המילפית הראשונה שלי

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

div>זה לא הפעם הראשונה שאנחנו נפגשים, אז כבר אין את המבוכה שהייתה אז, אבל עדיין יש איזה מבוכה מוזרה באוויר. אולי בגלל במקום לקפוץ ישר למיטה החלטנו להדליק סרט לפני, היא טענה שהיא לא ראתה אותו ולי לא היה אכפת לראות אותו שוב. בסופו של דבר שתינו ידענו שאלו שעתיים שאנחנו לוקחים כדי לתת לכוסות יין שלה ולכוסות ויסקי שלי להתחיל להשפיע. אני נזהרתי עם הויסקי, פעם אחרונה שנפגשנו היה במקרה באילת, היא הייתה בחדר עם מישהו אחר, ובזמן שהוא היה איפשהו (לא ממש טרחתי להבין איפה) אני עליתי שיכור לחדר שלה. כל כך שיכור שאני לא זוכר כלום, רק זוכר שזה נגמר בדוגי, היא עם התחת למעלה על קצה המיטה ואני על הרצפה, הייתי מספיק פיקח לצאת לפני שאני גומר ולגמור לה על התחת, אחרי זה קרסתי לקיר מאחורי... איכשהו קמתי בחדר שלי, שהיה במלון אחר בכלל... אני בחיים לא אשכח את המשפט שהיא אמרה לי אז "לא יודעת איך עמד לך כשאתה בקושי עמדת על הרגליים". הפעם לא רציתי לשתות הרבה, רק מספיק כדי להרגיש חופשי...

בזמן שהתנגן הסרט חשבתי על הפעם הראשונה שנפגשנו, באתי לדירה שלה... היא אמרה שהבת שלה ישנה אצל חברה ולי נפל האסימון שהיא מילפית... לקח לנו כמה שעות להרגיש בנוח אחד עם השני. 2 מבוגרים שיודעים שהם הולכים להזדיין ועדיין משחקים כמו ילדים (למרות שבטח היום ילדים הרבה פחות תמימים).
לקח 3 4 שעות עד שהיא הלכה להתקלח ואני הצטרפתי.... היא הודיעה לי שהיא במחזור... ולפני שהספקתי להתבאס היא אמרה שהיא רוצה שאני אזיין אותה בתחת.
אני זוכר את טיפת הדם שנזלה וצבעה את הרצפה של המקלחון באדום שדהה ונהפך לוורוד בזמן שבעזרת קצת שמפו חדרתי לכניסה האחורית שלה. היא גנחה בזמן שהמים הוורודים דהו וירדו לחור הניקוז. החזה הקטן יחסית שלה נמחץ לקרמיקה הקרה בזמן שאני מפשק את עכוזיה עם הידיים ומביט בפי טבעת הפחות לרווחה שלה.
יש פילוסוף בשם ניטשה שאמר כשמביטים לתוך התהום התהום בוהה בחזרה. ככה זה הרגיש לי באותו רגע. אני בוהה לה בתחת והוא בהה בי חזרה.
היא גנחה בצורה מוגזמת, כאילו בכוונה מנסה להישמע מוגזם כדי לספק אותי, ואותי סיפק הלחץ שדפנות הפי טבעת שלה הפעילו על הזין שלי. היא רצתה שאני אגמור לה על הפנים, מה שאמר לי שהיא באמת הגזימה ורק עשתה הכל כדי לספק אותי. לרוב אני לא אוהב לגמור על הפנים, אני מוצא את זה משפיל משהו, ומיותר. הרבה יותר כיף לגמור בפנים או בפה או על החזה או התחת. אבל היא ביקשה יפה. היא ירדה על הברכיים וחיכתה לזרע שיגיע. טיפה אדומה נזלה ממנה לרצפת המקלחון הלבן וטיפות לבנות מילאו את פניה הבהירות. כשהטיפות הפסיקו להגיע היא פתחה את העיניים ולקחה נשימה עמוקה כמו שעושים אחרי צלילה. היא הודתה לי ואני לא ממש ידעתי מה לעשות, כי אני הרגשתי שאני צריך להודות לה.
כנראה שסקס אנאלי וגמירה על הפנים מקרבת בין אנשים כי אחרי זה נפתחנו והיה הרבה יותר פשוט להמשיך. היא ממש הייתה להוטה לספק, היא אמרה שהתחת שלה צריך לנוח קצת כי אני רחב מה שהעלה לי את האגו קצת ואז היא החלה למצוץ, מה שהעלה לי דברים אחרים... היא ידעה מה היא עושה, ידעה איך ללקק, מתי להגביר ומתי להוריד את הקצב, ידעה מתי ללטף את הביצים ומתי לעצור ולהעביר לשון סביב הכיפה. היא אפילו הוציאה את הפלאפון שלה וביקשה שאצלם וידאו, לא אשקר שזה ממש חירמן אותי. דאגתי שלא יהיה שום סימן מזהה שלי בסרטון ודאגתי לשלוח אותו לעצמי.
זה לקח קצת זמן אבל בסוף גמרתי לה בפה, והיא בלעה כל טיפה בשקיקה.
מעניין לחשוב איך היא הייתה בצעירותה אם היא כזאת חיית מין כרגע. הלכנו למטבח והיא הכינה קפה, אני רציתי לישון אבל היא רצתה להחזיק אותי ער... ישבנו ערומים בסלון בביתה. על השידה הייתה תמונה ושל הבת שלה. עוד כמה שנים והבת שלה כבר תתחיל להזדיין. מעניין אם היא תהיה חיה כמו אמא שלה?
מצד שני אני מרחם על הילדה, אפשר לראות בתמונה בבירור שהיא פחות יפה מאמא שלה. האמא בלונדינית ורזה, הבת עם שיער כהה ומלאה. ולא מסוג המלאות שזה יושב עליהן יפה. אלא מלאה במקומות הלא נכונים. איכשהו אני מרחם על ילדות שנראות פחות טוב מאמא שלהן, לא יודע אפילו למה?

באותו ערב שכבנו שוב. אם להיות כנה אני לא כזה רציתי אבל היא התעקשה וגם בבוקר אחרי למרות שהייתי חייב לנסוע היא התעקשה לרדת לי.
לא רוצה להישמע כפוי טובה אבל היא הייתה תלותית מדי, אהבה לנשק הרבה ונשיקות רטובות מדי ודביקות מדי. זה לא הפריע לי באילת כשהייתי שיכור מהתחת וכשהיא אמרה שהיא רוצה לקפוץ גם לא סירבתי...
חזרה לסלון שלי, הסרט באמצע הדרך, בדיוק הרגע שבו לגיבור הראשי נהיה קושי, זה קלאסי לעלילה של סרט הוליוודי, אחרי שלב ההכרות שבו מכירים את הגיבור ואת הרשע הגיע השלב שהגיבור עומד להיכשל... היא יושבת לידי ושוב נהייתה דביקה מדי לטעמי. היא פה כי היא טענה שהיא מחר בבוקר יוצאת לטיול פה באיזור והעדיפה לישון פה מאשר לקום מוקדם. אני ידעתי שהיא בעלת אגו גדול מדי מכדי לבקש בצורה ישירה שאזיין אותה. היא לגמה את היין והדביקה לי נשיקה רטובה מדי. החזרתי לה באותו מטבע. ניגשתי למטבח והבאתי משהו לנשנש. כשחזרתי התחלתי לגעת בה, להכניס אותה למצב רוח שברור שכבר היה לה וגם כדי להכניס אותי למצב רוח. הגיבור בסרט התגבר על הפחדים והקשיים וניצח, כמה טיפוסי לסרט אמריקאי. הגיע הזמן שאני יפסיק עם השטויות ואגש לעבודה... הלכתי לכיוון החדר שינה מתפשט תוך כדי הליכה, הייתי עם הגב כלפיה אבל ידעתי בדיוק איזה מבט רעב יש לה כרגע. נכנסתי לחדר ונזרקתי על המיטה. שמעתי צעדים מתקרבים ועד שהיא הגיעה היא כבר הייתה עירומה. היא נשכבה לידי והחלה לנשק אותי.. להעביר את היד לאורך הצאוור דרך החזה ועד לבטן.
- זוכרת את המפגש ההוא באילת?
- אני זוכרת, השאלה מה אתה זוכר משם? חחחחח
- האמת שכלום, אבל אף פעם שאלתי למה היית באילת?
- הא, היה לי כנס של צילום, וגם מחר הטיול שאני נוסעת זה טיול של חבורת צלמים.
- הא יפה! כל הכבוד. רגע, בתיק שלך פה יש מצלמה?
- כן, כל הציוד צילום שלי פה...
- אז לא אמרת קודם?!?!?
קמתי וניגשתי לתיק שלה, הנחתי אותו על המיטה בעדינות פתחתי את התיק והוצאתי את המצלמה. “בא לך לצלם אותי בעירום?” שאלתי בחיוך שובב.

כשאני חושב על זה עכשיו אולי היא הסיבה שהתחלתי להתעניין בצילום, אולי אחרי אותו ערב התחלתי לבדוק ולבסוף קניתי מצלמה. מה שהוביל לצילומים שסופרו בסיפור "החתונה של האקסית שלי" “למה לא?” היא ענתה לשאלה ולקחה את המצלמה. היא החליפה כרטיס זכרון לכרטיס אחר, ואמרה "יאלה תדגמן"
לרגע עמדתי נבוך בחדרי. מרגיש כמו ג'יגולו שעושה פוזות למצלמה לאיזה מבוגרת ממני כמעט ב20 שנה. כדי לצאת מהמבוכה הפכתי את זה לקומי. התחלתי לעשות פוזות מוגזמות של דוגמניות ושל בודי בילדרים. קליקים של מצלמה נורו באוויר בזמן שהיא צחקה במיטה כמו ילדה קטנה, זה גרם לה להיראות צעירה יותר וחמודה יותר.
“יש משהו אחד לא בסדר בתמונות, עכשיו הבנתי מה זה... בוא תתקרב רגע אני אסדר את זה"
התקרבתי וחשבתי מה יכול להיות לא בסדר? הרי אני ערום כבר? זה לא שיש איזה בגד מקופל או משהו. “אתה יודע מה אני אוהבת בך?” היא שאלה לפתע.
“אממממ לא” גמגמתי...
“אתה היחיד שהבין שאני לא רוצה שיפנקו אותי, אלא יפרקו אותי. אני מצידי אוהבת לנשק ולפנק אבל כשזה מגיע למה אני מצפה מגבר, אני מצפה שפשוט יפרק אותי, ואת זה עשית אז אצלי בדירה, וגם באילת למרות שאתה בטח לא ממש זוכר...”
היא הניחה את המצלמה על מיטה ונעמדה על יד קצה המיטה... היא החלה לנשק אותי, נשיקות רטובות ומוגזמות, ואני התחלתי ללטף אותה באיזור המותניים לאורכה. היא החלה להתקדם קדימה ואני זזתי אחורה עד שהגב שלי נתקע בדלת ארון הבגדים...
היא התקרבה לי לאוזן ולחשה “שלא תעז להזיז את הידיים, אם תזיז אותם אני אפסיק” היא החלה לכופף את הברכיים. תוך כדי שהיא מנמיכה גובה היא מנשקת כל העומד בדרכה, צוואר, חזה...
כשהיא הגיעה לגובה הברכיים היא החלה ללקק ליקוקים ארוכים של המפשעה, עם הלשון בקושי נוגעת בביצים, כדי לגרות אותי עוד יותר. כשהוא עמד לגמרי היא קמה בתנועה זריזה למיטה הרימה את המצלמה וצילמה כמה תמונות “עכשיו יותר טוב...” היא שוב הניחה את המצלמה וצללה לברכיים. היא החלה ללטף את רגליי מבחוץ בזמן שהלשון שלי טיפסה לאורך הזין שלי עד שהוא החליק ממנה ונפל לה בבום על הפנים. היא הזיזה את הלשון שתתפוס את הכיפה וסובבה את הראש ככה שרק קשה הזין יהיה בפה שלה. היא החלה לשאוף, כמו שואב אבק שנדלק ככה שואפת את עצמה במעלה הזין שלי עד הרגשתי את קצה הגרון שלה. היא הפסיקה את פעולת השאיפה ומשכה את הראש החוצה, מה שהוביל למטח רוק שעף בעיקר לאויר ולרצפה וגם קצת לפנים שלה. היא הושיטה יד ותפסה את המצלמה שהייתה על המיטה. צילמה כמה תמונות תקריב של זין נוטף רוק. כל פעם שהיא היבטיה במסך לראות מה יצא לה בצילום העיניים שלה נדלקו מאושר וחרמנות.

“זוכרת שאמרתי לך לא להפריע לי? אז זה תקף במיוחד עכשיו!” היא אמרה בצורה חדה וקצת מאיימת, שניה לאחר מכן היא נעמדה לצידי ודחפה אותי לכיוון המיטה, הדחיפה הייתה חזקה יחסית ונפלתי עם הבטן על המיטה והתחת כלפי מעלה. שמעתי קליקים של מצלמה בזמן שהיא צילמה אותי בדוגי, התחלתי לחשוש שהיא מתכננת להחדיר לתוכי משהו, מצד שני היא אמרה שאם אני יעשה תנועה היא תפסיק ככה שזה לא נשמע מאיים. הזמן שאני חושב על מה הולך לקרות היא החלה ללטף אותי מהברך ומעלה, מעבירה בי צמרמורת, לא הרבה זמן אחרי הלשון שלה הצטרפה לחגיגה. מלקק מהברך עד לאמצע העכוז משם היא המריאה אלוהים יודע לאן. היא משכה אותי מהאגן ככה שהתחת יבלוט מעט... היא הכניסה את החלה ללקק מאחורי הביצים, זה מקום רגיש והמגע של הלשון שלה היה נעים. הידיים שלה פיסקו לי את העכוזים והיא החלה ללקק מעלה לכיוון הפי טבעת. הלשון שלה הייתה חמימה והרוק שלה היה קריר, המגע היה נעים, לפתע החדר נהיה לבן והבנתי שפלאש של מצלמה נורא. אני מבוהל מסתכל בחדר ורואה שהמצלמה על השולחן... היא הניחה אותה על טיימר שם. לפי שהספקתי להבין משהו עוד פלאש... היא כנראה שמה שיצלם כמה תמונות. היא קברה את הראש שלה בתחת שלי. מחדירה את הלשון עמוק ככל שיכלה. מספקת לי עונג שלא ידעתי שקיים עד אז. פלאש! היד שלה מלטפת את הבטן שלי כלפי מטה עד שהיא מגיעה לזין העומד. היא אוחזת בו חזק, פלאש! היא מביאה לי ביד כשהפנים שלה קבורות בישבני, מזל שהתקלחתי לפני שהיא באה אני חושב. עוד פלאש, חמישי במספר, והיא מזיזה את הראש שלה. אוויר קר עובר על כל הרוק הרטוב שהיא השאירה. והיא קמה לבדוק מה יצא במצלמה... לפי החיוך היא מרוצה... “תסתובב” היא פוקדת ושוב מניחה את המצלמה על השולחן מופנית כלפינו. הפעם היא לא מחכה הרבה וישר מתחילה למצוץ לי. שואבת ביצה לפה ומותחת את העור כמה שאפשר, פלאש! שמה את הידיים שלי על הראש שלה וככה מביימת תמונה שאני מזיין לה את הפנים, פלאש!
נעמדת בדוגי לכיוון המצלמה ככה שרק רואים את התחת שלה והרגליים שלי מבצבצות מתחת, פלאש! שמה רק את הכיפה בפה ומעבירה סביבה לשון, פלאש! נוסעת עם קצה הלשון בקצה הזין פלאש! שוב אחרי הפלאש החמישי היא קמה למצלמה. בוחנת מה יצא לה בתמונות... אני רק כלי משחק במשחק הסקס והתמונות שלה, במצב אחר הייתי מוחה, הייתי מסרב להיות המובל ולא המוביל, אבל אני צעיר והיא מבוגרת. אני חסר ניסיון והיא ללא ספק לא, אז למה לטרוח? למה לא לשכב להירגע וליהנות מהנסיעה? היא כנראה שמה לב שאני לא הכי מרוצה מזה שקצב הסקס הוא לפי הטיימר של המצלמה ולא מרוצה מזה שאנחנו יותר עושים פוזות מאשר סקס, ואולי נמאס לה פשוט לצלם בטיימר...

היא לקחה את המצלמה ליד ונזרקה למיטה, מפשקת את הרגליים ורומזת לי לבוא לרדת לה, לא יודע למה אבל לא אהבתי לרדת לה, וזה מוזר כי אני בדרך כלל אוהב לטעום כוס, אוהב לשאוב אותי ולשתות ממנו, אוהב שהוא חונק אותי. היא הייתה נקייה והיה ריח נעים אבל משהו בטעם היה קשת שונה וגם במרקם... אולי ככה זה אחרי לידה... אני עד אז הייתי רגיל לכוס של תיכוניסטיות וחיילות ולא של אמהות. תוך כדי שאני מלקק אותה לכל האורך היא החלה לתת לי הוראות בימוי... “תרים שניה את הראש...” “תסתכל לשם” וכו... זרמתי בהתחלה אבל זה התחיל להימאס עלי. הוצאתי את הלשון מתוך הכוס הרטוב שלה ותפסתי בשפתיים את הדגדגן המנופח. החלתי למצוץ אותו תוך כדי שאני מעביר עליו תנועות מהירות עם הלשון, זה הוציא אותה מריכוז ולפתע הפסיקו הקליקים של המצלמה...

“עכשיו את תקשיבי לי! עוד פעם את נוגעת במצלמה ואני שובר לך אותה!” אמרתי בקול תקיף, היא חייכה חיוך רחב, ספק מגורה ספק מרוצה שנקטתי עמדה סוף סוף. המשכתי לשגע אותה עם הלשון קצת “בפעם הראשונה עשינו רק אנאלי ובאילת אני לא זוכר כלום, הגיע הזמן להבין איך את מרגישה מבפנים” אמרתי בעודי מסובב אותה על הבטן ומושך אותה לדוגי. נעמדתי על קצה המיטה, התחת שלה היה מתוח ועגול, עם איזור ככה במרכז, ממש כמו מטרה, והזין שלי היה החץ, הוא התקדם לכיוון מרכז המטרה, מבצע תיקונים מזעריים תוך כדי התקדמות עד שהוא ננעץ במרכז המטרה, גניחה נשמע באוויר וסימנה שהחץ הגיע בדיוק לאן שצריך. החץ נשלף מהמטרה ונורה שוב, שוב הוא קלע בדיוק למרכז. היא הייתה רטובה, כל כך רטובה שהרטיבות הרגישה צמיגית קצת, כמו ג'ל לשיער. משום מה חשבתי שאחרי לידה עניינים מתרחבים, מצד שני מה הבנתי אז... היא הייתה צרה והדפנות של הכוס שלה לחצו על הזין שלי בצורה מושלמת. התחלתי מגביר את הקצב ואז החלתי להחזיר לה באותו מטבע, נכנס עמוק ונשאר שם ואומר “פלאש” ואז יוצא נכנס שוב עמוק ככל הניתן מתמקם בפוזה וצועק “פלאש” לפני שהיא מספיקה להגיב אני מוציא אותו ומכניס אותו שוב, מוציא ממנה אנחה במקום מה שהיא רצתה לומר. דחפתי אותה קדימה ונעמדתי זקוף, היא הסתובבה בדיוק כמו שציפיתי. קפצתי קדימה מפסק את רגליה תוך כדי נפילה. נעמדתי על הברכיים ומשכתי אותה מהמותן כלפי. היינו בסוג של מיסיונרי, לא רציתי להישען קדימה יותר מדי, כי השענות קדימה שלי גררה נשיקות רטובות מדי שלה. החזה שלה קיפץ בקצב החדירה, שמתי לב שהיה לו קצת סימני מתיחה, כאילו פעם הוא היה קצת גדול יותר, אולי בגלל הלידה, אולי היא הייתה שמנה בגיל ההתבגרות, זה יסביר למה היא כזאת חיית מין, מניסיון שמתי לב שבחורות מלאות וחסרות ביטחון יותר טוב במיטה מצורך עז לספק שיש להן. כדי למנוע ממנה לנשק אותי וכדי לחדור יותר עמוק הרמתי לה את הרגליים והנחתי אותה על הכתפיים שלי, זחלתי קצת קדימה כדי להיכנס עמוק ונכנסתי הכי עמוק שיכלתי. הכל קרה כל כך מהר שלרגע לא עצרנו להעריך את החדירה העמוקה, אז אחרי כמה חדירות חדרתי עמוק ככל שניתן, דוחף עם האגן קדימה ונעצרתי ככה. נותן לנו כמה שניות להנות מזה. היה אפשר לראות שזה מוצא חן בעיניה, עם הידיים היא תפסה את המצעים חזק והשיניים שלה התהדקו סביב לשפה התחתונה... הרגשתי את הדופק שלה פועם על הזין שלי ואני די בטוח שהיא הרגישה את שלי דרך הזין שלי. יצאתי ממנה לאט, נהנה מכל סנטימטר ושוב חדרתי עמוק, החדירה נתנה לה מכה באגן מה שהעביר גל שעלה לה מהאגן לבטן ולחזה, החזה שלה קיפץ ורטט עד ששוב נרגע, עוד חדירה, עוד רטט, עוד אנחה, תפסתי אותה חזק במותן והתחלתי להגביר קצב. החזה שלה קיפץ כל כך יפה עד שבשלב מסויים הידיים נשלחו ותפסו אותו, נהנות מהרכות שלו. היא דחפה אותי עם הרגליים חזרה לפוזה והמשכתי. תופס את המותניים ולא נותן לה לנוח בין חדירה לחדירה, בין גניחה לגניחה. ההרגשה המוכרת של זרע שמתפס בדרכו לקצה הזין הופיעה, ההרגשה התגברה כל חדירה עוד קצת, עד שהרגשתי שהוא ממש בקצה...

יצאתי ממנה ונשענתי מעליה, משפריץ זרע חם ולבן על הבטן והחזה, אפילו 2 טיפות עברו את המסע הארוך והגיעו לסנטר, אלו בטח הזרעונים שמביאים ילדים חשבתי לעצמי בזמן שהיא העבירה אצבע על הסנטר אספה את הזרע וליקקה אותו. מעניין אם היא עשתה את זה כי היא חשבה שזה מגרה אותי או כי היא אוהבת את הטעם...
שכבנו על המיטה מתנשפים, אחרי כמה דקות היא החלה בנשיקות הרטובות מדי שלה, לאחר מכן היא קמה והובילה אותי למקלחת. נכנסו והיא שטפה את עצמה מהזרע... היא רחצה אותי ולאחר מכם רחצתי אותה, יש לה גוף משומר יחסית לגילה, הכל עוד די מתוח ועומד די במקום, היא לקחה את הבקבוק שמפו והביאה לי אותו, היא נצמדה עם החזה לקרמיקה והבליטה את התחת “זוכר את הפעם הראשונה שלנו? אני לא במחזור אבל אפשר לשחזר...”
היא נרדמה באותו ערב שכובה על הבטן, טוענת שלא עשתה הרבה זמן אנאלי ושקצת כאב לה. אני הייתי עדין ונכנסתי לאט, היא זאת שהפצירה בי להיכנס מהר וחזק יותר. אחרי המקלחת היא הלכה למיטה ובדקה שוב מה יש במצלמה, היא אהבה את התוצאות, ואהבה את זה שבזמן המקלחת פירקתי אותה, כנראה שכדי שהיא תישן עם לב שלם מישהו צריך לפרק לה את התחת...

בבוקר קמתי לפניה והכנתי לה ארוחת בוקר טובה, שיהיה לה כוח לטיול, היא גמלה בכך שלקינוח היא ירדה לי, אפילו זרקה לאוויר משפט כמו “תודה שהכנת לי ביצים” בזמן שהיא ליקקה את שלי. אני מניח שקשה לא להעריך אישה עם חוש הומור.

מאז איכשהו נפרדו דרכינו ולא התראינו עוד, כנראה מצאה מישהו אחר, מישהו שגר יותר קרוב.

כל הסיפור אמיתי לגמרי.
לביקורת ותגובות
[email protected]
אם יהיו תגובות טובות אולי אכתוב עוד סיפור, זה הזמן לפרוק הכל...

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
צימרים וחדרי אירוח לשעות של אהבהחדרים לפי שעה
צימרים מפנקים
חדרים בוידאו!
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה