הסיפור על דן הקוקהולד ואורית

קטגוריה: פנטזיה
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

div>"אמן הסיפור החושני" הוא שמי בצאט בגיל 50 פלוס ואני לעיתים עוזר לנשים שם כשהחום שלהן בלתי נסבל ומעביר להן מילים מגרות שעוזרות להן להגיע לפורקן.
הצאט הוא המקום לשחיתות רוחנית להצעות זימה וגם לסטיות. יש שמחפשים פורקן באמצעות מילים ויש כאלה המציעות את מרכולתן תמורת מרשרשים.
לרוב יש יותר גברים מנשים כך שקשה להסב תשומת לב של אשה ולפעמים הכניסה לצאט יכולה להיות מתסכלת.
לעיתים נדירות פונה אלי גבר, לרוב אלו גברים צעירים דו-מיניים המנסים להציע לי מפגש.

לפני כמה ימים פנה אלי דן, גבר בן 60 וסיפר לי על הפנטזיה שלו לראות את אשתו מזדיינת עם גבר אחר ורצה שאבנה על יסוד הפנטזיה סיפור.
שאלתי אותו אם הפנטזיה ריאלית והוא ענה לי שמבחינתו כן, אך מבחינת אשתו לא בטוח. זאת פנטזיה שמתרוצצת במוחו רק לאחרונה לאור העובדה שהוא מרגיש שאשתו קצת מתוסכלת מינית.
שאלתי עוד כמה שאלות והוא סיפור שהם זוג נאה , אשתו רזה עם שדיים לא גדולים ושיער ערווה מלא שכירים במשרות בכירות יחסית.
הוא סיפר לי על הבעיות המיניות שלו ועל גמירה קצת מהירה לאחרונה (מסימני הגיל כהגדרתו).
אז הסיפור הזה בעצם מיועד לאורית. ומבחן המציאות מול הדמיון של הסיפור הזה הוא בהסכמתה של אורית לממש את הפנטזיה של דן ולהכניס גבר נוסף למיטה שלה שיענג אותה ויביא אותה לשיאים חדשים בזמן שדן צופה בנעשה. לכן המשך הסיפור הוא בעצם טקסט שדן יראה לאורית ועל סמך זה הם יחליטו האם להכניס אותי למיטה.

אורית. אני פונה אלייך אישית. דמייני לך גבר נאה בן 50 פלוס, לא מהחטובים ביותר אך מבנה גוף נאה, פנים נאות, עיניים ירוקות. אדם אינטליגנטי, איש הייטק במקצועי ואני רוצה לעשות איתך אהבה לעיני בעלך דן.
זאת יכולה להיות חוויה ממש נפלאה אם תיפתחי לרעיון הזה של דן. דן מאד אוהב אותך ורוצה לראות אותך מסופקת. בשלב מסויים הוא גם יוכל להפוך מצופה למשתתף ושנינו נוכל לענג אותך גם.
אבל את השחקנית הראשית.. ובפעם הראשונה ניפגש במקום ניטרלי, איזה צימר עם גאקוזי. חשוב לי שתרגישי בטוב ובנוח. אולי נוכל אפילו שלושתינו לשבת בגאקוזי. אשים אותך בין רגליי עם גבך אלי ואעניק לך מסג' מרגיע בכתפיים. את תעצמי את עינייך מהמגע המפנק ותגלי בעצם ש"אמן הסיפור החושני" הינו גם "אמן המגע החושני".. ידיים המרפרפות בגופך בשדייך ובירכייך. דן ישב מולנו ויביט בך עוצמת עיניים, יחייך לעצמו. הנה אשתו בידיים אמונות מקבלת טיפול אוהב ומסור. הגוף מתרכך ומתפייס עם עצמו , מאפשר לידיים העדינות הזרות האלו לפלוש אפילו מעט בין שפתי הכוכית המסתתרת בתוך שיערות ערוותך. נשימות ארוכות עם נשיקה מזדמנת בתנוך אוזנך. את מסובבת קלות את פנייך, מוציאה לשון כמבקשת מעט מים מהאביר החדש שלך. לשונותינו מתמזגים לנשיקה חושנית ודן ממשיך להביט.
יוצאים מהמים ואני עוטף אותך במגבת. מנגב כל פיסת עור מגופך הענוג והרך. מושיב אותך על המיטה וכורע בתחתיתה ומנשק את רגלייך בנשיקות קטנות. את מפסקת קלות את רגלייך ונשכבת אחור על המיטה בעייפות. המים החמים עייפו אותך ואת נותנת לעצמך מרגוע. כעת אני מתרומם אט אט בנשיקות מהרגליים ופנים הירכיים לשוליים של גבעת הונוס שלך. מפסק קלות את פתח הגבעה על מנת לראות את הר הגעש ואת לועו. רואה מעט לבה מבעבעת מתוך הר הגעש ומגיש את לשוני לטעום אותו. טעם מתוק. מסובב קלות את לשוני לאורך השפתיים ומגרה את הדגדגן קלות ... את נרעדת לשניה מעוצמת הליקוק. מגיש שוב את לשוני בצורה עוצמתית יותר ומחדיר את לשוני לפנים ההר..שואב לבה רותחת ומרטיב איתה את הדגדגן. מסובב את לשוני סביב הדגדגן , גורם לך להיאנח. בינתיים דן יושב בכורסה, מביט , משפשף את כלי זינו . הלשון ממשיכה לטייל הלוך וחזור...ומגרה אותך וגורמת לך לרטוט. אני מזיז אותך קצת מעלה במעלה המיטה ואני שוכב בתחתיתה כשפני קבורות בין ירכייך ולועס ומלקק וטועם את פרי גן העדן שלך. את נזעקת מידי פעם באקסטזה מטורפת... מחזיקה את ראשי צמוד , לא נותנת לי לנשום . אפי ולשוני חופרים בתוכך ואת מעלה הילוך בנשימותייך ולאחר מספר דקות את נרעדת בהתכווציות חזקות ופי ולשוני קופאים בתוכך , ממתינים ללבה החמה שתגמור לנזול על אפי ופני. נשימתך חזקה, אך נרגעת אט אט. אני מקפל אותך לכפית ונצמד אלייך מאחור.
לאחר הירגעות אני מאחורייך בכפית ומרים קלות את רגלייך ומקרב את איברי לפתח הונוס שלך. האיבר בחציו קצת מורם אך לא לגמרי מבקש לשתות את הנוזלים שאת מפיקה. אני משפשף קלות את כלי זייני בפתח ערוותך. הפתח מאד רטוב ומגרה אותי. אני משפשף את הזין על הדגדגן ואת מתחילה להתגרות מזה שוב וגם אני. הזין מתחיל להתרומם ולגדול בפתח ערוותך, בכל שפשוף הוא גדל שוב ושוב ומגיע למימדים עצומים. דן בינתיים בא לצפות בנו מקרוב ולהביט כיצד הזין משפשף את הכוס. הוא מצלם את המחזה הזה בנייד שלו. אני מבקש ממנו כמובן לא לצלם את פני. האיבר שלי מוכן ורוצה לחדור אלייך. ונכנס אט אט לתוך ההר האפל בחדירה איטית ומרגיעה. אני כולי בתוכך, את מרגישה ? זין חזק ועוצמתי המבקש לשחרר פורקן גם כן. אני מתחיל להחדיר ולצאת לאט לאט על מנת להתרגל לרטיבותך. איני אדם שאוהב לזיין מאד חזק, אבל אני אוהב להשתעשע לאיטים ולחדור פעם פעמיים או שלושה בצורה מאד איטית כשאני מוציא את הזין לגמרי מתוך הכוס ומחדיר אותו לאט לאט ואז בפעם הרביעית אני נוגח מאד חזק ומפתיע את אותך וגורם לך לאנחה חזקה בחדר. דן משתגע מזה. הוא ממש בא לצפות בגבר אחר חודר לך. איך את מרגישה אורית ? אני שואל.. אוהבת את הזין שלי ? "כן" את עונה. "תמשיך... טוב לי"... דן נוגע לך מעט בדגדגן תוך כדי שהזין שלי נכנס שוב פנימה לאט.. את מקבלת ברגע זה מגע משני גברים. אחד הוא בעלך ואהובך שדואג לך ואחד הוא זר שאת חשובה לו לא פחות. הזין שלי מתנפח ומתחזק. החדירות האיטיות האלו מאד מגרות והמגע של דן בדגדגן גורמים לך תוך כדי החדירות לאורגזמה ופירכוס נוסף... שרירי האגן שלך לוחצים חזק על הזין שלי ואני מרגיש את פורקנך סביב גזע זיני. זאת תחושה מדהימה.. את מת לגמור לך בתוך הכוס. להשאיר את הזרע שלי שיטפטף לך אט אט אחר כך כמזכרת לגבר אחר שחדר לך. אני מסובב אותך ומשכיב אותך עלי.. מכוון את זיני לתוכך ואת מתחילה לרכב על זיני. אני מביט בעינייך ומקרב את הפה שלך לפי ומצמיד את כל גופך צמוד צמוד אלי. מחזיק את ישבנך צמוד אלי ודופק אותך מלמטה למעלה, ממלא את בשרך בבשרי. מנשק עמוק את לשונך בלשוני בתשוקה מטורפת. שדייך הקטנים צמודים אלי, פטמותייך לפטמותיי. דן רואה את ישבנך מתרומם ויורד ומצלם את הזין שלי חודר לכוס הורדרד שלך. כולך גונחת... ואני מסתובב בתפקידים איתך ומשכיב אותך על הגב. לא נותן זמן לשהות ומפסק את רגלייך וחודר אלייך בתנוחה המסיונרית. ממלא שוב את בשרי החזק בתוך בשרך הרטוב והאפוי היטב. נוגח אט אט בעדינות ומנשק אותך ברומנטיות מאידך ולהט גם כן בלשונך ושפתייך. לאחר מכן אני מרגיש רצון לגמור ואני מרים אותך ומעמיד אותך על ארבע. תביט דן. אני הולך לגמור בתוך אשתך עוד מעט. יש רשות ? אתה מהנהן לי בחיוך שכן.. ואתה גם מתקרב. אני על ארבע מאחורייך אורית מחדיר את הזין שלי לתוכך. את גונחת שוב. אני מפמפם אותך בנגיחות עדינות וגם חזקות לעיתים ומרגיש את זרמתי מתקרבת.. אני צועק "אני גומר.. אני גומר".. ומתיז זרם חזק של זרע לתוך הרחם שלך. נצמד חזק אלייך עם עיניים עצומות. לא יכול לזוז וגם לא יכול לצאת עדיין מהכאב הנעים הזה. גופותינו נפרדים ונשכבים זה ליד זו... הולכים לנוח.

אשמח לקבל תגובות מנשים וזוגות
[email protected]

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
אישה או זוג
מאת:
לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
סיפור אחרון
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה