בסוף זה קרה חלק א'

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

בעקבות הסיפור הקודם ששלחתי "פנטזיה של קוקהולד" פנו אליי מספר גברים שרצו שאפנק את האישה שלם בדומה למה שכתבתי, וחלקם רק כתבו שזו הפנטזיה שלהם גם אבל שהם לא מצליחים לשכנע את האישה שלהם שכן הם מהמגזר הדתי/חרדי, עליהם נספר בעתיד.

הסיפור היום היא על אישה שפנתה אליי למייל וכתבה "ואו הטרפת אותי!!! גמרתי מהסיפור"
שמחתי לדעת שהסיפור מצא חן בעינייה עניתי במייל חוזר.

במיילים הראשונים עוד חשבה לצרף את הבן זוג שלה (שותף לסקס) אבל בסוף נשארנו רק היא ואני.
לאחר כמה מיילים עברנו להתכתב בטלגרם, רותם(שם בדוי) באמצע שנות הארבעים שלה, עובדת ומגדלת ילדים. לפני שאתחיל בסיפור אני חייב לציין שרותם היא אחת הנשים הכי סקסיות , חרמניות ומטורפות שיצא לי להכיר בשנים האחרונות.

מיום ליום השיחות שלנו הפכו יותר ויותר מיניות ועשירות במחשבות זימה. רותם הייתה מאוד (בלשון המעטה) מחורמנת מהתכתבויות במיוחד ממה שכתבתי שאני אעשה לה כשניפגש. אין לך מושג כמה אני רטובה עכשיו, אני יושבת במשרד ונוגעת בעצמי. באמת שאלתי, תראי לי אמרתי לה, אני לא יכולה להראות לך עכשיו, או קיי אמרתי אני רוצה שתגעי בעצמך ותישלחי לי תמונה של האצבע הרטובה שלך, טוב היא ענתה, לא עברו שתי דקות וקיבלתי תמונה של האצבע של מבריקה מנוזלים. התכתבנו כל יום למספר שעות , בעבודה, בבית, ברכב וגזל לא מעט זמן בחיינו באותה תקופה. אבל החרמנות שיצרה ההתכתבות הייתה מטורפת.

באחד הימים כשהיא בעבודה ואנחנו מתכתבים על הבוקר מוקדם, ביקשתי ממנה לעשות עבורי משהו (בהתחלה לא חשבתי שיהיה לה אומץ) .
אני לא יודעת אם אני מסוגלת לעשות זאת, ענתה.
אמרתי, את לא יודעת מה אני מבקש!
טוב , ענתה, תכתוב לי.
אני רוצה שתורידי את התחתונים והחזייה ותסתובבי כל היום ככה בעבודה , אני לא יכולה הציצים שלי גדולים וכולם יראו, אז מה אמרתי. נראה אני לא יודעת.
עברה כשעה הטלגרם שלי צלצל, הורדתי את התחתונים והחזייה , אני לא מאמינה עליי, וואלה אמרתי, לא חשבתי שתעשי זאת. איך ההרגשה שאלתי את רותם, מפחידה , מחרמנת ומרגשת, אני כל כך רטובה עכשיו אין לך מושג כמה. חבל שאני לא לידך אמרתי.
המשכנו להתכתב בצהרים, שאלתי אותה איך זה להסתובב בלי חזייה בעבודה, אני יוצאת מהמשרד רק אם אין לי ברירה אני מפחדת שיסתכלו עליי, אבל איך ההרגשה שאלתי שוב. מאוד מגרה הפטמות שלי זקורות ועוד רגע עושות לי חור בחולצה, חחח הצחקת אותי אמרתי. אהה ואני רוצה לראות אותם, השתגעת , עניתי שלא ,ולכי לצלם לי, טוב ענתה , פתחתי את התמונה וזו הפעם הראשונה ולא האחרונה שראיתי את השדיים המושלמים של רותם גדולים ועסיסיים שמעוטרות בפיטמות מושלמות.

יום למחרת קיבלתי הודעה , היום הגעתי לעבודה בלי תחתונים וחזייה, לא מאמין לך ,כן זה כל כך גירה אותי אתמול. אני כל כך חרמנית ואתה לא מפסיק לשגע אותי , אני כל כך רוצה להרגיש את הידיים שלך מלטפות ונוגעות בכל גופי. אז בואי לעיסוי , אני מפחדת, אין לך ממה לפחד אני עונה לה, תבואי רק לעיסוי. אני לא בטוחה שאני אסתפק רק בעיסוי, אני מבטיח לך אני לא אעשה שום דבר שלא תרצי שיקרה. אני אחשוב על זה.

בהמשך היום עלתה בי החרמנות ותוך כדי התכתבות אני שואל את רותם, יש לך טוש במשרד? ( למרות שהתשובה ברורה) כן, למה? המשימה הבאה שלך זה להוריד את המכנסיים שלך במשרד ולאונן עם הטוש, השתגעת!!!! נראה לך!!! בלי כל מחשבה עניתי, לא השתגעתי ,אבל כן נראה לי, לא יודעת מה להגיד לך , אני לא כזאת, ענתה. ברור שאת לא כזאת אבל קדימה, ועוד דבר, מה?, תסריטי את עצמך אני רוצה עדות. אין מצב, זה לא יקרה. איך שאת רוצה. חזרתי לעבוד וגם רותם. לא עברה שעה וקיבלתי סרטון , רותם יושבת בשירותים, רגליה מפוסקות והיא דוחפת את הטוש לתוך הכוס ומאוננת. אני כל כך מחורמנת ורטובה ,מה אתה עושה לי, אף פעם לא הייתי ככה עם אף אחד, תמיד יש פעם ראשונה, עניתי המשכנו להתכתב והפעם אני שלחתי לה תמונה של הזין שלי והביצים. וואוו איזה גודל ואיך הביצים נפוחות ענתה לי, זה בגללי, ברור שזה בגללך.
בימים הבאים המשכנו להתכתב וכל פעם מבקש ממנה משהו חדש, בהתחלה אומרת שהיא לא יודעת ולא נראה לה ואחר כך שולחת. בערב שלחתי לה הודעה מחר בבוקר כשאת נכנסת למקלחת , תעדכני אותי, יש לי משימה בשבילך , מה שאלה , אני לא בטוחה שאני יכולה בעלי בבית. מחר בבוקר תדעי. חמש וחצי בבוקר למחרת אני מקבל הודעה אני נכנסת עוד מעט למקלחת. או קיי, הפעם אני רוצה סרטון שלך מסבנת את הכוס ואת חור של התחת . לא יודעת נראה , בעלי ישן בחדר השינה. אין בעיה אמרתי, אני יוצא לעבודה ומצפה לקבל את הסרטון. באמצע הנסיעה אני מקבל סרטון מרותם. המצלמה מופנת לכיוון הכוס שלה והיא מסבנת אותו ומאוננת תוך כדי אחר כך הסתובבה וסיבנה את החור של התחת. וואלה הפתעת אותי אמרתי, לא האמנתי שתעשי זאת .
צפיתי בסרטון הסקסי והמחרמן. הרבה זמן לא הייתי כל כך חרמן שחושב כל הזמן רק על סקס. מחר אתן לך משימה חדשה כתבתי. באותו היום המשכנו להתכתב, והחלטתי להפתיע את רותם (הייתי מחורמן ברמות מטורפות והייתי חייב להשתחרר כבר כאבו לי הביצים) הלכתי לשירותים והסרטתי את עצמי מאונן, התחרמנתי על רותם ודיברתי בסרטון על מה שאני רוצה שהיא תעשה לי כשניפגש. בחיים לא גמרתי כל כך מהר, שתי דקות וחצי והשפרצתי בטירוף. אני לא מאמינה, כמה זרע יש לך השפרצת בלי הפסקה, כן הייתי מאוד מחורמן, את מטריפה אותי. מי אני, אני לא סקסית ולא כוסית, את רצינית עניתי לה, הרבה זמן לא פגשתי אישה סקסית ומחרמנת כמוך. למחרת בבוקר שלחתי לה הודעה, היום אני רוצה שני סרטונים, הראשון אני רוצה לראות אותך משתינה (בעיניי זה מאוד סקסי לראות אישה כוסית משתינה) והסרטון השני , אני רוצה לראות אותך מנקה את עצמך בכוס ובתחת בלי סבון. בסדר ענתה, יצאתי לעבודה וכשהגעתי כבר חיכו לי שני הסרטונים המבוקשים. זה היה כל כך מחרמן ומגרה שכל אותו היום בקושי הצלחתי לעבוד ובלילה לישון, הרבה זמן לא הצליחו לחרמן אותי כמו שרותם.

לכל אורך ההתכתבויות אמרה רותם כמה שהיא כבר מתה להרגיש את הידיים שלי מעסות את השדיים שלה ולהרגיש אותי מוצץ ומלקק לה את הפטמות והכוס, אבל הוסיפה ואמרה שאין סיכוי שניפגש ואלה הם רק הפנטזיות שלי, עניתי לה שפנטזיות נועדו להגשמה בסופו של דבר. רותם אמרה שאין לה אומץ להיפגש איתי ובגדול זו רק פנטזייה שלה. המשכנו עוד מספר ימים של התכתבויות ונראה שבסופו של דבר רותם נשברה, אני רוצה לבוא אליך לעיסוי וקבענו יום למפגש. אבל יש לי בקשה אחת ליום שאגיע. מה שאלתי. כשאני אגיע תפתח לי את הדלת ותחכה לי רק עם תחתונים ותחבק אותי חזק.
אין בעיה אמרתי, כל מה שתבקשי אעשה בשבילך.

ההמשך יבוא
[email protected]

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר
סיפורים נוספים מאת לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
הטבה לגולשי עדשת עירום - חינם!
מנוי חינם לאתר הכרויות פלירטוט - אתר הכרויות דיסקרטי איכותי ומוביל.
מאגר ענק של ישראלים וישראליות להכרות לכל מטרה.
קבעו פגישה עכשיו!


למימוש מנוי חינם - לחצו כאן

תמונות גולשים
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
פלירטוט
אתר הכרויות לפלירטוטים בלבד. לקבוע פגישות כאן ועכשיו. הרשמה חינם!
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
XYDATE
סטוצים, קשר לא מחייב, להכיר למטרות סקס. לרציניים ורציניות בלבד.
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
סווינגינג
להכיר ולהתרגש מחדש באתר חילופי הזוגות המוביל בישראל.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר