גמירה עם שפיך בתחת

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

div>אני עמית, בת זוגי היא אורית. יש לנו זוג חברים – מירב ויריב – שאנחנו נפגשים איתם על בסיס קבוע לסקס. במפגשי הסקס שלנו כמעט הכל הולך: סקס רגיל, סקס אנאלי, חדירות כפולות, מציצות, הבנות יורדות אחת לשניה... הכל, חוץ ממגע ישיר בין יריב וביני. שנינו סטרייטים, למרות שאנחנו נהנים לראות אחד את השני בפעולה. קרה שנגענו אחד לשני בזין, ואנחנו אוהבים לראות את ההשפכות אחד של השני, אבל לא מעבר לזה.

לפעמים המפגש ביננו לא כולל סקס משותף, אלא רק צפיה הדדית. לראות סקס "בשידור חי" הוא מאה מונים יותר טוב מאשר לראות סרט כחול... אין מה לדבר. לפעמים זה מחרמן פשוט לשבת ולצפות במירב מתפתלת תחת הזין הגדול של יריב, ולראות אותם נהנים.

באחד המפגשים האחרונים שלנו, זה בדיוק מה שקרה.
אורית ואני ישבנו על הספה בסלון, ערומים לגמרי כמובן, והסתכלנו איך יריב מזיין את מירב במלוא המרץ. מירב היא בחורה סקסית, רזה מאוד, שערה צבוע לבלונד, יש לה שדיים בינוניים ועגולים, ותחת חמוד ומעוצב. יריב שרירי, טיפ-טיפה שמנמן, שיער קצוץ קצר מאוד, וזין ארוך ועבה. בערב המדובר, מירב שכבה על השטיח עם הרגליים מורמות גבוה באוויר, ויריב טחן אותה חזק. אפשר היה לשמוע את חבטות גופו על הירכיים שלה בכל פעם שהוא דחף את הזין שלו בכוח לתוך הכוס שלה. אחרי כמה דקות של זיון, הוא התחיל להגביר את הקצב, סימן לכך שהוא מתקרב לאורגזמה וגמירה. מירב היתה קרובה גם היא, ואחרי דקה בערך היא התפרצה באנחות של אורגזמה חזקה, וכל גופה רעד. אוח.... כמה שזה מחרמן לראות בחורה גומרת... אורית אוננו תוך כדי צפיה, ואני בהחלט הייתי קרוב לגמירה ולהשפרצה בעצמי. ממראה פניה של אורית, האורגזמה שלה היתה קרובה גם. בינתיים, על השטיח, למירב היו תוכניות אחרות. הוא דחפה את יריב מעליה לפני שהוא הספיק להשפיך בתוכה. "מספיק עם הכוס שלי", היא אמרה לו והסתובבה על ארבע. "תכניס לי בתחת ותגמור לי שם. אני מתה להרגיש את הזרע החם שלך בתוך התחת שלי!". יריב ציית בשמחה. הכוס של מירב נטף מיצים ולא היה צורך להביא חומר-סיכה, שבדרך-כלל דרוש מאוד לחדירה אנאלית. יריב הכניס שתי אצבעות לכוס הרותח של מירב, הרטיב אותן, ומיד דחף אותן לחור-התחת של מירב. מירב נאנקה מהנאה, ומיד היתה מוכנה לחדירה. יריב לא בזבז זמן, ודחף בבת-אחת את הזין הגדול שלו לתחת של מירב. הגניחות הרמות של שניהם העידו שהם נהנים מאוד מהזיון. "עוד... עוד... עמוק... תכניס לי בתחת... תשפיך שם בפנים..." בקשה מירב, והתחילה לשפשף את הדגדגן שלה בכוח. יריב כבר היה חרמן מאוד, ולא עברו יותר משלש דקות והוא פלט צעקה: "אני משפיך לך בתחת!!!!" ואפשר היה לראות את כל הגוף שלו רועד בהנאה מגלי האורגזמה שהציפו אותו. אחרי שהוא גמר, הוא התחיל להוציא את הזין מהתחת של מירב, אבל היא עצרה אותו. "חכה. אני רוצה לגמור כשהשפיך שלך בתוך התחת שלי. אם תוציא את הזין, השפיך עלוול לזלוג החוצה. תשאיר את הזין בפנים עד שאני גומרת". "אין בעיה", אמר יריב, והשאיר את הזין שלו בתוך התחת שלה. מירב חזרה לאונן לעצמה את הדגדגן, ואחרי זמן קצר היא הגיעה לאורגזמה נוספת, שהתפתלויות הגוף שלה העידו שהיא אורגזמה חזקה וטובה. אחרי שהיא גמרה, יריב הוציא את הזין שלו, ושניהם שכבו אחד ליד השניה על השטיח. הזרע של יריב התחיל לנזול החוצה מתוך חור-התחת של מירב, שנשאר די פתוח אחרי הזיון הסוער לו זכה.

אורית כנראה גמרה כבר, בזמן שיריב זיין למירב את התחת. אורית מאוד אוהבת מין אנאלי, ולראות את מירב מקבלת בתחת היה הדבר האחרון שהיא היתה צריכה כדי להגיע לאורגזמה. לא ראיתי אותה גומרת, כי הייתי יותר מדי שקוע בלהסתכל איך יריב ומירב מזדיינים. משום-מה, אני בעצמי עדיין לא גמרתי, והזין הגדול שלי היה עדיין עומד חזק, ומחכה להשפריץ.
"וואוו... זה היה מצויין", אמרה מירב כשהיא מתרפקת על יריב. "תודה, חמוד שלי. נתת לי גמירות מצויינות".

"איך ההרגשה לגמור כשיש לך זרע בתוך התחת?", שאלתי את מירב. "זה אחרת מאשר גמירה תוך-כדי זיון?". "הזרע בתחת נותן לגמירה מימד אחר," אמרה לי מירב. "זה לא דבר שאני יכולה להסביר. זה משהו שצריכים לחוות." היא הסתכלה עלי, והוסיפה: " אתה צריך לנסות פעם..." "ואיך בדיוק אני עושה את זה?", שאלתי. מירב הסתכלה עלי ועל יריב. "או... לא... תשכחי מזה..." נרתעתי, "אני לא נותן ליריב לזיין לי את התחת!". אין לי שום דבר נגד הומואים, וכבר קרה שאורית הכניסה את הדילדו שלה לתחת שלי, אבל זין ממש?... לא. לא בשבילי. מירב הסתכלה על אורית, אורית הסתכלה על מירב. "בואי איתי רגע לחדר השני", אמרה מירב, "ואתה, עזוב את הזין שלך ואל תגע בו עד שאנחנו חוזרות". שתי הבנות עזבו אותנו הגברים ונעלמו בחדר השני. "הזין שלך נראה כאילו הוא עומד להתפוצץ", אמר יריב, "ואם אני מכיר את מירב, היא תיכף תחזור עם איזה שהוא רעיון שיוציא אותך מדעתך". "אני מקווה", אמרתי ליריב, שנראה היה מאוד רגוע אחרי האורגזמה שלו, בנגוד אלי שהייתי די לחוץ כבר לגמור גם. אחרי דקה אורית ומירב חזרו. אני תמיד מתרגש כשאני רואה את בת-זוגי היפיפה הולכת לקראתי, ובעיקר כשהיא ערומה. השדיים הגדולים והמוצקים, התחת העגול, הבטן השטוחה – תוצאה של הרבה שעות בחדר-הכושר – השיער השחור הגולש שלה, והפנים שמזכירות יותר פנים של מלאך, מאשר של בחורה שיודעת להיות חזקה וקשוחה, אבל גם רכה וסקסית...

אורית ומירב לחשו משהו ליריב, והוא צחק. "רעיון מבריק!" הוא אמר, וקם ללכת למטבח. הבנות ניגשו אלי ומשכו אותי מהספה אל השטיח. "רד על ארבע", הורתה לי מירב," תחת למעלה באויר, כתפיים וראש על השטיח". עשיתי מה שהיא אמרה לי, מקווה שהיא לא מתכננות לדחוף את יריב לכיוון שלי, כך ש'לגמרי במקרה' הזין שלו יתקע לי בתוך התחת... אבל בשלב הזה, הייתי כ"כ חרמן לגמור, שכבר לא היה לי אכפת מכולם. התמקמתי על השטיח, הרמתי את התחת שלי למעלה, והרגשתי את הזין והביצים מתנדנדים בכבדות בין הרגליים שלי. הביצים שלי היו מלאות בשפיך עד אפס מקום, הזין הגדול שלי מתוח עד הקצה. טיפה קטנה של זרע כבר ביצבצה בקצהו. אורית התיישבה מאחורי, תפסה את הזין שלי ביד שלה, והתחילה ללטף אותו. מירב באה מהצד, פסקה לי את העכוזים וחשפה את חור-התחת שלי. היא התחילה לעסות אותו, שולחת אותי ממש לגן-עדן מרוב תענוג. ואז חזר יריב, עם כוס ריקה בידו. היא התיישב ליד אורית והסתכל איך היא מאוננת לי את הזין. "עכשיו תשמע, עמית, זה מה שהולך לקרות... " אמרה מירב. "אורית עושה לך ביד, ומביאה אותך להשפכה. כשהשפיך שלך ישפריץ, יריב יקלוט אותו בתוך הכוס. אחרי כן, אורית ואני מכניסות את השפיך לתוך התחת שלך... תחשוב על זה... אתה עומד לקבל לתוך התחת שלך את השפיך של עצמך... מחרמן, לא?" אוהו... מחרמן זה understatement … חשבתי לעצמי, והרגשתי את האורגזמה מתחילה להיבנות בין הרגליים שלי. אורית עשתה לי ביד במרץ, מאוננת משפשפת לי את הזין בחזקה. התחלתי להאנח מבלי אפילו לשים לב למה שאני עושה. "אני מתקרב לאורגזמה", נאנחתי, "תמשיכי, אורית, תוציאי לu את כל השפיך מהזין. חזק!" ציוותה מירב. אורית מתחה ומשכה את את הזין שלי אחורנית, יריב הכין את הכוס, ואני עמדתי להשפיך. "קדימה, עמית, תשפיך!", צעקו מירב ואורית יחד, "תוציא את השפיך מהחור של הזין הענק שלך!" זה הספיק לי, ונתקפתי מיד באורגזמה חזקה שטילטלה אותי מהראש ועד אצבעות הרגליים. וואוו, זה היה טוב... הזין שלי התחיל לירות את השפיך שלי במטחים חזקים וכבדים, ממלא את הכוס שיריב מחזיק מתחתי. "וואוו, עמית, כמה שפיך..." אמר יריב בהערכה. "תמשיך להשפיך, יש לך עוד שפיך בביצים. תמשיך".

אחרי מה שהיה נראה כמו אורגזמה אין-סופית, הגוף שלי נרגע והרגשתי את אותה הקלה ורגיעה שמרגישים אחרי אורגזמה ממצאת. מירב המשיכה לעסות את חור התחת שלי, גורמת לי להיאנח מהנאה למרות שהאורגזמה נגמרה. אורית הגישה לה את הכוס, ומירב הראתה לי אותה. "תראה כמה שפיך יצאה לך מהזין", היא אמרה, ובאמת היה הרבה מאוד שפיך בכוס. שתי הבנות התמקמו משני צדדי, והרגשתי אצבעות משחקות בחור התחת שלי. אורית הכניסה לתוכו אצבע, וכך עשתה גם מירב. לאט לאט הן הכניסו את האצעות לתוך התחת שלי, ומשכו לצדדים. חור התחת שלי נפתח, ואורית נשפה אוויר לתוכו. יריב לקח את הכוס, ובזהירות שפך את כל השפיך שלי לתוך חור התחת שלי, נותן לו לזרום עמוק למעמקי התחת שלי. וואוו... איזו הרגשה מדהימה! חם, רטוב, מחרמן... הזין שלי התחיל מיד להתקשות שוב, ובתוך פחות מדקה הוא היה גדול ועבה כמו מקודם. אורית השתחלה מתחתי, לקחה את הזין שלי בפה, והתחילה למצוץ לי אותו בכל הכוח. לא לקח הרבה זמן, והגעתי לגמירה שוב. האורגזמה היתה חזקה מאוד, ויכולתי להרגיש את השפיך נע עמוק בתוך התחת שלי, מחמם אותי ומחרמן אותי. השפכתי לאורית בפה, ולמרות שזו לא היתה כמות גדולה של זרע, אורית נהמה בהנאה, ובלעה את השפיך שלי בתיאבון.

מירב התישבה לידי. היא הניחה את ידה על הסנטר שלי, ואמרה: "עכשיו אתה יודע איך זה להגיע לגמירה עם שפיך בתוך התחת..."

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר
סיפורים נוספים מאת לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה