עונת המלפפונים

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

div>התגרשתי בחורף. לא היו ברקים ורעמים ואפילו לא גשם כשעמדתי על מדרגות הרבנות ושתחושת החופש חילחלה לתוכי. רוח קרירה חדרה את הבגדים והחזירה אותי לקרקע המציאות. ידעתי שהחיים שלי משתנים וניסיתי לעצור לרגע. להסתכל על השמיים ולצעוק פוס. מעליי השמיים היו כהים ולמרות שלא היה גשם הרגשתי את כובד העננים ומשקלם. ממערב, מכיוון הים השמיים התבהרו לגמרי. חשבתי לעצמי, זו העננה מעל חיי שהולכת להתפזר והכחול המקסים הזה הולך לחדור לחיי.

נסעתי לים. רציתי לראות את זה קורה. רציתי לראות את שמי התכלת הבהירים מגרשים את העננים הכהים ופותחים את העולם במיוחד עבורי. עולם של חופש רחב מימדים מלא בחוויות חדשות ותקוות.
ישבתי על הספסל בטיילת, הסתכלתי לעבר האופק ונשמתי. ניסיתי למצוא את עצמי. האם אני שמחה? עצובה? אומללה? חלשה? מדוכאת? מרוממת? כועסת? מאוכזבת?
ניסיתי למצוא מילים לתחושות השונות והמנוגדות ולא מצאתי.
החיים והחברות, לימדו אותי שייקח קצת זמן. "את תמצאי את דרכך" אמרו לי.

הפרוייקט הראשון היה לעבור דירה. מצאתי דירה לא רחוק מהדירה "שלנו".
תוך מספר שבועות ארזתי את עצמי ואת ילדיי ונחתנו בדירה חביבה עם סלון נחמד, חדר לכל ילד וחדר הורים שמיועד לזוג. דווקא שמחתי שבטריטוריה הזו אשלוט לבד. אהבתי שעל דלתות ארון הקיר תלויות מראות. שלוש מראות גדולות שנותנות הרגשה שהחדר גדול יותר מכפי שהוא באמת.

בלילה הראשון בדירה החדשה, הילדים כבר ישנו, שכבתי על המיטה, הדלקתי את האור ליד והסתכלתי על עצמי דרך המראות. מעולם לא ראיתי איך אני נראית כשאני שוכבת סתם כך במיטה. הרמתי את הרגליים והשמיכה זזה יחד איתן. הזזתי מעט את השמיכה והירכיים השתקפו במראה. כבר לא נערה. כבר לא כל כך צעירה. הרגשתי אי נוחות כאילו מישהו מסתכל עליי. בוחן את הדמות שבמראה. תחושה מוזרה זו הובילה אותי להוריד את השמיכה מהבטן ולהרים את החולצה. ראיתי את השדיים שלי נשפכים לצדדים. המראה לא שיקרה. הגוף שלי עדיין יפה למרות הלידות והשנים.

הפטמות החלו להזדקר ולמרות העייפות של יום המעבר הרגשתי שהחרמנות גואה בי. הסרתי את יתרת הבגדים והתמזגתי עם עצמי. נשכבתי על הבטן, רגליי פסוקות לצדדים. גופי משתקף במראה כשיד ימין בין רגליי, האמה מורמת למעלה והאגן זז עליה בתנועות עגולות ומחרמנות. ההשתקפות הטריפה אותי. תנועות האגן הפכו לתנועות זיון מהירות כאילו אני רוכבת על זין קשה, הגוף רעד כולו. האצבעות רוטטות בין הרגליים. גניחות הנאה קלות הסגירו את ההנאה שנבנית בתוכי.
חשבתי על הבחור האחרון שזיין אותי בדוגי, דמיינתי שהוא כאן איתי בחדר. חובט ומכה ובוחש וקורע לי את הצורה. הזין הגדול שלו חדר אותי וכשגמר מילא אותי בכמות נדיבה של זרע. "אאההה" עלתה מתוכי גניחה וגמרתי באורגזמה חזקה. הייתי הצופה של עצמי וחיוך גדול נסוך על שפתיי. ידעתי שהמראה הזו תראה עוד לילות וימים מלאי זימה וחרמנות.

החורף הראשון כגרושה כבר הסתיים. החיים פחות או יותר עברו לשיגרה והסדרי הראייה השאירו לי מספיק זמן לארח גברים. כמו כל גרושה טרייה, בתחילה לא סיננתי. צעירים, מבוגרים, כהים, בהירים, נשואים, רווקים. הכל הלך. לא נקשרתי לאף אחד ולא התאהבתי באף אחד. כל מה שרציתי זה סקס חזק שיוציא ממני את הרעלים והאנרגיות הרעות ששכנו בתוכי בשנות נישואיי.

בוקר אחד, בעודי מנקה את המראה הגדולה הסתכלתי על עצמי והחלטתי שהגיע הזמן לסנן.
שמספיק גברים חדרו לתוכי בלי להשאיר עקבות בלב. הגיע הזמן למשהו קצת אחר. זה החזיק מעמד בדיוק עד הערב. בערב כשנכנסתי לאחד האתרים שמהם שלפתי בחורים, ראיתי אותו. בחור בלונדיני עם שיער קצוץ וגוף שזוף וחטוב של מציל. הרגשתי שאני חייבת להרגיש אותו. כל המחשבות על אהבה ויחסים נמוגו אל מול גופו החסון. פניתי אליו והתפתחה בינינו שיחה שגלשה מהר מאד לסקס. הוא תיאר לי בפירוט רב מה הוא אוהב ואיך הוא אוהב את זה. אני בתמורה הראיתי התלהבות כי באמת בא לי עליו.

עוד באותו ערב קבענו שיבוא אליי הביתה. נכנסתי לאמבטיה להתכונן. יש לי טקס קבוע בהכנות לקראת בחור חדש. אני מסדרת את השיער למטה שיהיה קצר ונעים. מגלחת את הרגליים. מסדרת את הסדינים. מכינה את הקרמים וכל הפריטים שדרושים לשימון ולעינוג.

הוא הגיע בשעה שקבענו. קיבלתי אותו עם שמלת מיני קצרה בלי חזייה ובלי תחתונים.
הסתכל עליי. ראיתי את החיוך הזומם שלו. הוא היה מרוצה ממה שראה. גם אני.
פנטזתי על הגוף שלו והנה הוא עומד מולי. לחצנו ידיים לשלום והוא, במקום לשחרר את היד הסיט אותה לחזה שלי וביחד חירמנו את השד שלי. המגע המשותף היה נעים והמילים הראשונות שלו היו "מעכשיו אני קובע מה יהיה פה". זה קצת הרתיע אותי אבל כבר נתקלתי בגברים שאוהבים משחקי שליטה. מהר מאד היוצרות מתהפכות והם נעשים עבדים שלי.

"אחרייך אדוני" עניתי לו והראיתי לו את הדרך לחדר השינה. מיותר לציין שהייתי חרמנית ורציתי אותו.
הוא השכיב אותי על המיטה. פיסקתי את הרגליים לצדדים, הרמתי את הברכיים וחיכיתי להרגיש אותו.
"אני רואה שאת כבר מוכנה" אמר והתחיל ללקק אותי. הרגשתי את הלשון שלו בדיוק במקום הנכון. לא מסביב ולא ליד. ישר במקום הכי חם והכי לוהט. הוא ליקק אותי בתנועות קצובות כמו ידע בדיוק מה אני אוהבת. כאילו שנים אנחנו כבר מכירים. עטפתי את הגב שלו עם הרגליים והתחלתי לזוז בתנועות של זיון כשהראש שלו תקוע בין רגליי. הסתכלתי מידי פעם הצידה וראיתי את עצמי זזה במראה. שנינו עדיין לבושים. המראה של הבלונדיני שתקוע לי בין הרגליים ביחד עם הלשון שלו הביאו אותי לאורגזמה חזקה תוך כדי גניחות ואנחות. איבדתי את עצמי וגמרתי. שחררתי אותו. הוא חייך אליי ולא אמר כלום.

"אני רוצה להרגיש אותך" אמרתי לו.
"אני קובע" אמר בטון חד.
סגרתי עליו שוב את הרגליים ואמרתי לו "אתה בטוח?" ובבת אחת הסתובבתי.
זה הפתיע אותו שפתאום הוא מתחתיי והראש שלו בין הרגליים שלי.
"תוציא לשון" פקדתי עליו ובלי לחכות התחלתי לזוז על הפנים שלו. הרגשתי את הלשון שלו נעה בין הרגליים שלי מתואמת להפליא עם התנועות שלי ולא לקח הרבה זמן עד שגמרתי שוב. זה היה כל כך טוב שנתתי לו לנוח מעט לאחר מכן.

"קחי" אמר ודחף לי את הזין לפה. מגוף שזוף כזה ציפיתי לזין גדול אך לבחור היה זין דק וארוך. מעולם לא ראיתי זין כזה דק כמו מלפפון ארוך. מצצתי לו בחדווה. ניסיתי להבין את הקונספט החדש שנפל בחלקי הלילה. מה עושים עם מלפפון?

הוא לא רצה לגמור לי בפה.
"אני הולך לזיין אותך עכשיו" הודיע בחגיגיות.
הוא התמקם מעליי וחדר די בקלות. הייתי רטובה וחרמנית והוא ידע את מלאכתו. אחרי ש"טחן" אותי מספר דקות וכמעט גמר הרגשתי ש"זה לא זה". זה היה יותר רפרוף מאשר מגע חזק וטוב.

עצרתי אותו ואמרתי לו בלחש באוזן "אני רוצה שתזיין אותי בתחת".
המילים הללו הילכו עליו קסם. הוא כנראה לא היה מנוסה במין אנאלי והצעות כאלה אוזניו לא שומעות כל יום. הסתובבתי לדוגי על קצה המיטה. הוא התמקם מאחוריי, מרח מהג'ל שנתתי לו והתחיל לחדור. הרגשתי את שריריי מתרחבים. הוא נכנס לאט לאט ובהיותי מנוסה כבר ב"מפלצות" שחדרו אליי ציפיתי לכאב חד שיפלח אותי אך זה לא בא. הוא חדר כולו לתוכי וההרגשה היתה נעימה וללא כאב מיותר. הוא התחיל להגביר את הקצב. תפס אותי באגן והתחיל לזיין אותי במהירות. הייתי בדיוק בזווית שאני אוהבת להביט במראה. השדיים שלי תלויים כלפי מטה. הפיטמות עומדות זקורות. הזין בתחת שלי נע במהירות גדולה ואני כולי בעננים. במבטים חטופים במראה ראיתי אותו "דופק" אותי עם המלפפון הדק והארוך שלו. זו היתה הרגשה אלוהית. יד אחת שלו נגעה ואוננה לי בדיוק במקום הנכון ובקצב הנכון. עם היד השניה הוא הצליף על הישבנים תוך שהוא ממלמל "אוי זה טוב". מול המראה בדוגי בחצי עמידה בקושי נושמת מהריגוש המרטיט, הייתי בעולם אחר. עם היד שלו עליי און ואוף גמרתי עוד ועוד עד שברגע אחד הוא הכריז "אני גומר" והרגשתי את הזרע שלו עף פנימה בכמות שלא היתה מביישת חייל צעיר וחסון. וואו... זה היה מדהים.

נשכבנו על המיטה. מרגיעים את הנשימה. מאז שנכנס אליי הביתה הוא בעיקר גנח. לא הייתי צריכה דיבורים איתו. הספיק לי הזיון איתו, ואיזה זיון זה היה, מיי גוד. רק אני הוא ואלוהים יודעים. חוויה שמיימית שחזרה על עצמה מספר פעמים בהמשך. לאחר כל ליל עינוגים כזה ידעתי לקחת זוג תחתונים נוסף לעבודה כי גם אחרי שעות קרה שהייתי נוטפת זרע מפי הטבעת. מסגירה את העונג המופלא מהלילה.

עם הזמן גם הוא נעלם ונגמרה עונת המלפפונים. רק הזיכרון המתוק נשמר איתי לנצח.

מוקדש באהבה רבה לחברתי י'.

הילה
[email protected]

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה