סיפור בהמשכים

קטגוריה: פנטזיה
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

div>אנו שני כותבים ותיקים באתר עדשה ומכיון שאהבנו את הסיפורים , זה של זו החלטנו על מבצע משותף שנמשך כשבועיים ואולי קצת יותר.
כתבנו סיפור בהמשכים ונשמח לקבל תגובות ל....
מעולם לא נפגשנו אגב והסיפור כרגע הוא בגדר פנטזיה.
הסיפור קצת ארוך, אך עם קצת סבלנות מגיעים לסוף
בתפקיד עופר: [email protected]
בתפקיד יעל: [email protected]

יעל:
למען האמת-זה התחיל כמו עם הרבה-התכתבות, סיפוק עצמי על התמונות שלו ערום-אבל משהו בתמונות של עופר משך אותי, דווקא העדר המאצ'ו-לא גוף מרשים ולא זין ענק ,משהו שאפשר באמת לחלום לפנק וללטף. אבל ,נאמנה לבעלי, החלטית באופן ודאי-אני לא אבגוד. האם כתיבה ופנטזיה הם לא בגידה, נכון?
בייחוד שבעלי הראה לי את הדרך לאינטרנט.
כאילו, אני בעצם דוגמה ל"ציד קל" התשוקה ביני לבין בעלי-נקרא לו שמעון?? מתה מזמן ,יחד עם שרידיי ,לא לא יופי-אני מעולם לא הייתי יפה, אבל נשיותי ולכן כששמעון התחיל למצוא פורקן וחרמנות באינטרנט לא התנגדתי, לא נעלבתי אפילו שיתפתי פעולה. הייתי באה אליו כשהוא מחורמן ליד המחשב, כורעת מתחת לשוליעל ויורדת לו ,מוצצת את הזין העומד שלו-העיקר שמשהו מעמיד אותו,לא ככה?
ולמרות שזה היה לא נוח ,עם כל המכות בראש התמדתי בזה כי בכל זאת אחת לכמה ימים גם יצא לי זיון מזה, כאילו הייתי מצליחה להביא אותו לדפוק אותי בדוגי וככה הרווחתי זיון או שניים בשבוע ,מלבד יום שבת. וגם ככה הגעתי לאינטרנט ופגשתי שם את המחזרים שלי. הכי אהבתי את הסיפורים שלהם...
עד שלאחרונה נשברתי. כאילו זה היה ממש מעליב ומשפיל. לא רק שמצצתי לו מתחת לשוליעל עם המכות בראש כל פעם שקת יותר התלהבתי ,אך גם שהוא החליט לזיין אותי הוא ציווה עליי לזחול מתחת לשוליעל! "שלא אראה את הפנים המכוערות שלך" שמעון אמר! את השומנים שלך המגעילים!! דמעות של עלבון זלגו ממני כשהוא דפק אותי מאחור והראש נחבט לי בשוליעל ועוד כשהעזתי להתלוננן הוא אמר : "מגיע לך כלבה מיוחמת, שלא תרימי ראש" והכי גרוע שבאמת הייתי מיוחמת, רטובה כולי, הודפת מול הזיון שלו . בסוף נפלתי על הפנים,כשהכנסתי את היד לכוס למעוך ולצבוט את הכפתור שלי ,את הקליטי,אוי כמה רציתי לגמור ,גם עם הפנים מלאות בדם ועם סנוור בעיניים מהמכה בפרצוף-ואז הבן-זונה הוציא את הזין גמר לי על התחת והשאיר אותי לגמור ביד ,צוחק ואומר "תראי,תראי את עצמך כלבה מיחומת –כל כך מיוחמת שת מזיינת את האוויר!"
אחרי שגמרתי ובלעתי את העלבון שלי החלטתי-כוס אמו שמעון-הפעם אני אסכים לפגישה,כאילו אם עופר יציע לי.

עופר:
יעל באמת בתחילת הדרך אמרה לי שבגידה מבחינתה לא באה בחשבון. אמרתי לה שכל ההתכתבות ביננו היא בעצם בגידה ומעילה באמון של בני הזוג שלנו. אבל היא לא חשבה שזה אותו הדבר ושעדיין חדירה של גבר אחר לכוס שלה זאת בגידה.
לא אהבתי שיעל לא אוהבת את עצמה ורציתי מאד לבנות את הביטחון העצמי שלה. מנסשמעון, דוקא הנשים הלא מושלמות הן אלו שהכי מיניות ומפנקות במיטה. כמו כן יעל לא ידעה על זה שאני חובב נשים מלאות בזמן האחרון, אוהב לתפוס את הישבן המלא שלהם תוך כדי דוגי, לפסק את הישבנים ולהביט בזין מחליק פנימה לכוס הרטוב שלהן. לא , לא היו לי הרבה נשים, אך הייתי אם כמה נשים לא הכי מושלמות מבחינה חיצונית ולאחר מעשה אהבה איתן , ראיתי את המיניות המתפרצת. לא היה לי ספק שיעל היא אחת מאותן נשים, נשואה שאינה רוצה לשבור מסגרת וזה היה חשוב לי ומעבר לזה , לא מסופקת רגשית.
היא פנתה אלי לאחר חודש או חודשיים שלא שוחחנו וסיפרה לי על ההתעללות של בעלה מתחת לשוליעל ועל האגואיסטיות שלו ועל זה שהיא רוצה גבר שיפנק אותה כמו מלכה, וייקח אותה לצימר מפנק לכמה שעות , עם גאקוזי, יעשה לה עיסוי כמו שצריך בכל הגוף מבלי למהר. אמרתי לה שאני מוכן לאתגר, אך היא תצטרך למצוא אומץ וזמן של כמה שעות במהלך הבוקר או הצהריים על מנת להיפגש.
היא שוב היססה והתלבטה. המעבר מעולם הפנטזיה לעולם המציאות פתאום היה לה קשה. המחשבה לתת לגבר אחר להחדיר את הזין שלו באמת לתוך הנרתיק הרטוב שלה, לתת לגבר זר ללקק לה את הדגדגן ולטעום את הכוס הטעים שלה. הדילמה היתה ברורה. מרגע שהיא תחליט לעשות את זה, אין דרך חזרה. היא תתמכר לזה. היא אמרה לי שהיא רוצה לחשוב על זה עוד לילה. באותו לילה יעל לא נרדמה, שמעון נחר לידה והיא שכבה ערה במיטה מביטה בתקרה. היה שקט בחוץ ורק קולות של מכוניות שנסעו מידי פעם ברחוב הפריעו לשקט. היא קמה והדליקה את המחשב ופתחה את הקבצים ששלח לה עופר. הביטה בהם ואמרה לעצמה: "האם אני רוצה להזדיין איתו?" , האם זה לא יהרוס את כל הפנטזיה. מה אם הוא כמו גברים אחרים, רוצה לגמור וללכת ואני אתאכזב. אני לא רוצה להרגיש מושפלת שוב. אני רוצה להרגיש נחשקת ואהובה. היא פתחה את הסרטון של האוננות של עופר. הוא סיפר לה שאת הסרט הזה הוא צילם בחו"ל בבית מלון כשהיה בסוויטה לבד ובודד. אך , איזה כיף היה להיות איתו בחו"ל באותה סוויטה. בסוויטה היה גאקוזי ענקי. הייתי יושבת בין רגליו והוא ממשש לי את השדיים שלי ומנשק אותי בצוואר ומעסה לי את הצוואר תוך כדי. מלטף את הכתפיים שלי. איזה כיף להיות רחוק מהארץ החמה הזאת ללא הפרעה. חבל שאנו לא עובדים ביחד וצריכים לנסוע ביחד לחו"ל. זה היה מושלם.. כן המחשבות נסעו במוחה ותוך כדי הסרטון ראתה את שפשוף הזין של עופר עם סבון... לא חבל... כך לבזבז סבון ... הנוזלים בכוס שלי הרבה יותר טובים. הוא היה מחדיר את הזין לכוס הרטוב שלי וזה היה מחליק לו הרבה יותר טוב מאשר סבון על היד. יעל הרגישה שהיא מגיעה לפורקנה עוד מעד וידעה שבעוד רגע הזרע של עופר יתעופף לכיוון הטלויזיה שם הוא ראה סרט כחול ושהיא חייבת לגמור יחד איתו. היא האיצה את שפשוף הדגדגן תוך כדי הכנסת אצבע לכוס , מביטה בריכוז בזין המשופשף של עופר וברגע ההכרזה על גמירה היא עצמה את עיניה ונאנקה אנחת גמירה , משתיקה את הקול עם האצבע הרטובה שלה. היא חזרה למיטה עם הבטחה שהיא רוצה לתת לעופר אור ירוק . האם תחשוב כך גם מחר בבוקר

יעל:
בבוקר המיועד ממש רעדתי מרוב התרגשות.
התאפרתי והתארגנתי, קל להגיד ,נכון? זה לקח לי שעתיים. כאילו על הבגדים כבר הוחלט מראש, כי כתבתי לעופר איך לזהות אותי. אני אהיה בשמלה סגולה עם כפתורים מאחור ועם חזיה אדומה. גם אמרתי לו שלא ידאג , ושהוא יראה את החזיה. החזה שלי די גדול בשביל זה. זו הנחמה היחידה שלי למשמנים שלי... ואת השמלה בחרתי כי היא הכי מדגישה את החזה ,וגם מתאימה לעניים הכחולות שלי. שמתי והורדתי איפור כמה וכמה פעמים, בגלל זה, זה לקח כל-כך הרבה זמן, כאילו יותר מדי איפור זה דוחה ופחות מדי אראה מה-זה זקנה. כי עופר יודע ,כאילו, שאני בת חמישים והאמת שהחמישים מזמן אחרי...
ואיזה דפיקות לב היו לי בבית הקפה! רציתי ממש לקבור את עמי ,כל הזמן הסתכלת סביבי אם לא נכנס מישהו שאני מכירה,למרות שבחרתי בית-קפה מרוחק. וכשעופר נכנס הלב בכלל רצה לקפוץ לי מהחזה החוצה , וזה למרות שהוא פסח על כמה דפיקות. אלוהים מה יהיה עכשיו ? האם הוא יגעל ממני ברגע האחרון? האם הוא כאילו לא יזהה אותי, או שהוא ייגש אליי למרות הגיל והמראה??!!

עופר:
נכנסתי לבית הקפה וראיתי אותה. אכן שמנה, אך מאד חמודה. למה היא אמרה לי את זה.. לא יודע.
לא יכולתי שלא לזהות את השמלה הסגולה ואכן החזה מודגש מאד וכמה שרציתי שהוא יהיה בין ידי ולשוני.
התיישבי וחייכתי אליהם. זה בסדר אמרתי לה. לא חיפשתי מלכת יופי צעירה. אחרת הייתי הולך לנערת ליווי. מצאתי אישה אמיתית וחושנית הרוצה כמוני , להתרגש שוב ולהרגיש פרפרים.
שנינו בני חמישים פלוס. בוגרים ויודעים מה אנו רוצים.
אז תרגעי אמרתי לה. אל תרגישי רע עם עצמך. בואי נשתה קפה .
לגמנו קפה ועוגה ושוחחנו קצת על הה ועל דה. ילדים וכדומה....עבודה ועוד.. דברים שלא הכרנו זה על זו.
ואחר כך הבטתי בעיניים שלה ושאלתי את יעל: את מוכנה לבוא איתי עכשיו ? יש לך את האומץ ?
הצעתי לה שניסע למושב בן שמן למקום קצת מבודד שיש שם חדרים מאד נחמדים ודיסקרטיים.

יעל:
עופר היה ממש חמוד ואיך הוא סילק את החששות שלי ,כמעט הצליח לשכנע אותי ששמנה = יפה!
אבל כשהגיע הרגע -התמלאתי מה-זה פחד!
נסענו במכונית שלו וזה מזל כי במכונית שלי הייתי בורחת באמצע. כל הדרך הלב קפץ לי: מה יהיה?
האם אוכל לעשות את זה? ואולי בסוף אני לא אצליח אפילו להיות רטובה מרוב פחד ,אהיה יבשה כמו מדבר ועופר וזרוק אותי בשאט נפש... טוב מזה נפתרתי די מהר כי להפתעתי מצאתי שאני כבר רטובה כמו סמרטוט רצפה, ממש משאירה שלולית על הכסא. לא, כאילו נורא הייתי מחורמנת, אבל גם נורא פחדתי ,בחיי. עופר בטח חשב כל פעם שנעצתי ציפורניים בירך שלו שאני מה-זה מתה להזדיין, ואני בסך הכל נזהרתי לא לפתוח את הדלת באמצע הנסיעה ולברוח! זו הייתה החצי שעה המעייפת ביותר בחיי-באמת ,אפילו לפני הלידה לא פחדתי ככה.
מזל גם שעופר סידר הכל מראש ולא היינו צריכים לחכות בקבלה, נסענו ישר לאיזה צריפון. כל הדרך מהאוטו לדלת ממש רעדו לי הברכיים והלב בכלל הפסיק לעבוד לי . בדלת כמעט התמוטטתי, מזל שעופר תפש אותי ונשא אותי פנימה,כמו בסרטים רומנטיים... כשהוא נישק אותי ,מרוב הכרת תודה נעניתי בנשיקה רטובה ,לוהטת מסחררת ויחד עם פיק הברכיים מקודם-צנחתי ישר על המיטה.

עופר:
השפתיים שלנו השתרבבו בנישוקים ארוכים וחושניים, כשהלשון שלי מידי פעם מטיילת בתוך חלל הפה שלה, טועם את הטעם המתוק של המסטיק שהיא לעסה לא מזמן ומידי פעם היא משרבבת את הלשון שלה לתוך הפה שלי. מיצים התחלפו בהתרגשות, לשון מלקקת שפתיים ולשון מלקקת תנוך של אוזן. התרגשות כזאת לא חשתי זמן רב, מרגיש את שדיה אל מול החזה שלי ואיברי מתעורר קצת מעלפונו מהמחשבה שאני הולך לזיין את האשה הזאת באמת. אבל אני ג'נטלמן, ורוצה לעשות את הדברים בכיף ובחושניות.
סובבתי אותה ופתחתי את הכפתורים בשמלתה ועזרתי לשמלתה ליפול לרצפה, יעל נותרה עם תחתוני חוטיני וחזיה אדומה סקסית להחריד. שדיה כאילו ביקשו להישפך החוצה ...
חילצתי את שדייה מבעד לחזיה וליטפתי אותם. כן, היא באמת בעלת חזון כפי שאומרים הגברים ואני זכיתי בחזון הזה לכמה שעות טרופות. המשכנו להתנשק והורדתי את חולצתי. שנינו נותרנו עם תחתונים.
ליטפתי את גופה , מטייל מרגליה ועד לשדיה הלוך וחזור מטה ומעלה. ראיתי את תחתוניה רטובים כמעה, כאילו מצפים ממני להפשיטן. עזרתי ליעל להוריד את תחתוניה והיא נותרה יתומה מבגדים, עירומה כביום היוולדה ומחכה לבאות בציפייה שוקקת. הכוס שלה היה עם שיער ערווה משולש, עם קו ביקיני מסודר כמו שאהבתי.

יעל:
איזה יופי! עופר החזיר לי את האמונה בסקס. כאילו-כבר כמעט שכחתי איך אפשר ליהנות ממגע בציצים, כל-כך השמעון- אבל נעזוב אותו. עופר לקק ונישק וכרסם את השדיים שלי. כן , שדיים, למה להסתתר אחרי המונח "ציצים"? איזה גלי צמרמורות זה שלח בגוף שלי! וכמה היה כיף להיצמד אליו, לחוש את ההנאה שלו דרך התקשות הגוף שלו, דרך פעילות הגוף שלו החיכוך הליטוף, אוו אין לי מילים!
ועופר מה-זה פיצה אותי על החסך שלי!! הוא ליקק לי את השדיים וירד לגוף ונישק ,אפילו את מפלי השומן שלי-כאילו הוא חושק בהם!! וגלגל את הפטמות שלי באצבעות שלו ,גורם להן להתקשות ולהתנפח ,שולח צביטות והתכווצויות במורד הבטן שלי, עד לכוס שלי שהתחיל או בעצם המשיך להרטיב. נצמדתי אליו בהנאה כזו ,עוטפת אותו בגוף שלי מתחככת בו ,מחככת את הירכיים שלי על שלו, את הבטן שלי ,הרופסת, על הבטן המוצקה שלו. בחיי היא היתה מוצקה,בגילו!! רק חבל שהיה לו חזה מעט שעיר. כל-כך חלמתי על חזה חלק ,שאוכל ללקק ולכרסם ! זה למה שהנשים אוהבות צעירים, זה ושהם יכולים לזיין בלי סוף,בלי הפסקות באמצע. בכל-זאת מגיע לו ,לעופר, לא? אז התחלתי לסמן לו שאני מעוניינת... נישקתי את הפטמות שלו, כרסמתי את הבטן שלו ובלי הרבה עניינים התחלתי לרדת לכוון האסטרטגי. בליקוק ומציצה אני דווקא מתמצאת, אז אני אעשה לו קצת נעים.

עופר:
איזה מזל שגילחתי את הביצים ואת השערות מסביב לזין ערב קודם לכן, כך שהמציצה של יעל לא הופרעה ע"י תלישת שערות עודפות.... הורדתי את התחתונים שלי והחלטתי שגם יעל צריכה להתענג וביקשתי ממנה להעביר את האגן שלה מעל הפרצוף שלי בתנוחת 69.
האמת שחשבתי שעדיף להתחיל בגאקוזי, אך ראיתי ששנינו פשוט חמים רצח וזקוקים לפורקן ראשוני. מה שיעל לא ידעה זה שאני אוהב לעשות את זה כמה פעמים בשלוש שעות ומקווה שהיא לא תיבהל מהליבידו שלי גם בגיל 50.
תנוחת 69 עשתה טוב לשנינו והיינו עסוקים בהענקה הדדית. התחלתי למצוץ את הכוס שלה שישב ממש על הפרצוף שלי והיא בתמורה המשיכה להעביר את לשונה סביב הזין שלי.
אהבתי את הטעם שלה והיא פשוט טיפטפה נוזלים על האף שלי בזמן שלשוני חדרה עמוק לתוך המערה שלה. העברתי את לשוני בין המערה לבין הקליט שלה, משגע אותה בלשוני המיומנת. מידי פעם מכניס אצבע או שתיים לתוך הכוס ומגרה את נקודת ה G שלה. בזמן שעשיתי את זה היא פשוט לא יכלה לעמוד בגירוי .. עשיתי זאת לסירוגין בין מציצה וליקוק.
בו זמנית הזין שלי התנפח בעוצמה בתוך הפה שלה, מגיע לגודלו המירבי והחזק. ואני ממשיך ומסובב את הלשון לאורך הכוס מהדגדגן ועד לפתח... מחדיר לשון חזק לתוך הכוס, מידי פעם מכניס את האף שלי לכוס ומריח את ריח התאווה הנוטף . אלוהים הריח של הסקס באויר היה מטרף וגם הזין הנפוח שלי שהיה מאד מגורה בתוך פיה המיומן.
בשלב מסויים הרגשתי שיעל מתחיל לזיין את הפה שלי חזק ושריריה מתחילים להימתח בעוצמה, פשוט השארתי את הלשון שלי בחוץ , נותן ליעל לנוע מעלה ומעטה על האף ועל הלשון, שריריה שוב מתכווצים ונשימותיה מתחילות לעלות בקצב מדהים ואז ברגע מסויים שפכה לתוך פי כמויות של נוזלים שהיו מזינים שני גברים במדבר צחיח, היא צעקה אנחה חזקה ועוד מספר נשימות וגמרה בפורקן אדיר.
היא שכבה לידי מחייכת ואמרה, למרות הכל אולי עדיף בן אדם מבוגר כמוך. טוב נראה הלאה. יעל:
וואו! כבר שכחתי מזמן מתי בפעם האחרונה גמרתי מליקוקים! אני מתה על העופר הזה! רק מה , דווקא בגלל זה התבאסתי שלא הבאתי לו אותה, כי מה הוא יחשוב עליי עכשיו? (אמנם עוד לא נגמר היום..) . במאמר מוסגר אני צריכה להגיד מה התכוונתי עם זה שאנחנו הנשים אוהבות צעירים בגלל שהם יודעים לזיין בלי להפסיק. כאילו,זה לא שאנחנו כולנו מולטיאורגזמיות וכזה. רק מה, בגלל השגרה/הרגל/באסה כולנו למדנו שצריך לנצל כל הזדמנות לאורגזמה איך שהיא באה. אני,למשל , כשאני רואה ששמעון הולך לגמור אני ישר משחררת אורגזמה, בקטנה כאילו? לא, זה לא שאני מזייפת (טוב גם זה לפעמים) אבל בשביל שתהיה אורגזמה ממש איכותית צריך לבנות אותה לאט לאט, להתאפק עד שאני לא יכולה יותר ומתפוצצת. רק שהפעם האחרונה שהיתה לי כזו היה לפני מאתיים שנים, שיצאתי עם שמעון לחו"ל לחופשת סקס. אז בגלל זה אני ,למשל, הכי נהנית אם יש מצב לאורגזמה שניה, שאז זה כבר יותר לאט ,כי שמעון כבר עייף. ויש לי חברה שהכי גומרת באורגזמה חמישית-נשבעת שככה היא סיפרה לי! אבל זה היא עשתה רק עם בחורים צעירים ,מה שטוחנים וטוחנים בלי סוף ובלי הפסקה.
אז מאוד הייתי מבואסת מזה שלא גמרתי את עופר,ואיך שקצת נרגעתי מהגמירה ניסיתי להמשיך לרדת לו, אבל הוא עצר אותי ואמר שהגיע הזמן לנצל את הצימר ,בייחוד את הג'קוזי . איז מתוק! ואיך היה מחרמן שהלך ככה עם הזין שלו זקור כזה לפנים כמו אנטנה! כי הוא הלך לג'קוזי והכין לי,כלומר לנו אותו.
לא חשבתי שזה כזה כיף בג'קוזי! כן, אני מכירה אבל הסקס! איך הבועות מחרמנות אותך כשהידיים של עופר מטיילות לך על כל הגוף! ואיך הוא ידע לעסות,המניאק! טוב ,הוא כנראה לא סתם אמר שיש לו נסיון! כ שהוא עיסה אותי מאחור וירד לישבנים שלי נזכרתי בסיפור האלמנה שלו, ודי נבהלתי ,טוב כי הרגשתי את הזין שלו ככה קשה וחזק בין הרגליים והחלטתי שמספיק ודי ושאני רוצה שיכניס לי כבר .. אז נשענתי עם הבטן על שפת האמבט, ופתחתי את הרגליים. עופר:
הזין שלי עדיין היה זקור כשהיא רכנה על שפת האמבטיה עם הישבן המלא שלה מביט בי ואומר לי . די עופר , בו תיכנס, תפסיק כבר אם ההמתנה הארוכה. כשהיינו בגאקוזי המבעבע, שתינו כוס יין ויעל ישבה בין רגליי... כשהזיין שלי עומד זקור מתחת לרגליה אך עדיין לא חודר. לטפתי את הכתפיים שלה ואת צווארה, מרים את שערה ומעביר את ידי לאורך צווארה. לחצתי קלות והעברתי את ידיי מעלה ומטה לאורך הצוואר, לגב, למתניים ומידי פעם מלטף את השדיים עם הפטמות הבולטות והמדהימות שלה. אני כל כך אוהב את כפלי השומן האלה במותניה. כן אני איש של BBW ... אוהב אותן מלאות ורכות. זה התחיל לקרות לי לאחרונה בשנים האחרונות העניין הזה. אבל יעל היתה ממש big beautiful woman כלבבי וניסיתי להראות לה שגם כשאיני גבר צעיר, עדיין כוחותיי במותניי ודוקא חשבתי שגבר מבוגר דוקא לא גומר מהר, כך שלא הבנתי למה שמעון שלה לא מצליח להתאפק הרבה זמן ולא מצליח לגמור פעם שניה.
אמרתי לה לצאת מהאמבט, וניגבתי אותה. את המסג' הגדול אשאיר אחרי שאתיז את המטען שלי בתוכה. התנגבנו וביקשתי ממנה לשכב על הגב במיטה ולפשק את הרגליים. התחלתי ללקק לה שוב את הכוס , גורם לו להתרטב נורא מהר. עשיתי זאת בעיגולים סביב שפתי הפות. הערווה המשולשת שלה היתה ריחנית מהסבון שהכנסנו למים. הכוס שלה היה מוכן לחדירה.... נשכבתי על הגב וביקשתי ממנה לעלות עלי, כי ידעתי שנשים אוהבות לכוון את עצמן. היא עלתה וכיוונה את הכוס שלה והחדירה אותו אט אט מעל הזין הנוקשה שעדיין לא הגיע לסיפוקו. התחושה הזאת של רטיבות עוטפת היתה מהנה. היא החלה להניע את גופה לאורך כלי זייני כשאני מידי פעם נותן קונטרה חזקה. השדיים שלה נעו בחוזקה על החזה שלי ומידי פעם התמזגו לשונותינו בערבוב נוזלים מלא זימה. היא המשיכה לעלות ולרדת במשך כחמש דקות ואז ביקשתי ממנה לשכב על גבה. הכוס שלה היה כל כך רטוב והייתי צריך שוב לשתות. ליקקתי את הכוס שלה במשך דקה ואז העלתי את הזין שוב לפה שלה והמשכנו בתנוחת 69 למשך עוד כמה דקות, מענגים זה את זו בלשונותינו. לאחר שמיצינו את התנוחה והמיצים שלה נשפכו על פניי. הסתובבתי שוב, הרמתי את רגליה והבטתי בערווה המסודרת שלה. פיסקתי קלות עם אצבעותיי את הכוס, מכניס אצבע.... היא נאנקה... הכנסתי שתי אצבעות והיא נאנחה חזק יותר. ועכשיו הכנסתי את הזין הנפוח שלי לתוך הכוס שלה. שוב התחושה הזאת של הרטיבות המבעבעת והתחושה החלקלקה שבה הזין נע בתוך הכוס היה משגע. שיחקתי עם הזין בכוס, מידי פעם מוציא אותו ומשחק איתו על הדגדגן, מידי פעם מחליק אותו פנימה... היא לא יכלה יותר, הרגשתי שהיא על סף גמירה, אך רציתי לגמור איתה או בסמוך אליה. נכנסתי ויצאתי בחבטות חזקות בקצב מהיר, הפעם אני הולך לגמור, לא יכול יותר, תגמרי צעקתי לה , תגמרי כבר. אני רוצה לגמור... זיינתי חזק , מהדק עכשיו את גופי צמוד צמוד לגוף המלא שלה, מרגיש את כפליה מלטפים את גופי , מרככים אותו. הכוס הרטוב היה כה תוסס ואני צועק שאני על סף גמירה, והיא חבטה חבטה אחרונה מולי וצעקה ...ונאקה ואני התחלתי להרגיש את הזרם עולה במעלה הזין העוצמתי שלי... התחושה הזאת שהוא במעלה הצינור... מתיז את זרעי החם לתוך התנור המתבשל שלה ושנינו נאקנו אנקת רווחה והנאה....
שכבתי עליה עם הזין תקוע עדיין חזק בפנים. הוא היה כל כך חזק שלא ירד עדיין , ומידי פעם נגחתי בה קלות כדי לסחוט עוד טיפת זרע מתוכי. נישקתי אותה בשפתייה, מביט באשה הנפלאה הזאת שקיבלה את זרעי הרגע. רגע בלתי נשכח של חיבה ותאווה. יעל מצאה יעל בעיני. אשה כלבבי. רציתי להמשיך לענג אותה ובסך הכל יש לנו עוד שעתיים תמימות לבלות יחדיו בצימר הזה. שכבנו חבוקים זה בזרועות זו כשאני מחבק אותה מאחור, נצמד לישבן שלה המהווה מקלט בטוח לזין שלי המתחיל להרגע . הדם מתחיל לזרום שוב למוחותינו ודיברנו קצת על החיים, על בני הזוג שלנו ועל הילדים. רגע כזה של נחת של שני אנשים כמעט זרים המתמזגים ביום אחד לכמה שעות ברוכות. קמנו להתקלח ולהתרענן, שתיתו קצת מיץ שהיה במקרר ואכלנו עוגייה .... נכנסו שוב לגאקוזי שהיה עדיין די חם וישבנו כשהיא בגבה אלי.. לאחר שהתרעננו , התייבשנו והלכנו למיטה. הוצאתי את שמן העיסוי שהיה בתיקי והנחתי אותו על השידה. ביקשתי ממנה לשכב על הגב והתחלתי לעסות אותה.

יעל:
אין,אין עליו!
נתתי לעצמי להיסחף בהנאה שבעיסוי המושקע. אווו,לא תיארתי לי שזה כל-כך נעים. איך שהחמימות מתפשטת לי בגוף ,ממלאה את כולי מנפח לי את השדיים. ואללה , אני מתה! הפטמות התנפחו לי בלי שעופר אפילו התקרב אליהן. זה עוד לא קרה לי אף פעם החלקתי עליהן ביד מעסה אותן מול העיסוי שלו וכולי מתחממת וונרעדת. אני לא מאמינה ! אני מתחרמנת , אחרי שתי אורגזמות?? הייתי צריכה להיות שפוכה כמו סמרטוט רטוב והנה הנשימות המתקצרות שלי אומרות שאני רוצה... כן, כמה שהעיסוי או איך שהוא עיסה לי את שפתי הכוס שלי קיפצתי כמו איזו איילה והוא, עופר ניצל את זה בעורמה! איך שהתרוממתי לקראת הידיים המכושפות שלו הוא ירד וליקק אותי ,מהתחת לכוס ! ונבר לי בתוך הכוס! ממש הרגשתי איך אני מתנפחת וכמה שרציתי שיכניס כבר זין, שימלא אותי שההרגשה האלוהית הזו שאת מתמלאת ומכילה כאילו את כל העולם. כמה שאת גדולה ברגע הקסום הזה שהזין מפלס את דרכו בין קפלי הכוס שלך.
כן, זה מה שהוא עושה! נעוץ בתוכי לכל עומקי משפד אותי לבלי נוע ,כאילו אני איזה פרפר על לוח אווו ואני מתכווצת עליו סוחטת לוחצת אותו בכל כוחי ומנסה לזוז, רק קצת כזה.. והתנועות מתגברות,גם שלו והוא הודף בתוכי ותוקע וחודר וטויעל. מה שאני ורצה .אוי כמה טוב! הוא טויעל אותי מאחור מעסה את הישבנים שלי מרחיב אותי מאחור גם -אמאל אוי אמא'לה ...
הנשימה שלי ממש נעתקה. לא אין לי אוויר כלל! והוא...עופר בכלל לא עושה רושם שהוא מתקרב לגמור . איך ,איך אני אחזיק מעמד אוי איזה ,אההה, , האגן שלי תפש פיקוד ומתחיל לוע בפראות ואני מרגישה שאני מטפסת ועולהלמעלה למעלה על ממשוכה הגדולה הזו! אוי התפוצצתי ! כל העולם הסתחרר לי והרגשתי איך אני דוהרת על הזין הקשה של עופר שמנסה לזיין אותי בכל עוצמתו ,לא ליפול ממני לא לחדול, עד שצנחתי ....
אבל להפתעתי עופר המשיך. כאילו ,לא זיון.. לא הוא כל-כך עדין ומתחשב ומעסה את הגב שלי את הכתפיים המתוחות ואני מתרפה שריר אחרי שריר והעיסוי שוב יורד לגב התחתון שלי לישבנים שלי השמנים לגושי התחת שלי שכמה שהתביישתי בהם-עכשיו מה זה נהניתי להרגיש אותם חיים!
ועוד ועוד ,בתנועות מעגליות ובלי לשים לב כמעט נשענתי על ברכי בעקבות הידיים שלו שמעסות לי את התחת...

עופר:
הוספתי שמן תינוקות על הישבן שלה כדי לרכך את המגע שלי, ושפכתי כמעט רבע בקבוק על הגב והצוואר.
העברתי את ידי הלוך ושוב מהכתפיים לאורך הגב והמתניים, לוחץ קלות על המתניים מעביר את הידיים לאורך הישבן ולוחץ קלות על הישבן .. מעסה את הישבן ומפסק אותו קלות, מרפרף אצבע קלילה על פי הטבעת ולאחר מכן מרפרף על התנור הלוהט שלה שטפטף שאריות של זרע לבן מתוכו. המשכתי הלוך ושוב, מרגיע אותה , מפנק אותה ואת גבה. לאחר מכן מרחתי שמן על החזה שלי ועל בטני ושוב שפכתי עליה שמן, מורח אותה בצורה חלקלקה ואז התחלתי להתחכך בה עם גופי כמו הנערות התיאלנדיות העושות מסג' גוף לגוף. זיני עדיין היה די חזק אם כי מעט שמוט כלפי מטה, כל גופי היה צמוד לגופה , מתחכך בה בצורה מעגלית בצורה כזאת שהיא מרגישה את הכלי שלי במעלה חריץ הישבן. ידעתי שהיא לא אוהבת אנאלי ונזהרתי לא לחדור עם זיני לתוך פי הטבעת שלה, אך מצד שני הזין ישב בצורה מושלמת בין הישבנים שלה כך שהביצים והזין משתפשפים בישבן תוך כדי התנועה המעגלית. ידי החזיקו את ידיה ולשוני רפרפה על צווארה תוך כדי הריקוד האירוטי על גופה הרך והענוג. הזין שלי שוב התקשה ובשלב מסויים החליק במורד הישבן והתחכך עם פתח הנרתיק הרטוב שלה. זאת היתה תחושה אלוהית והייתי חייב לעשות מעשה של גבר ולחדיר את הזין קלות לפתח הכוס הרטוב והמזמין. יעל היתה קבורה תחתיי ללא יכולת תנועה כשאני נע עם החזה שלי לאורך הגב שלה והזין שלי מעט תקוע בכניסה לכוס שלה. הרגשתי שהיא רוצה את כולו בפנים אך הכובד שלי מונע ממנה מלהזיז את הישבן אפילו. רציתי לגרות אותה , לתת לה להרגיש את הכמעט בפנים אך לא את הכל בפנים. החמימות הנעימה הכניעה אותי לבסוף לאחר כמה דקות של תנועה אירוטית בחזה על גופה.... וקמתי מעט ממני נשען על שני ברכיי והרמתי את האגן שלה לתנוחת דוגי. הכוס הנוצץ שלה עמד מולי ממתין לזין שיפרוץ פנימה בסערה. החלטתי קצת לשגע אותה והעברתי את הזין לאורך פי הטבעת והכוס , מעלה ומעטה, משחק קצת עם הדגדגן בקצה הזין שלי ושוב חוזר מעלה, מרטיב את עצמי קלות בפתח הכוס , עולה לפי הטבעת , מעביר את הזין בתנועה סיבובית לידו, מגרה אותו אך כמובן לא נכנס. בשלב מסויים יעל כבר לא יכלה לסבול את היסורים האלו והיא צעקה לי "תזיין אותי כבר כמו שצריך, אני לא יכולה יותר"... אז לקחתי את הזין ונכנסתי בעוצמה פנימה לכוס הרטוב שלה , מתחיל לפמפם את הכוס בצורה מהירה וחזקה. הזין התקשה עוד יותר בפנים ועמד בתנוחה חזקה כלפי מעלה, מגרה את נקודת הג'י שלה. החזקתי את הישבן שלה בשתי ידיי ופשוט זיינתי אותה חזק חזק כשהיא זועקת תוך כדי "כן כן. זה טוב" ... הזיון הזה נמשך כמה דקות והרגשתי שאני רוצה לגמור, אך רוצה לגמור איתה שוב, ושוב צעקתי לה מילים מגרות שיגרו את מוחה הפורה.. באיזשהוא שלב כשהרגשתי שאיני יכול יותר... עצרתי לרגע... הוצאתי את הזיין. התכופפתי והתחלתי ללקק לה את התחת ואת הכוס, מחדיר את הלשון עמוק לכוס. החדרתי אצבעות וגיריתי את נקודת ה G. כשהרגשתי טוב שוב. חדרתי אליה שוב והתחלתי לפמפם אותה חזק. לאחר דקה היא לא יכלה יותר והרגשתי התכווצות ואנקה חזקה שעטפה את הזין שלי. ההתכווצות הזאת גרמה לי לשרשרת של כיווצים אצלי שפלטה את הזרע שלי בשנית לתוך הכוס שלה (איך שאני אוהב את זה). אני לא יכול לתאר לכם את הריח החזק של סקס שהיה באויר, הריח הזה של זרע מהול בנוזל הסיכוך של יעל. ריח שנותן רצון לעוד ועוד... נשכבנו חבוקים למשך עשרים דקות. יש לי הרגשה שאפילו נרדמנו קצת כשהזין שלי תקוע לה בכוס..... קמתי מילאתי מים בגאקוזי שוב וחזרתי לחבק אותה. לאחר כעשר דקות נכנסנו לגאקוזי שוב, עם שתי כוסות יין.

יעל:
אוו ,איזה כיף!! אני עדיין קצת מטושטשת מהשינה. אבל היא באה בזמן! לא הייתי מאמינה על עצמי: ארבע אוגזמות באחה"ץ אחד?? מאז הירח דבש לא היו לי ארבע אורגזמנות, וגם אז זה היה ביום שלם שלא יצאנו מהחדר. וואו! איזה גבר העופר הזה, ולא הייתי מאמינה לפי המראה שלו! וגם מתוק ,איך הוא דואג לי עם הג'קוזי והיין... אבל אם הוא חושב שיקבל עוד זיון אז הוא לא יודע כמה הוא טועה! מה?
הכוס שלי זה לא תחנת רכבת!! אבל אני ארד לו כמו שצריך-מגיע לו!
עופר חיבק אותי בג'קוזי מאחור ,כשאנחנו מפטפטים ומתמזמזים. מלטפים זה את זו-בעיקר כי אני הייתי עם הגב אליו- אבל גם אני ליטפתי ונישקתי. היה לשפתיים שלו טעם מתוק קצת מהיין, וכזה כיפי ,והליטופים שלו עשו לי טוב ונעים... החום -של הג'קוזי והיין והליטופים ביחד התפשטו לי בגוף גרמו לרפיון כללי והתרגעות כיפית כזו ורק הנעיצות האקראיות של הזין של עופר בין הישבנים שלי הזכירו לי שמדובר בסקס. ככה הייתי מעדיפה להעביר את הזמן בהנאה ובליטופים. גם ניסיתי,כמה שיכולתי אבל הזין בין הישבנים שלי דקר יותר ויותר. מגיע לו טיפול חשבתי לי והתהפכתי עליו.
כיסית את הגוף של עופר בגוף השמן שלי, מלטפת מנשקת עם הלשון מחדירה אותה ,מסובבת דוגמת את כל חלל הפה ויורדת אל הזיפים של הפנים שלו ,שהתחילו לצוץ-סימן שאנחנו כאן כבר הרבה זמן... ולחזה שלו, אבל בכל זאת כרסמתי לו את הפטמות ואני יודעת שאת שמעון זה מדליק והוא ישר דוחף לי את הראש לזין, אבל עופר רק התרווח ,תוך שהוא מעסה את השדיים שלי,צובט לי את הפטמות ושולח לי גלים של צמרמורות בגוף-לא!! אני לא אבייש את עצמי עכשיו לעוד זיון! גם ככה הכוס מרגיש לא כל-כך נוח אחרי כל החיכוך שהיה לו! אז ירדתי בעצמי במורד הבטן שלו. טוב, קוביות לא היו לו-בכל זאת חמישים הוא אמר. אבל יחסית יש לו גוף נעים ולא מגעיל שמן נשפך כזה... ככה שהיה לי ממש תענוג לכרסם את דרכי במורד הבטן לאזורים האסטרטגיים. עופר גם הגיב, כאילו,הבטן שלו התכווצה והתפתלה תוך שהוא מנסה בכל אונו למעוך וללטף ולצבוט לי בשדיים ,לענג אתי ,כאילו. הוא לא מבין שעכשיו הכיף הכי גדול שלי זה להרגיש אותו פועם ומגיב לליטופים,לנשיכות שלי. והוא הגיב! האגן שלו התחיל לקפץ ,לא רצוני כזה, קפיצות קטנות כאלה? כל פעם שנשכתי והרגליים התפשקו לו חושפות את הכלי שלו עם כל הנלווה... הראש שלו נשמט לאחור סוף-סוף והוא פלט אנקה כזו של כיף שחלחלה לי עמוק בבטן והייתי מוכרחה לרדת למט. -טוב כמה שיכולתי כי היינו בתוך המים זוכרים? אז ליקקתי מסביב מסביב והוא עזר לי ,מקשית את עצמו למעלה חושף ומעלה את הזיין עם הביצים . ישר תפשתי אותם ביד! כבר הייתי די חמה ורציתי לחש את העגולים הרכים ,החמקמקים האלה. איך אני מתה לאכול אותם!!
בקול ניחר עופר אמר שיותר טוב נצא מהמים,לפני שאטבע ורצנו למיטה,רטובים לגמרי. עופר נשכב פרקדן כמו שהוא, עם הזין באוויר,בעזרת הלחץ הפיזי הלא כל-כך מתון שלי-אני די כבדה,אתם יודעים?? אחרי כמה כירסומים בבטן חזרתי לטרוף לו את הביצים. יו איך אני אוהבת את האזור הרך הזה שמאחורי השק!! ואיך אני מתה לגלגל את הכדורים האלה בפה ,שהם מלאו לי אותו ,את כולו וואוו! ובחשתי בהם בלשון, מתענגת על התחושה ועל החמקמקות שלהם ועופר גונח וסוף סוף מכוון את הראש שלי לזין! אני מלקקת את המוט הקשה והחם, מלקקת לאורכו ובכוונה יורדת שוב למפשעה שלו ,מפשקת אותו כמה שהוא יכול ולא עמדתי בפיתוי ושוב ליקקת עד למעלה ,עד לכיפה הרכה הזו . מלקקת סביב סביב מוצצת נהנית מהאנקות והאנחות של עופר מהתנועות הסיבוביות באגן ואז יורדת ובולעת בבת אחת את כל הזין בפה, עד סופו, עד שהשפתיים שלי נמעכו על המפשעה! עופר צווח קיפץ עם התחת ולחץ לי על הראש. (לא,כאילו, אני שונאת שלא נותנים לי לנוע לבד ,ולחוחצים לי את הראש לתוך הזין, אבל לרגע ,כאילו זה רק מראה כמה עופר איבד את השליטה) ואני מתחילה לעלות ולרדת על הזין החם הזה ,הפועם, ולמצוץ וללקק סביב סביב תוך כדי, ועופר גונח מרוב הנאה כולו מקושת עם קשת גבוהה גבוהה לאחור,כמעט גשר. יוווו...כמה שאני אוהבת את הרגשת השליטה הזו בגבר! בינתיים תנועות הזיון הקטנות של עופר מראות לי שהוא לא נשאר אדיש, כלומר לפחות הזין שלו. אז הגברתי את המאמצים וליקקתי ומצצתי ,עוזבת מפעם לפעם את הזין רק כדי למצוץ ולשאוב את הביצים. מה גם לי מגיע להתענג,לא? וחזרתי לזין וכל פעם עופר תוקע לי את הזין בפה יותר ויותר חזק.
קראתי המון על כמה שהגברים מתגרים מאצבע בתחת. לא על שמעון לא ניסיתי את זה . לא בא לי. אז שלחתי אצבע בגישוש בין הישבנים המוצקים להפליא של עופר. הייתם צריכים לראות! כמו הדלקתי מפסק ישר התחיל לזיין לי את הפה גונח ונוהם מתאווה ושולח לי גלים של תענוג במפשעה שלי, כן ממש התחרמנתי מזה , איך שהוא מזיין! ואני מרטיבה יחד עם עופר,כבר דולף לו הדלף הראשון המלוחוני מושיטה יד שניה למוט שלו מייצבת אותו בפה ורק מצטערת שאין לי יד שלישית להכניס לכוס שלי.

עופר:
היא אמרה לי שהכוס שלה כבר כואב, אך לאחר המציצה האוראלית המדהימה שלה ראיתי אותה גם מאוננת עם היד שלה ומתחילה לטפטף.
כן, בגיל 50 להגיע לאורגזמה שלישית היא זכות גדולה עבורי. נזכרתי באיזה לילה באוניברסיטה שם הזדיינתי איזה שש או שבע פעמים עם ידידה סטודנטית. לעולם לא אוכל לשחזר את הלילה ההוא כשהייתי בן 27, אך בהחלט אוכל לעשות את זה שלוש פעמים, זה כבר נעשה וגם יעל, ששפתיי הכוס שלך החלו מרטיטים תסבול את זיני עוד פעם. לא סיפרתי לה, כמה אני אוהב מין אוראלי והיא מצצה אותי בצורה מפתיעה, אך קשה לי מאד לגמור מאוראלי (פעם כשהייתי צעיר ורגיש הייתי גומר תוך שניה), אך אני צריך להרגיש כוס אמיתי, חי ונושם , רטוב ולח כדי לשלח את יתרת הזרע שנותרה בי בתוך הרחם שלה. יעל התגלתה בפני כאדם חם, נשמה טובה שאין לי ספק שנספק זה את זו עוד הרבה פעמים בעתיד. הכימיה המינית ביננו היתה פשוט מופלאה כאילו עשינו זאת שנים, כיצד ידעה מה אני נהנה. המוח המיני שלה שגורם לה לטפטף נוזלים חמים .... סובבתי אותה על הגב שוב, ועליתי הפוך עליה כשפניי מלקקים את הכוס שלה והזין שלי מוחלק אגב כבוד לתוך הפה שלה. פיסקתי את רגליה ואת הכוס שלה וליקקתי את הדגדגן ישירות . קצה הלשון ממש חדה על הדגדגן בצורה ישירה . אני יודע שיש נשים שזה יוצר אצלן גירוי חזק מידי... אז גם מידי פעם שילחתי את לשוני לתוך החור הרטוב, ומלקק את השפתיים החיצוניות . הטעם של הסבון היה מורגש. הריח שעלה באפי היה ריח של זימה. ריח שכל כך אהבתי. הרגשתי המון קירבה ליעל באותם רגעים, כאילו היינו שנים ביחד. הייתי חייב לנשק אותה בפיה עם הטעם הזה של הכוס שלה. הסתובבתי ונשכבתי על גופה הרך , מנשק אותה בלשונה. רפרפנו עם הלשונות שלנו זו על זו כשמידי פעם אני מחדיר את לשוני פנימה ומידי פעם היא מחדירה את לשונה פנימה. מחול הלשונות והסערה הרגשית שהיינו שרויים בה והחיכוך של אברי המין שלנו זה בזו הובילו לבסוף לחדירה של הזין שלי לכוס הנוטף שלה. כן. היא נענתה לי ללא בעיות. כבר לא היתה דרך אחורה והיינו לקראת האורגזמה השלישית שלי ואולי הרביעית או חמישית שלה. אני הפסקתי לספור .. רק רציתי לענג את האשה הענקית הזאת שהביאה לי כל כך הרבה הנאה וחיבה . חדרתי פנימה והחוצה בתנוחה מסיונרית אהובה, מנשק אותה ללא הרף בפיה ובצווארה. מידי פעם מרים מעט את ראשי, וחופן ביד את שדיה , מקרב אחת מהם לפי, מוצץ בחוזקה את הפטמות הגדולות. נשען על שתי ידיי חודר אליה הלוך ושוב, מרגיש את הקן החמים והרטוב ממשיך לפלוט כמויות של נוזלים המסככים את הזין הנוקשה שלי שכבר לא יכול לגמור מרוב גמירות. הצמדתי אותה חזק לגופי, גוף לגוף צמוד, נשימותינו חזקות , הקצב הולך וגובר, המגע של הזין בתוך הכוס ממשיך לחולל פלאים בנשימותיה המתקדמות בקצב לאורגזמה. כן... היא התחילה לגנוח בעוצמה ואני הייתי חייב את הפינאלה , מקשיב לה ומתגרה מהאנחות האלו. כן.. הקולות שלה מגרים אותי והנוכחות של הזין שלי שמופקד אצלה בתנור בצורה בטוחה ... הזרע שלי החל מגלה סימנים של התאוששות ורצון לפרוץ, אך עדיין לא... יעל יקירתי , תגמרי, "כן אני גומרת".. "אני גומרת" ... "גם אני" ... "זה מתפרץ עוד שניה" ... זעקנו בעוצמה מטורפת שנינו יחדיו כשהזרע והנוזלים שלה נמהלים יחדיו למרוץ מטורף של תענוג מתמשך. הלב דפק בעוצמה .. בן 50 אתה יה דפוק. וכך אתה עושה ? נרגענו.. בחיבוק ארוך. ולאחר מנוחה קצרה הלכנו להתקלח יחדיו במקלחת.

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
סיפור אחרון
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה