שליטה נשית חוויה בשלישיה

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

שלום לכל הזוגות, הנשים והגברים, לאחרונה שיתפתי חוויה שחוויתי עם זוג, ובעקבותיה קיבלתי פניות מחממות את הלב ודברים נוספים …

לכן החלטתי לשתף בחוויה נוספת, עם זוג מיוחד במינו, מרשים, סקסי ומעניין שהדרכים שלנו הצטלבו בעקבות פניה באחד מהאתרים.

אני אייל בן 41, אקדמאי איש שיחה שנראה טוב מאוד, שנהנה ומתגרה במיוחד להצטרף לזוגות למימוש הפנטזיה שלהם ושלי.

את הזוג המיוחד והמעניין שהתמזל מזלי לפגוש הכרתי בהודעה שנשלחה לתיבת המייל שלי
: eyal46401@gmail.com, בזו הלשון: ״יש לנו פנטזיה לממש אולי אתה מתאים ואולי לא תנסה ונראה״

אני חייב לציין, שההודעה הלקונית והמגרה הזו, שללא צל של ספק, תומנת בחובה סקרנות יתרה ורצון לעמוד במשימה השאירה בי רושם מיוחד.

הזוג: אילנה וגיא בני 61 ו 63 בהתאמה, זוג שמבלה יחד למעלה משלושה עשורים שחווה שינוי בחייו כמו זוגות רבים בגיל הזה, הילד/ה הקטן/ה עוזבים את הבית, המרחב שמתפנה מגלה חור גדול בצירוף תקופות מאתגרות כמו קורונה, מלחמה, שמביאים לתובנות חדשות.

גיא כפי שיתברר בהמשך נראה טוב ושמור לגילו, 1.81 איש עסקים מצליח, איש שיחה מעניין אשר אוהב את אשתו ומפרגן לה לאחר שנים שלטענתה היתה שם בשבילו, בשביל הילדים ובשביל הבית וכעת הגיע הזמן ליתן לה את תשומת הלב, אילנה אישה חכמה, יפה וסקסית וורבלית שיודעת בדיוק מה היא רוצה, גובה 1.67 של מיניות נשית.

מהר מאוד הבנתי שמי שמנהל את העניינים היא אילנה, כל זוג הוא עולם ומלואו בעל פנטזיות וציפיות שונות בכל הקשור למימוש הפנטזיה או לגיוון חיי המין, על כן חשיבות יתרה להיות קשוב ובעל אינטליגנציה רגשית גבוה לדעת מה מצופה מאדם שמצטרף לזוג מנוסה וותיק שלו היסטוריה משותפת.

אילנה הודיעה בשיחה הטלפונית המשולשת, שלצורך מימוש הפנטזיה התפקידים ישתנו, גיא הדומיננטי יהיה המובל ואילו אילנה שהרבה שנים נתנה לגיא להוביל ולקדם את חייהם המשותפים תאחוז במושכות, לי הבהירה הגברת כי עליי לעשות כל מה שהיא תצווה עליי, לא להתערב בדיאלוג שלה עם גיא במהלך הפנטזיה, לא יהיו שיחות הכנה והיכרות אלא הפנטזיה תתחיל עם הכניסה למרחב המשותף.

לאחר שהתבררו כל הפרטים והגענו להחלטה משותפת שניתן לעבור לשלב הבא החלטתנו שהגיע העת להיפגש.
כבר בשלב הזה, היה ברור שאילנה יודעת מה היא רוצה והיא דרשה שזה ייעשה בדרכה בלבד.
לפיכך, קבענו להיפגש בביתם שבאחד מרחובות תל אביב באחד מימי השבוע בשעות הבוקר, למרות שבדרך כלל אני מעדיף להיפגש במקום ניטרלי, צימר או מלון.

לאחר שהבנתי כמה הפרטים חשובים לאילנה דאגתי לשאול את כל השאלות על מנת לתת לה שליטה מירבית ובכלל זה: מה ללבוש, איך להתחיל את החוויה וכו׳.

חניתי בחניון הסמוך לבניין המפואר, הדופק המואץ בשניה לפני שהכל מתחיל הוא דבר שרק בשבילו שווה לחיות, עליתי לקומה הגבוהה בבניין בהתאם להוראות, סימסתי מחוץ לדלת והדלת נפתחה קצת והתגלה בית חשוך, מסודר ומאוד מושקע, מאחורי הדלת אילנה, שעטפה אותי עם ידיה וגופה אני לבוש לפי ההוראות והיא בסט שינה סקסי בצבע שחור עם כפתורים פתוחים מעט מעל הפופיק שיער שחור ארוך חזה בינוני ורגלים ארוכות.
הריח שלה היה פשוט משכר, הפשטות של הופעתה הפתיעה וגירתה בו זמנית, היא ביקשה ממני לעצום עיניים עד להוראה אחרת והובילה אותי ביד ברחבי הבית, עד שנתבקשתי לשבת על המיטה שהובלתי אליה ולפתוח עיניים.
תכירו גיא ואייל, גיא לחץ את ידי בחוזקה שהעידה יותר מכל על התרגשות, נדהמתי מהופעתו המרשימה - גיא היה לבוש בג׳ינס וחולצה מכופתרת בצבע שחור יושב על כיסא הממוקם בצד החדר.
אילנה החשיכה את החדר והפעילה מוזיקת רקע, ליד השידה בצד המיטה סודרו להם הנרות הדולקים והשמן בתוך קערה עם מים חמים.
אילנה סידרה את המגבת מעל המצעים הלבנים והנעימים שעוד הכילו את ריח הכביסה, לאחר מכן אילנה פשטה את סט השינה ונשארה עם תחתון שחור נשכבה על הבטן עם הפנים לכיוון גיא והרגליים מופנות לראש המיטה.
התחלתי מחמם את ידיי נוגע בגופה ובגבה ומרגיל אותה לתחושת המגע, לאחר רגעים יצקתי שמן על גבה, העורף והשכמות והתחלתי באיטיות לעסות את פלג גופה העליון עם התמקדות בצוואר והאוזניים מה שגרם לעור ברווז לאורך כל גופה שנע בהנאה לצד גיא שגופו נע בשלב זה כמו רוצה לעשות או לומר משהו.
אט אט לאחר התמקדות בפלג גופה העליון התחיל העיסוי לרדת לכיוון ישבנה שבשלב זה עוד היה מכוסה בתחתון שחור שספג שמן מהעיסוי, נדדתי לראש המיטה רחוק ככל האפשר מפניה של אילנה שכל הזמן הזה היו מופנות לגיא עיניה מביטות בעיניו ומספרות את הסיפור שלהם.
לאחר משיחת כפות רגליה בשמן חם והתחלת עיסוי הרגליים והירכיים התחילה אילנה להשמיע קולות גניחה קלות כאשר בכל הזמן הזה גיא לא מוריד ממנה את העיניים, העיסוי נהיה אירוטי מרגע לרגע מסית מעט את התחתון הצידה באישורה של אילנה פעולה שמקפיצה את גיא.
אילנה מורה לגיא להישאר לבוש, לפתוח את הריצרץ של המכנס ולהתחיל לאונן, בזמן שהיא מתענגת, גיא קשוב מורח קרם ומתחיל לגעת באיבר שנגלה לעינינו איבר מרשים עבה במיוחד שנצבע בקרם לבן.
במקביל לעיסוי באיבר מינה אצבע משומנת היטב משחקת בפי הטבעת של אילנה שנמצאת ברקיע אחר, האצבע נכנסת לא נכנסת גיא שמבטו מתמקד עדיין בעיניה של אילנה מאונן בהנאה והתרגשות נראית לעין כאשר אילנה פוקדת עליו לא לגמור ולהישאר ישוב על הכיסא.
אילנה שמביטה בו דורשת ממנו להיסתכל בעיניה ומודיעה לי להמשיך תוך התפתלות גופה הסקסי, גופה מקבל בהנאה שתי אצבעות באיבר מינה ואצבע בישבנה שיוצאות ונכנסות בתזמון לפיתולי גופה של אילנה.
היא מציינת בפניו שאני מזיין אותה בכל החורים עם האצבעות איבר המין שלה ופי הטבעת רטובים ומגורים בו זמנית היא גונחת סוגרת את הרגליים בעוצמה וגומרת.
כל עולה העת ידה השמאלית מגששת באפלה לאור הנירות ומגיעה לאיבר המין שלי שעומד חזק ומגורה במקסימום, היא מסיתה את התחתון רק מעט ואוחזות בחוזקה באיבר המין.
היא פוקדת על גיא לעמוד ולהתקרב היא מסתובבת על גבה אני יושב על ביטנה ומקבל מציצה רטובה בצירוף עבודת ידיים מרשימה שהכל משומן ורטוב גיא שעומד על ידה ומאונן ונראה כמי שעומד לגמור מגורה ומסתכל
אני מודיע לה שאני עומד לגמור והיא בשלה מגבירה קצב עד להשפרצה של מטחי כבוד לתוך פיה שהיא מנקה בבליעה.
גיא שלא מחזיק מעמד עומד שם וגומר בידיו עם כתמים מסגירים על המכנס.
שנשכבנו במיטה התברר שזו הפנטזיה שלו לגמור בפה של אילנה.

תודה לזוג מדהים סקסי ומהנה על חוויה בלתי נשכחת.

אם מעוניינים להיפגש להתייעץ או סתם לשתף מוזמנים לפנות למייל:
Eyal46401@gmail.com

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר
סיפורים נוספים מאת לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
תמונות גולשים
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר