חוויות על מיטת העיסויים

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

div>כבר שנים שעוקב אחר האתר המדהים הזה , הסיפורים ותמונות שרק גורמים לדמיון להשתולל , פשוט אתר מדהים.

אחרי הקדמה זו , הגיע הזמן לספר על חוויותיי

קצת על עצמי , 1.80 של גוף חטוב , שיער שחור , עוסק הרבה בספורט ובעל כושר מיני ותשוקה מינית גבוהים ביותר.

כאמור , בשל חיבתי הרבה לכל ספורט שהוא...עברתי מדי פעם פציעות של מתיחות שרירים וגב שקרס מכאבים תחת העומס ובכל פעם שזה קרה , מצאתי את עצמי מהר מאוד על מיטת העיסויים תחת ידיים של מטפלת מסורה שדאגה לשחרר את הכאבים מגופי.
עם השנים , התחלתי להתעניין יותר ויותר בתחום העיסוי ובכל עיסוי שקיבלתי התרכזתי בתחושות שעוברות בגוף ובשרירים.
החלטתי ללמוד עיסוי רפואי , נרשמתי לקורס ולאחר שנה סיימתי והוסמכתי כמעסה..
כבר במהלך הקורס , זכיתי להעניק ממגע ידיי לחברים וחברות ולקבל פידבקים על יכולות העיסוי שלי.
תמיד שאלו אותי מה התחושה שאני מטפל באישה , תמיד עניתי שמשתדל לנתק מחשבות כי הגבול הוא דק מאוד בין מה שמותר לבין מה שעשוי להיות חדירה מוגזמת.

בעבר פרסמתי תמונות שלי בעדשה , קיבלתי תגובות מגברים ומנשים ומזוגות , סטרייטים ודו כפי שכל אחד ואחת מקבלים לאחר פרסום תמונות באתר.

החוויה שלי התרחשה לאחר פניה דווקא מגיא(שם בדוי) שהגדיר עמו כדו , שהציע מפגש דיסקרטי שבו הוא ימצוץ לי וסיפר לי כמה שהוא טוב בזה. הבחור היה דו שהסתיר את היותו כזה מאשתו אפרת(שם בדוי).
נרתעתי בתחילה , אולם הוא לא התייאש , התחלנו להחליף מיילים ובהם סיפרתי על היותי מעסה וגיא העלה רעיון שבו הוא יפתיע את אפרת במסאז' ( היה להם פטיש לעיסוי האישה ובו זמנית הגבר מאונן להנאתו) ותוך כדי שאני מטפל באשתו הוא יטפל בי....וכך אולי יצליח לנטרל את החשש שלו בתגובה של אשתו לחיבתו לאיברים גבריים ואילו אני יזרום עם הקטע של מציצה מגבר בנוכחות אשה וזאת אחרי ששמעתי סיפור מחבר טוב שהיה בסיטואציה של זוג קוקהולד שהגבר ביקש למצוץ לחבר שלי....סיכמתי עם גיא על סימן שבו אני מפנה את ראשה של אפרת לצד אחד והוא יבוא לצד השני שבו אני עומד ויגשים את רצונו.

הסכמתי וחששתי , אולי הוא מוכר לי סיפור על מנת להגיע לבד אבל הסקרנות גברה והסכמתי.

אכן הם הגיע לדירתי , זוג יפה ומרשים , אפרת חטובה מהרבה מאוד ספורט , חזה בינוני וקופצני שיער תלתלים נופלים וקופצניים( מחרמן אותי נשים עם שיער כזה)
גיא , גבוה ובנוי לתלפיות , נתנו לי להרגיש הכי רגוע שאפשר כי זו היתה פעם ראשונה שלי בסיטואציה של עיסוי שבו צופים בי.
בסלון , מיטת הטיפול היתה מוכנה , נתתי לאפרת את הפרטיות להתפשט ולשכב על המיטה , גיא , התרווח על הספה ברוגע ושלווה של מי שכבר מנוסה מאוד.
ניגשתי למיטה והתחלתי לפי הספר , מגע ראשוני עדין להעברת אנרגיית חום למטופלת ולפי טקס קבוע , התחלתי בסדר שבו העיסוי מתנהל.
חשפתי רגל אחת , עולה מכף הרגל ועד הישבן כשידי האחת מחליקה על המפשעה , מרגיש את החום בין הרגליים , עובר לרגל השניה , שוב אותן תנועות קבועות ,אפרת מפסקת את רגליה מעט כאילו אומרת זה בסדר , אתה יכול להביט פנימה....והבטתי...לחוטיני הדק , לאיברה המגולח ולאגנה שעולה מדי פעם.
סיימתי עם הרגל השניה ביקשתי להסיר את המגבת על מנת לעבור בו זמנית על שתי הרגליים....ואז אני שומע את אפרת מבקשת מגיא להוריד לה את החוטיני.
אקט זה גרם לאיברי להתקשות ולזוז בתוך מכנס המטפלים שלי.
עברתי לטפל בגבה של אפרת ובו זמנית גיא מסתובב סביב המיטה , ידו האחת משחקת באיברו שעדיין כלוא וידו השניה מחליקה על גופה של אשתו.
בשלב מסויים אני עומד מעל ראשה של אפרת ומחליק את ידיי על גבה אל עבר ישבנה וחוזר חלילה ומתחיל למתוח את הגבול ובכל פעם שולח את ידיי עמוק יותר בין רגליה , עובר על פי טבעתה ומגרה את שולי שפתי איברה.
זה גרם לגיא לשלוף את איברו , וביד השניה לזיין את אשתו עם האצבעות , ידה נשלחה אל איברו ואני ממשיך כשזקפה חזקה בין רגליי.

לקחתי את ידיה של אפרת והעברתי אותן מעל ראשה על מנת לעסות את גבה במלואו וגם על מנת להמשיך בבדיקה הגבולות ולגרום לה להרגיש את איברי העומד.
הגבולות נפרצו , אפרת תפסה את איברי כשהוא עדיין כלוא במכנס ,הרימה ראשה לעבר בעלה וחייכה... בעלה כבר היה עסוק במרץ באוננות על הספה.
הרמתי את ראשה לצד אחד ומיד גיא נעמד לידי , שולף את איברי מהמכנס ומתחיל ללטף אותו , אפרת עדיין לא מודעת לכלום , אלא מתענגת על במסאז' ועל אצבעותיי שמענגות את דגדגנה.
לאחר כמה דקות , אני מפשיל לגמרי את מכנסיי וגיא יורד על ברכיו ומתחיל להרטיב את איברי....זהו , לראשונה חווה פה גברי שעולה יורד ומרטיב את איברי. ואז מבקש מאפרת להסיט את ראשה חזרה לחור המובנה המיטה בשביל ראש המטופל ולא עובר זמן רב מדי עד שהיא שמה לב שמכנסיי זרוקות על הרצפה וגיא בעלה על ברכיו כשפיו עסוק במציצת איברי , מתרוממת מהשכיבה ומביטה בתדהמה מוחלטת ושואלת את גיא מה קורה כאן....הפתעה הוא אומר , זמן רב שרוצה לספר לך אבל לא יודע איך ואז מספר את השתלשלות ותכנון המפגש איתי....אפרת נשכבה על גבה , ידה האחת צובטת את פטמותיה הזקורות וידה השניה על ראשו של גיא עוזרת לו במלאכת המציצה ואצבעותיי עמוק בתוך איברה.
לאחר כמה דקות , מפתיעה אפרת את גיא ואותי כשהיא אומרת שהיא רוצה להרגיש את לשוני על דגדגנה , הופתעתי והתחרמנתי עוד יותר , עליתי על המיטה , אפרת התיישבה על פניי ולשוני חדרה עמוק לאיברה , מרגיש את נוזליה על שפתיי , ומענג את איברה המגולח והריחני....במקביל גיא ממשיך למצוץ לי בשיא המרץ ואפרת רוכנת לעבר איברו המגולח והמרשים.

כמה דקות עברו , צעקתי שאני עומד לגמור וא' הציעה שאגמור על שדיה , כך עשיתי...פרשתי לספה וציפיתי בשניהם בתנוחת 69 סוערת , גומרים יחדיו בתיאום מושלם.

לאחר דקות של רגיעה , כל אחד מאיתנו נכנס בתורו למקלחת , נפרדנו בחיבוקים ונשיקה לא'.
נעמדתי במרכז הסלון עם חיוך מאוזן לאוזן וסיפוק מטורף.

מאז עברתי עוד חוויות ועל כך בהמשך.
אשמח לקבל תגובות , מנשים גברים וזוגות

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר
סיפורים נוספים מאת לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
סיפור אחרון
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה