הדר- חלק ראשון

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

div>את הדר הכרתי לפני לא מעט שנים במהלך השירות הצבאי שלי.
את הרפתקאות שלוש השנים העברתי ביחידה קרבית נחשבת וקטנה, והחיים בבסיס היו טובים אלינו. היינו צעירים, חזקים ויפים. הלכנו כמו טווסים בבסיס; חדר כושר צמוד מגורים, מנת בשר כפולה, רס"ר שמסתכל לכיוון השני, ובנות רטובות. רוב הבסיסים בהם עברנו היו קדמיים ולכן לא היו הרבה בנות, אך אלו שכן, היו מתקבצות סביבנו, כאילו היינו רוק סטארס. סיטואציות כמו קונדום זרוק במגורים, יואב דופק את מיטל על ההאמר, המרחויות ומזמוזים פומביים לא היו דבר נדיר נורא במחוזותינו.
הדר כלל לא נכללה בקאדר הזה, אולי למעט ערבים בודדים שאיני זוכר בבהירות דיה.
הדר, לצערה, לא תאמה לטייפקאסט שחיפשנו: רזה, כוסית, פלרטטנית, "נכונה", וכל קומבינציה של אלה. מהיכרות שטחית, הייתי מגדיר את הדר באותה תקופה בצורה די פשטנית, שמנמנה (מה שוודאי מדי ב' צהליים העצימו), ביישנית ואינטליגנטית. לגבי האחרון, היה ניתן לקלוט את זה די מהר משיחה פשוטה, וגם תפקידה בבסיס, אני רוצה להאמין, לא היה מאויש על ידי אדם בור. בנוסף, לא היה זה בלתי סביר להניח שהיתה לה משיכה ספציפית כלפי. כשחלפתי על פניה ועל פני חברותיה בבסיס, תמיד זכיתי לחיוך חם ומעריץ. מצידנו, המשכנו עם הקאדר הרגיל, קרי רזות, כוסיות, פלרטטניות ונכונות.

כשהשתחררתי מהצבא הלכתי ללמוד תואר ראשון בהנדסה באחת האוניברסיטאות הטובות בארץ. במהלך ארבע השנים האלה גיליתי כי אוניברסיטה היא הקרקע הפוריה ביותר להכיר בחורות. הגיל היה נכון, האווירה המשוחררת של בנות שגרות לבד בפעם הראשונה, וזה פשוט היה נהדר.
סיפורים מפורטים על פרק זה, אינם שייכים במישרין לסיפור על הדר, אלא רק כדי להמחיש את האווירה הכללית של תקופה זו.
במהלך כל אותה תקופה שמרתי על קשר קלוש עם הדר באמצעות האינטרנט, בשיחות קצרות אחת למספר חודשים.
היא למדה לתואר ראשון, היה לה טעם משובח במוזיקה, היא היתה כותבת נורא יפה, ובאופן כללי היתה מעניינת. בגדילה איטית מאד, משיחה לשיחה, ניכר היה כי אנחנו, ובעיקר היא, מרשה לעצמה להיות יותר פתוחה אלי, ואם כי לעיתים היה עלי ללחוץ מעט, היתה שופכת את כל אשר על ליבה. השיחות נעשו תכופות יותר, ואישיות יותר. עם זאת, במהלך כל השיחות שמרתי על טון מתנשא, הייתי בוגר ממנה, מנוסה יותר, מבוסס, חזק, ואם כי זה הדבר שאני שונא להעיד על עצמי מכל- כריזמטי, כל שכן בעיניה.

הדר סיפרה לי על הקשרים ועל האי-קשרים שלה. היה ניכר שאינה מרוצה באופן כללי ממצבה בתחום זה, בקושי שלה למצוא מישהו שיאות לזיין אותה טוב, וודאי בקושי למצוא בן זוג. עד אשר ניהלה מערכת יחסים, דאגה להתייפח על מצבה העגום בפני. זה כאמור כבר היה שלב בו השיחות הרגישו מספיק בנוח לדבר על סקס. גיליתי בחורה עם מיניות משפריצה, שלא חששה להגיד מפורשות מה היא רוצה, מה היא אוהבת ומה חסר לה. קיבלתי תיאורים די מפורטים של הסקס עם בן זוגה מחד, ושל הפנטזיות שלה מאידך.
מהר מאד, השיחות שלנו נסבו סביב הנושא הזה בלבד, כשכל פרט חדש שנחשף, כל צבע-צורה, כל רגש, העמיד לי את הזין. אף על פי שניסיתי לא לחשוף את זה, סביר להניח שהבינה שאני מתחרמן מזה נורא, בדיוק כפי שאני הבנתי שהיא מתחרמנת מכך שאני מאזין. לא יכולתי להודות בכך בפניה, אך כאשר השיחות היו מתחממות, שוחחתי עימה במכנסיים מופשלים, ידי האיטית מקלידה וזין קשה בשניה.

אולי זו נקודת המפנה של כל הסיפור הזה, ואולי זה היה בלתי נמנע מלכתחילה, אך היום שבו באחת השיחות שלנו היא הודתה שהיא היתה מאוהבת בי אי שם אז בתקופה רחוקה, הוא היום שידעתי שאני הולך לזיין אותה. היא עוד ניסתה לסייגה כי כבר זהו "לחלוטין אינו המצב כיום", וזהו בעצם רק פרט אחד קטנטן מיני רבים בדיאלוגים הארוכים שלנו לתוך הלילה. אך האמת היתה ברורה לי, ההשפעה שלי עליה ניכרת, היא מעריכה כל מילה שיוצאת לי מהפה, וכשהיא נתנה לי פתח, התכוונתי להיכנס בו.

כיבדתי את הדר, והיה לי חשוב שהיא תמשיך בדיוק כמו באותה העת, לסמוך עלי ולשתף אותי. זה היה משחק עדין בין אסרטיביות וניהול ,התאוות שלי, והרגש שלה.
התכוונתי להיות הבמאי של ההצגה הזו, וכך היה.
הזמן כמו תמיד עשה את התפקיד שלו, וריכך, ועוד שיחה עברה, עוד דפיקות לב מואצות ועוד רטיבות לא מסופקת. הרשיתי לעצמי יותר ויותר משיחה לשיחה. דיברתי איתה על הגוף שלה ומה היא חושבת עליו, ואיך היא חושבת שאנשים אחרים רואים אותו. כפי שכבר היה ניתן להבין, הדר לא היתה כוסית במובן הקלאסי של המילה, אך בהחלט סקסית עלי אדמות. המילים שבחרה בשיחות זוקקו לכדי שידור הזמנה למין, או לפחות כך קראתי אותן. לתיאורה הפיזי היבש- אך המתבקש שערה שחור, פניה רכות ויפות, עיניה חומות ועגולות, גופה השמנמן שחום מעט, ובעל זוג שדיים גדולים עגולים ונשפכים לכל כיוון. היא לא חשבה שיותר מדי אנשים חושבים שהיא יפה או סקסית, וקרוב לוודאי היא צדקה. בזאת אני מתכוון לאנשים שחלפו על פניה סתם כך ברחוב, סביר כי לא היו מסובבים את ראשם אחריה, אך היה בה קסם חייתי לעניין רבים וטובים.
הדר היתה זקוקה לאישור ממני, מה אני חושב עליה, איך היא נראית, האם היא יפה, האם היא סקסית. בתחילה עוד הקנטתי אותה, כי אינה מאוהבת בי יותר ולכן אין זה אמור להיות משנה לה, אבל מאחר ולשנינו היה ברור שיש באמרה זו מן השקר, וכן שזה בכלל לא רלוונטי, הסכמתי לומר שהייתי נוגע בה "עם מקל", רוצה לומר בתנאים מסוימים.
החלק במח שמשועבד לזין הקשה שלי הפציר בי למימוש מיידי, אך עמדתי בפרץ.
משלב זה הדר לא חסכה בתיאורי אוננות על דמותי, חלומות וחלומות בהקיץ.
הדר הציעה שאבוא רק לזיין אותה. רק.
כמובן שעודדתי את זה, נתתי לה להרגיש שזה עושה לי טוב, רציתי לנפח לה את הכוס עד כדי בכי תחנונים, שאכן הגיע.

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר
סיפורים נוספים מאת לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
אישה או זוג
מאת:
לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
סיפור אחרון
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה