פגישה של זוג אוהב עם האדון המאהב

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

שמלתה הקצרה משוכה מעלה, חושפת את קימוריה הבולטים בלובנם על רקע החוטיני האדום המציץ בעדם.
החדר אפלולי, אך לא מספיק כדי לגרום לו להסיט את מבטו ממנה. שתי ידיו שלובות מאחורי ראשו, עומד לו בחליפה שנדרש ללבוש. מביט בה, אשתו מזה יותר מ- 20 שנים, חשופה בפניי, הגבר הזר, בעודי מתחיל לסטור לישבנה. עיניה עצומות. נאנחת קלות עם כל מגע של ידי באחוריה. מרגיש בידי את עורה ההולך ומתחמם. מתענג על מראה הישבן הגדול ההופך את עורו תחת ידי, מלבן מסנוור לורוד בוהק. מגביר את הקצב והעוצמה. מתנשמת. כואב לה ומענג בו זמנית. עוצר. נעמד מאחוריה. צמוד. עורה החם צמוד לשלי. מרגיש את הרעידות הקטנות לאורך גופה. לא נותן לה להירגע ובאבחה חדה מסיט את תחתוניה הקטנטנים ודוחף שתי אצבעות עמוק לתוך מנהרת האהבה שלה. צעקת עונג מפלחת את האוויר. היא רטובה. לוהטת. כאילו כל הדם בגופה מתרכז בין ברגליה. מוסיף תנועות קטנות עם האצבעות בתוכה, מלטף בעדינות את נקודת הג'י שלה. הרטיבות הולכת וגוברת ואיתה המשחק של אצבעותיי בתוכה. הטיפות זולגות ממנה לאורך זרועותיי. האנחות הופכות ליללות בלתי נשלטות. גופה כמפרכס. מחזיק אותה עם ידי השניה שלא תמעד.

מפסיק בבת אחת. מסתובב לעברו.
"ידיים למעלה שלובות מאחורי הראש! זה לא היה מספיק ברור"
ידיו הורמו אינסטינקטיבית. מבטו נותר בוהה בי ובאשתו. לא מאמין שהוא, הבוס הגדול המעסיק מאות עובדים, באמת חלק מכל זה.
"תתפשטי מהר".
"בוא הנה! עמוד לפניה. קרוב. פנים צמודות"
קושר את רגליהם האחת לשני. קשר קטן באזור השוק ועוד אחד במרכז הירך. מבטיח שיישארו צמודים.
לוקח צעד אחורה. מביט בהם. זוג מסודר. 3 ילדים מתבגרים. הוא מנהל את המפעל המשפחתי המצליח. היא מעצבת תכשיטי כסף. עיסוק שהחלה לפני שנים בניסיון לגוון את חווית עקרת הבית הבורגנית שהייתה זרה לה כמי שגדלה בקיבוץ. היא לא חלמה שהמותג הנושא את ראשי התיבות של שמות ילדיה הפך למוכר ומצליח כל כך בקרב האלפיון העליון. היא גם לא חלמה (טוב, נו, אולי חלמה, אבל לא באמת האמינה שזה אי פעם יקרה) על המראה שנגלה לעיני.
עומדת עירומה. ידיה אזוקות מעל ראשה קשורות לשרשרת הברזל המשתלשלת מהתקרה. רגליה קשורות לרגליו של בעלה העומד צמוד צמוד אליה וידיו שלובות מאחורי ראשו. שדיה הכבדים נמחצים עליו. פניהם נוגעים האחת בשני. גופה הלבן בוהק על רקע החליפה השחורה שהוא לובש. על ישבנה נותרו רק שאריות מהגוון הוורוד שכיסה אותו.

"אתם יכולים להתנשק"
הוקסמתי מהתשוקה. הם כמעט בלעו האחת את השני. חסרי יכולת תנועה פרט לפיהם. כל תשוקתם התנקזה את שפתותיהם ולשונם.
"אייי!"
הצעקה שלה פילחה את האוויר, מרעידה את שניהם, הופכת לרצף ארוך של צעקות ואנחות עם כל הצלפה של שוט העור על גבה. שכמותיה כשדות ורודים, מנוקדים בנקודות אדומות קטנות במקומות בהם פגע קצה השוט. ועוד הצלפה ועוד אחת. הוא יכול להרגיש על פניו את הרוח שמותיר השוט רגע לפני שמצליף בה שוב ושוב. פניהם צמודים. הוא כולו מזיע בתוך החליפה. הזיעה שעל פניו מתערבבת עם הדמעות שזולגות מעיניה.
אני נצמד אליה מאחור. מלקק ברכות את גבה המכוסה בסימנים ברורים של המפגש בין עורה לבין רצועות העור של השוט. פניו סנטימטרים ממני. מביט בי כאילו רוצה לומר משהו. לא התאפקתי ובמהירות נצמדתי אליו בנשיקה צרפתית. לשוני עמוק בתוך גרונו. ידי האחת דוחפת את החלק האחורי של ראשו אליי. ידי השנייה לופתת את גרונו. אין לו כל יכולת לזוז. הוא מנסה נואשות לנשום דרך האף, אך הנתיב צר מדי. פניו מאדימים מהעדר החמצן. הוא משתנק קלות. שחררתי. ריאותיו מתמלאות אוויר במכה. אחרי כמה שיעולים נשימתו מתייצבת. הוא באפיסת כוחות. שעון עליה, על הוו שמחזיק את ידיה מחוברות לתקרה.
אצבעותיי חוזרות למקומן בתוך איברה הלוהט. ההצלפות המתודיות, הכמעט מדיטטביות. מראה בעלה מתנשק עד השתנקות עם גבר אחר במרחק חמישה סנטימטרים מעיניה. היא הייתה על הקצה. לשתי אצבעותיי כמעט לא היה מקום. איברה נפוח כולו מבפנים. נוזלת כמו לבה מהר געש רגע לפני התפרצותו. מגשש דרכי אל נקודת הג'י שמרגישה כבר ככדור קטן ולוהט עמוק בתוכה. מספר תנועות נכונות עם האצבעות והיא מתפוצצת. אצבעותיי נהדפות החוצה על ידי זרמי אהבתה הניגרים על הפרקט, גניחותיה הופכות ליבבות חנוקות, מתקשות לפרוץ מבעד לנשימתה המואצת ולדופק המטורף. כל גופה רועד בחוסר שליטה, מנדנדת איתה את בעלה הקשור אליה.
משחרר את החבלים הקושרים אותם זו לזה. הוא נעמד בקושי לצידה, אגלי הזיעה מכסים כמעט כל פינה של החליפה. מביט בי, עדיין בהלם מוחלט, בעודי מחבק היטב את גופה הערום ובידי השניה משחרר את פרקי ידיה מן החבל המשתלשל מהתקרה הקשור, מרגיש את גופה נופל נמס לתוך החיבוק.

"הורד את החליפה המלוכלכת ולך להתקלח!"
משכיב אותה בעדינות על סדיני הכותנה המצרית הלבנים, מחבקה ומלטפה לסירוגין, מרגיע את גופה מהחוויה הקיצונית
"לא סיפרת לי על יכולות ההשפרצה שלך. שאפו!"
פניה עטו חיוך ביישני עת לחשה לי "לא סיפרתי כי לא ידעתי. זה מעולם לא קרה לי"
בזווית העין ראיתי אותו עומד לצד המיטה. גבר נאה. תמיר. פלג גופו העליון שרירי במידה. חלק כמעט לגמרי. המבוכה ניכרת. הוא, שרגיל שהכל נעשה כדברו, שאפילו המנהלים במפעל למדו לא להמרות את פיו, עומד לו בחדר אפל, ערום פרט למגבת קטנה המכסה את אזור חלציו, מביט ממרחק אפס בגבר זר המתלטף ומתנשק עם אשתו הערומה. מנסה לשחזר את המחזה שזה עתה היה שותף לו. המחזה שבגרנד פינאלה שלו, הוא ראה את אשתו מגיעה לשיא שהוא מעולם לא ראה, אפילו לא דמיין. הם דיברו על זה כמה פעמים ביניהם אחרי שהוא ראה נשים משפריצות בסרטי פורנו. היא הסבירה לו שזה רק בפורנו, אין באמת נשים שזה קורה להם והיא בטח לא בעלת היכולת.
נעמדתי לידו. מביט בעיניו בעודי מעביר בעדינות את אצבעותיי על חזהו, חש את גופו מתכווץ קלות כל פעם שציפורניי נוגעות בפטמותיו המתקשות. "לא לזוז" לחשתי לאוזנו. הצביטה הכואבת של הפטמה יחד עם הסרה מהירה של המגבת שחשפה את איברו הזקור, הפתיעו אותו וגרמו לו לקחת צעד אחורה. הסטירה המצלצלת הקדימה ברגע את המילים, מעיפה אותו למיטה לצידה.
"אמרתי לא לזוז!"
"שבו שניכם בקצה המיטה. צמודים אחד לשני! ידיים מאחורי הגב. לא לזוז!"
שמחתי לראות שאיברו התכווץ כמעט לגמרי. אני לא חושב שאף אחד משניהם הבין מה הוצאתי מן המגירה ומדוע ניגשתי את בין רגליו והחזקתי באיברו, אך לאחר פחות מדקה איברו היה כלוא בתוך חגורת הצניעות, נלחץ קלות כנגד המתכת העוטפת אותו.
"פתחי את הפה הכי רחב שאת יכולה. הוציאי את הלשון. גם אתה!"
מקרב את שרביטי לעברה, נותן לה ללקק את הכיפה בלשונה. מתקרב לעבר פניו המבוהלים. עומד על קצות האצבעות מכריח את לשונו לעבור לכל האורך, מתחתית הביצים ועד לקצה השרביט העומד. חוזר אליה ובאבחה אחת מחדיר את כל אורכי לתוך פיה. סותם את נתיב האוויר שלה. פניה מאדימות מהמאמץ לנשום דרך האף. מוציא ונותן לה שתי שניות לנשום, מנסה לבלוע את האוויר בהצלחה חלקית לפני שאני חודר שוב לפיה. מחזיק את ראשה משני הצדדים ומתחיל לזיין את פיה בתנועות קצובות ועמוקות. עיניה דומעות. "נשימות עמוקות דרך האף. אחרת יגמר לך האוויר". פניה סמוקות לגמרי. שולף את השרביט מפיה, נותן דרור לעודפי הרוק שהצטברו בפיה למצוא את דרכם החוצה ולזרום מפיה במורד גופה, מחדיר לריאותיה משב חזק של אוויר נקי שגורם לה להשתעל בעוצמה.
"התכוננת כמו שביקשתי?"
"כן אדוני"
"יופי. על ארבע! תפסק את אחורייך"
"אכן מגולח יפה. מקווה שגם עשית את החוקן. תיכף נדע"
"עמדי לידי. תתחילי להכין אותו בשבילי. הנה חומר הסיכה"
פניה המופתעות התחרו רק באלו שלו. מהססת, משכה אצבע אחת וניסתה בעדינות להחדיר לאחוריו.
"אם לא תשחרר, היא לא תצליח להכין אותך עבורי, ואכנס בך בלי הכנה בכלל"
דחיפה קלה ממני והאצבע שלה חדרה אליו מלוא אורכה.
"עכשיו לאט לאט, בתנועות סיבוביות, זייני אותו עם האצבע"
"בדיוק כך. עכשיו תוציאי, שימי עוד מסכך, ועשי אותו דבר עם שתי אצבעות"
"תראי איזה יופי" הסבתי את תשומת ליבה לאברו של בעלה, המבקש לגדול עוד ועוד עם כל תנועה שלה עמוק באחוריו, אך נתקל במסגרת הברזל של חגורת הצניעות שרק מאפשרת לו להימחץ עוד ועוד כנגדה, הופכת את איברו לסגול כמעט, רגיש בצורה קיצונית לכל מגע קטן ביותר.
"תנועות סיבוביות. תגדילי את החור. תקלי לו קצת על הכאב שתיכף יבוא"
מושך את ידה בעדינות החוצה מבעלה ומצמיד את קצה שרביטי לכניסתו האחורית.
"מוכן?"
ההנהון הקטן של ראשו, לווה באופן מיידי בלפיתה בכל הכח של אשכיו ואיברו הכלוא, ובהחדרת שרביטי לתוכו עד קצהו. זעקת כאב חדה פילחה את החדר וגופו נפל מעמידת הארבע לשכיבה על הבטן. נצמדתי אליו, מותיר את שרביטי בתוכו, לא נותן לו מרווח תזוזה.
"בעדינות. תחזור לעמידה על ארבע. שהזין שלי ישאר בתוכך"
בתנועות איטיות התחלתי להוציא ולהכניס את שרביטי מתוכו, נותן לו להתרגל להרגשת החילול. הושטתי את ידי לכיוון איברו, מוציא עוד זעקת כאב מפיו ברגע שחרורו מהמחסום שכלא אותו.
"שכב על הגב. רגליים למעלה עד אחורי הראש. החור האחורי שלך לכיוון התקרה"
נעמדתי על המיטה מעליו, מזיין אותו מלמעלה. איברו הזקור כפי שלא היה מעולם נמצא בזווית זו סנטימטרים מפניו. אני מגביר את הקצב, חוצב בלי רחם באחוריו הכואבים.
"את יכולה לאונן לו"
היא כמעט ולא הספיקה לגעת באיברו בטרם שיחרר את מטענו, הישר על פניו שלו, מכסה את עיניו ושפתיו בזרעו שלו.
"שכבי לידו"
יצאתי ממנו והחדרתי את שרביטי לפיה. בשלב זה גם אני הייתי כבר על הקצה וכמה פמפומים מלווים בקולות השתנקות שלה הספיקו לי ויריתי לתוך פיה את כל האהבה שהצטברה לתוכי.
"התנשקו!"
הם בלעו האחת את השני, השפיך שלי ושלו מתערבבים בלשונותיהם.
נכנסתי להתקלח וכשיצאתי הם היו בעיצומו של זיון סוער. הוא קפא לרגע כשראה אותי מביט. סימנתי לו שהוא יכול להמשיך. ישבתי לצפות בהם עד לקרשנדו הגדול שהותיר את המיטה רטובה לגמרי מעוד גמירה אדירה שלה.

"אני מניח שתרצו להיפגש שוב?"

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר
סיפורים נוספים מאת לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה