הכל בגלל מבט קטן

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

div>"בוקר טוב זהבי, באיזה כיתות המבחן"? שאל נדב, בעודו עולה במדרגות הבניין החדש של הפקולטה. "אהלן, בוקר טוב. קומה שנייה, כיתות 203 עד 207." ענה בחיוך פרופסור זהבי. "בהצלחה עם השאלות המנג'סות".
"תודה", נדב ענה, מגחך, ועלה בזריזות למעלה
הוא היה המתרגל בקורס של שנה ב', בעודו, בסך הכל, סטודנט בשנה רביעית לתואר מהנדס. המבחן הגיע, והוא נכנס לכיתות, לענות לסטודנטים על שאלות.
למען האמת, זו הייתה בשבילו סיטואציה קצת מוזרה. בסך הכול התחיל ללמוד שנתיים לפניהם, והנה הוא מלוהק לתפקיד המתרגל. מוזר, אבל שיהיה. לא היה ברור לו איך הוא צריך להתנהג בתור מתרגל: רשמי, רציני, או מה בכלל.
הוא נכנס לכיתה, ועבר בין הסטודנטים. מדי פעם מישהו שאל אותו שאלה, וזה היה קצת משעשע וקצת מעורר אמפטיה לראות איך השאלות מגיעות, כמעט כולן, מלחץ של סטודנט שדווקא כנראה מבין את החומר.
בקדמת הכיתה הורמה יד, ונדב פסע לעברה. מכיוון שהיה כבר אביב, נדב לא יכול שלא לשים לב לרגל השזופה, החשופה, עטופה במכנס קצר. הוא הגיע לסטודנטית, ומוחו אמר לרגע "אה, וואללה". הוא כבר שם לב אליה לפני כן, בתרגולים. היא הייתה חביבה בתרגולים, עם פנים יפים ונעימים. צליל קולה נשמע נעים וחכם. היו לה שאלות אינטליגנטיות, והיא נראתה טיפוס לעניין.
נדב רכן אליה, כדי לענות לה. אך בעודו מתכופף, עיניו נמשכו, אה, כלפי מטה. הגופייה הכתומה חבקה, במאמץ מסוים, זוג שדיים מרהיבים למראה. מספר נקודות חן קטנטנות היו פזורות לאורך המפגש בין ההתקמרות הכל – כך מעוררת תיאבון, לבין הבד של הגופייה. כל זה לקח לא יותר מהרף עין. הוא לא התכוון לנעוץ מבט, ואף לא ממש שם לב לסיטואציה, אך כשעלה מבטו לעבר עיניה, היה בהן רוגז ומעט עלבון ובוז. כאילו אומרת לו: "הלו, יש כאן אדם, לא חתיכת בשר"!
הוא הרגיש קצת מבויש, כאדם שנפל למקום נמוך ולא עמד במבחן אנושי קטן. הוא ענה על שאלתה במהירות האפשרית, והמשיך הלאה. למען האמת, הסיפור הזה די ביאס אותו. לא כך היה צריך לנהוג. מצד שני, נו באמת. בחורה שנראית כל כך טוב, והולכת עם מכנסיים קצרים וגופיה, צריכה לצפות למבטים, לא? אם את לא רוצה להיתפס כמו גוש בשר, אל תלכי כמו גוש בשר.
נו, מילא.
אחרי המבחן הוא ישב עם כמה חבר'ה בדשא, ואכל קרטיב. היה יום יפה, והשמש חיממה אותו. הקרירות של הקרטיב על שפתיו, לשונו וחיכו היו מענגים, ועצלות רכה פשטה בו. לפתע היא עברה על המדרכה, בדיוק מולו. אופס, איזו פדיחה, חשב לעצמו נדב. הוא הסמיק קצת כשראה אותה, וכשראה שהיא רואה אותו, הביט מיד לכיוון אחר. אחרי שעברה, הרים את עיניה. "יא אללה, איזה ישבן", חשב לעצמו. ישבנה היה כלוא במכנסיים הקצרים, והתנודד מעט, כה מעט, ימינה ושמאלה, ימינה ושמאלה. קטן, אבל לא ממש קטן. כזה שפשוט בא לך לתפוס, למעוך, לנשוך ולנשק. נדב חייך לעצמו, ניער את ראשו וקם להרצאה הבאה. יאללה, מתחיל עוד סמסטר. נדב נכנס לכיתה, לתחילת התרגול הראשון. אמנם הוא התכונן היטב לתרגול, אבל בכל זאת הוא היה קצת לחוץ. בכל זאת, איך יתפסו אותו הסטודנטים?
הוא התארגן לשיעור, פתח את קלסר שלו והרים את העיניים לסטודנטים שמולו. באמצע השורה השנייה ישבה היא. היא הביטה בו, וחצי חיוך משועשע על פניה. נדב התבלבל לרגע, ולא ידע מימינו ומשמאלו.
מיד הוא הסתובב אל המפלט של הלוח והתחיל לרשום.
בסוף התרגול היא ניגשה אליו. ופניה –טבעיות במבע, כאילו כלום. היא שאלה אותו: "נדב, אפשר לשאול שאלה?"
"אה, כן, בטח." נדב ענה, נבוך. היא שאלה "לא הבנתי למה משתמשים בנגזרת שנייה ולא בראשונה כדי למצוא את האופטימום".
"תזכירי לי את השם", אמר נדב.
"גילי".
"או, סוף סוף יש לה שם", אמר לעצמו נדב.
"טוב, זה די פשוט. האופטימום הוא לא כשהמהירות מגיעה למקסימום, אלא כשהתאוצה מגיעה למקסימום". הוא הביט בעיניה, ולא ראה בהן כלום, חוץ מהקשבה לתשובה.
"אה, ואללה, אתה צודק, זה באמת די פשוט. תודה, בי"
"להתראות". מבטו ליווה את דמותה המתרחקת לכיוון הדלת. "נשים", אמר לעצמו. לך תבין. מה זה החיוך המשועשע הזה מתחילת התרגול? ואחר כך, כאילו כלום.
במשך הסמסטר, הוא פגש בה מדי פעם במסדרונות. ובכל פעם הופיע על פניה חיוך מדוד, משועשע. כאילו היא מרוצה מבדיחה פנימית בינה לבין עצמה. נדב כבר התרגל לזה, אם כי לא ידע מה זה אומר. מה שהוא כן ידע, זה שמדובר בבחורה שחבל על הזמן. בגובה של בערך מטר שישים וחמש, היו לה פרופורציות מקסימות. היא לא הייתה עם מבנה רזה של דוגמנית, וגם לא מלאה. היה משהו ברגליים שהיו רזות, שזופות וקצת ארוכות, בישבן העסיסי, לא גדול אך לא קטנטן, במותניים הצרים, בחזה השופע והמוצק, בצוואר הארוך, בפנים היפות, מאירות העיניים, בשער החום – אדמדם, שהיו מעוררי תיאבון. סקסיים בלי להיות פרובוקטיביים. ההליכה שלה, צורת הדיבור שלה, החיוך שלה, האינטליגנציה בלי הקרירות של האינטלקטואלים, החום בדיבורה. כל אלה היו סקסיים במין צורה טבעית, כאילו בלי כוונה, בלי פרובוקטיביות. טוב, נו, אולי טיפה עם כוונה...
באחת הפעמים שעברה מולו, באחד המסדרונות, היא הייתה שקועה בשיחה עם מישהי. היה נדמה לו שהיא קלטה אותו בזווית העין, אבל הוא לא היה בטוח. מה שעוד היה נדמה לו, שהיא הזדקפה מעט תוך כדי הליכה, שדיה הגאים מובלטים מעט, ישבנה, אוךךךך ישבנה, מורם מעט אחורנית. היא נדה בראשה כשעברה מולו, ושוב אותו חצי חיוך על פניה.
וביום המבחן, כמו שעון, שוב היד המורמת מקדמת הכתה. שוב, רגל שזופה תופסת את עינו. ושוב גופיה. וואו, איזו גופיה. חזה היה צמוד לגופיה, והחזיה הציצה מעט מימין לה. וכל זאת רק במבט מהצד ומעט מאחור. "הפעם," חשב נדב, "לא תקרה לי פדיחה כזו". הוא ניגש אליה, התכופף מעט, והקפיד, בריכוז ובמאמץ, להישיר את עיניו אל עיניה מ ה ש נ י ה ה ר א ש ו נ ה. היא הביטה אל תוך עיניו, ופלג גופה העליון מתוח מעט קדימה. מבטה היה כמתחצף. "כן, גילי?" הוא אמר, וקולו כמעט שרעד מעט. הוא כמעט לא שם לב לשאלה, שהייתה סתמית לגמרי. הוא ענה לה, וכל אותו זמן עיניה מביטות ישירות אל תוך עיניו.
הוא לא היה בטוח שהיא מקשיבה בכלל לתשובה. לבסוף אמרה לו "תודה", והוא המשיך הלאה.
דמו רתח בו במקצת, והוא הרגיש את תחילתה של זקפה מתעוררת בו. למרבה המזל השאלות של הסטודנטים האחרים הסיטו את תשומת ליבו.
בסוף המבחן הוא ניגש לחניה והתיר את הטוסטוס. בעודו חובש את הקסדה, עיניו נתקלו בגילי, יוצאת משער האוניברסיטה עם שתי חברות, והן שקועות בשיחה. היא הבחינה בו, נדה בראשה קלות, עם חיוך רחב מרוח על שפתיה החושניות, והמשיכה הלאה בלי להמתין לתגובתו.
חודשיים עברו. נדב סיים את הלימודים, אבל נשאר בעיר. הוא מצא עבודה מעניינת, עם שכר לא רע בכלל. החיים היו נחמדים. הוא גם שמר על קשר הדוק עם חבר'ה מהאוניברסיטה.
ערב אחד הוא הלך למסיבה במועדון "הפורום", שארגנו בנות החוג למדעי ההתנהגות. בכל זאת, חסרים בנים בחוג...
הוא בא עם כמה חברים, והיה אחלה. מוזיקה טובה, בירה טובה, המון אנשים. לפתע, בין ההמון, הוא ראה אותה עומדת בקצה השני של המועדון, בירה ביד ומבטה אליו. הוא ננער מעט, וחייך. היא הרימה מעט את כוס הבירה לברכה, וחייכה אליו בחזרה, בחום. מישהו אחר היה בטח ניגש מייד אליה ומפגיז אותה באיזה משפט מבריק. אבל לא נדב. הוא לא יודע מה לעשות במצבים האלה. אז חוזרים לחבר'ה וממשיכים לרקוד. ה-DJ היה מעולה, והמוזיקה דגדגה בכל גופו, מבקשת ממנו להיסחף. אם יש משהו שהוא אוהב, זה לרקוד כשיש מוזיקה טובה. רגליו, מותניו, ידיו, חלציו, ראשו נכנסו לתיאום עם השיר, רוקדים בריכוז הולך ומתכנס פנימה, בחדווה, בכיף וכמעט בטירוף. תמיד בקטעים האלה הוא היה צריך לעצור קצת בעצמו, אחרת זה כבר ממש יהיה מוגזם מול כל האנשים.
השיר הבא קצת הרגיע אותו. אחלה שיר, אבל לא מטריף. הוא ירד מהרחבה והלך לשטוף פנים ולשתות קצת מים. כשחזר ועלה לרחבה, גילה אותה פתאום רוקדת מולו. הוא חייך אליה וצעק (אין ברירה, חייבים לצעוק) "אהלן". היא חייכה אליו וצעקה "היי". ואוו, איך שהיא נראית. מכנסיים ארוכים, צמודים, מדגישים את חמוקיה. חולצה קצרה, קצרה מאד. בעצם חולצת בטן, שחשפה את מותניה הצרות ומעט מעט מבטנה השטוחה. שערה, חום - אדמדם, היה פזור.
אתם יודעים, נורא מצחיק לראות בנות רוקדות. בדרך כלל, הן לא ממש רוקדות. עומדות ומניעות טיפה את גופן מצד לצד בצורה סמלית, כמציגות עצמן לראווה בצורה מאופקת. כל כך מלאכותי, טיפשי.
אך לא גילי. היא רקדה מולו בתנועות גמישות, משוחררות. היא נראתה כמי שחיה בשלום עם גופה, ונהנית להרגיש את עצמה רוקדת. היא רקדה יפה, מתואמת מאד עם השיר, ובעיקר מותניה זזו עם הקצב. הוא לא יכול שלא להביט עליה רוקדת, מעריך את הריקוד ומעריץ את גופה הבוטח, המשוחרר והסקסי.
הוא הרים את עיניו ופגש את עיניה, מביטות בו בשביעות רצון של אישה היודעת את ערכה, ומזהה את המשיכה שלו אליה. היא נצמדה אליו מעט, והתרחקה. רקדה מולו, לצידו, מאחוריו ושוב מולו. הוא נהנה מהמשחק, משחק איתה בחתול ועכבר, שם יד על מותנה ומתרחק, מתקרב ושוב היא נעלמת הצידה. נדיר, נדיר למצוא בחורה כזו, שאפשר ליהנות באמת מהריקוד איתה, בלי לנסות ולהיות ייצוגי. אחרי כמה שירים הוא רמז לה בתנועת ראש, והם ירדו מהרחבה.
"רוצה לשתות משהו?" הוא שאל? "מיץ תפוזים", היא ענתה. "בירה אחת הספיקה לי". הוא נד בראשו בחיוך והלך לבר. הם מצאו פינה מעט שקטה, ודיברו על כלום ועוד כלום. עיניה היו מבריקות, והיא הייתה יפה, מאד יפה ומאד סקסית. בשלב מסוים היא שמעה קול צועק "גילי!" היו אלה 2 הבחורות שראה איתה באוניברסיטה בזמנו, עומדות לא רחוק מהם. גילי הפנתה את ראשה וחברתה הנידה בראשה, כאומרת "יאללה, זזים." היא חייכה אליו, אמרה "ביי לך" ופשוט נעלמה.
טוב, זה היה מבאס. לא מספר טלפון, לא כלום.
הוא עלה על הטוסטוס שלו זמן קצר אחר כך. הוא דהר הביתה, מזמזם שיר שרקד קודם לכן לצלילו. איזו בחורה, חשב לעצמו. איזו בחורה. אחרי המקלחת הוא גילה שהוא קשה כמו אבן, וחם כמו פלדה מלובנת.
הוא אונן במיטתו מתוך צורך דחוף, והגיע לאורגזמה חזקה ופראית, גופו רועד.
בשבת, אין כמו הבריכה של האוניברסיטה. כרטיס סטודנט שארגנו לו בקומבינה עזר מאד. הוא ישב על הדשא בבגד ים, אחרי שחיה ארוכה וטובה, קורא ספר. גופו היה רזה ומבנה גופו צר במקצת, אבל לא עד דחליליות. מעט מעט שרירי, הוא חש עצמו רענן ונינוח.
"אני רואה שאתה צריך מנוחה אחרי אתמול" הוא שמע לפתח קול נשי. הוא הרים את עיניו, וליבו החסיר פעימה. אלוהים היה טוב אליו. מי אם לא גילי, עומדת מולו והשמש מאחוריה. השמש סנוורה אותו, והוא הרים יד לסוכך על עיניו. "שלום לך", הוא אמר, חיוך על שפתיו. "אהלן", היא אמרה, מתיישבת לצידו. היא לבשה ביקיני כחול, שהדגיש את עורה, בהיר אך שזוף. היא נראתה כל כך fuckung סקסית. כל כך מעוררת תיאבון. היא ישבה על ידו, נשענת לאחור על מרפקיה, רגליה משוכלות. חזה עלה וירד עם נשימתה. בטנה נראתה רכה, שטוחה רפויה ומזמינה. רגליה היה ארוכות, ונראו רזות וחזקות.
"אז מה, אתה עוד באוניברסיטה?" היא שאלה אותו. "האמת שלא," ענה. "יש לי כרטיס סטודנט שחבר באגודה סידר לי."
"אז, אם ככה זה בסדר" היא אמרה, חיוך קטן על פניה.
"מה בסדר", הוא שאל.
"לא, כי אני ממש לא בטוחה שזה בסדר שמתרגל בולע ככה במבטים שלו את הסטודנטיות שלו", היא ענתה, חיוך רחב על פניה.
נדב הסמיק מעט, אבל ענה "תשמעי, תלוי מי הסטודנטית. יש גבול לכל תעלול."
היא צחקה, קמה ואמרה לו "טוב, אתה בא למים?" הוא החל לקום, אבל היא כבר רצה לבריכה. היא קפצה ראש למים והחלה לשחות. הוא נכנס אחריה. המים היו קרים, נעימים ומרעננים. הוא שחה לקצה השני והוציא את ראשו מהמים. היא הייתה מולו. "אתה שוחה יפה", היא אמרה. "תודה", הוא ענה בפשטות, מרוצה.
היא התקרבה אליו, מחזיקה בידה האחת את שפת הבריכה. היא התקרבה אליו עוד קצת. נדב הרצין, שריריו מתקשחים מעט. "אתה יודע", היא אמרה בקול נמוך, "זה מאד החמיא לי, הצורה שבה הסתכלת עלי בסמסטר האחרון."
"דווקא חשבתי שהתרגזת עלי במבחן הקודם", הוא ענה לה, לא יודע מה לומר.
"זה נכון. בהתחלה התעצבנתי עליך, אבל אז ראיתי איך שהרגשת נבוך, וזה היה מקסים בעיני."
"אז מה, את לא כועסת"?
"ההיפך הגמור", היא אמרה. שערה היה רטוב, משוך לאחרו. עיניה היו מבריקות. שדיה הגדולים היו כמעט צמודים לחזהו. הם התקרבו זה לזו ושפתיהם נפגשו. שפתיה היו רכות, חמות ומזמינות. הנשיקה הייתה מהוססת, איטית, קצרה ורכה. "הההםםםםם", קולה המרוצה כמעט ולא נשמע. שפתיהם נפגשו שוב, שפתיה נפתחות אליו. הוא לא מיהר. שפתיו נפשקו מעט, והם התנשקו באיטיות ובחושניות. הוא לקח את שפתה התחתונה בין שפתיו, והיא נשכה קלות את שפתו העליונה. זו הייתה נשיקה ארוכה, וארוטית מאד.
שוב ושוב שפתיהם נפגשו. שפתיה היו רכות, מזמינות ותובעניות. לשונותיהם רקדו אחת עם השנייה בעדינות. הוא איבד את עצמו בין שפתיה, והרגיש את הדם זורם בחוזקה בעורקיו. "בואי, נצא מכאן לפני שאני לא אוכל לצאת," הוא אמר בחיוך. היא צחקה והתרחקה ממנו מעט. הוא יצא מהבריכה והושיט לה את ידו, היא אחזה בה ויצאה בתנופה מהבריכה. פטמותיה היו זקורות מבעד לבגד הים. היא נראתה בעיניו כמו התגשמות החושניות, ונוס בהתגלמותה.
הם יצאו מהבריכה, יד ביד.
"תשמע, אני מתה מרעב. אתה רוצה לבוא לאכול משהו? אני גרה 2 שניות מכאן".
הוא לא היה בטוח שהוא שומע נכון. "ואללה", ענה בחיוך, "אני אשמח לאכול משהו".
הם לבשו את בגדיהם על בגדי הים ויצאו מהבריכה. מכיוון שהוא הקפיץ לפני כן חבר לאוניברסיטה, היו איתו 2 קסדות. הוא עלה על הטוסטוס, והיא מאחוריו, חובקת את חזהו. היא כיוונה אותו והם החלו לנסוע, הרוח החמימה עוטפת אותם. הוא חש את ראשה נח על כתפו, אך לפתע ידיה החלו נעות מטה לאיטן. הן נעצרו בסוף חולצתו והופס, ידיה נגעו בעור החשוף של בטנו השטוחה. הקטנוע רעד לרגע, והוא שמע אותה צוחקת מאחוריו. ידיה ליטפו את בטנו בתנועות איטיות, מגרות. איברו הגיב מיידית, והוא הרגיש את הזקפה מתעוררת במהירות.
הם הגיעו לבניין שבו היא גרה, והם ירדו מהטוסטוס, מסירים את הקסדות. הוא נפנה אליה, פניו סמוקות. הם נפגשו בנשיקה רעבה, תובענית. לשונותיהם רקדו בתאוותנות, שפתיה רכות, מתמסרות, נותנות ולוקחות. הוא אחז במותניה והיא אחזה בעורפו, מצמידה אותו אליה.
שפתיהם נפרדו, נשימתם מהירה. "בוא", היא אמרה בקול ניחר. היא אחזה בידו, והם עלו לדירתה. הוא סגר את הדלת, הסתובב ומיד הוצמד לקיר. היא נצמדה אליו בכל גופה, פיה על פיו. הוא חש את שדיה על חזהו, זקפתו צמודה לבטנה. הם התנשקו, ידיהם חשות, סוקרות, חופנות. הוא חש את ידיה על עורפו, על ידיו, על גבו. הוא אחז בישבנה האחד, ידו השנייה חשה את צד גופה.
לפתע ידה על חזהו דחפה אותו בעדינות. "שב", היא אמרה לו. היא הוליכה אותו אל הספה, והוא התיישב עליה. היא התרחקה ממנו, ועמדה בקצה השני של הסלון. שערה היה עדיין לח, אסוף לאחור בקוקו. היא לבשה מכנסיים קצרים וחולצת טריקו פשוטה וירוקה, בגד הים ניכר מתחתיה. ישבנה נשען על השידה שמאחוריה.
"אתה יודע", היא אמרה, "אני מאד אוהבת את הצורה שבה אתה מסתכל עלי."
הוא נשען לאחור, מקשיב.
"אני אוהבת את הגוף שלי, אבל המבט שלך גורם לי להרגיש מלכה."
"את באמת מלכה," הוא אמר בחום.
היא חייכה, מרוצה. "כשאתה מביט עלי, אני מרגישה מושלמת, נחשקת. וזה מאד מגרה אותי."
הוא נשען על ידיו, קם לעברה. "לא, לא. תמשיך לשבת," היא אמרה.
"או – קיי", הוא אמר לאיטו, נשען לאחור, מופתע.
היא הביטה אל תוך עיניו. "אני יודעת שאתה מפנטז עלי כבר לא מעט זמן. אני צודקת?"
"לגמרי. את לגמרי צודקת". הוא ענה.
"ובטח גם עשית ביד במיטה שלך או במקלחת, מגיע לאורגזמה תוך כדי שאתה חושב עלי, על איך שאני נראית עירומה, על הדברים שתוכל לעשות לי, נכון?"
"נכון מאד," הוא אמר, נבוך במקצת.
"אז בוא נבדוק איך המציאות נראית לעומת הפנטזיות שלך".
היא הסתובבה לאחור, חיטטה בדיסקים שלה, בחרה דיסק ושמה אותו במערכת הסטריאו שלה. זו הייתה מוזיקה שקטה, רכה. היא הסתובבה בחזרה אליו, מבטה מתחצף, מתגרה. בתנועות רכות, היא הורידה את מכנסיה הקצרים. היא נשארה עם החלק התחתון של הביקיני הכחול שלה, רגליה ארוכות, יפות, חלקות ושזופות. היא נעה באיטיות, כמעט ולא רוקדת. ידיה ירדו לצידי גופה, ואחזו בחולצתה. היא הביטה בו, מבטה רציני. ידיה נכנסו מתחת לחולצתה, והיא אחזה בשדיה מבעד לבגד הים. עיניה נעצמו, והיא קרבה את שדיה אחד לשני, תופסת את השד כולו. אצבע ואגודל צבטו את הפטמות, וישבנה נע לאחור בעוד היא נאנחת קלות. מבלי משים, ידו נחה על הזין שלו מעל למכנסיו, מלטפת.
היא הורידה את ידיה למטה, ובתנועות איטיות הרימה את חולצתה, זורקת אותה הצידה. היא שחררה את שערה, שנפל לצידי פניה היפות, מוסיף ליופיין. הוא הביט בה בהערצה. גופה היה נפלא בעיניו. המשולש שכיסה את חלציה היה כל כך מעורר תיאבון, ירכיה עסיסיות, מלאות הבטחה. מותניה צרות, אבל לא מאד. שדיה גדולים ומזמינים. צווארה ארוך מעט, פניה יפים. עיניה היו ירוקות, מבטה מקסים. שפתיה מלאות, אפה סולד וחצוף.
היא הסתובבה, גבה אליו. מותניה הצרות הוליכו לישבן עסיסי, לא גדול ולא קטנטן. רגליה היו מאד יפות. היא הסתובבה אליו והביטה בעיניו.
"אתה יודע, הגוף שלי ממלא אותי שמחה. אני אוהבת אותו ומתענגת עליו. אני מאד נהנית לראות שגם אתה חושב ככה". בפשטות, היא לקחה את ידה לאחור ושחררה את חזיית בגד הים. החזייה נפלה וחשפה את זוג השדיים המדהימים ביותר שראה. הם היו בהירים, לבנים כמעט. גדולים, עגולים וזקופים. פטמותיה גדולות, זקורות, חומות וארוכות. היא עמדה, ידיה לצידי גופה, מביטה בו. היא צעדה אליו, ידיה אוחזות בזוג שדיה המרהיבים. היא רכנה אליו, מתיישבת עליו. הוא אחז במותניה והיא הגישה אל פיו את זוג שדיה. ידו עלתה אל שדה האחד, חופנת אותו מתחתיו. פיו נצמד לשדה, מנשק אותו מבחוץ פנימה. הוא הגיע אל פטמתה, ופיו הקיף ככל שיכול מהשד. הוא מצץ את שדה ברעבתנות, ולשונו סובבת סביב פטמתה. היא נצמדה אליו, ידיה חובקות את ראשו. הוא מאד נהנה למצוץ את פטמתה, וחש אותה מתענגת, מתגרה. פיו עבר לשדה השני, שתי ידיו מלטפות, מועכות ואוחזות בשדיה. הוא חש את אגנה נצמד אליו, החום העולה ממנה מורגש על איברו, שהיה קשה כאבן.
היא רכנה אליו לנשיקה. הם התנשקו כאחוזי אמוק, שניהם מגורים מאד. היא אחזה בחולצתו והורידה אותה בתנועה מהירה אחת.
"בוא", היא אמרה. היא קמה ואחזה בידו. הוא קם והם הלכו בנשימה קצרה לחדר השינה שלה. היא התיישבה על מיטתה, אוחזת בידו, וקירבה אותו אליה, בעודו עומד. היא הביטה ישר אל חלציו, ושלחה יד מתגרה, מלטפת את איברו מבעד לבגד הים שלו, מחשמלת את גופו. היא רכנה, מנשקת את בטנו, מלטפת את גבו, את ישבנו. ידה שיחקה על הגומי של בגד הים שלו, משגעת אותו. הוא ליטף את שערה, את צווארה, את לחיה. היא הושיטה יד חמה, אל תוך בגד הים שלו, ושלפה את איברו הזקור. "ואוו", היא אמרה, פותחת את עיניה לרווחה. הוא חייך לעצמו, מרוצה. הוא כבר קיבל כמה מחמאות בעניין, ושמח לדעת שאין לו במה להתבייש.
היא הורידה את בגד הים שלו, והביטה בזין שלו. היא חפנה את אשכיו, וליטפה אותו מתחת לשק האשכים, תנועה קלה שחשמלה אותו. ידה ליטפה בעדינות את איברו, והוא חש מגורה כפי שלא היה מזה הרבה, הרבה זמן. מעלה ומטה, ידה עלתה וירדה, בעוד ידה השנייה מלטפת את אשכיו. היא הרימה את מבטה, מישירה עיניה אל תוך עיניו, ולשונה ליקקה אותו בתנועה ארוכה, איטית, מבסיס הזין ועד לראשו. אנחה ארוכה יצאה מפיו. כשלשונה הגיעה אל ראשו, היא עברה בתנועה מעגלית, מהירה, פעם ועוד פעם מסביב לראש הזין שלו. צמרמורת קלה אחזה בו. היא הרחיקה את ראשה לרגע, מביטה באיברו. היא אחזה בו ביד רכה, מורידה אותו מעט למטה. שפתיה נפשקו מעט. באיטיות, כל כך באיטיות, היא לקחה אל תוך שפתיה את הראש, מצצה אותו בעדינות, ולשונה עברה שוב סביבו. ידה אחזה בבסיסו, לוחצת בעדינות. היה זה רגע של עונג לא יתואר. לאט לאט, פיה התקדם לאורך הזין שלו, חם, רטוב ומענג. היא הסיגה את פיה לאחור, ידה עולה ויורדת במהירות. שוב פיה ירד על איברו ושוב נסוג, לשונה סובבת סביב ראשו.
היא הביטה אליו, ידה אוחזת באיברו, חייכה אליו ושאלה "נו, איך המציאות בינתיים, יחסית לפנטזיות"?
"הרבה הרבה יותר טובה." הוא ענה בחיוך.
"יפה." היא אמרה, מורידה עיניה חזרה אל הזין שלו. היא ליקקה בעדינות את קצהו, פעם ועוד אחת. היא הביטה בו, ושוב עטפה את ראשו בשפתיה החמות, הרכות. הוא גנח, אגנו זז מאליו לפנים. ידה האחת אחזה בבסיס איברו, וידה השנייה ליטפה את אשכיו. ראשה החל עולה ויורד על איברו, בעוד פיה יונק בחוזקה. מעלה , מטה, מעלה ומטה. הוא היה קשה כמו אבן, ולוהט כמו פלדה מלובנת. ידה עלתה וירדה על איברו, פוגשות את שפתיה האדומות.
"אלוהים, איך שהיא מוצצת," הוא חשב לעצמו. ירכיו החלו נעות קדימה ואחורה מאליהן. היא הרימה את מבטה מעלה, עיניה פוגשות את עיניו, מבטה חושני, חם, כמעט זנותי. ידו ליטפה את שערה, את עורפה, את לחיה, בעוד הוא נזהר שלא לכוון את הקצב, או לדחוף את ראשה קדימה.
ראשה עלה, ורק קצה הזין שלו נשאר בפיה. פיה עלה וירד בתנועות קצרות, מהירות, בעוד ידה עולה ויורדת לכל אורך הזין שלו, ולשונה משגעת אותו בתנועות מסביב לראש הזין. ידה השנייה שיחקה באשכיו, מענגת אותם. נשימתו הפכה מהירה, שרירי האגן שלו מתכווצים מאליהם. הוא הרגיש את הזין שלו פועם בעונג, כל עצב מגורה, כל עורו בלהבות.
"אני לא אחזיק מעמד עוד הרבה זמן ככה," הזהיר אותה, ותיאר לעצמו שהיא תפסיק. היא הרימה שוב את עיניה אליו, והורידה את פיה ככל שיכלה, רוב איברו שוקע לתוכה. היא החלה מוצצת את איברו בקצב הולך וגובר, בתנועות ארוכות ומהירות. ידה עלתה וירדה על איברו, אל מול פיה. הוא גנח בקול עמוק. קצב המציצה שלה הלך וגבר, הלך וגבר. ידה עזבה את אשכיו, ופנתה מטה, בין פלחי ישבנו. אצבעה מצאה את פי הטבעת שלו, וליטפה אותו בדייקנות.
נדב הרגיש שהוא מתפוצץ. ראשו נזרק אחורנית, עיניו עצומות. אגנו נע ללא שליטה, ואשכיו התכווצו. הוא הרגיש את כל ישותו מרוכזת בזין שלו. האורגזמה שטפה אותו באחת. סילון אחר סילון פרץ מאיברו. הוא גנח, כמעט צועק. איברו פרכס, עוד ועוד זרע פורץ ממנו. העונג היה נפלא, עוצמתי ופראי. גילי המשיכה לינוק את איברו לתוך פיה, בולעת את הזרע, מקבלת אותו אל תוכה. הוא גנח שוב, פרץ נוסף של זרע יוצא ממנו אל פיה החם. לאט לאט האורגזמה דעכה. כשגופו הפסיק לנוע היא אחזה באשכיו, כל איברו בפיה שעדיין ינק אותו אל תוכה, ולא הזיזה את פיה או את ידה. גופו כמו היה קפוא, העונג נמשך ונמשך, נמסך כמו צמרמורת אל כל גופו. עיניו היו עצומות, ואנחה רפה נמלטה מבין שפתיו. שרירי ירכיו ואגנו השתחררו לאיטם. פיה עזב את איברו, והוא נרעד. הוא פקח את עיניו, ברכיו חלשות לפתע. הוא התיישב על המיטה. היא ישבה לידו, מביטה בו במבט חם, ידה על ירכו. ראשה קרב אליו, ושפתיהם נצמדו לנשיקה ארוכה, חמה. הוא הרגיש מעט את הטעם שלו בפיה. זה היה מוזר, אבל זה לא הפריע לו. כל עורו עדיין היה רגיש, כמחושמל.
"ואוו, זה היה מדהים." הוא אמר, נושק לה שוב. היא חייכה ואמרה "העונג כולו שלי".
"נכון," הוא אמר לה. "עכשיו באמת העונג יהיה כולו שלך." גם הוא חייך, והשכיב אותה על המטה בתנועה אחת החלטית. היא נשכבה על גבה, צוחקת. הוא טיפס, נשכב עליה. שפתיהם נצמדו שוב לנשיקה איטית, ארוכה ומענגת, לשונותיהם ושפתיהם רוקדים בעונג. הוא חש את גופה החם תחתיו. הוא נשק לצווארה, ואנחה קלה נמלטה מבין שפתיה, בעוד ראשה נמתח מעט לאחור. ידו ליטפה לאורך ידה, עוברת אל מותניה, בטנה וצד גופה. בעוד שפתיו מנשקות את תנוך אוזנה, ידו חפנה את שדה האחד. היא גנחה קלות, פלג גופה העליון עולה כלפיו. הוא כל כך נהנה לגעת בה, לחוש את עורה המתוח, הרך והחם. פיו ירד אל שדה. בעוד ידו אוחזת בשדה המוצק מצידו החיצוני, פיו נשק לו מצידו הפנימי. הוא נשק לשדה במעגל גדול, הולך וקטן, הולך ומתקרב אל פטמתה. כשהגיע, סוף סוף, אל פטמתה, הוא חש אותה גדולה, זקורה וחמה. הוא לקח את הפטמה אל פיו, מוצץ אותה בשילוב של עוצמה ועדינות, בעוד ידו אוחזת בשד וידו השנייה מלטפת את בטנה הרכה, השטוחה. היא גנחה, ידה מצמידה את ראשו לשדה. ידו השנייה עלתה אל שדה השני, מלטפת אותו בתקיפות עדינה, צובטת בדיוק במידה הנכונה את פטמתה. "ההםםם, זה טוב." היא לחשה, גופה נע מתחתיו. הוא אחז בשני שדיה מצידם החיצוני, פיו בין שניהם, לחייו מחוצות באושר בין גבעותיה החמות. הוא נישק, ליקק, מצץ בין שני שדיה, יונק פטמה אחת, ומיד את השנייה. היא גנחה בקול, ידה מצמידה את ראשו אל שדיה, פלג גופה העליון עולה לעומתו.
בעוד ידו האחת על שדיה, פיו ירד אל בטנה השטוחה והרכה, מנשקת בעוד ידו מלטפת את מותנה. ידיו ליטפו את בטנה, מותניה, ירכיה, ופיו מנשק לאורך ירכה, שוקה ואל כף רגלה. הוא נשק לפנים כף רגלה, הכניס את בוהן כף רגלה הקטנה אל פיו, מוצץ בעוד לשונו נעה במהירות סביב לה. צמרמורת קלה אחזה בה והיא נרעדה.
הוא החל מטפס במעלה רגליה, ידו מלטפת את שוקה, ולשונו מלקקת מתחת לברך. זה דגדג אותה, והיא צחקה קלות. ידו ליטפה את פנים ירכה, בעוד פיו מפזר נשיקות לאורך פנים ירכה השני. הוא הגיע אל המפגש בין רגליה, שעדיין היה מכוסה בביקיני. הוא נישק את עורה לאורך המפגש עם בגד הים, מרגיש את אגנה נח על המיטה, ואותה מתרכזת בתחושות שהעניק לה. ידו חפנה את ישבנה העסיסי, בעוד לשונו חופרת מעט מתחת לבגד הים. הוא נשק לה על בגד הים, אפו, פיו ולשונו מגרות אותה דרך הבד החלק, הנעים למגע. היא גנחה קלות, אגנה עולה מעט אליו.
אז חפן את שני ישבניה, ובעדינות החל מושך את בגד הים מטה. היא הרימה את אגנה, עוזרת לו. הוא הוריד את פיסת הבד הקטנה, נושק לעורה לאורך רגליה השזופות והיפות, ועולה בחזרה אל בין רגליה. פיו נשק לפנים ירכיה, בעוד שתי ידיו מלטפות את ירכיה, בטנה ושיער ערוותה. פיו הגיע למפגש שבין רגליה, ונשק לעורה העדין. הוא שאף את האוויר לריאותיו, והריח את הריח שלה. אחחחח, איך שהוא אוהב את הריח של אישה מגורה. בשבילו זה ריח מגרה, חושני, מסעיר.
הוא נשק לשפתה החיצונית, עולה בנשיקות קלות לאורכה, ויורד לאורך שפתה השנייה. "הםםם", נשמע קולה בקושי. הוא חייך לעצמו, מרוצה. אם יש משהו שהוא ידע שהוא טוב בו במיטה, זה לרדת לאישה. הוא אהב לתת מין אוראלי, עשה את זה בכל הזדמנות ונהנה מזה מאד. הוא אהב לחוש את בת זוגו מתענגת, להגיב ולשנות את מה שהוא עושה בהתאם לתגובותיה, לשלב עדינות ועוצמה. הוא אפילו לקח רעיונות מספרים, מעלעל בהם בלי חשבון בחנויות הספרים מול מוכרות מחייכות ומסמיקות, וקיבל טיפים מועילים מאד בסרט הדרכה של Nina Hartley:
http://www.youporn.com/watch/200577/pussy-eating-lesson
אצבעו האחת ליטפה את עורה בעדינות בפיסת העור הכול כך רגישה שבדיוק מתחת לפתח הכוס שלה (כוס. לא בדיוק המילה הכי מתאימה לדבר המקסים, היפה, המגרה, הסקסי והמענג הזה. מילה קצת וולגרית. מצד שני, גם פות זו לא בדיוק המילה המתאימה. לא מי-יודע-מה סקסי. שלא לדבר על נרתיק, שזה ישר מהרצאה בפקולטה לרפואה. למען האמת, יש בעיה. אשתי ואני קוראים לו shuni, שזו המילה המתאימה בהונגרית, שהיא שמעה פעם ממישהי. די חמוד, אבל אולי לא מספיק סקסי. הברזילאים קוראים לו concha, שזה צדף בפורטוגזית. לא רע. ניקבת האהבה? הבריכה השמימית? נו. לא משהו. אני קורא בזאת לאקדמיה ללשון העברית לעשות כאן עבודה רצינית, ולצ'פר אותנו בשם הראוי לשמו), ולשונו ליטפה בעדינות את פתח הכוס שלה, את הבשר הורוד, החלק, החם, העדין, הרך והלח שכל כך אהב. הטעם שלה היה נהדר, מלוח, חזק ועדין גם יחד. אצבעותיו ליטפו אותה מירכיה ומבטנה לכיוון המפגש בין רגליה, בעוד פיו מנשק את שפתיה החיצוניות. היא גנחה קלות. לשונו חדרה בעיגולים קטנים ומגרים אל פתח הכוס שלה, חודרת לאט פנימה בעוד ידו חופנת את ישבנה הרך. הוא הוציא והכניס את לשונו מתוכה, ונשימתה החלה מתקצרת. "המממ", היא אמרה, עיניה עצומות, "זה טוב".
לשונו יצאה מתוכה, והוא החל מנשק, מלקק מלטף ומוצץ בכל מקום. פיו עבר מהמפגש שבין ירכיה לבין אגן אל החלק התחתון של פתח הכוס שלה, שפתיו לקחו אל פיו את כל הצד הימני של הכוס שלה, משפתיה החיצוניות ופנימה ככל שיכל, מוצץ בעוד לשונו עוברת לכל אורך הכוס ועד לצד הדגדגן. אחר כך טיפל באותו להט גם בצד השני. הוא נשק לעור שמסביב לדגדגן שלה מכל צדדיו, בעוד אצבעו מלטפת את פתח הכוס שלה בתנועות מעגליות. שוב לשונו נכנסה אל תוכה, מתעקלת כלפי מעלה, בעוד אצבע ואגודל לוחצות ברגישות על הדגדגן המכוסה בעור משני צידיו. היא גנחה קלות, עיניה עצומות בריכוז, ראשה מופנה הצידה ואגנה עולה ויורד קלות מול פיו. הוא החל מוציא את לשונו מתוכה, מלקק בתנועה קצרה סביב לדגדגן ונכנס בחזרה אל תוכה החם, החלק, הריחני והמגרה. שוב ושוב, פנימה בתנועה חדה, החוצה, סביב לדגדגן וחוזר חלילה, בעוד ידו מלטפת את בטנה, ירכיה ואת הכוס. "אה, זה טוב, זה כל כך טוב," היא לחשה. הוא חייך לעצמו, גונח ארוכות כשפיו סגור על הדגדגן, מחשמל אותה. הוא הדביק את שפתיו אל דגדגנה, מוצץ אותו אליו בעוד לשונו מגרה את הדגדגן מלמטה. אצבעו נכנסה אל תוכה, יוצאת ונכנסת בתנועה איטית בעוד הוא לוחץ אותה כלפי מטה. ידו השנייה ליטפה את בטנה ועלתה אל שדה הימני. הוא אחז בשד בידו, מועך – מלטף, צובט את הפטמה בדיוק במידה הנכונה. " אההה, כן " היא גנחה. גופה היה מלא בתענוג הולך ונבנה, הולך וגובר. ידה אחזה בשדה השני, והיא צבטה בפראות את פטמתה. אגנה עלה וירד מול פיו. לשונו גירתה את הדגדגן שלה מכל צדדיו, ימינה ושמאלה, ימינה ושמאלה, אחר כך מקיפה אותו בעיגולים. ידה ירדה אליו והצמידה את ראשו אל אגנה, לבל יזוז אפילו מילימטר. "או-קיי" הוא אמר בליבו, "הגיע הזמן". אצבעו הסתובבה בתוכה ב-180 מעלות, מתעקלת כלפי מעלה ומגרה את נקודת ה-G שלה (כך הוא קיווה). לשונו החלה מלקקת את הדגדגן בתנועות מהירות וחזקות, מלמטה למעלה ובחזרה, בעוד אפו מעוך בחוזקה קצת מעל לדגדגן. אצבעו נעה בתיאום בתוכה, לוחצת כלפי מעלה ומגרה את הדגדגן מתוכה. תנועתו הייתה מהירה, חזקה ומכוונת היטב. "אה, כן, כן, זה כל כך טוב, אל תפסיק, אל תפסיק", היא אמרה, נשימתה מקוטעת, כל גופה מרוכז בלשונו המענגת, ידה אוחזת בחוזקה בראשו. עוד ועוד הוא תקף באהבה את הדגדגן. אפו היה מעוך, היה קשה לו לנשום, לשונו כבר כאבה במקצת, אך זה לא היה אכפת לו. להיפך, זה הוסיף לו עוד חשק. הוא הגביר את הקצב ככל יכולתו, יודע שהרגע מתקרב, מתמיד בהיצמדות לאגנה המשתולל. לפתע אגנה עלה גבוה באוויר, והיא הפסיקה לזוז. צעקה ארוכה נמלטה מפיה. האורגזמה הגיעה אליה חזקה וארוכה, שוטפת את כולה בעונג כמעט בלתי נסבל. הוא המשיך עוד זמן קצרצר בתנועות לשונו מעלה ומטה, ואז הצמיד את שפתיו אל דגדגנה בחוזקה, יונק את מיצי האהבה שלה אל פיו, מאריך את האורגזמה שלה. היא גנחה בקול, פלג גופה התחתון מתפתל באוויר, ואז נופל אל בין הסדינים. פיו עוד היה צמוד אל כל הכוס שלה, מוצץ אותו בלי להזיז דבר. עוד רגע קצרצר, והיא התפתלה כנשוכת נחש, לא יכולה יותר. הוא התנתק ממנה לאיטו, מניח כף יד יציבה ומרגיעה על ירכה.
היא נשפה נשיפת אוויר ארוכה, ורק אמרה חרש "פיווו". עיניה היו עדיין עצומות, גופה רפוי ורך. רגלה האחת הייתה כפופה, הברך באוויר, והשנייה שמוטה ברפיון על המיטה. ידה האחת הייתה על בטנה, והשנייה על עיניה. שדיה היו יפים, גדולים וזקופים באופן מפתיע על חזה. קצוות שיער הייתה דבוקה אל לחיה, והוא חשב שמעולם לא ראה מראה כל כך חושני ויפה.
היא פקחה את עיניה, מביטה בו. הוא עלה אליה, חיוך קטן על פניו. הוא נשכב עליה, ונשק לה. שפתיה נפתחו אליו בשקיקה, ברעב. נשיקתם הייתה עמוקה, מלאת תשוקה. "אוי, זה היה טוב," היא אמרה, עיניה על עיניו, ונשקה לו שוב. "תבואי כל יום," הוא ענה, מרוצה, האגו שלו מושקה לרוויה. "אם תמשיך ככה, אני באמת אבוא כל יום," היא אמרה, מצמידה אליו את חזה ואת שפתיה.
הוא נשק לה שוב, מרגיש את גופה צמוד אל גופו, חם ומלא בכל טוב. איברו היה צמוד אל ירכה, והיה כבר נוקשה באופן מפתיע, זמן לא ארוך אחרי האורגזמה שלו. הוא הרים את אגנו מעט, והזין שלו נצמד אל בין רגליה. "המממממ", שמעו אוזניו, ואגנה עלה מעט אל מולו. שוב ושוב הם התנשקו, נשיקות עמוקות, ארוכות. הזין שלו עלה וירד אורך הכוס שלה, לאורך הדגדגן ושפתיה המלאות לכל אורכן. היא נשקה לתנוך אוזנו ולחשה "אני על גלולות. אפשר לסמוך עליך?" הוא נשק לה ואמר "אחרי הבחורה האחרונה שהייתה לי עשיתי בדיקת איידס. אל תדאגי." היה לה ברור לגמרי שהוא לא מורח אותה, שאפשר לתת בו אמון. היא הורידה את ידה, אחזה באיברו ביד מנוסה והוליכה אותה אל פתח האהבה שלה. שפתיה היו לחות, חמות ומזמינות. באיטיות הוא החדיר את הראש לתוכה, חש את השמחה שאין שנייה לה, את החום והרוך העוטפים את החלק הכי מתענג של גופו, את גופה מקבל אותו בברכה אליה. הוא חש את כולו מתחמם, את הדם הזורם בחוזקה בעורקיו דורש מאגנו תנועה של פראות. הוא גייס את כל השליטה האפשרית, והוציא את קצה הראש מתוכה, רק כדי להכניס אותו שוב, אבל רק את הראש, מתענג על התחושה הנפלאה. היא גנחה בשקט, ידה מלטפת את עורפו. הוא תפס את שפתה העליונה בין שפתיו, מוצץ בתשוקה, ובתנועה אחת ארוכה ונחושה החדיר את כל איברו אל תוכה, עד שאגנו פגש את אגנה. "וואוו" היא גנחה בהפתעה, והוא חש אותה צרה, חמה ועוטפת את כל איברו בחוזקה. "אל תזוז," היא אמרה, שתי ידיה על ישבניו, מצמידות אותו אליה. לפתע הוא הרגיש לחץ קל על בסיס איברו, ואז שחרור. ושוב, לחץ קל, ושחרור. "הי, זה נעים," הוא לחש, נושק לה. הוא הרגיש את הכוס שלה מעסה קלות את איברו, בתנועות איטיות. זה היה מפתיע, והוא לא חש דבר כזה מעולם. הוא חש את אגנה נע מעט בתנועות סיבוביות, והעיסוי של איברו הלהיט אותו. "מאד נעים" הוא אמר בקול נמוך, מתנשם קלות. הוא נשק לה, חפן את שדה מצידו החיצוני פנימה, ואגנו החל נע. קדימה ואחורה, בתחילה בתנועות קטנות, ובכל פעם הוציא את איברו מעט יותר, ודחף אותו פנימה עד הסוף, שערות חלציו פוגשות את דגדגנה. היא נעה איתו, פוגשת את תנועותיו, תובעת את העונג שלה יחד עם שלו. ידה הייתה על ישבנו, מצמידה אותו אליה, בעוד ידה השנייה מלטפת את עורפו, את חזהו, את גבו. הוא היה בשמיים. היה זה סקס חם, חושני ומלא רגש. תנועותיו היו חזקות, איברו יוצא כמעט עד סופו רק כדי להיכנס שוב בעוצמה אליה, כולו עטוף בלהט וברוך.
הוא שלח את ידו אל בין רגליה, מלטף באצבעותיו את שתי שפתיה החיצוניות העוטפות את הזין המלוהט שלו, את האזור שסביב הדגדגן שלה, תופס את הדגדגן בין 2 אצבעות, מלטף במומחיות. הוא חש את שפתיה על צווארו, ושמע אותה נוהמת בהנאה. אצבעו מצאה את הדגדגן שלה, מלטפת ימינה שמאלה, מלמטה למעלה ובחזרה, בעוד הוא חודר אליה שוב ושוב בתנועות קצרות וחזקות. היא גנחה, אגנה נע בסיבובים קלים, משגע אותו. היה לו קצת קשה לפנק את הדגדגן שלה כמו שצריך, היה חסר לו מקום.
הוא תפס ברגלה האחת מאחורי בירכה, כופף אותה כלפי מעלה, נושק לשוקה העסיסית, לאצבעות כף רגלה. היא הרימה את רגלה, והניחה את כף רגלה בגמישות כל כתפו. הוא הביט בה משועשע, ונד בראשו בהערכה. "נדב," היא אמרה, מבטה חם, מגורה, מתחצף, "תפסיק לשחק. קדימה. תזיין אותי עם כל מה שיש לך."
הוא הרים גבה, מחייך אליה חצי חיוך.
היא צדקה. הוא תמיד עצר בעצמו, מנסה להאריך את הזיון, לתפוס עוד רגע עונג, ופוחד לגמור לפני בת הזוג שלו. ידו האחת הייתה על המזרון, ידו השנייה במפגש ביניהם, גופו מעט באלכסון בתנוחה שכמו אומרת לו "קדימה, נראה אותך." הוא חדר אליה, בעוד ידו מנסה שוב למצוא את דגדגנה. היא תפסה בידו, הזיזה אותה הצידה והחליפה אותה באצבעותיה שלה.
הוא הניח את ידו על המזרון, הביט בעיניה וחדר אל תוכה בתנועה פראית אחת. היא גנחה, ידה מלטפת את בסיס איברו ואת שערות הערווה שלו. הוא יצא כמעט כולו וחדר שוב, בתנועה חזקה. "כן," היא אמרה, נאנחת. "זה טוב." עיניה היו עצומות למחצה, לחייה סמוקות. הוא החל חודר לתוכה בתנועות מהירות, חזקות, מרגיש את ידה מלטפת אותו ואותה. אגנו קיבל חיים משלו, הזין שלו היה לוהט, נע פנימה והחוצה. הוא חש את שדיה הרכים על חזהו, את רגליה על תחתית גבו, דוחפות אותו פנימה אליה. שרירי ישבנו היו משוחררים, אגנו נע בעוצמה, במהירות. הוא נע כמו חיה, משוחרר מכל שליטה או מעצורים, שום מחשבה לא חולפת בראשו, ורק הצורך מניע את רגליו החזקות, את אגנו, את הזין המלובן שלו.
שניהם הזיעו, נעים אחד מול השני כמעט בטירוף. הוא חש את נשימתה מתקצרת, את ידה נעה במהירות על הדגדגן שלה בעודה נמעכת מאגנו שוב ושוב. עיניו היו עצומות והוא חש את כל ישותו בוערת בעונג, כולו עטוף במגע של שדיה, חזה, צווארה, בטנה, רגליה והכוס, אלוהים הכוס שלה. "אח, זה טוב, כל כך טוב," הוא שמע עצמו אומר. "אל תפסיק, אל תפסיק," הוא אמרה, מילותיה קטועות, דחופות.
הוא הרגיש את אגנו מתחמם, מתקרב לשיא, הצורך שלו פראי. לפתע היא הפסיקה לנוע, גניחה ארוכה יוצאת מקרקעית ישותה, בעוד אגנה עולה מעלה בתנועה פראית, פתאומית. הוא המשיך לנוע בתוכה במהירות, ידה על ישבנו, מצמידה אותו אליה. גופו פעל מאליו, הזין שלו יוצא ונכנס אל תוכה במהירות שלא הכיר. לפתע רגליו נעו בחוזקה, אגנו נצמד אליה, אשכיו מתלהטים, ואורגזמה חזקה הכתה בו. צעקה ארוכה נמלטה מפיו, אגנו נע ללא שליטה קדימה ואחורה. הוא חש את הזרע נורה ממנו אל תוכה בפראות, בחום ובתענוג חייתי. שוב ושוב העוויתות הקטנות הניעו אותו, ראשו זרוק אחורנית, עיניו עצומות, העונג מתפוצץ בתוכו. הזין שלו נע עוד ועוד בתוכה, ללא שליטה, התחושות הנפלאות אופפות אותו, תנועותיו הולכות ומתקצרות מאליהן, הזרע כבר חדל אבל תנועותיו עוד נמשכות מאליהן, הזין שלו רוצה עוד ועוד לחוש אותה.
לאט לאט תנועותיו פסקו, אגנו צמוד לשלה. הוא הוציא את האוויר מריאותיו, צחוק משוחרר יוצא מבין שפתיו. הוא התמוטט עליה, שפתיו מוצאות את שפתיה, כל עורו עדיין בזוהר הנהדר של האורגזמה. היא הייתה רכה, משוחררת, וחיבקה אותו. הוא פקח את עיניו, ומצא את עיניה בורקות, מביטות בו בעליצות, בחום. הוא נשק לה שוב. לאט לאט איברו התכווץ, והופס, יצא מתוכה. שניהם נרעדו מעט, וצחקו יחד. היא זזה מעט, והם מצאו את עצמם על הצד, מחובקים. הוא נשק לה שוב, ואמר "זה היה גדול," מניע ראשו מעט הצידה. היא אמרה "אדיר, מטורף לגמרי."
"לא שמתי לב לכלום. לא הכאבתי לך?" הוא שאל.
היא צחקה צחוק קטן ואמרה "לא, אל תדאג. זה היה נהדר." היא נשקה על מצחו.
הוא נשכב על גבו, והיא נשענה עליו. הוא חש את חום גופה עליו, את ראשה נח על צווארו, את שדה הרך על חזהו, את בטנה ורגלה נחים עליו. הוא ליטף את שערה מבלי משים. הוא חש מלא חדווה, בר מזל, נרגש ורגוע בו זמנית. היא נשקה לרקתו, אצבעותיה מטיילות על חזהו בעצלתיים. עיניו נעצמו מאליהן, בעוד קרירות האוויר של ערב סוף קיץ פוגשת את עורו אל מול חום גופה על גופו. בעוד מוחו מתערפל, הוא חש שליו, בבית. היא ליטפה את שיערו, נושקת לצד ראשו. "הממ," הוא אמר, מתוך חלום.

אשמח מאד לתגובות, [email protected]

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
צימרים וחדרי אירוח לשעות של אהבהחדרים לפי שעה
צימרים מפנקים
חדרים בוידאו!
שירותי ליווי ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
נערות ליווי
שירותי ליווי
תמונות גולשים
סיפור אחרון
אביזרי מין מומלציםwe vibe 4 plus
פנס וגינאלי
לו-לה
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
==== לחצו על הבאנר כדי לצפות בוידאו מהמסיבה ====

קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה