סטודנט מצטיין

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

div>אציג את עצמי- היום אני בן 28, סטודנט בשנה האחרונה שלי, מצטיין בכל השנים, שקט אבל בעל נוכחות. אני אדם של מעשים, לא של מילים, אני מתקשה להביע את מה שאני חושב, אני מעדיף תמיד להרות, להמחיש. דבר אחד שחשוב לדעת עליי- אני נמשך לנשים מבוגרות ממני. משום מה נשים מבוגרות נרתעות מבחורים צעירים, אולי בשל החשש שלהן שמא יהיה זה חד פעמי או מאחר והן מרגישות שהצעירים לא בוגרים ומלבד סקס לא יהיה שם שום חיבור אחר. אני מבין את הרתיעה הזו, שמעתי המון על בני גילי שמנסים להרשים בנות בעזרת משפטים בסגנון "אני הזיון הכי טוב שהיה לך" ו"רק תנסי ותתמכרי"... במציאות, רוב אלה הם מילים לחוד ומעשים לחוד.

התפזרתי מספיק, אתחיל בסיפור.
לפני כ3 שנים, כשהייתי בן 25, יצרתי קשר באחד האתרים עם גרושה בת 42. תחילה היא ענתה שאינה מעוניינת, ולאחר מאמצים הצלחתי לשכנע אותה שלדבר איתי לא יזיק. זה לא היה פשוט, מאחר והיא חיפשה גבר שתוכל להתחתן איתו, ואני לא בדיוק טיפוס של חתונה. מפה לשם ולאחר כחודשיים של התכתבות, הסכימה חלי (לצורך הסיפור) להיפגש איתי. היא הזמינה אותי אליה לדירה. חלי כמעט וביטלה ברגע האחרון את הפגישה, שהרי היא הזמינה אותי אליה, אל כתובת מגוריה. היא גרה במושב בצפון, מושב קטן ושקט. תמיד עברתי על ידו אך מעולם לא ייחסתי לו כל חשיבות, מעולם לא ידעתי ששם צופן לי העתיד חוויות מסעירות שיחקקו בזיכרוני.

כאשר הגעתי לפתח הישוב, הכווינה אותי חלי אל ביתה. לקחתי איתי בקבוק יין (מסתבר שהיא לא שותה אלכוהול, לא מסיבה דתית או בריאותית, אלא סתם, היא לא אוהבת), דפקתי על דלת ביתה וכולי מתרגש, כאילו זו הפעם הראשונה.
את הדלת פתחה חלי, אישה סקסית, בת 42 אבל נראית כמה שנים פחות, שיערה היה בלונדיני, עינייה ירוקות, מלאה מעט בצורה סקסית להפליא!
"שלום, אני דני" אמרתי, "בוא תיכנס, אני חלי" היא ענתה.
אחרי שהתעשתי, נכנסתי, נשקתי לה על לחיה (הבטחתי להתנהג יפה), אמרתי לה כמה היא יפה ומושכת, והיא הזמינה אותי לשבת על הספה. דיברנו על הא ועל דא, עד שסיפרה לי שהגב שלה תפוס. קפצתי על המציאה והצעתי לה לעסות את גבה ואת כתפיה. פה זה הזמן לציין שאני יודע להעניק מסאז' קליל :) ביקשתי שתשב מולי והתחלתי לעסות את כתפיה, ולאט לאט את גבה. התחלתי להרגיש אותה נמסה בין ידיי, נהנית מהמגע, מהתחושה, ולאחר כעשר דקות, היא נשענה אחורנית, זרועותיי לופתות אותה, עינינו מתחברות, ומהר מאוד מצאנו את עצמנו מתנשקים בלהט על הספה כמו שני מתבגרים המגלים את מיניותם.

"הבטחת להתנהג יפה" היא אמרה "אתה ערמומי!" הטיחה בי חלי אך מיד לאחר מכן תפסה אותי וחזרה לנשק אותי בעוצמה.
"מה עשיתי" היתממתי "אני רק עשיתי מסאז'" תירצתי בעוד ידי מלטפת את פניה הקורנות.
"רק מסאז' אתה עושה? לאת שאתה יודע גם דברים...." לא נתתי לה לסיים את המשפט והורדתי את חולצתה, ופתחתי את החזייה, התגלו לפניי שדיים גדולים ועגולים, וורודים להפליא, "אתה ממהר לאנשהו?!" שאלה חלי.
אני לא אוהב לדבר, ידי עוברת בשערה, והיד השנייה מטיילת על גופה, אני מקרב אותה אליי ונושק לה ארוכות, לשונותינו טועמות, חולקות טעמים וחוויות, אני משכיב אותה על הספה, יורד לכיוון צווארה עם בנשיקות קלות, ולאט לאט עולה לכיוון האוזן בזמן שידיי חופנות את שדייה.
"אני רוצה אותך חלי, רוצה אותך" לוחש לה ומיד לאחר מכן נושק ספק נושך קלות את תנוך אוזנה. חלי נהנית, מסתבר שאזור האוזן היא נקודה רגישה אצלה, נקודה המעבירה זרמים אצל חלי.
אני ממשיך לחקור את גופה, מטייל עם לשוני על צווארה, ומשם יורד אל שדייה, מטייל בעיגולים כאילו לשוני עולה אל פסגת השד, יד אחת מטפלת בשד השנייה וידי האחרת כבר מטיילת דרומה. חלי נאנקת, נושמת בכבדות. הפטמה מזדקרת, אני מנשק, מלקק ויונק את השד, היא כל כך טעימה, כל כך ממכרת, אוחח....אני לא רוצה להפסיק. לאחר שד אחד, אני עולה אליה, אל פיה, והיא תופסת חזק, שלא אברח ומצמידה את פי אל פיה, נותנת דרור ללשונה.... אני יורד אל שדה השני.
לפתע חלי עוצרת אותי ושואלת: "לא כדאי לעבור למיטה?! הרבה יותר נח שם".
החיוך שהיה מרוח על פניי הראה את הסיפוק מהשאלה.
ברגע שנעמדה הבהרתי לה שלמיטה לא נכנסים עם בגדים, ופה התחיל משחק שבו כמו שאני הפשטתי אותה, היא מפשיטה אותי. כך נכנסנו שנינו לחדר השינה ערומים.
"אני לא מאמינה, תראה מה זה, עם מי אני עומדת כאן" מסתכלת במראה כאשר אני עומד לצידה. עדיין המומה מזה שהיא עם בן 25, צעיר ממנה כמעט ב20 שנה.
"גם אני לא מאמין שסוף סוף הגענו למקום הזה" אבל ככה נמשכו להם 6 חודשים שבהם לא האמנו שאנחנו ככה נהנים.
עלינו למיטה, דחפתי אותה על גבה, פיסקתי את רגליה "לא!" היא צעקה בחצי צחוק אך לשוני כבר טיילה מסביב על שפתיה התחתונות. כל כך חמים פה.
"אמרת משהו?" שאלתי מחוייך כשהיא נושמת בכבדות.
"לא, לא, תמשיך כבר ואל תעצור!" היא פקדה.
היה לה שיער מעל הכוס, בלונדיני, כמעט שלא רואים אותו, מסביב הוא היה מגולח, היא הייתה נקייה מאוד, והטעם שלה היה גן עדן. ליקקתי מסביב, לאורך השפתיים, דילגתי מעל הדגדגן, שמעתי את נשימותיה הופכות לכבדות, שמעתי את חלי, מה גירה אותה יותר, מה גרם לה לשריריה להתכווץ מעונג. עד שהחלטתי שזה הרגע לטעום את הפרי האסור, שכבר תפח לו מעט, האדים והבשיל, בפעם אחת לשוני טעמה את הדגדגן, טעמתי אותו, מצצתי אותו, גניחת עונג נפלה מפיה, המשכתי במרץ וחלי תופסת בראשי כאילו מנסה לחבר אותו אל הדגדגן, שמא אחשוב להפסיק לרגע, שמא אחשוב לנשום ולעצור אותה מההנאה. המשכתי ללקק ולאכול אותה, אני מרגיש את הזרמים שלה, הנשימות שלה הפכו לכבדות יותר והגניחות לרועשות יותר. עד שלבסוף היא גמרה, ואני אוחז באגנה וממשיך את במלאכתי, עד שחלי דוחפת אותי "די...אני לא יכולה יותר".
אני נשכב לצידה, זרועותיי עוטפות אותה, חלי מנסה להסדיר את נשימתה. ופתאום אני מרגיש את ידה אוחזת באבר מיני הזקור.
"רגע" אני אמר "קחי לך כמה דקות להירגע עד שנתחיל את הסיבוב השני".
"אבל תראה כמה הוא שמח לקראתי" היא עונה.
אני מחייך ונושק לה... סבב ב' התחיל...כאילו שהערב רק התחיל.

הסיפור שלי עם חלי נמשך כחצי שנה. נפסק בנסיבות משמחות, מטעמי פרטיות לא אכנס לפרטים.
אם נהנית לקרוא את הכתוב, אם את רואה עצמך באותו המקום, אשמח לשמוע ממך,
שלך,
דני

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר
סיפורים נוספים מאת לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה