טיול לקניון

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

div>הסיפור אמיתי לגמרי, וקרה לפני שנתיים בערך, לפני שהכרתי את בת זוגתי שהולכת להיות אשתי בקרוב...

אני עובד כאחראי על צוות קטן, העבודה היא במשמרות, ככה שכולנו עובדים באותה עמדה ולעיתים נדירות בו זמנית.
יום אחד בעבודה היה יום חלש ונכנסתי לפייסבוק על מנת להפיג את השעמום, כשהמחשב העלה את הדף הפייסבוק כבר היה מחובר אבל לא לפרופיל שלי, אלא לפרופיל של העובדת שעבדה לפני. כאדם בוגר הייתי צריך להתנתק מיד, אבל הסקרנות הרגה אותי....
התחלתי לדפדף קצת בפייסבוק שלה, מחפש משהו ולבד עוד לא יודע מהו בדיוק.
אולי חיפשתי שיחות מלוכלכות בינה לבעלה, אולי חיפשתי תמונות שובבות שהיא שלחה לו, לבד לא יודע בדיוק, בכל מקרה לא זה ולא זה היה טוב כמו מה שמצאתי באמת...
השיחה עם בעלה לא הכילה מידע או תמונות מעניינות אבל שיחה אחרת עם חברה שלה הכילה המון מידע שימושי.
הדבר הראשון שגיליתי היה שהיא ובעלה לא הכי מסתדרים, הוא לדבריה "פחות שם לב לפרטים, נגיד קניתי תחתון סקסי ולבשתי בשבילו והוא לא שם לב בכלל" “כמות הסקס ירדה וגם האיכות לצערי" “זה כאילו כבר אין ריגוש בחיים איתו ובסקס בפרט" ואז שמתי לב שהיא דיברה עם החברה שלה על הבוס שלה בעבודה, שזה הייתי אני. היא אמרה שאני לדעתה בחור מאוד נאה והיא אוהבת איך שאני בא לעבודה עם לבוש מכופתר.
הגלגלים במוח שלי התחילו להסתובב... מלחטט ולקוות למצוא תמונות שלה הבנתי שיש לי סיכוי ממשי לשכב איתה. העניין הוא לתכנן את זה היטב, ולא רק לנסות לשכב איתה, אלא לנסות לכבוש אותה! זה לא היה מוסרי לחטט לה בפייסבוק וזה עוד יותר לא מוסרי לשכב עם אישה נשואה, וזה ממש ממש לא מוסרי ואפילו מסוכן לשכב עם מישהי מהעבודה שלך במיוחד שהיא עובדת תחתיך, אז כמובן שהיו לי המון מחשבות ודילמות.
נסעתי הביתה אחרי המשמרת וחשבתי לעצמי האם כדאי לי בכלל לקחת את הסיכון הזה?
מה אם היא תגיד לי "לא"? מה אם הכל ישתבש והיא תגיש תלונה על הטרדה? יפטרו אותי?
כל הדרך המחשבות שלי נדדו בין איך מפטרים אותי בבושת פנים ואיך אני קובר את הפנים שלי בחזה העצום שלה, עברו לי בראש סרטים על איך צורחים עלי שאני סוטה ומטריד ועברו לי בראש סרטים על איך היא צורחת מעונג. באותו יום הגעתי הביתה מבולבל מבלי לגבש דעה או רעיון סופיים.

כשהגיע סוף החודש והגיע הזמן לעשות סידור עבודה החלטתי לנסות לעשות משהו...
הגיע היום שבו התוכנית שלי צריכה לצאת לפועל... אני ישבתי בבית בהתרגשות. מנסה לדמיין מה יקרה ובמקביל מפחד שהכל ישתבש. הלכתי למקלחת ושטפתי את עצמי טוב טוב, כולל גילוח במקומות הנכונים... ויצאתי!
הגעתי לחניה של מקום העבודה הרבה לפני המשמרת, ישבתי באוטו וחיכיתי, חיכיתי שהיא תגיע למשמרת שהיא חושבת שיש לה, כי בסידור ששלחתי לה היא רשומה כמי שעובדת. אבל בפועל היה עוד סידור שבו מישהו אחר עבד. ראיתי במראה אותה מתקרבת, זה היה הסימן שלי, לרגע ישבתי באוטו עם גרון יבש שוקל אם בכל זאת לוותר על הרעיון המטופש שלי אבל משהו בתוכי אמר לי שלא. יצאתי מהאוטו, סידרתי את החולצה (בחרתי את החולצה הכי יפה שהייתה לי אחרי שראיתי מה היא כתבה) וקראתי לעברה...
היא ניגשה עם החיוך הכל כך מתוק שלה ושאלה "מה קורה?”
הלב שלי נעצר מרוב לחץ, זה היה רגע האמת, הרגע שבו אני אבין אם אני הולך להיות מובטל או להיות עמוק בתוכה...
“האמת שאת לא עובדת היום, קצת עבדתי עליך בסידור... די קשה לי להסביר פה ועכשיו, מה דעתך שנלך לטייל בקניון?”
ראיתי שהחיוך שלה נעלם לרגע, כשהיא הבינה שהיא לא עובדת היום ומבט סקרן התגנב לפניה, במיוחד כשהזכרתי את הקניון.
“אמממ אוקי, בוא...” היא אמרה.
הלכנו לקניון שנמצא מרחק הליכה מהעבודה שלנו. בהתחלה הלכנו בשקט, שתינו מובכים, אני מובך ליזום משהו והיא מובכת מהסיטואציה. לקראת אמצע הדרך לא יכולתי להתאפק ואמרתי "תקשיבי, אני לא יודע איך לומר את זה אז אני אגיד לך בכנות, ואם זה פוגע בך בצורה כלשהי אני מצטער מראש. אני מוצא אותך בחורה מושכת, ואני יודע שאת נשואה ואני כנראה אלך לגיהינום בגלל זה אבל חשבתי... אממ.. שאולי... אמממ... יש סיכוי... את יודעת....”
אני זוכר שכשהייתי ילד קטן אמא שלי תמיד התעקשה שאני לא אשקר. ומאז אני מרבה לומר את האמת, לפחות את רובה. לפעמים זה משתלם ולפעמים זה גורם לי להמון צרות.
מעניין לאן זה יוביל אותי הפעם...
היא הסתכלה עלי במבט מובך, ראו שהיא לא יודעת מה לעשות ואיך להגיב. הלב שלי עצר מלכת ואני משאר שהייתי אדום כמו עגבניה. היא הוציאה את המכשיר הסלולארי שלה ונכנסה לואטסאפ, היא נכנסה לשיחה עם בעלה מה שגרם לי להילחץ עוד יותר. ראיתי אותה רושמת “הגעתי לעבודה, נדבר בהמשך”.
היא הכניסה את המכשיר לכיס ואמרה “אני לא מבטיחה לך כלום, אבל סיקרנת אותי...” הדופק שלי חזר לאט לאט לקצב איטי ורגוע והסרטים על איך אני יושב בכלא ומופיע בערוצי החדשות כמטריד המיני התורן התחלפו בסרטים על איך לכבוש אותה. למזלי הייתי עם תוכנית. נכנסו לקניון ואני הובלתי לכיוון הבית קולנוע שנמצא בתוכו. השעה הייתה מוקדמת מכדי ללכת לסרט וזה היה מעולה מבחינתי. יש לנו 8 שעות של משמרת להעביר, הרי היא לא יכולה להחזור לבעלה מוקדם מהצפוי... ניגשתי לקופה והזמנתי 2 כרטיסים לסרט מתח שרץ כבר מספר שבועות.
הכרטיסים היו בשורה הכי עליונה. הסיבה שבחרתי בסרט הזה הייתה שידעתי שהאולם יהיה ריק. נכנסנו והתיישבנו. שתינו מובכים כמו ילדים בני 15 בדייט ראשון.
הפרסומות נגמרו והחל הסרט, משהו משעמם על חטיפה וחיפושים. האולם היה ריק, רק שתינו בתוכו אפילו הסדרן לא בא לראות את הסרט. בתנועה מכוונת הפלתי את הפלאפון ששכב לי על הברך ככה יפול לכיוונה. היא באה התכופפה בכיסא על מנת להרים, לקחתי נשימה עמוקה ובתנועה מהירה פתחתי לה את החזיה, הקליק המוכר נשמע והורגש שהחזה הכבד שלה מפיל את הגופיה טיפה למטה. היא נעצרה בפוזה הזאת, מכופפת לגמרי, לא בטוחה מה לעשות... אז היא עלתה והזדקפה, חיוך שובב מרוח על פניה. איכשהו ידעתי שיש בה צד שובב, אבל הייתי צריך זהירות מרבית כדי להעיר אותו. היא הורידה את הכתפיות ושלפה את החזיה מהמקום. נשארת רק בגופיה.
לא לקח הרבה זמן עד שהמזגן של האולם קולנוע עשה את שלו ופטמותיה נעמדו, בולטות מעבר לגופיה, היה לה חזה עצום וטבעי. והיא תמיד דאגה לגרום לו להיראות גדול ויפה בעזרת החזיות שהיא לבשה, אבל עכשיו כשהוא טיפה נפול וחופשי זה גרם לו להיראות אפילו יותר יפה.

“הבנתי שאתה רוצה לשכב איתי, וזה מחמיא לי, מאוד! אבל פה? עכשיו?”
“לא, לא, לא בקולנוע, פה זה רק ההכנה, יש לנו כמה שעות טובות לשרוף יחד והכל מתוכנן, אל תדאגי פשוט תזרמי איתי”

בזמן שסיימתי להגיד את זה הנחתי לה יד על הירך... היום יגידו שהיא טיפה מלאה, אני חושב שהיא בסדר גמור, ליטפתי אותה מהירך ומעלה לכיוון המפשעה, כל פעם מגיע טיפה יותר רחוק ואז חוזר להתחלה לברך ומטפס את דרכי לאט חזרה. אחרי כמה דקות היא שמה יד על הירך שלי והתחילה ללטף גם, לא היה מקום לכל הידיים שם אז העברתי את היד ובתנועה חדה שמתי אותה על החזה שלה.
יש לי ידיים גדולות אבל לא הצלחתי לתפוס את כולו ביד אחת, הוא היה רך ונעים, ליטפתי אותה ומחצתי, נותן דגש להעביר אצבע סביב הפטמה הזקורה. בעודי בא להכניס את היד ולתפוס ישירות את השד ולא דרך החולצה היא שמה יד על המשעה שלי ובאולם נדלקו האורות. איך שזה קרה שתינו התיישבנו יפה אחד ליד השני. כאילו הדלקת האורות מלווה בבדיקה מצד שמישהו, האולם עדיין היה ריק מאדם.
אני סידרתי את הזין במכנס שלא יראו את הזקפה ויצאתי לקנות שתיה.
כשחזרתי היא חייכה, חיוך שובב. עליתי לשורה העליונה ושמתי לב שהמכנס שלה פתוח, כנראה היא נגעה בעצמה. שמתי את הכוס שתי במתקן המיועד לכך בין הכיסאות והתיישבי.
ריח נעים של נשיות חדר לי לאף, אכן צדקתי, היא הביאה ביד בזמן שהלכתי להביא שתיה.
הסרט המשיך לו. כמה חודשים אחרי זה הורדתי את הסרט וראיתי אותו שוב, כדי הפעם להתרכז בו, גם אז הוא לא היה מעניין. סקס טוב הוא כמו ספר טוב וכמו סרט טוב. צריך לבנות את המתח לאט לאט. פתחתי לעצמי את הכפתור במכנס על מנת להשוות את הכוחות. הידיים שלה גלשו למכנס שלי ושלי גלשו למכנס שלה. המפשעה שלה הייתה עם קוצים, היא גילחה אותה לפני כמה ימים, שלי הייתה חלקה לגמרי, הדגדגן שלה היה בולט ותפוח, אפשר היה להרגיש את הדופק שלה עליו. איך שהתקרבתי לכיוונו הרגשתי רטיבות “
טוב שקניתי שתיה אחרת היא הייתה מתעלפת מאיבוד נוזלים” חשבתי לעצמי.
האצבעות שלי לחצו מעל הדגדגן ונעו במעגלים. היא מצידה לא נשארה חייבת והכניסה לי יד למכנס, מלטפת אותי מהכיפה עד לביצים.
אחרי כמה דקות של ליטופים משני הצדדים. היא משכה את התחתון והמכנס למטה וחשפה אותו לאוויר. היא הביטה בו וליקקה את השפתיים... אני לא נתתי לה לבהות הרבה והחדרתי אצבע לתוכה. אנחה נפלטה לחלל האולם בזמן שהאצבע שלי נכנסה לחלל רטוב ונעים. היא נעצה בי מבט ואמרה “אני רוצה לרדת לך”
היא החלה לקרב את הפנים לכיוון הזין שלי כשעצרתי אותה, “עוד לא... עוד תהיה לך הזמדנות...” היא הייתה בחורה יפה והייתה רגילה לקבל מה שהיא רוצה ולכן התגובה הפתיעה אותה. לא נתתי לה זמן לחשוב על זה והחדרתי עוד אצבע לתוכה. ההחדרה הפתיעה אותה והרגשתי איך האחיזה שלה מתחזקת. התחלתי להזיז את האצבעות מעלה ומטה בקצב מתגבר והיא החלה ללטף אותי לכל אורכי ולהביא לי ביד. לא רציתי שנגמור ככה אז דאגתי למשוך את זה ולא להגביר את הקצב יותר מדי וכל פעם שהייתי מגזים היית מוריד את הקצב שוב.
בלי ששמנו לב הסרט נגמר. מצאו את החוטף והיה סוף טוב. כשהוצאתי את האצבעות ממנה הן היו ספוגות בנוזלים ומלאות קמטים, כאילו הייתי בים. רוח נשבה וקיררה אותם. אני לקחתי והכנסתי אותן לפה, טועם את המיצים שלה, ראיתי לפי המבט שלה שזה הדליק אותה, היא לבשה את החזיה שוב ויצאנו מהאולם “לאן עכשיו?” היא שאלה.
“בעלך יודע באיזה תחתונים יצאת לעבודה?” “מה???” היא שאלה, כאילו עכשיו היא מופתעת שאני מדבר איתה על משהו מיני.
“פשוט התחתון שלך ספוג נוזלים כרגע, ולא נראה לי שכדאי שתחזרי ככה הביתה, מה דעתך שנקנה לך משהו אחר ללבוש?” היא חייכה חיוך נבוך... “לא הוא לא יודע, הוא גם לא שם לב כמו פעם...”
-והוא יודע מה יש לך בארון?
-לא נראה לי...
-אז אם יתווספו לך כמה תחתונים חדשים הוא לא ישים לב?
-לא, וגם אם כן אני אגיד לו שפשוט קניתי וזהו.
זה היה הסימן שלי ללכת איתה לחנות ההלבשה התחתונה שבקניון....

נכנסנו לחנות והתחלנו להסתכל... פה נזכרתי שאני לא ממש יודע איזה תחתונים היא אוהבת ללבוש. “חוטיני או רגיל?” לחשתי לה באוזן “בגדול רגיל אבל במילא אתה משלם, אז תקנה מה שבא לך לראות אותי בו...”
בחרתי דגם של תחתון רגיל, שחור עם תחרה אדומה הוא בא עם חזיה תואמת ובחרתי חוטיני אדום קטן שלא משאיר הרבה מקום לדמיון.
היא הלכה לחדר הלבשה למדוד ואני חיכיתי בחנות, לפתע אני שומע את הפלאפון שלי רוטט, אני רואה הודעה ממנה. היא שלחה לי תמונות של מהחדר מדידה. היא הייתה לבנה לבנה ככה שהחוטיני האדום בלט מאוד. היה לה תחת בשרני, טיפה שומני, אפשר היה לה בין מהתמונה שהוא רוטט ממש יפה כשהוא זז.
היא יצאה והוספתי לה סט של תחתון וחזיה נוסף כמו שהיא בחרה רק בצבע אחר. שילמתי ויצאנו לתחנה הבאה... לפני שנמשיך אמרתי לה ללכת לשירותים ולהחליף לסט האדום והשחור שהרגע קנינו לה.
המשכנו להסתובב ונכנסו לחנות בגדים. היא חשבה שזה כדי שאני אקנה לה עוד בגדים אבל לי היו תוכניות אחרות. ברוב הרשתות חדרי ההלבשה הם לא ממש חדרים, יש מקום שבו מתלבשים ויש וילון שמסתיר. אבל יש רשת אחת שיש בה אשכרה חדרים, עם דלת ומנעול. בחרתי מהמדפים כמה פרטי לבוש ואמרתי לה ללכת למדוד. היא הלכה לחדרים והפעם הלכתי איתה “תתנגדי שאכנס איתך?” שאלתי. והיא פתחה לי את הדלת ונתנה לי להיכנס ראשון. היא נעלה את הדלת מאחורינו ולפני שהספקתי להסתובב היא התנפלה עלי בנשיקות. השפתיים שלה היו רכות ונעימות למגע. היא החלה לנשק את דרכה מטה, לכיוון הצוואר, אחרי זה היא החלה לפתוח לי כפתור כפתור בחולצה, מנשקת את דרכה מטה, פותחת כפתור ומנשקת... ככה עד שנגמרו הכפתורים. היא פתחה את הכפתור הג'ינס ובמכה תלשה אותו ואת התחתון למטה. חושפת את הזין שלי לאוויר העולם. ידעתי שהיא רוצה אותו עמוק בגרון שלה אבל אני הרמתי אותה לפני שהיא הספיקה לעשות את זה. היה גם משהו שאני רציתי. הורדתי לה את הגופיה, חושף את הבטן הלבנה שלה לאוויר העולם. החזיה השחורה עם התחרה האדומה ישבה עליה פיקס, החזה שלה עמד והיה עגול בצורה מושלמת. הקליק של החזה הפיל את החזה ואיתו נפלה החזיה, סוף סוף אני רואה את הפלא הזה... היו לה פטמות ורודת די קטנות והחזה שלה עמד באופן טבעי למרות גודלו המרשים.
הצמדתי את השפתיים לפטמה והתחלתי לינוק. כמו תינוק רעב שלא אכל כמה ימים. ביד השניה תפסתי את השד השני, מחליק את היד עליו ולש אותו כמו בצק. היא דחפה אותי אחורה, הפה שלי התנתק מהשד שלה כשרוק עוד עף לו באוויר, נתקעתי עם הגב לקיר והיא צללה לברכיים עם הראש לכיוון המפשעה שלי. היא זז במהירות שלא תבייש לוחם MMA שצולל להפלה.
הפה שלה היה מלא ברוק. והיא הרטיבה לי את הזין תוך שניה. אחרי שכולו היה בפה שלה היא עצרה, היה נראה שהיא נהנית מזה שהפה שלה מלא, היא עצרה כדי להתענג על התחושה.
הרגשתי את הדופק שלי, הזין שלי ממש פעם בקצב הלב שלי בתוך הפה שלה. “אני הולכת לרדת לך כמו שלא ירדו לך בחיים” היא אמרה מהר לפני שהיא חנקה את עצמה שוב.
נתפסתי בווים שיש בחדר הלבשה כדי לתלות את הבגדים, מנסה להשתיק את הגניחות שלי. היא הוציאה את הזין מפה והחלה להביא לי ביד, הוא היה ספוג ברוק, תוך כדי היא החלה ללקק את הביצים. אני לא יודע אם זה כי הסיטואציה הדליקה אותה או החוסר ריגוש לאחרונה או שהיא פשוט אוהבת למצוץ אבל היא השתגעה. היא עשתה הכי כדי שאני אגמור וכמה שיותר מהר. היא הכניסה אותו עמוק לפה וסובבה את הלשון סביב הכיפה, היא ליקקה את הביצים והיא ליטפה אותי תוך כדי. לבסוף זה קרה. “אני עומד לגמור” פלטתי.

מתאפק לא לצורח שם מרוב עונג. היא הגבירה את הקצב ושניה לפני שגמרתי היא הוציאה אותו מהפה וכיוונה לעבר החזה שלה. זרע לבן החל למלא את המחשוף שהיא דאגה לייצר על ידי הצמדת המרפקים... הוא החל לנזול על הפטמות הורודות שלה... ממלא את המחשוף שלה כמו בריכה קטנה.
הרמתי אותה וסובבתי אותה. דוחף אותה לכיוון הקיר. החזה שלה נצמד לקיר וזרע נמרח על קיר חדר ההלבשה. ירדתי למטה ותוך כדי הורדתי לה את המכנס והתחתון. היא הרימה רגל אחת כדי שאוכל להוריד אותו לגמרי ולאחר מכן הרימה את הרגל השניה. מולי נגלה תחת לבן ויפה. הבאתי לו פליק קטן רק כדי להתענג על האופן שבו הוא רוטט. פישקתי את עכוזיה והתחלתי ללקק. מתחיל מהגב התחתון ויורד למטה לאט לאט. בדרך עצרתי בפי הטבעת, מלקק אותו ומכניס את הלשון פנימה ככל הניתן. לא יודע אם היא חובבת אנאלי או אם היא ניסתה את זה בכלל אבל המגע של הלשון שלי עשה לה נעים.
היא הבליטה את התחת מה שגרם לראש שלי לשקוע יותר בין עכוזיה והוציאה אנחה קטנה. הלשון המשיכה במסעה למטה עד שהגיע למקום המיוחל.
היא הייתה רטובה, בעצם רטובה זה לא דרך לתאר את זה. כי היא הייתה כל כך רטובה שהייתי צריך שנורקל. בעודי מלקק העברתי את האגודל לאורך הכוס הרטוב שלה והצמדתי לפי הטבעת שלה. מחכה לתגובה כלשהי. יותר נכון מחכה לאיסור כלשהו. כשזה לא בא הכנסתי אותו לאט לאט לחור האחורי שלה. הרגשתי את האצבע שלי בתוכה והלשון שלי שהייתה עמוק במעלה איבריה הנשיים הרגישה את האצבע גם.
הייתי כמו תינוק שמנסה לינוק לעצמו את האגודל רק שגוף של אישה מפריע לו. היא נתנה לי טפיחה קלה על היד, מרמזת להוציא את האגודל. הוצאתי אותו מה שאפשר ללשון לחדור אפילו עוד יותר. האנחות שלה שבהתחלה נבלעו במוסיקה הרועשת האופיינית לחנויות בגדים החלו להתגבר על המוסיקה.
לקחתי חולצה שהייתה זרוקה על הרצפה הוצאתי את הלשון מתוכה והתרוממתי, גלגלתי את החולצה לגליל ודחפתי לה אותו לפה. היא נתנה לי מבט מאשר ונגסה בו חזק. התמקמתי מאחוריה מתכופף קצת כדי לפצות על הבדלי הגובה, מיקמתי את הכיפה ממש בכניסה מרגיש את הרטיבות החמימה שלה, ואז התחלתי להיכנס פנימה, הרעיון היה להיכנס לאט לאט אבל היא הייתה כל כך רטובה שהוא החליק כולו פנימה, כמו סכין חם דרך חמאה רטובה. אנחה מוחרשת נשמעה בחדר ההלבשה, יצאתי לאט לאט ושוב חדרתי במכה. נשאר בתוכה קצת על מנת לספוג את הרטיבות הכל כך נעימה הזאת.
התחלתי להגביר את הקצב, חודר לתוכה מהר יותר ויותר. החזה שלה נצמד לקיר נמעך לצורה בלתי מזוהה.
יכולתי להמשיך ככה עד לגמירה אבל לה הגיע יותר. יצאתי מתוכה במכה וירדתי לברכיים, נושף אוויר קר לכיוון המפשעה שלה, מה שהעביר לה צמרמורת מהעכוז למעלה הגב, לפני שהיא הספיקה להבין מה קרה השפתיים שלי שוב היו על השפתיים התחתונות שלה והלשון שלי הייתה עמוק עמוק בתוכה.
היא החלה לרעוד כמו מנוע של רכב כשלא מורידים הילוך בזמן. תפסתי אתה באגן, עם האגודלים מפסק את עכוזיה ועם שאר היד מושך אותה כלפי. אז שוב התרוממתי וחדרתי לתוכה במכה. הרעד שלה אפילו גבר, היא רטטה לי על הזין וצרחה מעונג ככל שיכלה בהתחשב בחולצה שתקועה לה בפה.
אחרי הצרחה היא קרסה, החלק העליון של הגוף נפל קדימה בעוד התחת עוד בולט.
המשכתי להיכנס לתוכה בקצב מהיר עד ששלפתי אותו וגמרתי לה על התחת, זו לא הייתה גמירה מרשימה בהתחשב שכל הזרע שהיה לי כבר היה מרוח לה על החזה ועל הקיר.

התלבשתי ויצאתי, משאיר אותה בחדר לבד, גם שתוכל להתלבש וגם שלא נצא מהחדר הלבשה ביחד.
אחרי כמה דקות היא יצאה, ואמרה משפט בסגנון “לא אהבתי מה שמדדתי, בוא נלך מפה”.
יצאנו מהחנות, ואני ריחמתי על העובדים שימצאו את החדר ההלבשה ההוא.
נכנסו לאחד מבתי הקפה בקניון. הזמנו לאכול ולשתות, וסוף סוף אחרי שירד ביננו המתח השיחה זרמה, דיברנו על העבודה ועל החיים, על הסקס שלנו ועל סקס בכללי, מסתבר שהיא עשתה בחייה כמה פעמים אנאלי אבל היא לא חובבת של העניין, מסתבר גם שבעלה לא כזה יורד לה ובטח לא אחרי שהסקס כבר התחיל. לבסוף הזמנו חשבון ויצאנו. הייתה לנו עוד שעה וחצי עד סוף המשמרת...
פעם אחרי הצבא עבדתי כמאבטח בקניונים, מה שהרבה אנשים לא יודעים זה שבכל קניון יש מסדרונות מאחורי כל החנויות, אלו מסדרונות שירות, לרוב אפילו אלו שעובדים בחנות לא יודעים כי הדלת הפנימית חסומה עם מדף מוצרים או קיר גבס. הלכתי לאחת המעליות בקניון ונכנסו לחדר מדרגות ליד המעלית, ממנו הייתה דלת למסדרון הפנימי. המשכנו במסדרון עד שהוא נהיה חשוך לגמרי, הגענו לסוף המסדרון, בסופו היה גרם מדרגות שמוביל לגג, הדלת לגג הייתה נעולה אבל קצת אור חדר מבעד לרווח בינה לבין המשקוף. שתינו ידענו מה הולך לקרות עכשיו. העפתי לה את התיק מהיד וזרקתי את שלי, הצמדתי אותה לקיר בתנועה מהירה והצמדתי את שפתי לשלה, סוף סוף התנקשנו..
היו לה שפתיים רכות, כמעט רכות כמו השפתיים התחתונות שלה. היא ידעה לנשק, משתמשת בלשון בדיוק כמו שצריך. היא כפתרה לי זריז את החולצה ואני לא נשארתי חייב הורדתי לה את שלה. היא פתחה לעצמה את החזיה וזרקה אותה לרצפה, נצמדנו שוב, המגע של החזה העצום שלה צמוד לחזה של היה כל כך נעים, ליטפתי לה את הגב לאורכו והכנסתי יד למכנס, היא לבשה את החוטיני, מה שהבליט לה את התחת, הוא היה כל כך נעים למגע, כל כך בנוי למחיצה, וכל פעם שמחצתי חזק היא נשכה לי את השפה קצת. זרקתי את הנעליים והורדתי את המכנס והתחתון. מתיישב על המדרגות המובילות לגג. “בא לי שוב לרדת לך” היא אמרה. “אולי פעם אחרת, עכשיו אני רוצה שתשבי עלי” היא הסתובבה והורידה את המכנס תוך כדי כיפוף, האור החלש שהיה נתן לי לראות את קווי המתאר של התחת הכל כך עגול שלה. היא פשטה את התחתון ובאה לכיווני. היא התיישבה עלי עם הפנים כלפי. בולעת את הזין שלה בתוכה עם כל סנטימטר שהיא מתיישבת. עד שהוא היה שוב לגמרי בתוכה, הוא התגעגע לתחושה הלחה והחמימה הזאת. היא החלה לזוז בתנועות ממש קטנות, מה שהיה זמן אידיאלי לנשק אותה קצת... היה תענוג לנשק אותה, היא ידעה בדיוק איך ומה לעשות. היא החלה להגביר את הקצב מה שגרם ליל שים לב שהחזה שוב מולי ומקפץ, לקחתי נשימה עמוקה וצללתי לתוכו, שואף ונושף אוויר כשהיא למטה ואני עמוק בתוכה ועוצר את הנשימה כשהיא למעלה ואני טובע בחזה העצם שלה. לפתע היא קמה ממני ואמרה “הגיע שוב תורך לעבוד” היא נשכבה על המדרגות. והבליטה את התחת קצת, קמתי ופישקתי את רגליה, פישקתי את עכוזיה עם הידיים וירדתי לכיוון פי הטבעת שלה, זה הפתיע אותה אבל לפני שהיא הספיקה להגיב הלשון שלי הייתה עמוק במעלה המעי שלה. היא שיחררה אנחה לחלל האוויר... הפעם לא הייתה חולצה להשתיק אותה והאנחות שלה נשמעו כל כך טוב...
ליקקתי לה את פי הטבעת כמו שלא ליקקו לה אותו בחיים. ואז ירדתי עם הלשון טיפה למטה, לשפתיים הרטובות שלה, מעביר את הלשון לאורך לרוחב באלכסון ובכל צורה אפשרית אחרת. כשהרגשתי שהגיע הזמן קמתי וחדרתי לתוכה, כמו קודם החדירה הייתה חלקה ונעימה. מעניין למה אף אחד מעובדי הקניון לא בא לבדוק מה קורה במסדרון הפנימי אבל היא גנחה שם כמו מטורפת, המסדרון היה צר וארוך מה שיצר הד של הגניחות. אחרי מספר דקות של סקס היא שוב החלה לרעוד כמו מנוע. לקחתי את היד שלי ודרך הבטן שלה מיקמתי אותה מעל הדגדגן שלה. לוחץ ומסובב אותו תוך כדי חדירות מתגברות, זה עשה את שלו ואחרי דקה או 2 היא גמרה. צורחת את כל ריאותיה החוצה וקורסת לחוסר תזוזה כל כך מתוק. אחרי שהיא גמרה באתי להמשיך אבל היא הסתובבה. מזיעה ועייפה היא אמרה לי “לא, חכה שניה” היא התיישבה על המדרגה ותפסה לי את היד, מושכת אותי לכיוונה כשהייתי מספיק קרוב היא תפסה אותי בעכוז והעמידה אותי ככה שהזין שלי בדיוק מול הפנים שלה. היא סידרה את הנשימה קצת והכניסה אותו לפה, מוצצת כמו שהיא יודעת ואוהבת. היה לי קשה להחליט מה מגרה אותה יותר, למצוץ את הזין של הבוס שלה? לטעום את המיצים שלה מזין של מישהו? לבגוד בבעלה? כנראה השילוב של כל ה3. עם יד אחת היא ליטפה לי התחת ועם יד שניה את הביצים. היא לקחה את היד שהייתה לי על התחת והחלה לעשות ביד... מכניסה את האצבע לתוכה עד שהיא ספוגה נוזלים ואז היא החזירה את היד ושמה את האצבע ליד פי הטבעת שלי. היא הרימה את המבט לראות את התגובה שלי ואני חייכתי. לבסוף היא עזרה אומץ ודחפה לי את האצבע.. היו לה אצבעות קטנות וחמודות וכמה שניות אחרי זה הפה שלה התמלא בשאריות הזרע שהיו לי בגוף. ישבנו קצת עירומים על המדרגות שם ונחנו. הבאתי לה נשיקה גדולה ורטובה ואחרי זה התחלנו להתלבש, חזרנו ברגל לאיזור העבודה. משם אני נכנסתי לאוטו שלי והיא לשלה...

מדי פעם כשהייתי מגיע למשמרות אחריה הייתי יכול להישבע שיש ריח של אישה באוויר.
אבל לעולם לא היה לי את האומץ לשאול אותה אם היא עשתה ביד.
לא שכבנו מאז, כנראה המצפון שלה בכל זאת הפריעה לה.
חצי שנה לאחר מכן אני עזבתי את העבודה על מנת להתחיל תואר שני. ודאגתי שהיא תתמנה לאחראית במקומי.
עדיין יש לי אותה בפייסבוק, כרגע היא אמא לתינוקת מאוד חמודה.

כל הסיפור אמיתי לגמרי.
לביקורת ותגובות
[email protected]

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
צימרים וחדרי אירוח לשעות של אהבהחדרים לפי שעה
צימרים מפנקים
חדרים בוידאו!
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה