רגעים גנובים

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

מיכל הסתכלה עלי בעיניה היפות, גבה אחת מורמת, וחצי חיוך על שפתיה. אני מכיר את המבט שלה, יודע בדיוק על מה היא חושבת. היא רוצה עכשיו סקס. הבעיה היא שאנחנו בעבודה, במשרד הקטנטן, ואנחנו לא לבד.

הכרנו לפני כשלוש שנים. היא הייתה מנהלת מכירות אצל לקוח שלי. מהרגע שנפגשנו, נוצר חיבור מטורף ושנינו ידענו שזה לא יגמר בלחיצת יד. רצה הגורל ואני הייתי נשוי באותו זמן, ושנינו לא רצינו להיכנס לסיפור שעלול להיגמר ברע אז נשארנו חברים קרובים, מדברים בטלפון, מתכתבים, מפלרטטים, אבל בעיקר מנסים להימנע ממצבים שעלולים לגרום לנו לאבד שליטה. מיכל היא יפהפייה לדעתי. גבוהה ביחס לנשים, רזה, סקסית בטירוף, עם חזה מעוצב שרק המחשבה עליו שולחת את מוחי למחוזות כחולים ומענגים. יש לה עור בהיר וחלק, תחת מעוצב על ידי פסל אומן, ורגליים.... אוי הרגליים שלה. יש לה חיוך שחודר את כל הגנותיי, עובר את כל החומות שבניתי במשך חיי, ומגיע ישירות לתוך הנשמה שלי ועושה שם ככל העולה על רוחו. היא מצחיקה, חכמה, עם חוכמת חיים שנקנתה בדם, יזע, ודמעות. אבל מה שקנה אותי מהרגע הראשון, מה שהדיר שינה מעיני בלילות ארוכים על הספה בסלון, זה העיניים שלה. למיכל היו העיניים הכי יפות שראיתי בחיי. בנינו תקשורת שלמה ועמוקה המבוססת על עיניה ומבטיה. אז כן, היא היתה משב רענן בחיי האפורים, אבל לא יכולנו לממש את הקשר עדיין.

לפני מספר שבועות, מיכל חיפשה עבודה חדשה. ראינו הזדמנות שנוכל להיות יחד בלי להיות יחד, וקיבלתי אותה לעבודה. שנינו ידענו שאנו לוקחים סיכון ממשי, אבל כמו שאמרו חכמים לפני, כשהזין עומד, השכל מפסיק לעבוד. מיכל התחילה לעבוד איתי, שולחן לידי בתוך משרד קטנטן עם עוד ארבעה אנשים מסביב. קיווינו שזה ימנע מאיתנו לעשות שטויות, אבל שנוכל להישאר חברים קרובים. היינו תמימים, לא?
היא המשיכה להסתכל עלי במבט חודר וממוקד. כזה שאומר לגבר שאם האשה לא תקבל את מבוקשה בקרוב, הוא יכול כבר להכין את הספה בסלון לפרק זמן ארוך ומייאש. כמובן שגם אני רציתי אותה. הסקס איתה זו חוויה שמעולם לא חוויתי כמותה. מיכל נותנת את כל כולה במיטה. היא יצרית, יצירתית, יודעת מה היא רוצה ואיך לקבל את זה. היא יודעת לקבל אבל גם מחזירה באותו מטבע. רמזתי לה שעוד מעט המשרד יתרוקן, ואז היא שלי. אני מתכונן לפנק אותה ולדאוג לה, ואני כבר יודע מה אני רוצה לעשות איתה. הסתכלתי עליה, וראיתי איך רגלה הימנית מתחילה לקפץ קלות - סימן שהיא חרמנית ברמה שחייבת דחוף טיפול. מצד אחד זה מצחיק אותי, אבל מצד שני זה מחרמן אותי וגורם למח שלי לאבד ריכוז בעבודה. מיכל הסתכלה סביב, ראתה שאף אחד לא רואה אותנו, ואז שלחה לאט את ידה לבין רגליי. המגע שלה על הזין שלי שלח זרמים למח שלי. ראיתי צבעים, שמעתי זיקוקים, וכמעט שכחתי שאני במשרד ויש עוד אנשים סביבי שאינם ערים לקשר המיוחד שלנו.
חצי שעה אחר כך המשרד התרוקן. ככה פתאום, בלי שהרגשתי, ארבעה אנשים שהיו עסוקים בטלפונים, אימיילים, וקפה פתאום נעלמו. השקט ששרר במשרד העיר אותי ממחשבותיי על מיכל. הסתכלנו אחד על השניה, ובלי לדבר שמנו פעמינו לשירותים הקטנים. בדרך עוד זכרתי לנעול את דלת המשרד כדי שלא יהיו לנו הפתעות לא נעימות.
נכנסנו לשירותים, ובמשך כחצי דקה רק הסתכלנו אחד על השניה. בלי לגעת, בלי לזוז, בלי לדבר. נהנים מהשקט ומהאינטימיות שקיבלנו לזמן קצר. התקרבתי אליה והתחלנו להתנשק. נשיקות ארוכות ומתוקות, נשיקות קצרות ולוהטות. כל חלק חשוף בפנינו קיבל נשיקה. התנשקנו נשיקות צרפתיות ולשונותינו רקדו טנגו חושני ולוהט. ידיי מיששו את גופה מבעד לבגדיה, מרגיש את פטמותיה מתקשות דרך החולצה והחזיה, מרגיש את אגנה נצמד אלי ואת החום העולה מבין רגליה. הזיין שלי השתולל והתחנן לתשומת לב, אבל זה לא היה הזמן שלו. עכשיו זה תורה של מיכל לקבל את מה שהיא מבקשת, ואני יודע בדיוק מה היא רוצה.

היא לבשה חצאית בד שהחמיאה לגזרתה, חולצה מכופתרת ואלגנטית, וחזיית תחרה אדומה שאני מתחרמן ממנה גם אם אני רואה אותה תלויה על חבל ולא על הגוף המהמם של מיכל. פתחתי את חולצתה, והתחלתי לעסות את שדיה דרך החזיה. השירותים זה מקום צפוף, אז הכל חייב להיעשות בעמידה, אין מקום לשבת או לשכב. עמדתי מולה, הפה שלי מלקק ומוצץ את שדיה, משחק בפיטמותיה, ומתענג על בשרה הרך והחלק. יד ימין נכנסה תחת החצאית ומצאה את מקומה הטבעי על התחת המוצק והשובב שלה. מלטף, מעסה, מצמיד אלי, ומתענג על המגע. יד שמאל התמקמה בין רגליה, מלטפת את איבר מינה ומחפשת את הדגדגן לאט לאט. היא לא לבשה תחתונים. אני לא רגיל לזה, לפתיחות הזאת. מיכל פתחה לי את העיניים לעולם מיני גדול יותר, בו לנשים מותר לרצות, לדרוש, לקבל, וליהנות בלי אישור של גבר. הפעם הראשונה שראיתי איבר מין מגולח הייתה עם מיכל. מודה שהייתי קצת בהלם מזה.
שנינו כבר היינו בטירוף של המגע והמזמוז, עם חצי אוזן קשבת לרעשים מבחוץ, מקווים שאף אחד לא יגיע בהפתעה. ידעתי מה היא רוצה עכשיו. אני מכיר אותה. אני יודע מה הפנטזיה שלה, ואני רוצה לתת לה אותה. כרעתי על בירכיי מולה והרמתי את חצאיתה עד מעל למותניים. הכוס שלה היה מול עיני, נפוח, רטוב, רוטט. הסתכלתי עליו באהבה. אני אוהב את הכוס שלה. טעים, נעים, מגיב. כשהיא רטובה היא יכולה להשקיט צימאון של גמל. התקרבתי לשפתיה ובעדינות נשקתי להם. נשיקה איטית, צמודה, מרגיש את הדם שזורם בתוכה. היא הצמידה את אגנה לפי ופלטה יבבה חרישית. ידעתי שאני בכיוון הנכון. פשקתי מעט את רגליה, ועם ידי פתחתי את שפתי איבר מינה כדי להגיע ישירות אל נקודת העונג. הדגדגן שלה רטט, ידע מה מחכה לו. ידע שאני נמצא במקום הכי טוב על פני כדור הארץ, בין רגליה של אהובתי. עם קצה הלשון שלי התחלתי ללקק אותה. ללחוץ על הדגדגן ואז להעביר לשון רחבה ומחוספסת. ירדתי מעט לכיוון פתח הכוס שלה, מרגיש את הנוזלים שלה מבעבעים בתוכה, כמו מי מעין מתוק שרק צריך להתקרב ולשתות. החדרתי את לשוני לתוכה, צמוד אליה. היא תפסה את ראשי בשתי ידייה, מצמידה אותי חזק, מנסה להרגיש את לשוני עמוק יותר בתוכה. הרגשתי אותה רוטטת ולא יציבה, רגליה מתקשות להחזיק אותה בעמידה. היא רכנה קדימה, נאחזת בכיור ביד אחת, ויד שניה על ראשי, במאמץ לא ליפול. הכיפוף שלה מעך אותי, אבל לא יכולתי להתנתק ממקור העונג הנפלא שלה. לא יכולתי להפסיק לגמוע את נקטר האלים שנזל מתוכה. הרגשתי אותה מתקרבת לשיא ולכן בעדינות החדרתי לתוכה אצבע אחת. הכנסתי את האצבע, מחכך את דפנות איבר מינה ושולח זרמים חדשים בגופה. כשהייתי בתוכה כיפפתי את קצה האצבע לכיוון הדגדגן, והתחלתי לזיין אותה. כל תזוזה של ידי גרמה לה לרעוד יותר, לחפש נקודות אחיזה חדשות כדי שלא תיפול על הרצפה. בגלל שאנחנו במשרד עם שכנים, היא התאמצה קשות לא להוציא קולות מעבר לגניחות של הנאה. החדרתי אצבע נוספת כי ידעתי שאין לנו עוד הרבה זמן ואני רוצה שהיא תספיק לגמור. שתי דקות של ליקוק אינטנסיבי ושתי אצבעות, ומיכל הגיעה לאורגזמה שגרמה לכל גופה לרעוד ללא שליטה. נאלצתי לעמוד ולהחזיק אותה כדי שלא תקרוס כמו שק תפוחי אדמה, אבל מחייכת.
מיכל הרימה מבטי רווי סיפוק והנאה, שואלת בקריצה מה לגבי. הזין שלי עמד כל כך חזר שזה כבר כאב. רציתי אותה, להיות בתוכה, לגמור כשאני מרגיש את גופה צמוד אלי. היא נעמדה, סובבה את גבה אלי, התכופפה מעט קדימה, ונענעה את ישבנה המהמם בתנועות מזמינות. חיבקתי אותה מאחורה בזמן שהיא שלחה יד אחורה, פתחה את חגורתי, שחררה את כפתור המכנסיים, בעדינות פתחה את הרוכסן כדי לא להכאיב לזין הנפוח שלי, הכניסה יד לתחתוני וחפנה את איברי. רק מגע ידיה כמעט גרם לי להשפריץ.
ואז..... פעמון הכניסה במשרד צלצל. מישהו מגיע. בזמן שיא שלא היה מבייש אצן אולימפי התלבשנו, התארגנו, וחזרנו למקומנו כאילו לא קרה כלום. הסתכלתי על מיכל ונהניתי לראות את החיוך שלא מש משפתיה. היא הסתכלה עלי בחזרה, קרצה לי, ומבטה הבהיר לי שעדיין לא סיימנו. היא מרוצה אך לא מסופקת.

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
הכי סקסי וחם במדינה - סקס בטלפון עם ישראליותשרמוטות סקסיות
חמות ורטובות
מחרמנות במיוחד!

תמונות גולשים
זוג מחפש זוג
מאת:
לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
055-941-9758 - חרמנית ורטובה לשיחות סקס
מרינה, אפשר לשלוח גם וואצפ

053-372-3266 - שיחות אירוטיות ושיחות סקס חמות
בר, אפשר גם לשלוח וואצפ

1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-121-936 - שיחות סקס לוהטות בקו החם האירוטי
שלוחה - 1
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה