שפוטה – חלק ב'

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

div>צלצול הטלפון נשמע ממעמקים. ישנתי שינה עמוקה וחלמתי שהטלפון מצלצל. הסתובבתי הצידה והמשכתי בחלום אך הטלפון לא חדל. הושטתי את היד לשידה ועניתי.
"הלו" לחשתי.
"איך היה?" שמעתי קול בצד השני.
"מי זאת?" שאלתי בקול צרוד.
"איך היה, לא מי זאת" היא ענתה בחוסר סבלנות.
"אהה, דורית. מה קורה?"
"שאלו אותך שאלה, תעני!" ציוותה דורית בקול אסרטיבי.
"תני להתעורר. עוד לא קמתי. מה השעה עכשיו?" ניסיתי להתחמק.
"אני מחכה" נהמה דורית.
"טוב. היה טוב." עניתי בלחש.
"רק טוב?"
"טוב. טוב מאד"
"ו..."
"אוקיי, זה היה נפלא. צדקת. הוא באמת משהו."
"לקח אותך למרפסת?"
"מממ... כן."
"שרלילה. את יודעת שאת כולן הוא לוקח למרפסת? ואחרי זה?"
"אחרי זה היה נהדר" לא רציתי לספר לה שהיתה זו הפעם הראשונה שליקקתי את החור של הישבן של מישהו. יש דברים שלא כולם חייבים לדעת. גם לא דורית.
"אז מה שמספרים עליו בתל אביב זה נכון...", נשמעה קנאה בקולה של דורית, "חבל שאני לא נמשכת אליו. לא רוצה שייגע בי. לא מסוגלת לדמיין אותו בתוכי."
"גם אני לא הייתי מסוגלת עם בני" ניסיתי לאזן קצת את השיחה. למרות שבהחלט הייתי מתכרבלת עם בני, החתיך הנשוי, שמידי פעם דופק בדלתה של דורית והיא אף פעם לא אומרת לו לא.
"שקרנית. עליי את לא יכולה לעבוד. ראיתי איך את מסתכלת עליו. חוץ מזה הוא לא וואו כזה גדול. הוא בסדר. לפעמים בא לי להעיף אותו מהחיים שלי אחת ולתמיד..." ממש, היא לא מסוגלת לעשות שום דבר עד שלא בועטים לה בראש, "אז מה הלאה? מתי תיפגשו שוב?"
"אני לא יודעת. לא קבענו כלום. רק החלפנו טלפונים. טוב אני חוזרת לישון. נדבר..." רציתי לסיים את השיחה הזו.
"את מאוהבת..." אמרה דורית "אני שומעת את זה בקול שלך. תשמרי על עצמך. מזל טוב אחותי."
"אל תגזימי, הוא חמוד, אבל צריך זמן" הנחשית הזאת קולטת הכל. היה לי ברור שיש כאן משהו אחר אבל עוד לא ידעתי מה.
שלושת הימים שבהם אמור היה ערן להתקשר עבורו חלפו ושום קול לא נשמע ממנו. יכול להיות שטעיתי? חוסר הביטחון החל נותן בי אותותיו. בעבודה הייתי קצרת רוח. לא היתה לי סבלנות לאף אחד. גם לא העזתי להשאיר את הטלפון לבד. מסתכלת עליו ומחכה שיצלצל כבר. הערב אני מתקשרת אליו, הבטחתי לעצמי.
הגעתי הביתה, אכלתי משהו, התקלחתי, סידרתי את עצמי ואזרתי אומץ להתקשר. ערן ענה אחרי שני צלצולים. הרגשתי הקלה גדולה. הוא לא סינן אותי. השיחה בינינו היתה סתמית אבל זרמים עברו בי כשהקשבתי לקולו. רציתי אותו באותו רגע. החרמנות גאתה בי והבנתי שאני לא רוצה לפספס אותו.
"אני יכולה לבוא?" שאלתי לבסוף. אף פעם לא הזמנתי את עצמי לבחורים אבל ראיתי שאם לא אעשה את הצעד, זה לא יקרה.
"ברור" הוא ענה בלי היסוס.
שעה וחצי לאחר מכן עליתי אליו לדירה. הפעם לבשתי מכנסיים. לא רציתי להגיע ישר למרפסת כי ידעתי מה יקרה אם אגיע בחצאית. רציתי לדבר איתו. להכיר אותו. להביט לו בעיניים.
מזג האוויר היה חם והנוף מהמרפסת היה מרשים. ישבנו ודיברנו. הוא הקשיב ושאל אותי שאלות שונות על החיים שלי. זה היה כמו דייט ראשון, רק בלי המתח שלפני הסקס הראשון. דיברנו באופן חופשי כי ידענו מה יקרה עוד מעט.
הרגשתי כשחקנית בסרט. כוסות היין, אורות הכרך ושני אנשים שמתוודעים אחד לשני. הוא לא דיבר הרבה. בעיקר הקשיב. הרבה זמן לא דיברתי על עצמי בפתיחות כזו. הביטחון שהרגשתי והיין שסיחרר אותי הוציאו ממני פרצי צחוק. הוא צחק ביחד איתי, נוגע בי קלות בירך ובכתף.
את הבגדים הורדנו במיטה. אור חלש שבקע מ"מנורת זיונים" היה מספיק בשביל לראות את הגוף שלו. עורו חלק, צבעו שזוף והוא חף מפגמים ושיער. המוזיקה ברקע חישמלה את האווירה. אני מאד אוהבת להגיע לאינטימיות בתנאים נוחים. זה עוזר לי להתגבר על החששות ועל הביקורת העצמית. היו לי כבר קטעים בעבר שנפגשתי עם גברים נשואים שבדרך הביתה עצרו כדי להתחרמן איתי באוטו. הייתי צעירה וחשבתי שזה קול להזדיין באוטו.
עם ערן זה היה אחרת. הוא הציע תנאים רומנטיים שהקסימו אותי. התגפפנו, התחרמנו, עמד לו בטירוף, אבל היה לו זמן. המגע שלו תאם את קצב המוזיקה והידיים שלו לא פספסו אף נקודה בגופי העירום. אני רגילה שבמצבים כאלה בחורים מתנפלים עליי. משכיבים אותי על הגב, נוגעים קצת בציצים וחודרים. הם לא מסוגלים להתמודד עם החרמנות שלהם. אבל ערן, הוא בקצב אחר לגמרי.
לפתע עזב אותי ונשכב על הבטן. מתמתח לאורך המיטה, שולח ידיים לפנים ומפסק רגליים לצדדים. הוא לא היה צריך להגיד כלום. התיישבתי על הטוסיק שלו ועיסיתי את הגב. הוא התענג מהמגע.
חיככתי את עצמי על האגן שלו וכמעט גמרתי. הגוף שלו היה יפה כל כך ואני הייתי חרמנית כל כך.
תנועות האגן שלו רמזו לי שאני כבדה מידי. ירדתי למזרן והתיישבתי בין רגליו הפסוקות. ידעתי מה הוא אוהב. התכופפתי למטה והתחלתי ללקק אותו. רק לפני כמה ימים הייתי באותה סיטואציה ועכשיו התחושה כבר היתה מוכרת. מיקמתי את עצמי בתנוחה נוחה ודחפתי את הלשון בין הישבנים שלו.
הוא גנח וקפץ כשהרגיש את הלשון בדיוק במרכז. ליקקתי אותו בנדיבות. האגן שלו זז בתנועות זיון על הלשון שלי. קולות ההנאה שהפיק הטריפו אותי. בזמן שעינגתי אותו, עינגתי גם את עצמי.
אצבעות יד ימין רטטו בקצב הלשון. זה היה נהדר. גמרתי לפחות פעמיים כשבכל גמירה גנחתי ונאנחתי ודחפתי את הלשון עמוק יותר פנימה מוציאה ממנו אנחה ותזוזת אגן חזקה.
הייתי מוכנה לקבל אותו לתוכי. ידעתי שבעוד רגע הוא כבר לא יוכל לעמוד בריגוש. הוא יהיה חייב לזיין אותי.
ערן הסתובב וראיתי את הזין שלו גדול ועבה. ידעתי שתורי הגיע. שאני הולכת להתמסר לו. הייתי רטובה ומוכנה לקבל אותו. הוא השכיב אותי מתחתיו וחדר. זה היה מושלם. יותר ממושלם. זה היה אלוהי. הרגשתי כל סנטימטר שלו בתוכי. הוא הניף את רגליי למעלה ו"דפק" אותי. ככה הרגשתי. שהוא דופק אותי. הוא נע בתוכי בכוח ובמהירות. הנשימות שלו השתלבו עם הגניחות שלי. הוא בעל אותי דקות ארוכות, שנדמו כמו נצח, וזיין אותי ודפק אותי. התמסרתי לתחושה. התמסרתי לו. לנתינה. נפתחתי אליו כל כולי. רציתי עוד. תפסתי אותו בישבן ורציתי שיגמור בפנים. עם קונדום כמובן.
כשעצר היה נעוץ בתוכי. קשה וחזק.
"למה הפסקת?" שאלתי כמו התעוררתי מחלום.
"אני רוצה לראות אותך גומרת..." אמר בשקט, "אחרת אני יוצא".
"נדמה לך" אמרתי וסגרתי עליו את הירכיים. הבומבה לא איחרה לבוא. הוא החטיף לי סטירה בטוסיק. ממש חזקה. מיד לאחר מכן עוד אחת בצד השני. "איי..." צעקתי בתדהמה.
"תתפסי אותי יותר חזק" פקד. ואז בום. עוד סטירה בטוסיק. ועוד אחת. ועוד אחת. "חזק...תתפסי אותי חזק" צעק. הצמדתי אותו אליי ככל שיכולתי וכשהוא תקוע בתוכי, דחף עוד פנימה עם כל סטירה. התחושות שלי התערבלו. הכאב הצורב ביחד עם העונג של הזין העבה שלו עמוק בפנים העצימו את האורגזמה שנבנתה בתוכי. בסטירה האני לא זוכרת כמה גנחתי, צעקתי בעוצמה וגמרתי כמו שלא גמרתי מעולם. הוא גמר ביחד איתי ונשכב עליי. נושם במהירות מנסה להחזיר לעצמו את האנרגיה שהוציא.
"זה לא אמיתי" לחשתי.
"מממ..." היתה התשובה.
"וואו" דיברתי אליו, לעצמי.
"מממ..." היתה התשובה.
לאיזה עוד שיאים אפשר להמריא, הרהרתי לעצמי. אף פעם, אבל אף פעם לא חוויתי סקס כזה. אף פעם לא נתתי את עצמי ככה. לא התמסרתי ככה. לא זיינו אותי ככה.
ערן הצליח להוציא ממני חידושים. למדתי על עצמי. תמיד ידעתי שכשאני מציבה מטרה בחיים, אני לא רואה בעיניים. אבל עד אותו רגע לא הכרתי את יכולת ההתמסרות המינית שלי ומה אני מוכנה לעשות כדי להשיג גבר.
הסתכלתי עליו. ליטפתי אותו. הזין המפואר, שעד לפני רגע היה עבה וגדול, צנח למימדים קטנים ורפויים. חפנתי אותו בידי ונרדמתי.

[email protected]

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
אישה או זוג
מאת:
לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
סיפור אחרון
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה