הדר-חלק שלישי

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

div>יותר מחודש ימים לקח להדר להתבשל במיץ, אך מיניותה גברה עליה.
שמחתי כשהיא כתבה לי שוב, וגם אמרתי לה את זה מפורשות. שאלתי אותה שוב, "מה את רוצה?" וקיבלתי תשובה חדה.
היא פה מבחירה, היא יכלה ללכת- אך היא חזרה.
עשיתי לעצמי הנחה בלחשוב על תסריט חדש, אבל הייתי חייב לתת טוויסט. ביקשתי ממנה להגיע לאותו בית קפה-מסעדה, הפעם יחפה, להזמין יין, ולהיכנס לחדר השירותים הראשון אותו היא מכירה היטב. כבר לא היה שיא החורף, אך היה עדיין קר בצורה מחשידה להגיע יחפה לבית קפה כזה שרצה לשוות לעצמו רושם של מקום מכובד. לא היו מגרשים אותה, אך בהחלט זה יגרום לאנשים לשים לב אליה.
היא הגיעה בזמן, הזמינה יין, ונכנסה לשירותים. הפעם ידעתי שזה רגע מיוחד. נתתי לה שהות ארוכה מספיק להתפשט, ואף מעט יותר לתהות אולי שוב לא אגיע. הגעתי לדלת ודפקתי, היא פתחה לי את הדלת עירומה ויחפה. עמדנו שניות ארוכות והסתכלנו אחד על השניה כלא מאמינים, צלחנו את הכל, ואנחנו פה. זה מאד סיפק אותי לדעת שהיא פשוט באה במיוחד, הזיזה את מה שצריך, שיקרה למי שצריך, רק כדי לפנות את הזמן להגיע לתוך תא שירותים, נקי וגדול ככל שיהיה, תא שירותים, ולעמוד כך סתם עירומה. וואו. השדיים העגולים והיפים, הבטן הרכה והעירום ככללותו, היו יפים ומרגשים. הכוס שלה עוד נחבא, והיה ניתן לראות רק את ערוותו ברגליה הצמודות. התקרבתי אליה לאט, ותפסתי לה ברכות יחסית את הצוואר.
שאלתי אם זה היה לה קשה, והיא ענתה שלא. קירבתי את ראשי לכיוון שדיה והוצאתי לשון ללקק. היא נאנחה, כאילו הלכה במדבר החרמנות 40 שנה, והנה ארץ הזיונים המובטחת. כופפתי אותה על מכסה האסלה, הפשלתי מכנסיים וחדרתי אליה. הדר גנחה קלות והיתה מאד רטובה. היה זה זיון קצר, כיאה לזמן ולמקום, הוצאתי זין ארוך מהכוס שלה וגמרתי לה על הגב.

המפגש השני שלנו לא איחר לבוא באווירת החרמנות הגואה. הרגשתי הרבה יותר ביטחון לתת לה הוראות, וגם ידעתי בסבירות טובה יותר שאלו אכן יבוצעו. מיותר לציין שהיה עלי להתאפק המון, איני אפילו יכול להתחיל לתאר עד כמה. רציתי לבוא ולגמור לה על הפנים ברגע שהיא הציעה סקס, והזין שלי עמד בגללה פעמים רבות מאז.
הדר לא ידעה היכן אני גר, והיה לי נוח שזה ישאר כך.
המפגש הבא נערך בדירתי אך היא לא ידעה על כך. אספתי אותה ברכב בשעה ומקום שקבעתי, היא נכנסה לרכבי ושמתי לה כיסוי עיניים.
"לאן נוסעים שאלה?", אמרתי לה שנוסעים למקום פרטי ונוח, ושתהיה שם מיטה.
היא אמרה שהיא לא הפסיקה לחשוב עלי כל השבוע, ולמען האמת זה היה הדדי.
לאחר שנכנסה לדירה היא התכוונה להוריד את כיסוי העיניים. תפסתי אותה בדיוק בזמן, והצמדתי בחזקה את הידיים שלה לגופה. הודעתי לה שהיום היא תהיה כל היום עם כיסוי העיניים. הזונה לא היתה טיפשה, וניחשה כמעט ישר שמדובר בדירתי. זה הציק לי רק לרגע שהיא יודעת, אך הבנתי במהרה שזה לא משנה דבר. שתמשיך לנחש. הובלתי אותה לחדר השינה, שהיה מחומם מראש לטמפרטורה נעימה. שמתי מוזיקה של להקה נורא טובה שההערכה המוזיקלית שלנו אליה היתה משותפת. היא הרגישה בנוח יותר, והורדתי לה את הבגדים. שוב היתה מולי עירומה מאד.
ביקשתי ממנה שתעמד על המיטה כמו כלבה. היא עשתה זאת בכבדות אופיינית, שבסופה התחת שלה מורם כלפי מעלה, היא לחצה ככל שיכלה להבליט את איברי מינה.
"תזיין אותי היום" היא סננה בתחינה כשראשה קבור אל הכר והכיסוי על עיניה.
התחלתי להעביר את ידי על הכוס שלה, הרגשתי את הרטיבות שלה לכל אורכו, ומדי פעם עליתי לחור התחת שלה. קולות עונג מהגיהינום יצאו מגרונה של הדר, נמוכים, עמוקים, ואפלים. "כן..." ארוך נשמע מגרונה אחת למספר רגעים לא ארוך. הזין שלי כבר עמד הכי חזק שאפשר, וחור התחת שלה גירה אותי מאד.
ושעליתי עם אצבעותי לחור התחת שלה, התחלתי לתת לחיצות קלות, אחת, ואחת עמוקה מעט יותר, ועוד אחת מעט יותר. הכנסתי מעט פחות משליש אורך האצבע עד שהודעתי לה בחגיגיות "הדר, אני הולך לזיין לך את התחת", המילים האלו חרמנו אותה בטירוף והוציאו מגרונה קול עמוק ונמוך מקודמיו. מרחתי ג'ל סיכה על אצבעותיי, ולאט לאט הכנסתי את אצבעותיי עמוק יותר ועוד עמוק יותר, לתוך חור התחת שלה. נזכרתי בנוזל הלבן והסמיך שראיתי אז בתמונות שהיתה נוהגת לשלוח לי, והנה הוא כאן, ואני יכול לגעת בו, להריח אותו. מרחתי מעט סיכה על הזין, העברתי את גבו לאורך הכוס שלה, כאילו רציתי לאסוף טיפת מיץ אחרונה לדרך, וחדרתי לאט לאט לחור התחת שלה. וואו איזה הרגשה מדהימה.
הדר השתתקה משום מה, אך כשהרגשתי מספיק בנוח ושמספיק רטוב, התחלתי לדפוק אותה קלות, צלילי החיכוך הוציאו אותי מדעתי, ומאד מהר גם הדר התרגלה לקצב וחזרה לשדר אותות חיים. כייף חיים. זיינתי אותה בתחת, בקצב איטי ורך, ראיתי את שדיה מתנועעים קלות החוצה מגופה מתחת לידיה. הדר היתה מדהימה, הקבלה שלה חרמנה אותי מאד. היא נראתה במקום הטבעי שלה, מינית מאד, זיון טוב היה החמצן שלה. דקה, ועוד מספר דקות וגמרתי חזק בתוך חור התחת שלה. השתהיתי עם חליצת הזין שלי מחור התחת שלה שכן היה לי נעים מאד שם, והחור שלה כאילו ביקש עוד רגע אחד של חסד. כשיצאתי לבסוף, השארתי אותה בתנוחה הזו לרגעים ארוכים, נעמדתי מאחרי המיטה, ניגבתי את הזין במגבון לח, ואז בנייר טואלט בניחותא. הבטתי איך הזרע נוטף מחור התחת שלה, ונוזל לאורך רגליה הרכות. היא נהמה שקטות וארוכות. העברתי ניגוב קל עם נייר טואלט לאורך רגלה, והגשתי לה את בגדיה על מנת שתוכל להתלבש. הדר שתקה כל הזמן הזה, וציפיתי שתהיה קשקשנית יותר, אך זה התאים לי נורא. ניגשנו חזרה לאוטו, הורדתי אותה במרחק של קו אוטובוס אחד מהבית שלה.

ההרגשה שלי בימים אלה היתה מדהימה, הדר עשתה כרצוני, והיתה מאד נחושה לספק את התאוות שלי. לעיתים הייתי מזעיק אותה באמצע יום עבודה שלי לבית קפה בקרבת מקום, סתם כדי לשתות איתי קפה של 10 דקות, הייתי מדבר איתה שיחות חולין כמעט רגילות על קפה. כמעט, כי במהלכה תמיד היתה עולה אופציית המין בשירותים. לעיתים הייתי מצליח להתאפק והייתי מושך אותה, ולעיתים היינו מסיימים את הקפה במציצה בשירותים. הייתי אוהב לגמור לה על הפנים, על השיער. היה לא פשוט בשבילה לנקות את זה היטב וללא עקבות עם נייר טואלט וללא מראה. בפעם נוספת ביקשתי ממנה לא לנקות את זה בכלל עד לרחוב הבא. לא תאמינו, אבל הכלבה הזו עשתה את זה.

הרגשתי שזה הזמן לפנק קצת את הדר. היא היתה הצלחה, כלבה טובה, והגיעו לה קצת פינוקים.
הדר, אמנם לא בחורה ככל הבחורות, אך מסתבר שיש דברים שטובים לכולן. לצופה מן הצד, יכולנו להראות כמו זוג ביום כייף, רק אני והיא ידענו את האמת. ביקשתי מהדר להגיע עם שמלה קלה, וללא שום דבר נוסף כמו תיק, טלפון או ארנק, שכן היא לא תצטרך אותם וכי אדאג לה להכל.
נסענו לירושלים וישבנו לאכול ארוחת בוקר במסעדה מוכרת ודי מרשימה. מאד נהניתי מהאוכל, מהאווירה הרגועה במקום, וכן נהניתי לאכול במחיצת הדר. בהתחשב בטיב הקשר בינינו, בתחילה חששתי מעט שהסיטואציה תהיה מביכה, אך שמחתי לגלות את הבגרות שלנו, ואת הנעימות שהיתה באויר, ואולי ירושלים תרמה לכך. הדר ואני העברנו את הארוחה בשיחה על עבודה, על טלוויזיה וסרטים, על אוכל ובישולים, תפסתי אותה בשלל מצבים של חיוכים וצחוק. אחרי ארוחת הבוקר הודעתי לה שהזמנתי לשנינו חדר במלון ללילה. הדר התרגשה מאד ונלחצה באותה הבעת פנים. כיצד תסביר היעדרות של יומיים? אמרתי לה שאני יכול להחזיר אותה לבית וזה בסדר מבחינתי, גם אפשר בפעם אחרת. וודאי שזה היה מוקש ששמתי לה בכוונה תחילה; היא נורא רצתה לבלות איתי את שארית היום, ולהגיע איתי למלון ללילה שלם, אך חוסר המוכנות היווה אתגר רציני. היא נראתה מבולבלת, הודעתי לה אחרי זמן קצר שחוזרים. בדרך חזרה לרכב היא לא הפסיקה להתנצל, ביקשה שאבין אותה, שהיא נורא נורא רוצה אבל היא לא הודיעה שום דבר לאף אחד. עניתי לה כמו מקודם שזה בסדר מבחינתי ונעשה את זה בפעם אחרת. כמובן שהייתי מאוכזב מאד, אך זה היה מובן, והכוונה שלי לא היתה לפגוע בה אלא לשמח אותה. כבר עשר דקות בתוך הנסיעה חזרה היא מבקשת לעצור ולחזור לירושלים. תחילה ניסיתי להניא אותה אך היה לה משהו נורא כן ואמיתי בטון. עצרתי בשוליים. "אם אני חוזר עכשיו לירושלים, את מבינה שאין עוד פרסה?". היא הסתכלה עליי ואמרה לי "כן". חוסר המוכנות "הטכני" שלה, היה קל יותר ושמחתי לספק אותו. לטובת הג'קוזי והספא בהמשך היום לה צורך בבגד ים, בשמלה יפה לערב, ולמרות התנגדותה הקלה גם שרשרת זהב עדינה. הלכנו למלון. לאחר התארגנות קלה בחדר ירדנו למסאג' של שעה במלון. בעת כניסת המסאג'יסטים לחדר שכבנו עירומים על הבטן כשמגבת מכסה את החלק התחתון של הגוף, ראיתי את שדיה של הדר נלחצים תחת כובד משקלה. במהלך המסאג' הצצתי לכיוונה, את פניה לא יכולתי לראות אך גופה הנרפה התענג על הידיים השריריות של המסאג'יסט הגדול. דמיינתי אותו מוריד לה את המגבת משמן לה את הכוס ומחדיר לה אצבעות, ואני בטוח שאף אחד מהצדדים לא היה מתנגד, אך הרגשתי שזה לא לעניין להציע את זה באותו הרגע. היתה לי זיקפה ושמרתי את המחשבה למאוחר יותר. כשסיימנו את המסאג', המסאג'יסטים עזבו את החדר והורו לנו להתלבש. זינקתי מהמיטה שלי והסרתי את המגבת של הדר. השרמוטה הזו היתה רטובה ממש.
"רצית שהוא יחדיר לך אצבעות?", הדר התביישה לענות לי ושתקה. "תעני לי". "כן", ענתה.
איך שהפנים שלה משתנות ברגע מהדר הילדה הטובה להדר הזנותית.
חייכתי ואמרתי לה שהיא שרמוטה, הכנסתי לה שתי אצבעות לכוס והתחלתי לאונן לה על ספת המסאג', הכוס שלה היה רטוב נורא היא גמרה נורא מהר וגנחה כמו כלבה. מרחתי לה על הפנים את הנוזל שלה שנותר לי על האצבעות, שמתי את החלוק ויצאתי מהחדר אל המקלחות.

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר
סיפורים נוספים מאת לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה