הזאב בחוף

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

div>הסיפור הזה הוא מקרה שהתרחש לפני מספר שנים, לכל מקרה וכדי למנוע זיהוי של המעורבים אשנה את פרטי הזיהוי, הסיפור הוא אמיתי. אני כותב בגוף ראשון אז מקווה שתיהנו מהסיפור מנקודת המבט שלי.

זה היה ערב חמים בתחילת ספטמבר, את מגיעה לנקודת המפגש שקבענו בינינו, את מנסה לחנות את רכבך, אני מתפוצץ מצחוק כשאני רואה איך את לא מצליחה כמו קלולס אמיתית להחנות קיה פיקנטו במקום חניה בלי רכבים ליד, אני אומר לך תני לי להחנות, את יוצאת מהרכב, אני נדהם לראות אותך יפה ופורחת, לובשת שמלה קיצית לבנה עם כתפיות ספגטי, את נותנת לי נשיקה בשפתיים ואני נכנס לרכב ומחנה אותו בקלות.
אני יוצא מהרכב וממשיך לגחך עלייך, את מתרגזת עושה לי פרצוף חמוד של נעלבת, פרצוף שלמדתי להכיר ואני יודע בדיוק מה המשמעות שלו ומה את רוצה כדי להתפייס.
אני נותן לך את הקסדה הכחולה/אפורה שלך עם ציור הדרקון עליו, נותן לך מעיל רכיבה, אני עולה על האופנוע האדום הגדול שלי, מסדר את רגליות המורכבת ועוזר לך לעלות מאחורי. אני מתחיל בנסיעה אטית ולאט מגביר מהירות כשאנחנו יוצאים מהעיר, ככל שאני מגביר מהירות את מחבקת אותי יותר ויותר חזק, אני מרגיש את חום גופך נצמד לשלי, כשאנחנו מגיעים לרמזור, אני מעביר את ידי על רגלך הימנית מלטף אותה כלפי מעלה, את מחבקת אותי חזק יותר.
אנחנו מגיעים למסיבה באיחור אופנתי, החברים שלי מופתעים לראות אותי מגיע איתך, אני מחבק אותך ומציג אותך לפני חבריי בגאווה, את כלכך יפה בשמלה הפשוטה הזו, כולם מביטים בך ובי ומתלחששים, את מסבה את תשומת ליבי לזה ואני אומר לך שאני לא שם זין ושימותו הקנאים. אנחנו נהנים במסיבה, את נהנית לרקוד איתי, את אומרת שלא רקדת ככה בחופשיות כבר שנים, תוך כדי הערב אנחנו שותים המון בירות ואלכוהול, אוכלים טוב ורוקדים בחופשיות כאילו לא שמים על אף אחד שנמצא מסביב. השעה כבר 2 בלילה, אנשים מתחילים ללכת וגם אנחנו עוזבים את המקום.
אנחנו עולים שוב על האופנוע ואת אומרת שלא בא לך לחזור עדיין, אני מתחיל לנסוע לכיוון הים, אנחנו מגיעים לחוף הנכים בהרצליה לאחר כ 10 דקות, יורדים למטה לחוף ותופסים לעצמנו פינה נסתרת, כמעט שאין אף אחד בחוף אנחנו שמים את שני המעילים על החול כמו שמיכה, אני נשכב על המעילים ואת חצי יושבת חצי שוכבת לידי, פותחת לי את כפתורי החולצה המכופתרת שלי ומלטפת את החזה שלי, אני מתרומם והופך אותך על גביך מסתכל עלייך מלמעלה בעיניים רושפות תאווה, את מסתכלת בעיני ומבינה שהזאב התעורר. אני מתחיל לנשוך אותך ולעבור עם לשוני על צוואר, אני מתחיל לנשק אותך בשפתיים תוך כדי נשיכות קלות. אני נושך לך את הכתפיים מושך את כתפיות הספגטי מכתפייך עם שיני, אני מסתכל בעינייך ורואה את הזיק השובב ומלא בתשוקה שקורן מתוך עינייך התכולות.
את מנסה להתרומם ולהשתלט על המצב, אני אומר לך שאני אתן לך לנסות להשתלט עליי, אם תצליחי את תוכלי לבקש ממני מה שתרצי אם אני אצליח אני אוריד ממך את הבגדים ואזיין אותך איך שאני רוצה. את נענית לאתגר, שנינו מתיישבים אחד מול השנייה, כתפיות הספגטי של השמלה שלך מופשלות מעט, חולצתי פתוחה, את מנסה לדחוף אותי לכיוון החול כדי שאפול על הגב, אני מתנגד את תופסת בידי ומנסה להכניע אותי, אני תופס בידייך ומביא אותן למאחורי גבך, את מתנגדת משתוללת בין ידי שתופסות אותך, את מנסה להשתחרר מאחיזתי, אני מצליח לתפוס את שתי ידייך עם ידי הימנית, אני מתגרה בך עוד יותר ונושך אותך בכתף, את מסתכלת לי בעיניים כשאני מביט בעינייך הכחולות ואת רואה שהזאב כבר פה, אני מושך עם ידי השמאלית את השמלה שלך כלפי מטה חושף את שדייך בתוך החזייה, אני נושך ומלקק את כריות השדיים שלך שבולטות מתוך החזייה. את מתנגדת מזיזה את גופך לאחור, לצדדים, מנסה להשתחרר מאחיזתי, את לא מצליחה את רק גורמת לי להיות יותר נחוש, לרגע את מצליחה לשחרר יד אחת ואז את השנייה, דוחפת אותי אני לרגע נופל לאחור ואז אני שוב מתרומם ותופס את שתי ידייך שוב עם יד אחת מאחורי גבך, את יושבת עליי כשאני משתלט עלייך ואז בבת אחת אני מושך את החזייה שלך עם ידי השמאלית מוריד וקורע אותה מעלייך, זורק אותה על החול, אני תוקף עם פי ושפתיי את שדייך התמירים, מוצץ ולקק את הפטמות שלך, כשאני מוצץ ויונק אותן יש להם טעם מיוחד ממש כאילו יוצא מהן חלב, אני מכור לטעם הזה. את משתוללת בין ידי, מידי פעם את זורקת את ראשך לאחור כשאני מוצץ ויונק את השדיים שלך חזק, אני אומר לך בקרב הזה ניצחתי, עכשיו תמצצי לי עד שאגמור.
את יורדת לכיוון המכנסיים שלי, פותחת את מכנס הכותנה השחור פותחת את הרוכסן, מכניסה יד לתוך הבוקסר שלי תופסת את הזין הקשה והמתוח שלי, את מוציאה אותו מתוך המכנס מסתכלת עליו בשקיקה ואז מלקקת אותו מהבסיס לקצה, כשאת מגיעה לקצה עם הלשון את מסתכלת עם עינייך הכחולות לתוך עיני ואז בולעת את הזין שלי לתוך פיך, את מתחילה למצוץ וללקק את הכיפה התפוחה של הזין שלי, עוברת על בסיס הכיפה מתחתיה, מעבירה את לשונך סביבה מלקקת את הפתח שבכיפה ואז שוב מכניסה את כל הזין לתוך הפה שלך, את מוצצת ויונקת בחוזקה, אני מרגיש את עצמת השאיבה שלך על הזין שלי אני נשכב לאחור ומסתכל למעלה, אני רואה גבר שרץ על הטיילת רואה אותנו ומתבונן, זה ממש לא מעניין אותי ואני לא מספר לך, את ממשיכה מוציאה את הזין מפיך עוברת על כולו עם שפתייך עד לאשכים שלי, מלקקת את השק מכניסה את חלקו לפיך ומלקקת ואז שוב עולה ושוב מכניסה את הזין לפה שלך מלקקת ומוצצת, אני לוחץ לך בכתף את יודעת שאני תכף גומר ואת ממשיכה ביתר שאת מגבירה את המציצה, אני נאנח לרגע וגומר לך בתוך הפה עם שתי מטחים עשירים וחמים, את בולעת הכל, מלקקת את הזין ומנקה אותו משארית הזרע שנותרה עליו, אני מסתכל ורואה שהגבר שהסתכל עלינו סיים לאונן והלך משם, אני לא מספר לך דבר, את אומרת לי עכשיו תורי, אני אומר לך תנסי להשיג את זה.
את יושבת עכשיו עליי, הזין שלי בחוץ בין רגלייך אני מרגיש את התחתון שלך על הזין שלי ואני מרגיש שהוא רטוב. שדייך הזקורים מולי, את שוב מתחילה לדחוף מנסה להשתלט אני תופס כל יד שלך בידי ואת מנסה לדחוף ולהשתחרר, אני נהנה מזה, אני מכיר את יחסי הכוחות שלנו ולמרות זאת נהנה שאת נלחמת ומנסה להתמרד. אני נותן לך להשתולל ולנסות להשתחרר מאחיזתי, את מנסה לנשוך אותי בצוואר ובכתף זה לא מזיז לי אני דוחף אותך ואת נופלת על הגב, אני מתרומם תופס את שתי ידייך מעל לראשך עם יד אחת שלי, ידי השנייה נכנסת אל מתחת לשמלה הלבנה שלך, אני תופס את תחתון החוטיני הקטן והלבן שלבשת מצידו השמאלי מושך אותו חזק וקורע אותו מצד אחד ואז מושך חזק וקורע אותו מצד שני, התחתון נופל לתוך החול, אני מחדיר שתי אצבעות לתוכך, מרים אותם ומכופף אותם בתוכך כלפי מעלה. את נכנעת לאצבעותיי ולכוחי, אני מתחיל לזיין אותך עם האצבעות, אצבע שלישית נוגעת בפתח הישבן המכווץ שלך, אני מזיין אותך עם האצבעות ומנסה להחדיר לישבן שלך את האצבע השלישית, אני מסובב אותך קצת על הצד ומפליק לך חזק עם ידי הימנית, המכה חזקה ורועשת, אני שוב מכה בישבנך חזק ונהנה לשמוע את רעש המכה על הישבן החטוב והמתוח שלך, עם כל מכה את מזיזה את ישבנך קדימה מעמיקה את החדירה של האצבעות שלי לתוכך, את גונחת בקול, לשונך מלקקת את שפתייך את נושכת אותן מרוב הנאה ותאווה עינייך הכחולות נעצמות מעונג.
את מתמכרת לאצבעות שלי שמזיינות אותך, עם כל חדירה את נושכת את שפתיך, האצבע השלישית שלי מזיינת לך את הישבן, את כנועה, אני מתסכל בעינייך הכחולות ורואה שאת מלאת תשוקה תאווה ותחינה שאזיין אותך, אני הופך אותך במהירות, את על ארבע, אני מפסק את רגלייך, רואה את הכוס שלך נוטף מרטיבות מולי אני תופס בידי את שתי הצמות שלך שעשית במיוחד בשבילי וחודר לכוס שלך בעמה, את זזה קדימה, נרעדת מעצמת החדירה והעונג, בכל פעם שאני זז עם גופי קדימה וחודר אלייך את זזה עם הישבן שלך לאחור כדי להעמיק את חדירת הזין שלי לתוכך, אני סוטר לך עם כף ידי הפתוחה על הישבן שלך בחוזקה כאת מזיזה את הישבן שלך לעבר הזין שלי, את נרעדת מהמכה והחדירה, את מורידה את ראשך למטה בהכנעה, אומרת לי עוד, תיתן לי עוד, אני רוצה עוד, אני מפליק לך שוב בחוזקה הפעם עם גב כף היד, ותוך כדי מחזיק בצמות שלך, זה מדליק אותי יותר ואני מזיין אותך חזק יותר ועמוק יותר, את מתחילה לגנוח בקול, לצעוק כן קדימה, תזיין אותי את מדרבנת אותי, אני תופס ביד בכתף שלך ובכל פעם שאני מזיין אותך אני מושך את כתפך ואת גופך לאחור, הזין שלי כבר כלכך עמוק בתוכך שאין לו יותר לאן להיכנס, אני מרגיש את הכיפה פוגעת במשהו פנימי, את צועקת מהנאה, אני מגביר את הקצב, סוטר לך בישבן ואז מחדיר לך אצבע לפתח הישבן שלך וממשיך אני מזיע עלייך, ממש נוטף זיעה מהמאמץ, גבך נרעד מהנאה, את גונחת, ראשך נזרק קדימה ואחורה מרב שאת כבר לא יודעת איך להכיל אותי, ירכייך רועדות ונסגרות עליי, גורמת לעוד לחץ על הזין שלי שנדחק בחזקה לתוכך, את מתנשפת מהר ואומרת אני גומרת, אני מעיף לך מכה אדירה בישבן אני רואה את סימני כף ידי על הישבן הלבן שלך הישבן שלך מלא סימנים אדומים, אני תופס עם ידי את צווארך מקדימה רוכן עלייך מתרומם קצת ועכשיו מזיין אותך מלמעלה למטה, את צועקת גונחת משתוללת, את גומרת בצעקה, אני מרגיש נוזל חם נוזל על הזין שלי מתוכך החוצה, אני מוציא את הזין שלי מתוכך וגומר לך על הישבן בשלושה מטחים כבדים וחמים, הזין שלי מונח על הישבן הלבן שלך שמכוסה במטחי הזרע שלי, אני מתקרב לפנייך ונותן לך ללקק ולנקות אותו, את עושה את זה בהנאה ובמבט כנוע של עינייך הכחולות שמביטות אל עיניי.

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר
סיפורים נוספים מאת לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
התחת של הילה
מאת:
לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
סיפור אחרון
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה