בעלי מוכר אותי לגברים - הוידוי הסיפור המלא

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

div>אני טלי אישה יפה חושנית עדינה וסקסית שאת תמונותי הרבות לבטח ראיתם כאן באתר בתמונות גולשים תמונות מחוויות סקס מטריפות שאהבתי לעבור עם גברים מיד לאחר שאותי רכשו מבעלי לחוויות אלה..
בעלי הוא גבר נאה אבל זה שנים שהוא כבר לא מקיים איתי יחסי מין היות והוא לא מצליח לחדור לתוכי הוא תמיד גומר בשניות עוד בטרם הוא מצליח לחדור לתוכי , בעבר הרחוק עוד זה היה איך שהוא סביר אבל מהרגע שהתחלתי להזדיין לו עם גברים ממול העניים הוא אחל גומר בשניות וכבר אינו מסוגל להכניס ..וזה 5 שנים שאני לא נותנת לו יותר לזין ומעדיפה להזדיין עם גברים / בעלי הפסיק לרגש ולגרות אותי מזמן 'אני לא רואה אותו כגבר , אני כן מאוננת ממולו מטריפה ומשתפת אותי בפנטזיות הפרועות שלי / כשאני מאוננת ואז מספרת ומתארת לו על הפנטזיות הנועזות שלי ועד כמה אני מתה ורוצה מאד שבעלי יהפוך לאישה זונה כמוני ..
אני נוהגת לאונן כמעט בכל לילה ומפנטזת על זיונים חושניים עם גבר רומנטי רגיש ואוהב וכן על סקס נועז פרוע וחסר פשרות עם גבר נועז שלא עושה חשבונות עם גבר שיש לו זין גדול ואפילו גדול מאד ועבה על מנת שירחיבו אותי כמו שמרחיבים זונות .. כשאני מדברת על זין גדול ועבה הכוונה שלי לזין שיגרום לכוס שלי להיקרע ויגרום לבעלי להיות בהלם כשהוא יראה את הזין הגדול של הגבר בעוד לבעלי יש זין קטן שלא שווה כלום ..
אני כמובן שיכולה מאד ליהנות גם מגברים בעלי איבר מין רגיל אידיאלי והגודל לא תמיד הוא שעושה את העבודה גם מאיבר מין רגיל ואידיאלי אני בהחלט יכולה מאד ליהנות עם הגבר יודע להשתמש בו נכון / אבל איבר מין גדול ועבה במיוחד גרומות לרגלים שלי להיפתח לבד ולכוס שלי לרעוד .רק מלראות את אותו זין גדול שעומד לחדור לתוכי רק מזה שהגבר עומד ממול בעלי ומראה לבעלי את הזין הגדול אותו הוא מתכוון להכניס לי . לראות את בעלי המום מזיע ובהלם מוחלט ממה שהוא רואה וממה שהוא עומד לראות ..
שנים שאני מאוננת ומפנטזת להזדיין ולבגוד בבעלי ,להזדיין עם גברים מאחורי גבו של בעלי ואז לספר לו על חלק מהחוויות על אלה שאחשוק בהם .. אבל לצערי עדין לא מצאתי את הגבר האמתי שלי זה שיצליח לפתות אותי לאתגר אותי לאהוב אותי לגרום לי לאהוב ולרצות להיות זונה של ממש ואף להתפתות ולהזדיין גם מאחורי גבו של בעלי וכן גם במקומות מזדמנים ולא שיגרתים .
במהלך החוויות הנועזות שלי עם גברים היו לי פה ושם מקרים בהם כן הזדיינתי מסתר ומאחרו גבו של בעלי וכן היו מקרים בהם גבר עם גדול פיתה אותי וזין אותי עוד בטרם יכולתי לעקל את הסיטואציה בה אני נמצאת ולפתע מצאתי את עצמי עם זין בכוס . גם סקס אנאלי עשיתי , למראת שאנאלי אצלי זה דבר מאד נדיר אבל הוא בהחלט אפשרי עם אני נמצאת עם גבר שבאמת מצליח לרגש ולהטריף אותי ואו עם גבר שיודע להביא אותי לזה ואו עם גבר שידע לא לוותר ללחוץ בטעם ולהוביל אותי לסקס אנאלי נועז אז זה הצליח – רוב הגברים שהצליחו לזין אותי באנאלי היו אותם גברים שלא דיברו קודם על זה בכלל אלא ידעו להוביל אותי לזה בספונטניות ובלי הכנות מראש – כי ברגע שמתחילים לדבר על זה אני לפתע ננעלת ואז זה לא מצליח ..
לראות את בעלי מושפל כנוע וחסר אונים מרגש ומטריף אותי – לראות את בעלי קשור מסטול וחסר יכולת התנגדות מרגש ומטריף אותי ,לראות את בעלי במצבים של אין ברירה כשהוא חייב לעשות את שאומרים לו כשגבר מאתגר ומפתה אותי לקשור את בעלי ולהשפיל אותו אני מתרגשת מאד מזה בתנאי שהגבר מצליח לרגש אותי באמת ..
אני מפנטזת על גברים חושניים רומנטיים- עדינים כאלה המחפשים כמוני לאהוב אמיתי מבלי לשבור מסגרות ואיתם להתנשק בחושניות לעשות אהבה אמיתית להרגיש מאוהבים ואולי אז גם לקשר ממושך נועז ויציב ואו לקשר נועז ופרוע עם גבר שקונה אותי על מנת להפוך אותי לזונה של ממש ,גבר שלא עושה לבעלי חשבון ולא עושה גם לי חשבון גבר שמגיע על מנת לטחון ולזין אותי ממול בעל פרייר ומסכן ממול בעל שחייב לראות איך שטוחנים לו את האישה ממול העניים ,גבר שמסוגל לגרום לבעלי להרגיש הכי אפס בעולם ואותי לזונת רחוב אמיתית .{למראת שאני אישה רגילה ולא נערת ליווי} במקרים מסוימים אני גם אוהבת להיות כנוע מאד וחסרת אונים מוחלט חסרת יכולת התנגדות לגבר שקונה אותי על מנת לזין אותי תחילה ממול העניים של בעלי ואם תיווצר כימיה טובה להמשך אז אולי גם בחוויות נועזות גם מאחורי הגב של בעלי .
מפנטזת להזדיין עם 2 גברים יחד ואפילו עם 3 גברים להיות מופקרת לגברים שמסוגלים להזדיין איתי בחוויות שכאלה , מפנטזת לעמוד במצבים של אין ברירה כשלפתע הגבר שאיתי מפתיע ומצרף גבר נוסף שמגיע אף הוא על מנת לקנות ולזין אותי ,מפנטזת על אורגיות נועזות ופרועות הן לעני בעלי המסכן והן מאחורי גבו של בעלי שוב במידה ואמצא את הגבר שבאמת מבין ומסוגל להביא אותי לזה ... ואין טוב יותר מלנסות לדבר ולפתות אותי בזה במהלך חווית הסקס ובמיוחד כשאני חרמנית כי אז הדרך להסכים ולהצליח קלה בהרבה . להיות על ברכיים כשאני עם ידיים קשורות מאחורי אגב לאחר שהצליחו למסטל אותי בכל דרך אפשרית כשאני כנועה וחסרת יכולת התנגדות מוחלט גבר אחד עומד מאחורי ומחזיק לי בראש שלא אוכל להזיז אותו והשני מזין אותי בפה עד הגרון / גם כשאני על ארבע בתנוחת דוגי נועז גבר מזין אותי מאחור בכוס והגבר השני עומד ממולי ומזין אותי בפה וככה הם מנדנדים אותי קדימה ואחורה לפי קצב הזיון וכל זה ממול העניים של בעל פרייר כנוע וחסר שליטה מוחלט אני רצה שינסו לפתות אותי לעשות דברים נועזים ופרועים רוצה מאד שישכנעו אותי לבגוד בבעלי ,שיפרגנו לי מאד ויגידו לי כמה שאני יפה כמה שאני עדינה וחושנית וסקסית אני מאד אוהבת להרגיש אישה שיתאהבו בי ושיתרגשו ממני מאד - כן זה מאד מרגש ומאד מטריף אותי / אני גם אוהבת שיגידו לי שוב ושוב שיש לי בעל פרייר – ושכדאי לי מאד לבגוד בו ושאזדיין הרבה ממולו ושאגרום לבעלי להיטרף להיות בהלם לגרום לו להזיע –לרעוד – להבין עד כמה הוא באמת אפס עד כמה הוא לא גבר ועד כמה כדאי לי להזדיין . כי לזה נועדתי ..אני אוהבת ורוצה מאד לראות את בעלי כנוע – מושפל – קשור וחסר אונים –חסר יכולת התנגדות – לראות את בעלי בהלם כשגבר יעמוד ממולו ויראה לו מקרוב את הזין שאותו הוא עומד להכניס בתוכי – גבר שיהפוך אותי לזונה – לשרמוטה אמיתית שיפתה אותי בכל דרך אפשרי על מנת לרצות ולהתלהב להיות זונה ולרצות לעשות דברים נועזים ופרועים מבלי לעשות כל חשבון לבעל שמכר אותי ולרצות להיות רק עם הגבר ולא עוד עם בעלי .
אני רוצה ואוהבת שיקנו אותי כסף על מנת לגרום להרגיש מופקרת להרגיש זונה פרטית של גבר שקנה אותי על מנת לזין אותי לתת לי להבין שאין לי יותר שום ברירה אלא לפתח רגליים ולאפשר לגבר לזין אותי היות והפכתי לרכוש הפרטי שלו ..גבר שמסוגל לפתות אותי בכסף על מנת להזדיין נועז ממול בעלי על מנת להרגיז את בעלי לגרום לבעלי להרגיש הכי אפס בעולם – לגרום לי לרצות לקשור אותו בעצמי – ולרצות להזדיין גם מאחורי גבו ואף ללא ידיעתו ואו כן בידיעתו אבל כשבעלי נעול בחדר אחר ואו בשירותים ואו כשאנט בורחים לבעלי ומזדיינים לנו לבד בחדר השני –במקלחת בשירותים במטבח בכל מקום מזדמן , מבלי לעשות חשבון לבעל שמכר אותי על מנת להיות זונה פרטית של גבר רוכש ..אני מאד אוהבת להיות כנועה וחסרת אונים חסרת יכולת התנגדות כשגבר יוכל לעשות בי את כל שהוא אוהב ואת כל שהוא מפנטז ורוצה מבלי לשאול אותי שאלות ומבלי להתחשב בי {כל זה בתנאי שישנה כימיה טובה ביני ובין הגבר שאיתי ובמידה והגבר באמת יודע לשלב חושניות –אהבה – רגש –רומנטיקה ביחד עם הסקס הנועז הפרוע והחסר פשרות ושהסקס לא יהיה מכני זול וחסר טעם ... כי כן ניתן לשלב אהבה –רגש חושניות עם סקס נועז וחסר פשרות ואת הגברים האלה אני מחפשת ורוצה ...}
אני רוצה ומפנטזת להיות עם גבר שיחפש כל דרך כל אפשרות למסטל אותי הן בידיעתי ובמיוחד ועדיף שזה יהיה אפילו ללא ידיעתי על מנת להיות כנועה ומתמסרת ללא יכולת התנגדות על מנת להיות שרמוטה אמיתית לגבר שקנה אותי ולקח עלי בעלות ..
רוצה שישכנעו אותי לשתות משקאות חריפים וגם לעשן סיגריות מלאות שהם יכינו במיוחד עבורי על מנת למסטל אותי וזאת למראת שאני לא משתדלת לא לשתות משקאות חריפים במפגשים ואשמח עם גבר כן יצליח לפתות אותי לשתות ואו לעשן היות ואני מעשנת סיגריות גם בעלי מעשן ..
למראת שאני כמעט לא שותה משקאות חריפים במפגשים אבל כן אני מפנטזת מאד להיות מסטולית זרוקה וחסרת אונים מוחלט חסרת יכולת התנגדות לגבר שמנצל את זה על מנת לקרוע לי את הצורה לעני בעל מסכן שלא יכול עוד להתערב וגם לא לגעת בי מהרגע שהוא מכר אותי לכם ..
יודעת שהיו מקרים בהם גברים מסטלו אותי בדרכים שונות אם בסיגריות מלאות שפיתו אותי ונתנו לי לעשן היות ואני כן מעשנת ,ובמקרים אחרים הם אפילו כנראה שמו לי חומר ממסטל בכוס השתתיה ומסטלו אותי, מבלי שהיתי מודעת לזה . ואז הם קרעו אותי בתנוחות מאד נועזות ובמקרים אחרים הם צירפו חברים וכולם זינו אותי לעני בעלי המסטול הקשור והחסר יכולת התנגדות .. האמת שאהבתי את זה מאד .. וזה גרם לי לגמור כמה וכמה פעמים ..
במקרים אחרים בעודי מסטולית הם אפילו הורידו אותי לרכב כשאני כמעט ערומה ולבושה בבגד מנמלי מאד וזינו אותי ברכב וכן מחוץ לרכב ועל הרכב עצמו בעוד בעלי המסכן נותר נעול בדירה ורק יכול לשמוע את שהם עושים דרך הטלפון הגבר מתקשר אליו ומשמיעה לבעלי את שעושים לי איך שאני גונחת מהזין שאני מקבלת
בעלי לא דו מני – אבל היו מקרים בהם גבר או גברים קשרו את בעלי היטב וחזק עם ידיים מאחורי אגב הכרחו אותו לשתות וודקה כשהוא קשור וחסרת יכולת התנגדות – ואז פיתו אותי והצליחו לאתגר אותי להתלהב ולתת גם אני לשתות לבעלי ,אני רוצה ומתחננת שהם ימסטלו את בעלי עד שבעלי מאבד את הראש לגבר וכבר לא מבין ולא מעקל את שהגברים עושים לי ממול העניים – כשלפתע גבר היה נעמד ממול בעלי עם זין גדול מאד שעומד לפעמים גם כשהזין יוצא מיד מהכוס שלי ועדין רטוב וחם מהכוס שלי הם נעמדים ממול בעלי המסטול הקשור מחזיקים לו בראש בשתי הידיים חזק מבלי לשאול אותי שאלות מבלי להכין אותי מראש פשוט עושים את זה ואז מכניסים לבעלי את כל הזין לפה עד הגרון ומתחילים לזין את בעלי עמוק בפה עד הגרון – רק מלראות את זה הייתי מיד גומרת חזק חזק . אני לא אוהבת כששואלים אותי שאלות – אוהבת כשגבר לוקח יוזמות ועושה הכל מעצמו ללא הכנות מוקדמות ולמבלי לדבר איתי על זה פשוט עושים את זה לבעלי וכן גם לי בהפתעה מוחלטת ובלי הכנות מוקדמות וזה מטריף מחרפן ומאד מגרה אותי לא אוהבת את סוג הגברים שכל הזמן שואלים –טוב לך ? נעים לך?? רוצה שנעשה את זה או את זה אין דבר שיותר מרגיז מזה עבורי.
אהבתי כשהם הפכו את בעלי לאישה זונה כשהם מחזיקים לו בראש שלא יזוז כשהוא מסטול מת ואז מזינים אותו בפה עד הגרון ואולי כשהם נעזרים בי ובקשים ממני לבוא ולהחזיק לבעלי את הראש בעוד גבר מזין את בעלי בפה עד הגרון
כשאני חרמנית ואו כשאני מסוטלית אני אוהבת מאד מאד לשתף פעולה -אז אני גם מאד נועזת ומאד פרובוקטיבית כלפי בעלי אז אני מסוגלת לקשור בעצמי את בעלי –אז אני גם מסוגלת להחזיק לבעלי את הראש חזק שלא יזוז בעוד גבר מזין ממולי את בעלי בפה עד הגרון אז אני יכולה ונטרפת להעליב את בעלי ולגרום לו להרגיש הכי אפס בעולם להגיד לו בפנים עד כמה הוא כבר לא מרגש ולא מגרה אותי ועד כמה אני באמת רוצה ומפנטזת להיות זונה של גברים ..אז אני מתרגש ומתלהבת לעמוד ממולו ערומה עם רגליים פתוחות ולהראות לבעלי את הכוס שלי כשהוא פתוח וקרוע מהזין שאני מקבלת להיות משופדת על זין גדול כשאני ממולו על הזין של הגבר עם רגליים פתוחות כוס פתוח וכל הזין עמוק בתוכי ..
זכור לי מקרה אחד לפחות שהיה גבר מניק שאף הושיב את בעלי על ויברטור כשבעלי המסכן קשור מסטול וחסרת יכולת התנגדו ואז הם זיינו אותי ממולו בעוד בעלי צופה בנו כשוויברטור תקוע לו עמוק בתחת והוא יושב עליו ..
כל הגירוי שלי בזה זה דווקא בגלל שבעלי לא דומני ולכן חוויות אלה מטורפות מיוחדות ומגרות אותי מאד ..
אני אוהבת כשגבר נועז עם זין גדול ועבה לפתע נעמד ממולי מוריד אותי על הברכיים קושר לי ידיים מאחורי אגב נעמד ממולי מחזיק לי בראש ומתחיל לזין אותי ככה בפה עד הגרון ממול העניים של בעל מסכן מושפל וכנוע . במיוחד כשהוא גם עושה וגם מדבר ואומר לי לפתוח פה גדול זונה שלי לפתוח כן לפוח עוד לפתוח –פה גדול ממי פה גדול זונה תני לזין להיכנס יופי עוד, היה מקרה שהיתי עם גבר נדיב שעשה לי את זה כשהוא מדביק לי שטרות של כסף על המצח בכל פעם שהפה היה נפתח יותר ובכל פעם שהזין היה נכנס עמוק יותר ..
כן אני אוהבת כשגבר מפתה אותי בטיפים כמו שמפתים זונות על מנת שאוכל להתגרות ולהתפתות ולרצות אז מאד להתאמץ בלפתוח רגליים בלפתוח את הפה ולפעמים גם את התחת במקרים בהם גבר מתאים מצליח לפתות ולאתגר אותי לזה .. כי להיות זונה אני רוצה אוהבת ומפנטזת ...
אני אוהבת כשגבר מצמיד אותי לקיר כשאני עם אגב לקיר רגליים פתוחות הוא נעמד ממולי ומזין אותי ככה עמוק בעמידה .. כשגבר מרים אותי באוויר ומשפד אותי ככה על הזין שלו בעמידה ../ ואז מסובב אותי מעמיד אותי כשאני עם הפנים לקיר מכופף אותי מעט ומזין אותי ככה עמוק עד שאני מרגישה איך הכוס שלי נפתח מתרחב ונקרע {אני אוהבת לעמוד באתגרים נועזים אוהבת כשגבר מפתה אותי משכנע אותי ומצליח לגרום לי לעשות דברים נועזים - כשהוא גורם לי לעשות לו דברים נועזים מבלי לעשות חשבון לבעל הפרייר שמכר אותי לגבר }על מנת שבעלי יבין ידע וחייב לדעת שאני אשתו הפכתי לשרמוטה של הגבר שאיתי ..
אחת התנוחות שמטריפות אותי מאד זה כשבר פשוט קם ומשפד אותי על הזין הגדול שלו כשאני יושבת וקצת שוכבת לאחור כשאני עם אגב שלי לכיוון הגבר כשהרגליים שלי פתוחות מאד ומפוסקות מאד וכשאני יושבת ככה עם אגב לגבר עם הפנים שלבעלי עם הרגליים הפתוחות ממול בעלי וקרוב לבעלי וכל הזין עמוק בתוכי על מנת שבעלי יוכל לראות ברור איך שהכוס שלי נפתח איך שכל הכוס פתוח איך שכל הזין הגדול נכנס ויוצא איך שכל הזין הגדול עמוק בתוך הכוס ויש כאלה תמונות נועזות עם כל התנוחות הנועזות אותם תיארתי אותם כאן . צריך רק לדפדף ולראות את התמונות הנועזות שלי בתנוחות אותם נסתי לתאר כאן .

מפנטזת להזדיין ממול מראה גדולה גם כשאני נשענת על הכיור ומסתכלת על עצמי במראה וכשאני מכופפת מעד גבר נעמד מאחורי ומזין אותי ככה עמוק וקורע אותי בעוד בעלי המסכן מחכה לנו בסלון או בחדר ..ולא מבין את שעושים לי שמה במקלחת –ואו – כשבכוונה אנו משאירים את דלת המקלחת מעט פתוחה על מנת שבעלי המסכן יוכל להתגנב כמו גנב ומבלי להיחשף ולהציץ כמו גנב כשהוא כולו רועד בעוד גבר מזין לו את האישה מבלי לעשות חשבון ומבלי להתחשב בבעלי ואו בי – בעלי מציץ בנו כמו גנב איך מזינים אותי ככה עמוק במקלחת ..מדלת שהגבר משאיר בכוונה קצת פתוחה ..
כשבעלי נעול בשירותים ואותי מזינים על דלת השירותים בעמידה כשאני עם הגב לדלת ורגלים פתוחות וגם כשאני עם הפנים לדלת ומכופפת מעט ..
להיות על ארבע בדוגי נועז כשאני עם הפנים שלי מול הפנים של בעלי כשאני מסתכלת ישר לתוך העניים של בעלי שיושב ממולי בהלם ואותי מזינים מאחור . ואו גם כשאני באותה תנוחה בדוגי אבל נמצאת עם השדיים שלי על הברכיים של בעלי המסטול שיושב קשור עם ידיים מאחורי אגב ואותי מזינים מאחור כשהשדיים שלי מתנדנדות על הברכיים של בעלי ואו מול הפרצוף שלו . כשהוא רואה מרגיש ולא יכול לגעת בהם.
מפנטזת ואוהבת שבעלי ישמש לנו כמזרון – כשגבר נועז משכיב את בעלי על הבטן לאחר שהוא קודם ממסטל את בעלי ואז הופך את בעלי למזרון שלנו אותי הוא משכיב על הגב של בעלי כשאני פעם עם הגב על אגב של בעלי ופעם כשאני עם הבטן על אגב של בעלי והגבר מזין אותי ככה עמוק וחזק .. כשבעלי המסכן מתחתינו משמש לנו כמזרון או כשהגבר דורש מבעלי לפתוח לי רגליים להחזיק לי את הרגליים פתוחות ואז הגבר מזין אותי בעוד בעלי המסכן מחזיק לי את הרגליים פתוחות ורואה איך שהגבר מפמפם אותי :אחת הפנטזיות הכי פועות שלי זה להיות עם גבר נועז מנייק כזה גבר שלא עושה חשבונות לא לי ולא לבעלי לא שואל מה אני אוהבת ומה לו –גבר שמחפש כל דרך אפשרית על מנת למסטל אותי עדיפות שהגבר ימסטל אותי בדרך כל שהוא אף ללא ידעתי והוא יוכל כמובן להיעזר בבעלי שאוהב מאד לראות אותי כנועה וחסרת יכולת התנגדות גבר שימסטל אותי עד שאני מאבדת את הראש ולא שולטת יותר בעצמי -..ואז לקשור אותי עם רגליים פתוחות עם ידיים לצדדים וככה לזין ולקרוע אותי המסטול שיושב כנוע וחסר אונים מוחלט – גבר שיוכל לנצל את המצב הזה ולהביא את החברים שלו שגם הם יזינו אותי לעני בעלי באורגיה מטרופת ונועזת ביותר ..
כשאני רואה גבר עם זין באמת גדול ובאמת עבה אני כולי נרגשת הרגליים שלי לפתע נפתחות לבד והכוס אצלי מתחיל לרעוד בכל לילה אני מאוננת ומשחזרת לעצמי חוויות נועזות שאני מאד רוצה לממש עם גברים אני מאוננת ומפנטזת על תנוחות נועזות מאד שהיתי רוצה שגברים יעשו לי ממול העניים של בעלי גם מאחורי גבו של בעלי מהרגע שהם קונים ולוקחים עלי בעלות . מאוננת ומפנטזת על חוויות סקס נועזות ופרועות שעברתי עם גברים שהצליחו לרגש להטריף ולזין אותי נועז -על גברים שהצליחו לגרום לי להתרגש מאד להיות מאוהבת ולרצות להזדיין עוד והרבה גם מעבר לזמן הנקוב היות המפגשים שלי עם הגברים מוגבלים בזמן / אבל כשאני חרמנית כשאני מרגישה מאוהבת כשאני עם גבר שבאמת מצליח להטריף אותי בכל שתיארתי לכם כאן אני אז זורמת וממשיכה להזדיין גם מעבר לזמן שאותו סיכמנו מראש .
אני מפנטזת להיות קשורה – להיות כנועה –להיות מסטולית - כשאני שוכבת על המיטה על הגב עם רגלים פתוחות וקשורות עם ידיים מפוסקות וקשורות וגברים מזינים אותי לפי הטור אחד אחרי השני ממול בעל מסכן כנוע מושפל מסטול וחסר יכולת התנגדות / כשהם מתווכחים ומתערבים - כשהם מפילים ביניהם גורל מי יהיה הראשון שיזכה קודם לזין אותי ראשון ומי יהיה השני ומי יהיה השלישי לשכב עם רגלים פתוחות כשכל הזמן גבר אחר מזין אותי לפי הטור מבלי לעשות חשבון לבעל הפרייר שלי שיושב ממולי כשהוא מסטול כנו מושפל וחסר אונים וחסר יכולת התנגדות .
כמובן שאת הפנטזיה הזו ועוד פנטזיות נוספות אותם תיארתי לכם כאן טרם ממשתי {לא ממשתי } כי פנטזיות לא תמיד מתגשמות ולפעמים טוב שהם תמיד נשארים בגדר הפנטזיות על מנת שיהיה על מה לפנטז אבל את רובם כבר ממשתי ועל מנת לממש אותם אני חייבת למצוא את הגבר המתאים להם גבר שמסוגל להוביל אותי לממש אותם – גבר שיצליח לפתות אותי – לשכנע אוי לזה - לאתגר אותי לזה – לחרמן ולהטריף אותי לזה – וכן גם ולגרום לי להוציא ולממש אותם בפועל כי לא כל אחד בנוי ומסוגל לממש אותם למראת שאלה הם פנטזיות של כל הגברים . אבל לא כולם בנויים ומסוגלים לממש אותם ואו להתאים לי לכל שאני מתארת רוצה אוהבת ומפנטזת לעשות ממול העניים של בעלי ובהמשך גם מאחורי גבו של בעלי שטרם מימשתי בצורה נועזת ואמיתית - מהרגע שאותי רוכשים מבעלי לחוויות אלה המתוארות כאן .
למראת כל התיאורים הנועזים האלה אותם אני מאד רוצה לממש עם גברים אני בהחלט יכולה גם ליהנות מחוויה רומנטית חושנית שקטה ואוהבת עם גבר רומנטי אוהב וחושני המחפש לממש איתי חוויה רומנטית חושנית אמיתית ,עם אהבה ורגש ואולי גם לקשר ממושך יציב וכנה ללא כל מחויבות .
כי היו לי כבר חוויות עם גברים מבוגרים ורומנטיים שנהניתי ואהבתי מאד להיות איתם בחוויות רומנטיות אמיתיות גם כשלא היה להם איבר מין גדול – כי הגודל של האיבר מין לא תמיד קובע ולא תמיד עושה והופכת את החוויה למטריפה – היו לי לא מעט חוויות עם גברים מבוגרים וגם צעירים יותר בהם נהניתי מאד מחוויה שקטה חושנית ומרגשת שנהניתי מהם מאד . לא הכל בנוי על סקס נועז ופרוע – למראת שאני לא מפסיקה לפנטז על חוויות נועזות פרועות וחסרי פשרות עם גברים מבוגרים ואו צעירים יותר כאלה בעלי איבר מין גדול עבה ומרשים שמחפשים ומפנטזים להשכיב אותי בתנוחות נועזות כפי שהם מתוארים כאן לעיניכם , מהרגע שתרכשו אותי מבעלי ומהרגע שתיקחו עלי ועל הגוף שלי בעלות מלאה .. מבעל שחייב להרגיש פרייר ..
את בעלי על הברכיים כשהוא קשור עם ידיים מאחורי אגב וכשגבר עם זין גדול עומד ממולו כבר זכיתי לראות גם כשבעלי על ארבע כמו כלב מושפל וכשזין גדול של גבר עמוק בכפה עד הגרון שלו זכיתי לפעמים לראות למראת שבעלי לא דו מיני ודווקא בגלל זה כל הדבר הזה מרגש ומטריף אותי במיוחד .
אני פשוט מתה רוצה נטרפת לראות את בעלי במצב כנוע ומושפל על הברכיים ואו על ארבע כמו כלב כנוע ומושפל כשהוא לפתע בוכה ומתחנן לגבר שאיתי שלא יזין אותי וכשהגבר מסתכל על בעלי בזלזול מראה צלו את הזין הגדול אותו הוא מתכוון להכניס לתוכי ואז מזין ומרחיב אותי מבלי לעשות חשבון לבעלי ומראה לו איך צריך לזין אישה שרוצה ומפנטזת להיות זונה, כשבעלי יודע וחייב לדעת שמהרגע שהוא מוכר אותי אין כבר דרך חזרה .
לראות את בעלי מושפל כשגבר מכניס לבעלי את כל הזין לפה עד הגרון מבלי לתכנן זאת מראש ומבלי להכין אותי לזה. {היות ואם ישאלו אותי אם בא לי לראות את בעלי מוצץ מיד אגיב בשלילה כי לא יהיה לי האומץ להגיד כן } על כן אסור יהיה לגבר לשאול ואו לערב אותי בזה על הגבר לעשות הכל מרצונו ומבלי לשאול אותי שאלות ומבלי להכין אותי לזה מראש .. ככה בכל חוויות הסקס שתעשו איתי ...
היות ואוהבת אני לרוב לעמוד במצב של אין ברירה/ לעמוד במצב של עובדה מוחלטת ומוגמרת רק גברים שיבינו את זה נכון או גברים שידעו להוביל אותי לכל חוויות הסקס בדרכים האלה יזכה ליהנות ממני ללא גבולות . כי למראת שאני מאד אוהבת להתנשק בחושניות אוהבת להתמזמז ולהתחרמן ולא לעשות סקס מכני וזול –אוהבת רומנטיקה וסקס שמלווה עם רגש חושניות ורומנטיקה אבל הבסיס לכל החוויה הזו הוא לקנות אותי בכסף אמיתי על מנת להפוך אותי לזונה הפרטית שלכם כי להיות זונה מופקרת של גבר אני רוצה אוהבת ומפנטזת להיות לעני בעלי ובהמשך אולי גם מאחורי גבו של בעלי אם וכאשר תיווצר כימיה טובה עם הגבר שאיתי .. אהבתי ומאד התרגשתי כשברים יגעו לשלב את החושניות את הרומנטיקה את האהבה והרגש האמיתי ביחד עם הסקס הנועז הפרוע והחסר פשרות, כן אהבתי להיות עם גברים מבוגרים שיודעים לפנק ולרגש אישה המחפשת לעשות אהבה שיוצאת באמת מהלב ומעומק הנשמה ולא עוד סקס מכני וזול אבל גם אהבתי להיות עם גברים מבוגרים ואו צעירים יותר כאלה המחפשים להפוך אישה רגילה לזונה פרטית שלהם ממול בעל כנוע וחסר שליטה מוחלט .. השילוב הזה קטלני ונועז מאד עבורי .. אם גבר שמצליח לקלוט ולהבין את כל שניסתי כאן לתאר תוכלו להיכנס לתמונות גולשים ולהתרשם ממגוון גדול מאד של תמונות אמיתיות ונועזות שלי מכל אותם חוויות שנסתי כאן לתאר ..
אני מאד מאד אוהבת להצטלם בתנוחות נועזים לעשות סרטונים נועזים עם גברים שנראים טוב עם גברים שירצו להצטלם איתי בתנוחות נועזות ואף יוכלו הם לקבל את התמונות ואו את הסרטונים למזכרת רק שכל התמונות מבלי יוצא מהכלל ואו הסרטונים כולם יצולמו ללא פנים וללא סימני זיהוי לדיסקרטיות הדדית מחויבת ונדרשת ביותר .
תשובות ישלחו רק לגברים שיכתבו אלי עם פרטים מלאים ומפורטים בצירוף תמונות רגילות וברורות ואו גם תמונות נועזות המלווים בתיאור מפורט ובפרטים מלאים עליכם ורק אלה יזכו לקבל ממני תשובות ואולי גם להיפגש איתי למימוש חוויות אלה
כתבו אלי ישירות לאיימל שלי שהוא : [email protected]
לטלי ורוני נשואים

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
צימרים וחדרי אירוח לשעות של אהבהחדרים לפי שעה
צימרים מפנקים
חדרים בוידאו!
שירותי ליווי ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
נערות ליווי
שירותי ליווי
תמונות גולשים
סיפור אחרון
אביזרי מין מומלציםwe vibe 4 plus
פנס וגינאלי
לו-לה
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
==== לחצו על הבאנר כדי לצפות בוידאו מהמסיבה ====

קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה