הדוקטורנטית

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

סיפור אמיתי שהתרחש לפני שנתיים. פרסמתי באחד מאתרי ההכרויות את המודעה הבאה:

"אם את רוצה לבחון את הגבולות שלך ולנסות דברים חדשים - צרי עימי קשר בצירוף תמונה. אני גבר נשוי, דומיננטי, שולט, גבוה, נראה טוב ובעל נסיון רב. המודעה מיועדת לנשים בלבד. דיסקרטיות מובטחת."

כעבור כמה ימים אני מקבל תמונה של בחורה חמודה וחטובה בסוף שנות העשרים. היא מספרת שהיא בשלבי הסיום של הדוקטורט באחת האוניברסיטאות בארץ, בחור יפה, מצליחה וחכמה אבל משהו היה חסר לה... היו לה בעבר כמה מערכות יחסים רציניות, אבל תמיד הבחורים שאיתם יצאה היו נחמדים ועדינים והסקס איתם היה מאוד שגרתי ויש לה כל הזמן פנטזיות על סקס חזק ועל דברים "משוגעים" כדבריה... היא מאוננת כמה פעמים בשבוע מול המחשב וגומרת חזק כשהיא רואה פורנו חזק... אבל אין לה אומץ לממש את זה עם בחורים שהיא יוצאת מתוך פחד מה הם יחשבו עליה.

חייכתי לעצמי ועניתי לה בקצרה, נתתי לה הנחייה איזו תמונה אני רוצה לקבל בחזרה – גם לוודא שהבחורה החמודה בתמונה זה באמת היא וגם לראות כמה היא רצינית ומה רמת המוטיבציה שלה... הסברתי לה גם שתמונות ממני היא לא תקבל והיא צריכה לזרום עם זה או שאפסיק לענות לה.

אחרי זמן קצר אני מקבל את התמונה שביקשתי – ערומה לחלוטין מול המראה עם רגליים מפושקות ושלט ביד עם הטקסט שביקשתי ממנה לכתוב. מיד עניתי לה שאני מעריך את מה שהיא עשתה אבל זה לא עונה על הציפייה שלי מכיוון שהכוס שלה לא מגולח ואני מצפה ממנה לגלח אותו במיידי ולשלוח שוב. רציתי לבחון את המוטיבציה שלה ובעיקר להראות לה איך הדברים הולכים להתנהל בינינו...

אחרי כחצי שעה אני מקבל תמונה נוספת והפעם הכל היה לשביעות רצוני. המשכנו להתכתב. היא קיבלה עוד מספר משימות ועמדה בהם בצורה מושלמת. אחרי כמה ימים הגיע השלב לתכנן פגישה פיזית. נתתי לה הנחיות מה ללבוש וכמה דברים שהיא תביא עימה. הסברתי לה שהמפגש יהיה במקום ניטראלי כדי שהיא תרגיש בטוחה – בכל זאת היא הולכת להיפגש עם זר שהיא לא מכירה ומהר מאוד היא תהיה ללא בגדים בפעילות מינית אינטנסיבית. זו תהיה גם ההזדמנות שלה לסגת מכל העניין – לכן לפי הנחייתי היא הזמינה חדר במלון עסקי באחת הערים הגדולות במרכז (הסברתי לה שנתחלק על הסכום) וסיכמנו על מפגש בלובי של המלון.

כשהגיעה השעה נכנסתי ללובי וראיתי אותה יושבת נרגשת על אחת הכורסאות. חייכתי אליה, אמרתי את שמי והיא נעמדה. נישקתי אותה קלות. היא היתה מהממת, הרבה יותר מרשימה מאשר בתמונות וגם גבוהה מאוד. עם עקבים של 10 ס"מ היא התנשאה לגובה של כ-1.80. מסתבר שגם היתה מרוצה ממה שהיא ראתה ומיד נרגעה. התיישבנו הזמנתי לנו משהו לשתות והסברתי לה שאנחנו לא בבליינד דייט ולא הולכים עכשיו לדבר שעות, אלא שיש לה 5 דקות להחליט כן או לא. אם התשובה היא "כן" אנחנו עולים לחדר וברגע שהדלת נסגרת היא יורדת על הברכיים שלה ומתחילה למצוץ. בלי שום הקדמות.

כעבור דקה היא אמרה – אני מוכנה לעלות! עלינו במעלית, הגענו לחדר, הדלת נסגרה, היא ירדה על ברכיה והוציאה את הזין הגדול והרחב שלי מהמכנסיים והתחילה למצוץ כאילו כל החיים שלה תלויים בכך... אחזתי בראשה ו"עזרתי" לה בתנועות חזקות להכניס את הזין שלי עמוק עמוק לתוך פיה וגרונה. אחרי דקות ארוכות עצרתי אותה, הוצאתי מהתיק חלק מהציוד – קולר ורצועה, פלאגים אנאליים מגדלים שונים, דילדו ענק שחור, חומר סיכוך, ליפסטיק, מצבטי פטמות ועוד... תפעילו את הדמיון מה קרה בשעתיים הבאות... לא חסכתי ממנה דבר... רוב הדברים היו פעם ראשונה עבורה והיא התגלתה כתלמידה מצטיינת שבלעה כל דבר בשקיקה . נשאר לה חיוך רחב על הפנים במשך זמן רב... נשארנו לשכב מחובקים עוד שעה ארוכה. שאלתי אם הוגשמו חלק מהפנטזיות שלה? היא ענתה "חלק גדול מהן"... המשכנו להיפגש עוד מספר פעמים, פגישות מעניינות שהרחיבו את האופקים שלה... ועל הפגישות הללו אכתוב אולי בהמשך...

לתגובות ופניות... pitfun430@gmail.com

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
תמונות גולשים
זוג נהנה
מאת:
לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר