, הוא השאיר את חור-התחת שלי חשוף ואורית היתה יכולה לראות את החור פעור. אני אוהב לראות את הפלאג הזה בתוך חור-התחת שלה, כך שאני יודע כמה שהיא נהנתה להסתכל עלי עם הפלאג בתוך התחת שלי.

התחלנו לאונן כך אחד מול השניה במרץ. אורית נאנחה וגנחה בקול, וחשבתי לעצמי שאורחי-המלון האחרים עלולים לשמוע ולהתלונן על הרעש. אחרי כמה דקות שבהן אני משפשף חזק לעצמי את הזין ואורית תוקעת בחוזקה את המלפפונים בכוס ובחור התחת שלה, הרגשתי שאני מתקרב לגמירה.

- אוריתוש... אני עומד להשפיך... נאנחתי.
- תשפיך, חמוד שלי. אבל תעשה את זה לתוך הכוס. שאני אראה כמה שפיך היה לך בביצים...
לקחתי את הכוס ביד, וכיוונתי את הזין אליה. אורית סטתה הצידה כדי לראות יותר טוב מה אני עושה, אבל המשיכה לזיין את עצמה בשני החורים.
- אני מגיע לאורגזמה, נאנחתי.
- תגמור, חמוד שלי, תגמור חזק! אני רוצה לשמוע אותך צורח מהנאה. ואני רוצה לראות את כל השפיך שלך יוצא מהחור המקסים של הזין הנהדר שלך... תוציא את השפיך שלך בשבילי, חמוד... תוציא הכל...
האורגזמה שטפה אותי, והרגשתי נפלא. צרחתי, והגעתי לגמירה. הזין שלי התחיל לפלוט החוצה את השפיך שלי במטחים חזקים שלרגע היה נדמה שלא יפסקו לעולם. הכל נקלט בתוך הכוס; כמות של שלשה ימים שבהם לא זיינתי את אורית ולא היתה לי גמירה. תוך כדי כך, אורית המשיכה לזיין את עצמה עם המלפפונים, ויכולתי לראות בברור שהכוס שלה ובעיקר חור-התחת התרחבו וקיבלו בקלות את את האורחים שאורית הכניסה בהם.

אחרי שנרגעתי מהאורגזמה, אורית אמרה: אתה יכול לנחש מה אני רוצה שתעשה עכשיו?
היה לי ברור לגמרי מה אורית רוצה.
הרמתי את התחת שלי גבוה, כוונתי את המצלמה לחור, והוצאתי את הפלאג. חור התחת שלי נשאר פתוח. הכנסתי לתוכו את קצה המשפך, ואז רוקנתי את השפיך שלי לתוך התחת דרך המשפך, עד הטיפה האחרונה. ברגע שאורית ראתה את השפיך נכנס לתוך התחת שלי, היא פלטה צרחה משלה, והאורגזמה טילטלה את גופה בעוצמה. הסתכלתי, ונהנתי לראות אותה מתענגת כך-כך. אין מראה יותר יפה מאשר של אישה בזמן האורגזמה שלה.
הרגשתי גם את השפיך שלי נוזל עמוק לתוך התחת שלי, וזה היה חם וטוב. אחרי שאורית נרגעה, היא אמרה לי: תקח את הפלאג ותכניס בחזרה לתחת. שיהיה כמן פקק.
עשיתי מה שהיא בקשה. הפעם לא שימנתי את ההפלאג, כי התחת שלי היה משומן דיו מהשפיך של עצמי. הפלאג נכנס פנימה בקלות, ונתן לי הרגשה מאוד טובה.

- תשאר ככה עד שאני חוזרת! ציוותה אורית. – אל תעז להוציא את הפלאג מהתחת שלך!
- אורית... את חוזרת בעוד יותר מיומיים... אמרתי. - איך אני אמור ללכת לשירותים ולתפקד ככה עד אז???
-בעיה שלך, חמודי, בעיה שלך...

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר
סיפורים נוספים מאת לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
התחת של הילה
מאת:
לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
סיפור אחרון
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה