סיגלית היא אשתו של חברי הטוב אלון

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

div>קוראים לה סיגלית היא אשתו של חברי הטוב אלון. כולם מכנים אותה סיסי. בת ארבעים ותשע אבל חטובה כנערה. יש לה עיניים יפות, חומות, קטנות וחמדניות, שיער מתולתל צבוע בבלונד כהה. פה קטן מעוטר בשפתיים דקות שמשוות לפיה מראה סדיסטי מעט. בסך הכול פנים נאות ומבוגרות, עם קצת קמטים קטנים שרק עושים אותה סקסית יותר . והגוף, איזה גוף! עורה חלק, קצת מנומש וללא קמטים, כשל נערה, חזה קטן ומוצק, בטן שטוחה, רגליים ארוכות וחטובות, ירכיים מעוגלות בדיוק במידה, מעוטרות במספר ורידים בולטים ועור סמור בחלקן האחורי שמסגירים שלא מדובר בנערה. וטוסיק אוי! איזה טוסיק! קטן ובולט כלפי מעלה. לפי הגוף לעולם לא תנחשו שמדובר בגברת בת חמישים שעברה שתי לידות. הניגוד בין פניה המבוגרות לגופה הצעיר עושה אותה סקסית בטרוף.

אנחנו מכירים כבר עשרים וחמש שנים, מאז נישאה לאלון, חבר ילדות. מבוגר ממני בכמה שנים. אז לפני עשרים וחמש שנים כשאלון הכיר לי אותה, היא הייתה צעירה ויפה, אבל לא חושנית כפי שהשנים עשו אותה. אני כבר הייתי נשוי לטליה. תמיד נמשכתי אל סיגלית ותמיד חשבתי שגם היא נמשכת אלי. במהלך השנים, בכל הזדמנות, היא תמיד שמחה באופן מיוחד לחיבוקים ונשיקות ממני. הייתה נועצת בי את עיניה החמדניות כשלא רואים. גם אני נהגתי כך, אבל לא מעבר. אשתו של חבר, היא חברה של אשתי, נפגשים הרבה, לא חשבתי מעבר לקצת פנטזיות בראש.

אנחנו, דן וטליה זוג נשוי מגיל שמונה עשרה, שנינו בגילאי הארבעים, נאים, רזים ונראים צעירים מגילנו. טליה אשתי, דוגמנית לשעבר, עקרת בית וכוסית של החיים. שנינו סטרייטים לחלוטין. יש לנו חיי מין טובים מאוד שמגוונים בפנטזיות משתנות מעת לעת. אנחנו מוצאים את הדרך לשמור על עניין אחד בשני. בעבר דיברנו על הוספת פרטנר לסקס. טליה ממש לא מצאה פרטנרית מתאימה שמצאה חן בעיניה "אני לא נמשכת לאף אחת". אני מצידי לא דחפתי לפרטנר זכר למרות שטליה מאוד הייתה מעוניינת באחד לפחות, אבל זה סיפור אחר.

לפני חמש שנים עברנו לגור בבית פרטי גדול עם בריכת שחיה מאז סיגלית ואלון באו לבקר הרבה יותר, שוחים בבריכה ונהנים ביחד. לבריכה צמוד מבנה מקלחון קטן שאנו משתמשים בו לפני ואחרי הבריכה. לפני כשלוש שנים נדהמתי לראות את סיגלית עומדת ומציצה בי מתקלח ערום. כשהבטתי בה היא אמרה "אוי נכנסתי בטעות" הבנתי שלא מדובר בטעות והיא קצת נסחפה. מאז היחסים בינינו הלכו והפכו נועזים יותר ויותר.
בפעם הבאה שהם באו לבריכה, כבר חיכיתי להיכנס להתקלח. אבל סיגלית נכנסה לפני. היא הקפידה לפשוט את בגד הים בכניסה למקלחון, בטרם סגרה את דלת המקלחון מול מראה שמכוונת החוצה. כמובן שמיד התמקמתי מול המראה. היא הביטה במראה כשהיא ערומה, ראתה את פניי, חייכה וסגרה את דלת המקלחון לא בטרם סרקתי את גופה המדהים. בפעמים הבאות שסיגלית ואלון באו אלינו ואני נכנסתי להתקלח אחרי הבריכה, סיגלית הייתה מתמקמת מול המראה לבחון את גופי ואת איברי הזקור למספר שניות בטרם אסגור את הדלת. אני הייתי מאונן בטרוף במקלחון בכל פעם אחרי שהציצה בי. פעם אחת אזרתי אומץ, אחרי ששחינו, כשאשתי טליה ואלון היו כבר בתוך הבית וסיגלית הייתה עדיין במקלחון, טיפסתי על שרפרף שהכנתי מבעוד מועד והצצתי מחלון המקלחון פנימה, לא רציתי ממש להציץ לה, אלא רק לדעת אם גם היא מאוננת. ראיתי אותה כורעת בישיבה על קצות בהונותיה, בירכיה מכופפות למקסימים האפשרי ושוקיה לוחצות מלמטה על ירכיה, ראשה שמוט לאחור, היא נושכת את שפתיה ומשפשפת את בשתי אצבעות את דגדגנה במרץ. ירדתי מהר מהשרפרף בטרם יבחינו בי. הזין עמד לי כמו טיל. "סיסי מאוננת אצלי במקלחון" אמרתי לעצמי.

סיסי נכנסה לי פתאום לראש ולתחתונים. כשהיינו מבלים ביחד, הייתי מקפיד לשבת לידה, ללטף את שערה ולעסות את כתפיה, תוך כדי שיחה או סרט. בבריכה התחלנו יותר לגעת אחד בשני מתחת למים, כף ידי עוברת על ישבנה וכף רגלה נוגעת בי כאילו במקרה. סיסי מעשנת וגם אני מעט, טליה ואלון אינם מעשנים. כך שיש לנו גם זמן משותף לבד כשיוצאים לעשן. במסעדות יוצאים החוצה ביחד ובבית יוצאים לחצר הגדולה. מדברים ומסתכלים יותר באומץ אחד על השני. אבל באמת לא יותר מזה.

החלטתי לשתף את אשתי טליה במשיכה שלי לסיסי, לא חשבתי שפעם יקרה משהו ביני ובין סיסי. יותר השתמשתי בעניין על מנת לטבל את יחסי המין שלי עם טליה. בהתחלה בכך שהחמאתי אגב בפני טליה לסיסי ולגופה ולאחר מכן באופן מפורש כאילו בצחוק. כשהבנתי שטליה מתעניינת ומעודדת את המשיכה שלי לסיסי, התחלתי לחשוד שגם טליה נמשכת לסיסי. ככל שאני הבעתי בפני טליה את משיכתי לסיסי, כך טליה נדלקה יותר. באחד הפעמים בהן טליה ואני היינו בסקס לוהט ובטרם טליה התפרקה באורגזמה חזקה, היא הביטה בעייני ושאלח "אתה רוצה את סיסי?". "מאוד" עניתי ופרקתי את זרעי בתוכה תוך כדי אורגזמה חזקה לא פחות משלה. מאז הבנתי שגם טליה נמשכת לסיסי.
חיכיתי לסקס הבא עם טליה. מיד כשהתחלנו באקט, ירדתי לה ותוך כדי שאני מלקק את כוסה המגולח של טליה ומוצץ את שפתי הכוס הגדולות שלה, שאלתי אותה " את רוצה שגם סיסי תאכל לך את הכוס?" טליה לא הצליחה לענות היא גמרה בפראות בתוך הפה שלי כשכוסה ופי מתמלאים בנוזלי גופה. באותו הרגע החלטתי, זאת ההזדמנות! צריך לצרף את סיסי עם או בלי אלון.

באחד הלילות שאחרי, כשבילנו במסיבה עם סיסי ואלון, אחרי שכולנו שתינו הרבה, תוך כדי המולת המוסיקה לחשתי, ספק בקול רם ספק בצעקה, לתוך אזנה של סיסי,"טליה דלוקה עליך. יש מצב?"
"אתה שיכור" היא ענתה.
"לא שיכור. דיברתי איתה. היא אמרה שאת היחידה שהיא מוכנה להתנסות איתה"
"שטויות" ענתה.
"לא שטויות. טליה סיפרה לי שאת מדליקה אותה. היא נמשכת אליך כי את דומה לה"
"אני לא מאמינה שטליה אמרה את זה"
"זה מה שטליה סיפרה לי. היא פה. תשאלי אותה." התעקשתי.
"את לא מבינה איך היא גומרת בגללך" הוספתי.
"אתה דפוק" צחקה והביטה בטליה. "מה הוא מדבר שטויות בעלך?"
"מה לוחש לך החרמן" שאלה טליה.
"אני מתביישת להגיד אפילו. סתם דפוק בעלך" כשפניה מסמיקות עד לחזה שלה.
"לא דפוק" עניתי "הצעתי לה להצטרף אלינו. אמרתי לה שאנחנו מאוד נמשכים אליה ורוצים אותה"
הוספתי בפני כולם כשגם אלון שומע.
"באמת?" שאלה סיסי בפליאה רבה לכיוונה של טליה.
"אלו הן הפנטזיות שלו" שיקרה טליה בביישנות.
"חשבתי כך" סיננה סיסי.
"דן חרמן" סינן אלון.
הבנתי שהפתיחות לא תחגוג הערב והנחתי לנושא. שלוש דקות אחרי אלון מתקרב אלי ושואל,
"אתה רוצה לראות אותן אוכלות אחת את השנייה?"
" אתה רוצה גם?" שאלתי בתגובה.
"אין סיכוי. הן זקנות יבשות. הן לא יאכלו כוס בחיים" הסביר לי אלון.
"התחת של אשתך מטריף אותי" אמרתי בייאוש
"אז תזיין אותה. היא תסכים" פסק אלון.
"שיח שיכורים" פסקתי אני כשהזין שלי כבר מרטיב את המכנסיים מהשיחות בדקות האחרונות ואני חושב לעצמי. טוב נראה מה יהיה עכשיו אחרי שהצהרתי שטליה ואני מעוניינים בסיסי.

בלילה אחר, שבועיים אחר כך, כשטליה וסיסי מפטפטות במטבח. ישבנו אלון ואני בפינת הג'קוזי שבבריכה אפופים אדים חמים ולוגמים בריזרים צוננים.
"שומע" אומר אלון "יש לי כוסית בטבריה".
"קבועה?" שואל אני.
"דרום אמריקאית. מתה עלי" קובע אלון.
"קבועה!" קובע אני. "כמה זמן?"
"מאז שנסעתי בפעם ההיא לפני חצי שנה" תיאר אלון "אני נוסע אליה כל שבוע והיינו באילת ביחד".
"מה סיסי אומרת?" מקשה אני.
"היא לא יודעת אבל ממש לא איכפת לי. אני נוסע וזהו. אני אומר לה, עבודה" ומוסיף "במילא אין לנו שום דבר ביחד. אין אהבה ואין סקס. זהו נמאס לי. ג'ני מטבריה אוהבת אותי ומחכה לי" מסביר לי אלון.
"תבין דן, אנחנו כל הזמן רבים. אשתי לא מוצצת לי בכלל, בתחת אין מה לדבר וסקס רגיל רק באירועים.
עזוב נמאס לי"
"מה זאת אומרת?" מתעניין אני ומנסה לדלות פרטים על חיי המין שלהם "אין זיונים?"
"לא" אומר אלון "אין כבר כמה חודשים"
"אז מה סיסי עושה כל כך הרבה זמן בלי סקס? יש לה מישהו?" ממשיך אני להתעניין וכבר רואה את סיסי מאוננת בדימיוני.
"לא נראה לי" "אתה יכול לדפוק אותה". הוא מוסיף.
"זאת פעם שנייה שאתה אומר לי לזיין את אשתך, למה?"
"היא רוצה אותך. אני בטוח. היא ביישנית אבל אחלה זיון. לי כבר לו עומד ממנה" מסביר.
אני מסתכל בו ולא מבין "איך אתה מבין שהיא רוצה אותי?"
"כל הפעמים האחרונות שעשיתי סקס איתה היו אחרי שבילינו אתכם ביחד. היא מרטיבה ממך. אני יודע תאמין לי." הוא מסביר לי.
"אני מנסה לארגן את סיסי עם טליה. אם בא לך להצטרף או לצפות אז בכיף" אני עונה.
"כבר הסברתי לך שאין לך סיכוי. סיסי לא תלקק כוס" הוא מתעקש.
"אז טלי תלקק לה את הכוס" אני מסביר ובטוח שהן כבר מתארגנות למעלה.
"אין לך סיכוי עם סיסי וטליה ביחד" ממשיך להתעקש.
"אבל טליה וסיסי חברות. אין לי סיכוי בלי טליה. אני לא אעשה את זה לטליה" אני ממשיך להסביר וברקע קריאותיהן של טליה וסיסי מאיצות בנו לצאת לאכול.
אכלנו בשקט ולאחר שהלכו כשטליה ואני מנקים את שולחן האוכל טליה מודיעה, "אלון וסיסי מתגרשים. סיסי רוצה שאלון יעזוב את הבית. היא כבר הרבה זמן לא רוצה אותו והיא יודעת שיש לו מישהי".
"וואוו! אלון אמר לי משהו, אבל לא חשבתי שהם מתגרשים" ואז הוספתי ספק בצחוק ספק בשיא הרצינות "מה את אומרת? עכשיו בטוח נוכל לדפוק אותה ביחד."
"הם סיכמו שאלון יעזוב את הבית השבוע. מעכשיו סיסי אמרה שהם יבואו אלינו כל אחד לבדו" הסבירה והוסיפה לפתע "הזמנתי אותה לבוא לבריכה לבדה".
אני חייכתי ודחפתי את כף ידי לעבר מפשעתה שלי טליה, "אנחנו נחגוג עם סיסי אמרתי" ומיד התחלנו להתגפף ולהתפשט ובתוך שניות כבר שקענו באקט מיני, כשביקורה הקרב של סיסי לבדה אצלנו, מבשם אותנו בחרמנות אין קץ.

כעבור מספר ימים סיסי ואלון הגיעו לבקר שוב ביחד בשעת לילה מאוחרת. אני ישבתי עם אלון בסלון וטליה וסיסי דיברו במטבח כשעה. לפתע טליה קוראת לי ומבקשת שאעסיק את סיסי כרבע שעה עד שהיא תתקלח. אלון נרדם בסלון ואני יצאתי עם סיסי לעשן בחצר. כשאני שואל אותה ומברר על הפרידה מאלון ומבין ממנה שהיא מרוצה מהמצב. היא מציינת שזאת הפעם האחרונה שהם באים ביחד. לאחר שגמרנו לעשן. עמדנו מול הבריכה כשהצעתי לה לעסות את כתפיה והיא הסכימה בשמחה ובמבט מודה. מיד כשנגעתי בה בידי הרגשתי את תגובת גופה למגע ידי. היא לבשה גופיית ספורט צמודה וקצרה כשביטנה וגבה חשופים. שדיה הקטנים נראו היטב מבעד לבד טריקו ופטמותיה הזדקרו. הרגשתי את כל עורה סומר למגע ידי ורעד עבר בגופה.
"את מתרגשת" אמרתי היא הנהנה בראשה והורידה אותו על מנת לאפשר לי לגעת בצווארה בחופשיות. עיסיתי כך בעמידה את כתפיה וצווארה במשך כשתי דקות. "הגב התחתון כואב לי" אמרה ובטרם סיימה להגיד ידי התמקמו הכי נמוך בגבה, ממש בפאתי עכוזה המפואר. שוב עבר בה רעד ועכשיו גופה התחיל לרטוט. נראה היה שאינה שולטת בו. קפצתי את אגרופי הצמדתי לגבה התחתון והרטטתי אותה בחוזקה. בתוך שניות היא החלה מנענעת את עכוזה קדימה ואחורה כבתנועת זיון וגומרת באורגזמה חזקה, תוך שהיא פולטת "אה אה" קצר וחלש. היא חייכה במבט ביישני ואמרה אני צריכה עוד סיגריה עכשיו. לפתע ירד אלון כשהוא נפוח מעייפות ומשינה וביקש ללכת. הם הלכו בטרם טליה סיימה להתקלח. בזמן שאני מנסה לעכל את מה שקרה בדקות האחרונות. לא נגעתי בה אפילו והיא גמרה כמו מטורפת מעיסוי בגב חשבתי. בינתיים, טליה יצאה מהאמבטיה, טליה לא הספיקה להתלבש. התנפלתי עליה שוב ובתוך דקות הזדיינו שוב כשאני מעדכן אותה תוך כדי זיון באירועים האחרונים עם סיסי. וטליה גומרת פעם אחר פעם.
"בפעם הבאה היא שלנו" הבטחתי לטליה והתזתי את זרעי לתוך פיה של טליה.

בשבועות שאחרי סיסי לא באה לבקר. אלון עזב את הבית ושהה רוב הזמן בטבריה ובטיולים עם ג'ני הדרום אמריקאית. טליה דיברה עם סיסי בטלפון והזמינה אותה מספר פעמים אך סיסי לא הגיעה.
באחד הערבים סיסי התקשרה וביקשה לבוא לבקר.
טליה ואני היינו ממש נרגשים ומיד התכוננו לביקורה של סיסי. תכננו להכניס אותה לבריכה וידענו שמכאן נזרום. המתנו לה בבגדי ים ומיד כשהגיעה טליה הציעה לה להיכנס לבריכה.
"קר לי" תירצה סיסי. "לא נכנסת למים. אבל תכנסו אתם אני רואה שאתם בבגדי ים. אני אשב על שפת הבריכה ונדבר".
"המים שבג'קוזי חמים"? הסברתי "וגם לא קר".
"לא נכנסת למים תכנסו אתם" פסקה סיסי ונשפה מלא עשן סיגריה משפתותיה הדקות אל על, באופן ששיווה לה את המראה הסדיסטי.
טליה התקלחה במהירות ונכנסה לבריכה. אני הורדתי את בגד הים והתעכבתי במקלחון לראות אם סיסי תתייצב מול המראה להציץ. מיד ראיתי את סיסי עומדת בפתח המקלחון מולי ולא מול המראה ומביטה ישירות באיברי הזקור ונושפת מנת עשן נוספת. מיד הרגשתי איך איברי עומד להתפוצץ.
היא הסתובבה בנונשלנטיות פסעה מספר צעדים אחור ושוב הסתובבה ופסעה לעבר פתח המקלחון תוך שהיא נועצת מבט נוסף. אחזתי באיברי בידי והצגתי את גודלו בפניה. ראיתי אותה בולעת את רוקה בתאווה, מלקקת את שפתיה, שואפת סחיבה נוספת מהסיגריה ומסתובבת שוב.
יצאתי מהמקלחון כשמגבת לגופי. פניתי לסיסי ושאלתי, "אכפת לך שאכנס לבריכה ערום?"
"בכיף. ממש לא." ענתה
הסרתי את המגבת וקפצתי למים כשבזווית עיני אני רואה את טליה מחייכת. בתוך המים ניסינו להדליק את סיסי בכל דרך. תוך כדי שטליה וסיסי מפטפטות ואני לא מצליח לקלוט כלום רק חושב איך להכניס את סיסי למים. התגפפתי עם טלי, התנשקנו, שפשפתי את איברי בגופה של טליה, כאילו בהסתר, תוך שאני דואג שאיברי ייחשף היטב לעיניה של סיסי. טליה ביקשה שוב מסיסי שתכנס למים אבל ללא הועיל. סיסי הביטה בנו חרמנים ולא נענתה. כעבור כ10 דקות כשהבנתי שסיסי לא תכנס לבריכה והזין שלי כבר איים להתפוצץ החלטתי לצאת ולאונן במקלחון.
מיד כשהגעתי למקלחון ראיתי שסיסי ממוקמת מול המראה ממתינה לבואי. ללא בושה הורדתי את המגבת שעטפה אותי וחשפתי שוב את איברי בפניה. היא הזיזה כיסא והתיישבה מול המראה כשהיא מחייגת בפלאפון שלה ומביטה ישירות לעברי. חשבתי שהיא מנסה להתנתק מהשיחה עם טליה ולהתרכז בי. טליה שראתה אותה מתכוננת לשיחה בפלאפון החלה לשחות בבריכה. אני כבר הייתי מגורה לגמרי, עומד ערום במקלחון מול עיניה הבוחנות של סיסי מאונן ומתאפק לא להשפריץ כל כך מהר. סיסי שקועה כביכול בשיחת הטלפון ועיניה מדלגות במבטן ממקום למקום ואחת לכמה שניות מבטה מתרכז במראה והיא מביטה בי מאונן למשך מספר שניות וחוזר חלילה. כעבור כשלוש דקות, סיסי סיימה את שיחת הטלפון, הדליקה סיגריה קמה מהכסא ניגשה לדלת המקלחון הפתוחה וריכזה את מבטה היישר אלי "השארת את הדלת פתוחה" אמרה, חייכה, סגרה את דלת המקלחון והתרחקה חזרה לכיוון הבריכה.
התנגבתי במהירות ויצאתי עטוף במגבת. טליה שראתה שאני מפנה את המקלחון מיהרה לצאת מהבריכה.
בדרך למקלחון, היא פשטה את בגד הים שלה ממש מול סיסי עמדה ערומה מולה כשכוסה המגולח ממש מול עיניה של סיסי ושאלה אותה "אני שמנה?" סיסי צחקה ואמרה לה "את הכי לא שמנה שאני מכירה".
טליה המשיכה למקלחון וסיסי ואני נשארנו על שפת הבריכה כשרק מגבת לגופי עוצרת מאיברי לפרוץ החוצה וסופגת את הנוזל החלק שהוא לא מפסיק להפריש.
"מה את אומרת?" אני שואל את סיסי "טליה חמה עליך. יש מצב?"
"מצב למה?" שואלת חזרה.
"מצב לשלישיה" אני משיב.
"אני לא בעניין של אורגיות" היא אומרת ודבריה מנפצים לי את כל הפנטזיות.
"אבל טלי חמה עליך אש" אני מקשה.
"אל תדאג היא תתקרר" היא עונה ומביטה בי ובוחנת את גופי.
אני מתחיל להבין שאלון צדק. אין סיכוי.
למחרת, סיפרתי לטליה שסיסי לא בעניין ולפי שמסתמן אין לשנינו ביחד סיכוי איתה. ראיתי את האכזבה על פניה של טליה. טליה אף פעם לא נמשכה לאישה והייתה בטוחה שסיסי תתנסה איתה. ידעתי שללא טליה גם לי אין לי סיכוי עם סיסי. טליה היא חברה שלה ולא מתאים שאני אזיין את החברה של אשתי. גם סיסי מצידה לא תמהר להזדיין איתי. במיוחד כשסיסי מבינה כבר שגם טליה חושקת בה. טליה שהרגישה דחויה על ידי סיסי נעלבה אבל עדיין חשבה שאולי המצב ישתנה כי לדעתה "סיסי דלוקה עליך ומתי שהוא היא תסכים לכל דבר" "אתה צריך להמשיך לפתות אותה אבל לא להתפתות" פקדה טליה.

בפעם הבאה שסיסי הגיעה לביקור, היא ישבה במטבח ושוחחה כל הערב עם טליה. אני כרגיל קראתי בחדרי. לפתע נכנסה סיסי לחדרי ושאלה " טליה הולכת להתקלח. בא לך לצאת לעשן?"
"בכיף" עניתי ויצאנו לשפת הבריכה.
"בוא נשב בחצר האחורית" ביקשה.
"חשוך שם" עניתי.
"זה כיף שחשוך. לא?" שאלה.
"כן בואי" והלכנו לכיוון. התיישבנו על שני כסאות בחושך. היא הסתובבה על הכסא מבלי לקום, מפנה את גבה אלי ומפסקת את רגליה למשענת הכסא. "צריכה עיסוי" אומרת. אני מיד מושיט את ידי לאזור הגב התחתון ומתחיל למשש ולעסות לאורך עמוד השדרה למעלה ולמטה. מרגיש את כל גופה רועד ומגיב למגעי. "זה כל כך טוב. הידיים שלך כל כך נעימות" היא לוחשת. "העור שלך נעים" אני משיב ויורד עם ידי לאזור התחתון של הגב מנסה לדחוף את ידי עמוק לתוך מכנסיה. היא מתכופפת קדימה על מנת לאפשר לידי להיכנס עמוק ככל האפשר לכיוון ישבנה. אני אוחז את שני ישבניה בשתי ידי ומעסה אותם בתוך מכנסיה. היא מתחילה לנענע את אגן ירכיה בתנועות חדות כמאוננת על משענת הכסא כשידי חופנות את ישבנה, מעסות אותו כלפי מעלה. פניה של סיסי התעוותו בהנאה היא הביטה בי ונשכה את שפתיה, לאחר, מתחה את צווארה קדימה, מפנה אלי את עורפה כשתנועות נענוע האגן מצידה הופכות חדות ופראיות ופלטה "אה אה". מגופה עלה ריח מיוחד. ריח שזכרתי ממימי נעורי ריח של נערה חרמנית. הבנתי שהיא גמרה. "תודה" אמרה לי "שחררת אותי. האמת שפירקת אותי" והדליקה סיגריה. שוב היא גמרה בכמה דקות מעיסוי בישבן. חשבתי לעצמי עוד לא נגעתי לה בכוס וגם לא בחזה.
כעבור מספר דקות נכנסנו לבית כשאני שוב חרמן מאוד והיא מסופקת ושלווה. לפני שהלכה עברה בחדרי קמתי על מנת להיפרד ממנה בנשיקה. היא חיבקה אותי וכיוונה את שפתיה היישר לשפתי.
כמובן שמיד כשסיסי הלכה תפסתי את טליה וזיינתי לה את הצורה מרוב חרמנות.

לביקור הבא סיסי הגיעה במטרה לקבל אורגזמה. היא באה בלבוש מינימלי מכנס קצרצר ונמוך ששולי התחתונים מציצים ממנו וגופיה קטנה ללא חזייה. מיד כשנכנסה ביקשה לשתות משהו. הכנתי לה קוקטייל חזק. "הפעם אני אעיז יותר" אמרתי לעצמי.
לאחר השיחות שלה עם טליה יצאנו לעשן בחצר האחורית על הכיסאות. ללא מילים סיסי התיישבה כמו בפעם שעברה עם גבה אלי ואני ללא מילים התחלתי לעסות את גבה. הפעם התחלתי מהחלק העליון, חודר לתוך גופייתה ומנסה להגיע לשדיה אך היא מצידה חוסמת את דרכי עם זרועותיה. המשכתי לנסות שוב אך היא לא אפשרה לי לגעת בהם. ירדתי לכיוון הבטן מלטף ומנסה להגיע למפשעתה, אך היא מתכופפת קדימה בכל פעם וחוסמת את דרכי. החלטתי להתרכז בישבן. הפעם דחפתי את ידי לתוך מכנסיה ותחתוניה בחריץ שבין הישבנים מנסה להגיע עמוק ככל האפשר. היא אפשרה לידי לחדור עמוק, עד לרקטום שלה כשבידי השנייה אני אוחז בחוזקה בעורפה. ניסיתי להמשיך לחפור עמוק יותר לכיוון החור של הכוס. האזור היה רטוב וחלק מנוזלי גופה אבל לא הצלחתי להגיע. היא התיישבה ומנעה ממני להחדיר את אצבעי לתוכה. משכתי את ידי החוצה לא לפני שהחדרתי את קצה אצבעי לפי הטבעת שלה וחזרתי לעסות את גבה. היא התחילה להניע את האגן. הצמדתי שוב את אגרוף ידי בחוזקה על עצם הזנב שלה והרעדתי את כל גופה בתנועות חזקות ומהירות. לפתע הרגשתי את הגומי של תחתוניה משפשף את עור ידי. תפסתי את הגומי ומשכתי את תחתוניה למעלה. התחתונים נמשכו החוצה וחדרו בחוזקה בין ישבניה עד שנעצרו כשהם לוחצים לה על הדגדגן והכוס, כשאני ממשיך להרעיד את גופה באגרופי אך גם את תחתוניה. "קוראים לזה ווג'י" לחשתי באוזנה והמשכתי באגרסיביות. בתוך שניות היא התעוותה פרצה בסדרת תנועות אגן לא רצוניות ופלטה אנחה קצרה והריח המיוחד שלה עלה שוב באפי. תוך שניות היא נרגעה. המשכתי ללטף את גבה ושאלתי "רוצה עוד סיבוב". היא הנהנה בראשה בחיוב. הזין שלי עמד ואיים שוב להתפוצץ והמכנסיים שלי היו רטובות, רציתי רק לגמור. שוב ניסיתי להגיע אל הכוס שלה והיא סגרה את רגליה במהירות "תתרכז בגב" אמרה. כבר היה ברור לי שהגב כולל את התחת שלה. מיד החדרתי שוב את ידי לתוך תחתוניה מאחור, תוך שאני מחזיר אותם למצבם הטבעי. הגעתי שוב אל פי הטבעת שלה וליטפתי אותו כשבידי השנייה אני אוחז את עורפה בחוזק. הבחנתי שהיא נהנית מהאחיזה החזקה ואז החדרתי בחוזקה אצבע לתוך פי הטבעת שלה. כל גופה התקמר על מנת לאפשר לאצבע לחדור. תפסתי את עורפה חזק יותר וצבטתי אותו. היא פלטה אנחת הנאה. "את אוהבת חזק?" שאלתי בהתרסה. היא שוב הנהנה בחיוב. התחלתי להכאיב לה באצבעותיי בגבה ומיד התחלתי לנסות לדחוף אצבע נוספת לפי הטבעת שלה. הרגשתי שהיא מרפה את כל גופה על מנת לאפשר לי לעשות בה כרצוני. האצבע השנייה חדרה בקושי רב יותר והכאיבה לה מאוד היא גנחה והתפתלה בהנאה רבה מהכאב. בידי הפנויה הרמתי את חולצתה והושטתי ידי אל שדיה, הפעם היא לא התנגדה. תפסתי בחוזקה את פטמתה וצבטתי אותה. היא גנחה ויללה. החלטתי להפשיט אותה. "קומי" פקדתי ושלפתי את ידיי מעכוזה ומפטמתה במהירות. ההפתעה שבהפסקה הטריפה אותה. היא קמה ועמדה מולי כשגופייתה מופשלת, שדיה חשופות, שיערה פזור ואמרה
"כל מה שתגיד. אני אעשה כל מה שתגיד".
"תתפשטי" פקדתי. היא הורידה את גופייתה ושאלה "מה עם טליה?"
"אל תדאגי" אמרתי "תתפשטי" ובמוחי עולה השאלה מתי הזמן הנכון לקרוא לטליה. החלטתי להמשיך עוד קצת לחמם את סיסי בטרם טליה תבוא. בתוך שניות, סיסי עמדה מולי ערומה לחלוטין. ראיתי את התחתונים האדומות שלה מונחות על הרצפה הם היו רטובים לגמרי ומוכתמים בנוזל לבן שהפרישה.
"את מרטיבה כמו תינוקת. כמה זמן לא קיבלת זין?" שאלתי אותה.
"כמעט שנה" ענתה.
הבטתי בגופה וחשבתי לא להאמין שהיא בת חמישים בקרוב. למעט קמטים על צווארה וכמה ורידים בולטים בירכיה היא נראתה כנערה. שדיה היו מוצקים וזקופים נוטים לצדדים באופן חינני. עטרות פטמותיה היו חומות בהירות בצורה אליפטית מעט, כמו מחייכות ומשובצות בפטמות עבות וזקורות. בטנה שטוחה לחלוטין. מותניים צרות. רגליים חטובות עם ירכיים עגלגלות במידה הנכונה. מאחור התחבאו להם שני ישבניה המעוגלים. הבטתי ישירות לכוסה הוא היה מעוטר במשולש של שיער שחור וקצוץ. עורה היה שזוף ומתוח ללא סימני גיל.
"מה את רוצה שאעשה לך?" שאלתי בהתרסה ושלחתי את ידי עמוק לתוך מפשעתה. הכוס שלה היה רטוב. שימנתי את באצבעי במעט מהצוף שלה שנזל מפתח החור ושפשפתי את דגדגנה הקטן. היא החלה עם תנועות האגן, אלא שעכשיו הן היו קצרות ובקצב.
"אני רוצה למצוץ לך" השיבה בקול רועד.
"הבנתי שאת לא מוצצת. כמה זמן לא מצצת?" שאלתי. תוך שאני מחדיר שתי אצבעות לתוכה.
"שש שנים" היא עונה "אני רוצה למצוץ לך בשביל כל שש השנים."
"את יודעת שצריך לקרוא לטליה עכשיו" אמרתי "היא תרצה לראות אותך מוצצת לי" וצבטתי בחוזקה את האזור שמעל לדגדגנה. היא הנהנה בראשה לחיוב וגנחה.
"את יודעת שתצטרכי למצוץ גם לטליה" הוספתי והמשכתי לעסות את דגדגנה בחוזקה ולדחוף לה את האצבעות חזק ובקצב. היא הנהנה בראשה שוב לחיוב ואמרה
"כל מה שתגיד אדוני". חשבתי שהזין שלי עומד להתפוצץ. קמתי במהירות מהכסא ונעמדתי מולה קרוב, הרחתי את צווארה ושיערה, העברתי את שפתי על לחייה והגעתי לשפתיה. הן היו פסוקות ויבשות. מצצתי אותן בנשיכה קלה ואמרתי לה "אל תזוזי. אני כבר חוזר".
נכנסתי לבית לקרוא לטליה. היא בדיוק יצאה מהאמבטיה. "אל תתלבשי" אמרתי לה "סיסי מחכה לנו ערומה בחוץ".
"לנו?" שאלה.
"כן. כמו שאמרת היא מוכנה לעשות הכול בשביל למצוץ לי. חוץ מזה, היא אוהבת להיות נשלטת ושמכאיבים לה קצת"
"עכשיו זה מעניין" ענתה טליה וראיתי איך היא נדלקת.
טליה שולטת מנוסה שפורקת עלי את יצריה. אחת לתקופה היא עושה לי סשיין שכולל השפלות וסגידה לגופה, בתוספת התעללות בפי הטבעת שלי ובפטמותיי והצלפות לישבני.
יצאנו שנינו מיד החוצה. סיסי המתינה ערומה בעמידה. טליה ואני התיישבנו על הכיסאות מולה.
"נו. אני רואה שהשתכנעת לענג אותנו" התגרתה טליה וחפנה בחוזקה את ישבנה של סיסי בידה ושרטה את עורה בציפורניה. "עכשיו את תמצצי לו" הוסיפה.
היה ברור שטליה מנהלת את העניינים מעכשיו. שלפתי את הזין שלי שכבר עמד להשפריץ בכל שנייה ושפשפתי אותו. "רדי על הברכיים" הורתה לה טליה ואחזה באיברי בחוזקה בידה, מכוונת אותו אל פיה של סיסי. סיסי כרעה על בירכיה וקרבה את ראשה אל בין רגליי והחלה ללקק את הזין והביצים ברעבתנות. אספתי בידי את שיערה ולפתי אותו בחוזקה. סיסי רעדה. משכתי את ראשה לאחור והכנסתי את הזין שלי לתוך פיה. היא סגרה את שפתיה ומצצה בתאווה תוך קריאות והוראות מטליה. סיסי הכניסה את כל הזין שלי לתוך הגרון שלה נשארה עם פה פעור כשאני מזיין לה את הגרון ורוק רב נוזל על פניה ובין רגליי. היא הצליחה לנשום נשימות קצרות רק כשהזין היה יוצא מהגרון אל חלל הפה. טליה המשיכה לשרוט לה את הישבנים בציפורניים והצליפה בישבניה בחגורת מכנסי. תוך שניות נוצרו לה שריטות אדומות לאורך ורוחב ישבניה. בתוך כמה דקות הרגשתי את הנוזל שלי עומד לפרוץ החוצה. הצמדתי את ראשה של סיסי חזק לגופי ותקעתי את הזין עמוק בגרונה. החזקתי אותה כך עד שסיימתי לפלוט את כל הזרע עמוק ישר אל תוך הושט שלה. היא בלעה עשרים וחמש שנות תאווה. כששחררתי את אחיזתי ממנה והוצאתי את הזין מפיה, היא נשמה נשימה עמוקה, השתעלה קלות כנחנקת ומיד החלה ללקק את הזין ואת הנוזלים ממנו. לא יכולתי לדבר. הייתי כמשותק בכסא. מרוקן וחסר אונים.
סיסי נעמדה, שיערה היה פזור. פניה מרוחות ברוק. עיניה היו נפוחות ואדומות מחוסר חמצן. טליה נעמדה מולה ואמרה "בואי מתוקה, בואי נסדר אותך באמבטיה" ולקחה אותה ביד פנימה לבית. ראיתי את האור נדלק בחלון האמבטיה ומיד חשבתי לעצמי "להיכנס לאמבטיה איתן או להציץ מהחלון?"
מכיוון שרק התרוקנתי עכשיו החלטתי להציץ מהחלון. נשארתי לשבת עוד מספר דקות ואז קמתי לעבר חלון האמבטיה וישבתי על עדן החלון מבחוץ. ידעתי שהן לא רואות אותי כי הייתי בחושך והן באור ואני יכולתי לראות את כל חדר האמבטיה הגדול וגם לשמוע אותן. טליה ישבה על הספסל בתוך באמבטיה כשסיסי עומדת בפיסוק ומרימה רגל גבוה וטליה מגלחת לה את הכוס ואומרת "את לא צריכה את כל הג'ונגל הזה בכוס שלך". בתוך שניות המשולש השחור נמחק, עור בהיר נחשף וטליה כבר עובדת על גילוח השפתיים עמוק למטה וחושפת כוס קטן ויפה. טליה שטפה לה את הכוס בזרם מים ונגשה לתיקונים אחרונים. משסיימה התבוננה בסיסי ואמרה "יש לך כוס מושלם. את צריכה לשמור עליו מגולח כל הזמן" "שתגלח לה את הרקטום" חשבתי לעצמי "יש לה שם שיער" ואז טליה פוקדת "תסתובבי ותתכופפי".
סיסי מבצעת ובתוך שניות ספורות גם פי הטבעת של סיסי המעוטר בפיגמנטציה כהה סביבו נחשף.
בעוד סיסי כפופה ופי הטבעת של חשוף, טליה פתחה את הארון ושלפה מתוכו ויברטור, פלג אנאלי שחור וגדול וחומר סיכה. היא שימנה את הפקק היטב והחלה להחדיר אותו לרקטום של סיסי. סיסי גנחה ובתוך שניות הפקק היה במקומו ועיגול שחור גדול תקוע בין ישבניה של סיסי. טליה סובבה את סיסי, נעמדה מולה והחלה לנשק אותה בפיה נשיקה ארוכה. הן התגפפו יחד שניות ארוכות טליה הפעילה את הויברטור והצמידה אותו לדגדגנה של סיסי. סיסי רעדה והחלה לרדת לכיוון מפשעתה של טליה. "אני צריכה פיפי" אמרה טליה, התנתקה ממנה והתיישבה על כיסא האסלה. בתוך כשנייה שמעתי את הזרם שלה יורד כשסיסי מתבוננת בה ומלטפת את הכוס החדש והמגולח שלה.
"היא לא תנגב" אמרתי לעצמי. אני מכיר את התרגיל הזה שלה. טליה רוצה שסיסי תלקק לה את הטיפות שנשארות לה על הכוס.
מיד כשנפסק קול הזרם שלה באסלה, טליה קראה לסיסי "בואי מתוקה. אני מוכנה לקבל עונג". טליה ישבה על קצה מושב האסלה ופיסקה את רגליה לרווחה. יכולתי לראות את הטיפות הזהובות שנשארו על שפתי הכוס הפנימיות הגדולות והבולטות שלה. סיסי כרעה בין רגליה והחלה ללקק. היא התחילה מלמעלה ליקקה את כל האזור המגולח ואז החלה ללקק בתנועות לשון מהירות את הדגדגן. לאחר מכן אספה עם הלשון את טיפות השתן שנשארו על השפתיים הבולטות ואז הכניסה לפיה את שתי השפתיים הגדולות והחלה למצוץ אותן בלהט. טליה גנחה מאושר. היא סירקה בציפורניה את שיערה של סיסי.
קימרה את גבה והגביה את אגנה. סיסי אוננה בכל הזמן שליקקה היא שפשפה את הדגדגן שלה בכל היד בעוצמה. טליה. הושיטה יד לפטמתה של סיסי וצבטה אותה. סיסי ליקקה וגנחה בלחש "תודה גבירתי" טליה הגבירה את הלחץ על הפטמה וסיסי ליקקה ואוננה בלהט גדול יותר.
המחזה הזה נמשך כמה דקות. בינתיים הזין שלי התקשה מחדש ושפשפתי אותו על עדן החלון. לפתע עלה במוחי רעיון. שלפתי את הטלפון הסלולרי וצילמתי את סיסי מלקקת לטליה את הכוס על האסלה כשהפלג האנאלי השחור תקוע בין ישבניה והיא מאוננת בפראות.
כעבור כמה דקות שתיהן גמרו באנחות רמות שנשמעו היטב. כשנכנסתי לחדר האמבטיה ראיתי את טליה כשהיא מרוחה על כסא האסלה ואת סיסי ממוטטת על הרצפה לרגליה וטליה מלטפת את הכוס שלה בכפות רגליה.
"אני רואה שאתן חוגגות" אמרתי.
"איפה הזין שלך כשצריך אותו?" התלוננה טליה.
"מילאתי את המצברים בביצים" עניתי.
"אני מקווה מאוד, מכיוון ששתינו צריכות זין עכשיו" אמרה טליה. תוך שהיא דוחפת את בהונות רגלה בחזקה אל תוך הכוס של סיסי. עזרתי לשתיהן לקום והצעתי לעבור לחדר השינה.
"רגע צריך לשחרר לה את הפקק. עדיף לעשות את זה כאן באמבטיה. בואי תכנסי לתוך האמבטיה" אמרה טליה. סיסי נכנסה לאמבטיה, הסתובבה והתכופפה. טליה שלפה לה את הפקק במשיכה אחת. סיסי השמיעה גניחה והרקטום שלה נשאר פעור. שולי המעי שלה נראו בברור בצבע ורוד אדמדם ונוזל סיכה מהול בנוזלי מעי צהבהבים ניגרו ממנו. טליה כיוונה מיד זרם מים ושטפה לה את החור שבינתיים החל להתכווץ. סיסי התנגבה ועברנו לחדר השינה.
"בוא תדפוק אותי. אני רוצה לטעום אותה" אמרה טליה כשהיא על ארבע וראשה בין רגליה של סיסי.
חדרתי לטליה ודפקתי אותה כך דקות ארוכות בזמן שהיא אוכלת לסיסי את הכוס. אבל ממש אוכלת.
נושכת, מוצצת חזק, תוקעת אצבעות ומכאיבה לה וסיסי גונחת מהנאה. אחרי שהיא גמרה בפראות, הרגשתי שאני עומד לגמור ושלפתי את הזין החוצה. ירדתי ללקק לטליה. הכוס שלה היה רטוב כמו שלא היה בחיים. טליה שכבה חצי מעולפת. התקרבתי לסיסי, ראיתי את הכוס המגולח שלה לראשונה מקרוב. הוא היה קטן עם דגדגן קטן ויפה וחור עטוף בשפתיים קטנות שהיו נפוחות ואדומות לחלוטין. על עורה היו שטפי דם קטנים שנוצרו מהגילוח ומההתעללות שלי ושל טליה בבשרה. התחלתי ללקק ולמצוץ אותן זה לקח פחות מדקה עד שהיא גמרה לי בפה. הרגשתי שוב את הריח המיוחד שלה ביחד עם הטעם שלה קרוב, ממש בתוך אפי. הרמתי את רגליה גבוה והתחלתי ללקק לה את פי הטבעת שלה ולהכין אותו לדפיקה. עליתי עליה בתנוחה מיסיונרית והרמתי את רגליה גבוה יותר, ממש קיפלתי אותה כשירכיה לוחצים על שדיה. שפשפתי את איברי בכוסה על מנת להרטיב אותו וכיוונתי אותו אל פי הטבעת שלה. דחפתי אותו בחוזקה והראש חדר פנימה. הוצאתי מעט ודחפתי שוב והוא פילס את דרכו אל תוך התחת שלה. לאחר פעמיים נוספות הזין כולו היה בתוכה והתחלתי לדפוק אותה מהר יותר וחזק יותר. היא השתוללה, ליקקה את פני ואת שפתי והניעה את אגנה בפראות. דפקתי אותה כך כמה דקות ואז סובבתי אותה. החדרתי לה אותו לתחת מאחור. הפעם הוא נכנס בקלות ומיד התחלתי לדפוק אותה חזק. דפקתי אותה כך הרבה זמן תוך שמידי פעם אני מצליף בישבנה האדום והשרוט וצובט את פטמתה. היא גמרה לפחות פעמיים לפני שהזרמתי זרע למעי שלה. זה היה כבר אמצע הלילה כשכולנו שכבנו מעולפים ושקענו בשינה עמוקה.

כשהתעוררתי בבוקר סיסי כבר עזבה. טליה חייכה ושאלה "מסופק?"
"לא" עניתי יש לי עוד עניין אחד לסדר ומיד חייגתי לאלון וקבעתי איתו לצהריים.
בסוף הארוחה, סיפרתי לו בקצרה את אירועי ליל אמש . הוא לא האמין "אתה והפנטזיות שלך" אמר.
כשהצגתי לו את התמונה על גבי הצג של הטלפון, הוא תפס את הטלפון ביד רועדת, התבונן ארוכות ולא האמין למראה עיניו. ראיתי איך שהוא נדלק.
"טעית בגדול! אתה לא מכיר את אשתך" אמרתי לו "היא מוצצת, מלקקת ואוהבת בתחת."
"זיינת אותה?" הוא שאל בהתעניינות.
"לא זיינתי אותה בכוס" עניתי בחיוך.
עוד באותו היום אלון עזב את ג'ני הדרום אמריקאית, חזר הביתה לסיסי והם חיים באושר.

סוף!

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
צימרים וחדרי אירוח לשעות של אהבהחדרים לפי שעה
צימרים מפנקים
חדרים בוידאו!
שירותי ליווי ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
נערות ליווי
שירותי ליווי
תמונות גולשים
סיפור אחרון
אביזרי מין מומלציםwe vibe 4 plus
פנס וגינאלי
לו-לה
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
==== לחצו על הבאנר כדי לצפות בוידאו מהמסיבה ====

קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה