בחזרה מהעבודה

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

div>במשך כל היום לא ממש הצלחתי לעבוד, בודק את הטלפון – האם יש הודעה? יש קליטה? משהו?... כלום.
היום עבר בעצלתיים, בסיום יום עבודה ארוך בדרך חזרה התעכבתי ליד הגשר, מביט לעבר הכביש, לא מאמין שרק לפני כמה שעות חוויתי את אחד הזיונים הטובים בחיי.
מיהרתי לרכבת, מרגיש את הגודש בביצים ואת הזין הולך ומתקשה.

לאחר כשעה, הגעתי לביתי, שלום לכולם, חיבוק לאשה, חיבוק ארוך מלא תאווה. מתפקד כאילו כרגיל, אבל בוער מבפנים, רק מחכה שהילדים ילכו לישון.
סוף-סוף כולם ישנים, מסדרים את הבית, היא נכנסה להתקלח ואני מטאטא, מסדר את הסלון ומכין ארוחת ערב קלילה.
נכנס להתקלח, מקלחת זריזה ומתיישב לידה על הספה. בנחישות ידיי מלטפות את שערה, נושק לצווארה מתחיל להרגיש את ההיענות, אני כבר מוכן, שעות שאני מוכן. גולש לחזה, יודע באילו נקודות ללחוץ, מכיר כל מילימטר בגוף הזה, כמה שאני אוהב אותו...מלקק ברעבתנות את השד הימני, הקטן יותר וביד שמאל מעסה את השמאלי. הגניחות השקטות לא מאחרות לבוא. הלשון חוקרת את בית השחי, התפתלות. ידה מתחילה לשחק בשד הימני גבה מתקמר, רוצה כבר שאמצוץ את הפטמה אבל לא עכשיו, אגרום לה לצעוק היום. מלקק, מעסה, עולה ויורד יודע שהיא כבר רטובה לגמרי מרגיש את התחינה בתנועות הגוף ורק לאחר מס' דקות נוספות מתחיל לינוק את הפטמות הוורודות והעבות שלה. תחילה הימנית, נוגס ומלקק, מוצץ ומנשק – הגירגורים מעידים על הנאה רבה. רק מזה היא יכולה לגמור. אין סיכוי! עוצר, מסתכל עליה, מלטף את המותניים והישבן העסיסי.

"בואי לחדר" מרגיש את האכזבה הרגעית, ממהרים למיטה הקרה, היא מתכרבלת ונצמדת אלי בתנוחת כפית, אוחז בשדיה מרגיש את הפטמות העבות גדולות ונוקשות, מלקק מאחורי אוזנה השמאלית, מרגיש את הרטט בגופה. יורד לכיוון העורף, גב, בית השחי – היא אוהבת, מותן. מתהפך ראשי לכיוון ישבנה מתחיל ללקק את הגב התחתון היא מתחילה להזיז את אגנה בשביעות רצון. מכניס את בהונותיי מתחת למכנס היא מקשיתה את אגנה רוצה להיחלץ כבר מהמכנס, תוך כדי לשוני מטיילת סביב חריץ ישבנה. מוריד את המכנס עד לגובה הברכיים ולשוני מטיילת קרוב לרקטום, אך רק ליד. עולה שוב מעלה. היא כבר מבליטה את ישבנה בבוטות, משתוקקת ללא מילים. ידה השמאלית כאילו סתם מונחת על פלח ישבנה. היא יודעת שזה מגיע. לשוני מלאת הרוק יורדת מטה לכיוון הפתח האחורי, אני אוהב את הריח שלה. ידה מושכת מעט את פלח הישבן מאפשרת גישה מלאה ונוחה. הלשון שלי נוגעת לא נוגעת בחור הנקי, והיא באחת מבליטה עוד את הישבן, רוצה להרגיש את מלא העוצמה, ואני נענה. מלקק, דוחף, ממלא ברוק והיא מזיז ה את הישבן כאחוזת אמוק. הגניחות עולות לכדי צרחות. מזל שהילדים ישנים טוב, אבל השכנים...ואז היא גומרת...
מסדירה נשימה ומתהפכת, הזין שלי מול פניה אוחזת בו ומכניסה אותו ברעבתנות, מוצצת בתשוקה.
מרים את רגלה וצולל לכיוון הכוס הרטוב והנפוח, משתנקת, ואני מוצא את הדגדגן המגורה והנפוח ומתחיל למצוץ בעדינות, מאפשר לה לחזור ולמצוץ, עכשיו תור הביצים, לא חולפות שתי דקות והיא מסיטה את ראשה לאחור אוחזת בראשי שלא יזוז – "חזק אבי!" ואני מתורגל, מוצץ ומלקק, מעלה מטה דוחף ונסוג מרגיש את האורגזמה מגיעה ומרגיע...איזו אכזבה...
מתהפך והופך אותה, ישבנה מולי, שם כרית מתחת לבטנה וברגע מכניס את הזין לכוס המזמין.
מרוב רטיבות, כמעט ולא מרגיש אותה. אבל היא נושכת את הכרית רוצה להגביר קצב, אבל לא היום. מוציא ומכניס, עכשיו לאט, שולט בעצמי נושם נשימות עמוקות, מכניס ומוציא, מעלה קצב לאט, והיא נענית, מגבירה קצב איך אני אוהב לראות אותה בדוגי. הישבן הלבן והיפה הזה מולי. נשכב, מוציא חומר סיכה מהמגירה, ומתחיל למרוח פתח הרקטום. המגע הקר מקפיץ אותה, והיא דוחפת את עצמה כנגדי, כמה שיותר עמוק. מתחיל להחדיר את האצבע בעדינות, בסבלנות, טוב לה.
מוציא את האצבע, דוחף את הזין עמוק לכוס ומתחיל לעסות את הדגדגן בנמרצות – אורגזמה עוצמתית, היא צורחת ודוחפת, עמוק, מנסה להזיז את האצבע, אבל אני אגרסיבי. ממשיך ואז היא צונחת. רפויה.
נותן לה שוב זמן להירגע, ואז לוקח את הג'ל, מורח כמות נכבדה ומחדיר את האצבע שוב לחור הישבן, מוציא ואז דוחף עמוק יותר. בוחן את תגובתה. כאשר האצבע כולה בפנים מוציא ומסכך, ושוב, מרגיש את ההנאה שלה. הופך אותה, השדיים הגדולים שלה מולי, השיער סתור, והעיניים עצומות. מפסק את רגליה, ממקם את הזין מול החור האחורי ודוחף בעדינות, הראש בפנים. מתחיל לעסות את הדגדגן בסיבובים נותן לה לשלוט בקצב. מוסיף ג'ל. והיא לאט לאט מכניסה את הזין לחור האחורי. פניה מביעים כאב והנאה בו זמנית. לאחר שהתרגלה מתחיל להגביר קצב. הכוס הנפוח והמרוצה פתוח לרווחה, הזין שלי יוצא ונכנס לחור ישבנה. במקביל מתחיל להכניס את האגודל לכוס בתנועה המגרה גם את הדגדגן וגם את הדופן העליונה. שמה כרית על הפנים, וצורחת! "כן אבי, יו!, כן!!!" לא יכול להתאפק יותר ומתפוצץ לתוכה באושר עילאי.

מתנשף, מזיע, ומאושר. כמה שאני אוהב להזדיין!

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר
סיפורים נוספים מאת לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
סיפור אחרון
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה