לבקר חבר בניו יורק

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

הסיפור הבא קרה לא מזמן, וכל כך כיף לי להיזכר בו אז החלטתי לשתף אתכם.
״אני ממש מצטערת אבל אנחנו צריכים לדחות את הפגישה״.

הודעה לקונית שקיבלתי מעוזרת אישית אמריקאית של אחד המנהלים בארגון של הלקוח. האמת שהציעה לי להישאר במלון על חשבונם ומה שאצטרך, אבל אני כבר שלחתי לחבר הודעה שאני בבוסטון והתבטלה לי הפגישות ואני בא לבקר אותו בניו יורק, אז שיתכונן.
רוב הזמן אני בעבודה בחו״ל, יוצא לי להיות הרבה בנסיעות לבד, אז שמתפנה זמן לבלות עם חבר כמו אח ועוד בניו יורק - זה בכלל תענוג.
את הערב התחלנו בבר קוקטיילים סודי, שאם היינו נשארים בו כנראה שהיינו מועמסים בידי אחד מצמדי הנשים הניו יורקריות הרעבות שהיו שם. שבעיני הייתה אחלה אופציה. אבל סיימון, החבר, התעקש שנלך לפגוש ידידה שלו ואת חברה שלה, בטענה שהחברה שלה רוצה לנסוע לישראל ויש לה שאלות והיא רוצה להתייעץ. לא היה לי כל כך כוח לזה, וידעתי שהוא רק רוצה את הידידה שהוא מכיר אבל זרמתי.
הגענו לבר בווילג׳ ושם פגשנו את אליסון, שרוצה לנסוע לישראל והגיעה בסוף לבד, כי הידידה כועסת על סיימון ולא באה בסוף. טוב, מצב ממש מביך ודי מוזר. מה עושים? שותים.
התחלנו לשתות עד שהשיחה זרמה ואז שמנו לב שאליסון נראית ממש טוב. נראית בתחילת-אמצע שנות השלושים, 1.72 מטר, די רזה עם שיער חלק וחזה בינוני זקוף ותחת בשרני שבא לך לתפוס… היא לבשה מיני שחור ועקבים מה שבכלל הפך אותה למדהימה.
האמת שהיו לה מלא שאלות, בעיקר על תל אביב ועל מקומות מומלצים ונראה שהיא ממש בעניין של לנסוע לישראל. אחרי כמה דרינקים, סיימון יצא לעשן ברחוב (בכל זאת ניו יורק), וראיתי שאליסון בקטע אז התקרבתי אליה לאט, והיא פשוט טרפה אותי בנשיקה רטובה וחושנית. באותו רגע רציתי פשוט להפשיט אותה שם ואכול לה את התחת שלה שם בבר.
אחרי שסיימון חזר, החלטנו ללכת לבר אחר ובדרך החוצה שאלתי את אליסון אם בא לה שנמשיך רק אני והיא הביתה. היא שתקה ואז אמרה שהיא מעדיפה להמשיך הביתה אבל כולנו ביחד. וואו באותו רגע אני וסיימון היינו שמחים אבל מבולבלים… אולי לא הבנו אותה נכון? יכול היות מביך…
שהגענו הביתה אני הלכתי לשירותים ושחזרתי היה שקט. התקרבתי לסלון וראיתי אותם מתנשקים בלהט אחד עם השניה. אליסון כמעט בלעה את סיימון עם השפתיים המדהימות שלה. התקרבתי אליהם וישבתי לידה והם המשיכו בשלהם ופשוט התעלמו ממני. באיזשהו שלב אליסון שלחה אלי יד, אז התקרבתי אליה והתחלתי לנשק לה את הצוואר לאט בזמן שהיא מתנשקת עם סיימון, שמתחיל להוריד לה את החולצה. סיימון עבר להוריד לה את החזייה ואז התחיל ללקק את הפיטמות הקטנות שלה שראיתי איך הן הופכות להיות קשות אחרי שסיים עם כל אחת מהן.
אליסון ואני המשכנו להתנשק והיא התחילה לפתוח לי את הג׳ינס ולשפשף לי את הזין דרך התחתונים, עד שהתקשה לגמרי כמו אבן. אליסון הסתכלה עלי קצת בשוק, ואמרה לי שיש לי ממש זין עבה והיא לא מצליחה להקיף אותו עם היד שלה. שאלתי אותה אם זאת תהיה בעיה והיא אמרה שבכלל לא והיא כבר מתה להכניס אותו לפה. אמרתי לה סבלנות... סיימון בדיוק השאיר את אליסון עם תחתונים, והיה עסוק בללקק לה את הירכיים מבפנים ליד הכוס מה ששאב ממנה גניחות וגרגורים. אמרתי להם שעדיף שנעבור למיטה ויהיה לנו יותר נוח. בדרך למיטה הספקתי לראות את הקעקוע הצבעוני של אליסון על הירך והרגל, מה שהפך אותה לאפילו יותר מושכת בעיני, אם זה היה אפשרי בכלל.
השכבתי את אליסון במיטה וישר ירדתי לכיוון התחתונים שלה, הורדתי לה אותם וישר שמתי לב כמה היא רטובה. הכוס שלה היה מגולח לגמרי ורטוב כולו, והריח כל כך טוב שפשוט צללתי בין שתי הרגליים של אליסון והתחלתי ללקק לה את הכוס… לאט לאט עליתי לכיוון הדגדגן כשאני מוסיף אצבע ואחר כך שתיים. התחלתי לאכול את הדגדגן המדהים שלה ושמעתי אותה גונחת בטירוף ומוציאה קולות עמומים. הרמתי את הראש, וראיתי את סיימון מחזיק לאליסון את הראש ומאכיל אותה בזין שלו. מדי פעם הוא זז קדימה, הוציא את הזין מהפה שלה, ונתן לה למצוץ לו את הביצים והיא פשוט בלעה אותם לתוך הפה שלה. סיימון חייך אלי ושאל את אליסון: ״את רוצה שג׳ייסון יגרום לך להשפריץ?״ אליסון לא לקחה יותר משניה לענות - כן בבקשה!
הכנסתי לה שתי לצבעות לכוס והתחלתי לעסות לה את הכוס מבפנים ועם הבוהן מבחוץ, ולאט לאט מגביר את הקצב עד שאני פשוט דופק לה את הכוס בטירוף עם היד, אחרי כמה שניות אני מרגיש אותה מתכווצת ואליסון צועקת ״אני גומרת, אני גומרת״ ובבת אחת משפריצה בטירוף על כולי. סיימון מבסוט ומחייך אלי - ״רואים שלימדתי אותך טוב...״ הוא אומר. חצוף.
אליסון נראית כאילו רק התעוררה, ומתחילה לגרגר שוב. האורגזמה עם ההשפרצה הפכה אותה ליותר חרמנית. אנחנו מתחלפים וסיימון מתחיל לרדת לה ואני מוציא את הזין שלי ונותן לה אותו. היא אומרת לי ״יש לך זין מדהים, אני רוצה אותו״, ומתחילה למצוץ אותו באגרסיביות ולעסות לי את הביצים עם היד. היא מוצצת כל כך טוב שהזין שלי נהיה כל כך קשה… היא עוברת לביצים שלי והכניסה את שתיהן לפה שלה - הרגשה מדהימה. פתאום היא עוצרת ומשתנקת, ואני רואה סיימון גורם לה להשפריץ ולגמור שוב. אליסון גונחת בקולניות ואומרת: ״כן! כן! אני רוצה זין בתוכי״.
סיימון לא מחכה הרבה והופך את אליסון על ארבע על המיטה, כשהוא מאחוריה ואני יושב על המיטה עם רגליים פתוחות ואליסון ישר בלי שאלות מתחילה למצוץ לי את הזין. סיימון מתחיל להכניס לה את הזין ואז להוציא ומשחק איתה קצת, עד שהיא מוציאה את הזין שלי מהפה ואומרת לו: ״פאק מי אולרדי!״. סיימון לא צריך יותר מזה ופשוט מתחיל לזיין אותה בטירוף עם הזין הגדול שלו, ואני שומע את האגן שלו טופח על התחת שלה ואליסון גונחת בטירוף כשהזין שלי בתוך הפה שלה ובשלב מסוים כבר קשה לה למצוץ עם איך שסיימון דופק אותה, אז היא רק מחזיקה לי את הזין ומשפשפת אותו ומדי פעם מוצצת. ״טוב לך?״ סיימון שואל ואליסון אומרת ״כן זה מעולה, אני רוצה אותך בתוכי״ ומסתכלת עלי. סיימון מפנה לי את המקום ואומר שהוא הולך לשתות. אליסון מנסה לזוז אבל אני אומר לה ״תישארי כמו שאת!״. אני מתמקם מאחוריה והיא מתחננת ״פליז פאק מי פליז״… אני יורד עם הלשון לכוס שלה ואוכל לה את הכוס הרטוב שלה מאחורה, ורואה איך היא משתגעת מזה. אחרי כמה דקות אני עולה קצת ומתחיל לאכול לה את התחת, עם הלשון שלי בתוך החור של התחת שלה. אליסון גונחת כל כך חזק וממש מתחננת לזין שלי. אני נעמד על הרגליים מאחוריה ומתחיל לאט לאט להכניס לה את הזין הגדול שלי פנימה לתוך הכוס שלה… לוקח לה קצת זמן להתרגל לזין שלי אבל אז אני מכניס לה את כולו פנימה ומשאיר אותה בלי אויר. סיימון בדיוק מצטרף ועומד מול אליסון על הברכיים ותחיל לדפוק לה את הפה עם הזין שלו, והיא אחוזת טירוף מוצצת לו בהתלהבות ומשמיעה קולות וגניחות שאני בספק אם השומר בלובי לא שמע. אני מזיין את אליסון חזק מלמעלה בעמידה ופשוט קורע אותה כמו שהיא אוהבת, ועם כל דחיפה שלי היא עפה לכיוון הזין של סיימון ובולעת אותו יותר.
סיימון אומר לי בוא נגמור ביחד ואנחנו שואלים את אליסון שאומרת כן בבקשה.
אני יורד על ברך אחת ומגביר את הקצב וסיימון עושה אותו דבר ואליסון מתחילה לעלות ולרדת לו על הזין עם היד. אני מסמן לו שאני ממש קרוב ותופס לאליסון את התחת. אני מרגיש את הכוס של אליסון מתכווץ לי על הזין בטירוף ואז זהו, אני לא יכול יותר ויורה הרבה מטחים של זרע לתוך הכוס שלה… אליסון מסתובבת אלי ושואלת אם הרגשתי את זה… האמת שאני חצי מעולף… אבל לגמרי הרגשתי את זה. ואז אני קולט שהיא גם בלעה לסיימון הכל.

הערב עוד המשיך והתפתח לכיוונים מעניינים. מבטיח שאחלוק את שאר הסיפור בעתיד.

אני בן 31 מהמרכז, ואשמח לתגובות והצעות מנשים בלבד בכל הגילאים.
[email protected]

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה