אני והאקסית

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

div>דבר שהיה לפני 10 שנים וככה זה היה אחד הלילות הבלתי נשכחים.
הייתי אז בן 28 היא בת 26 אני לא יספר לכם היינו נראים הכי יפים בעולם, היינו קצת מעל הממוצע אני מתלבש ספורט אלגנטי בקבוע היא הייתה מטופחת ומתלבשת בהתאם.
יצאנו במשך 6 חודשים חלק יפה מחיי שלא יודע למה זה נגמר אבל זה נגמר.

הערב התחיל ביום אחד שנפגשנו במקרה ביום חמישי אחר הצהרים בסופר קניתי כמה דברים לבית כמובן אלכוהול וחטיפים. אחרי שיחה קצרה של מה המצב ומה קורה החלטנו להיפגש לדבר קצת על מה שהיה ולהלבין עניינים, אמרתי לה שמתאים לי להיפגש עוד היום, יום חמישי לא עובדים בשישי אפשר למשוך את הערב עד השעות הקטנות של הלילה, זה התאים לה מהתחמקות לחברות שלה שלא בא לה לצאת, קבענו בשעה 21:00 אצלי בבית, אני גר לבד אוירה טובה אחלה דירה 2.5 חדרים דירה לפנים מרוהטת נקייה וחמה.
בשעה 20:00 נכנסתי להתקלח התלבשתי מכנס קצר חולצה קצרה ישבתי בסלון בסבבה
קצת לפני שהיא באה התחלתי לראות סרט שנתן לי לשכוח שהיא צריכה לבוא שתיתי קצת אלכוהול הייתי בראש טוב, בשעה 21:20 היא הגיעה דפיקה בדלת לא הבנתי מי זה עלה לי כמה שניות שנזכרתי שקבענו שהיא צריכה לבוא. "פתוח" אמרתי
היא נכנסה לסלון קמתי לכבודה נשיקה בקטנה על הלחי והתיישבנו אני הייתי קצת בעניין הסרט אז המשכנו לראות תוך כדי שאני מספר לה את התחלה הצעתי לה לשתות ומזגתי לה וודקה רד בול חטיפים ושטויות על השולחן באמצע הסרט התחלנו לדבר על מה המצב מה נישמע מה קורה ועזבנו את הסרט התלנו לדבר מה שניקרא צמצמנו את הפערים, השיחה הגיעה על היחסים שהיו לנו.
הראש שלי היה כבר מלא מאלכוהול ומרגיש טוב עם עצמי היא נכנסה לאווירה טובה באמצע השיחה על היחסים שלנו היא הציעה שנשאל אחד את השני שאלות וככה יהיה לה יותר כל לספר ולהבין למה זה נגמר, הצעתי שאם זה ככה אז שנעבור לחדר השני שהיה משמש אותי סתם לשבת להירגע.
בחדר היה שטיח מקיר לקיר כריות גדולות על הרצפה שולחן סלוני בנוני חדר לשקט ורוגע היה מערכת למוזיקה (יש לילות שהייתי אוהב לשמוע מפלי מים ציפורים שריקות קטנות וכאלה) בקיצור חדר שחייב בכך דירת רווקים.
היא חשבה על העניין וזרמנו לחדר הקטן נעלתי את הבית כיביתי אורות נכנסנו לחדר הדלקתי אור מעומעם ומוזיקה שקטה. פתאום הייתה שתיקה בניינו של 5 דקות מאין דבר כזה שאתם נכנסים לשינוי אוירה. ואז היא אמרה לי בוא נקבע את הכללים אמרתי לה אני מקשיב.
א. הכול מתנהל בשאלות (אחד שואל השני עונה)
ב. לא מתפרצים לדברים על מנת שלא יתחיל ריב
ג. מדברים פתוח שואלים מה שרוצים.
ד. חייבים לענות הכול אמת.
ה. חייבים לענות על כל השאלות גם אם זה כואב.
ו. מותר הכול לעשות.

הסכמתי לכללים אהבתי שזה בא ממנה ידעתי כבר לזה כיוון זה יזרום בערך, רק שאני מבקש חידוד הדברים ואמרתי אין לי בעיה שזה בשאלות רק שהתשובות לא היו בכן ולא. מדברים חופשי פתוח גם אם זה כואב אין לי בעיה ואמרתי לה שהיו דברים שיכול להיות שהדברים יפגעו בה אבל זאת לא המטרה ואני חושב אמרתי שזה הצורה להתמודד איתם. מדברים אמת אין לי בעיה איך אני ידע זאת האמת. ואת לא משקרת. תשובתה הייתה "באתי להתמודד עם האמת זה בא ממני ואני רוצה לדעת אמת וגם אתה רוצה לדעת אותה ואולי גם לך זה יהיה כואב אם יש לך איזה ספק שאני הולכת לשקר אז בוא נחתוך עכשיו עדיף לנו"
במילים האלו כבר הבנתי שהכול הולך להיות אמת ונכון.
רק שלא הבנתי מזה "מותר הכול" אמרתי והיא ענתה "מותר לך להגיד לי מה אתה חושב מותר לי להגיד מה אני חושבת בקיצור הכול גם אם תצא לך איזה קללה עלי מפה אני לא יכעס" והכי חשוב תרגיש חופשי לדבר כי הלילה אנחנו נפתור את כל מה שהיה ועוד אמרה אני רוצה לצאת מפה עם כל התשובות על החיים שניהלת בזמן הזוגיות שלנו. כמובן ששתקתי לכמה שניות ואמרתי לה אני מוכן מזגתי לי כוסית וודקה רד בול ישבתי מולה בשביל הצחוק אמרתי לה עץ עץ או פלי מי מתחיל. ויצא שהיא.

וככה זה התחיל.
שאלה שלה: כמה אהבת אותי שהיינו ביחד?
תשובה: בחודשים הראשונים היה 80 אחוז אהבה אחר כך זה היה 100 אחוז בחודש האחרון זה רק לסקס.

שאלה שלי: כמה את אהבת אותי?
תשובה: אהבתי אותך 100 אחוז מהתחלה אבל בחודש וצי האחרונים זה ירד היה לי כיף שאתה בא רק לסקס נשאר קצת והולך זה היה לי נוח שלא היית שואל מה אני עושה במשך היום.

שאלה שלי: למה נתת לי מפתח לבית שלך אחרי שבוע שהיינו ביחד?
תשובה: כי אהבתי אותך מהתחלה. ורציתי המשכיות.

שאלה שלי: אם רצית המשכיות למה ירד לך בחודש וחצי האחרונים?
תשובה: לא היה לך אכפת לא מתעניין לא מתקשר אפילו פעם באמצע היום להגיד כלום הולך ובא ואתה לא מדבר איתי.

שאלה שלה: מה גרם לך שירד לך האהבה אליי?
תשובה: לילה אחד שהגעתי מאוחר נכנסתי בשקט כדי שאימא שלך לא תתעורר התקרבתי לחדר שלך ושמעתי אותך אומרת למישהו שהיה אתך בחדר "כדאי לך ללכת מהר לפני שהוא בה ויקלוט משהו ולא יהיה נעים" יצאתי בשקט בחזרה לחניה התקשרתי אליך מבחוץ אמרתי לך 5 דקות אני מגיע אם את צריכה משהו וראיתי את השכן שלך יוצא מהבית ועולה לבית שלו. גם אם לא היה כלום זה היה לא נעים בשעה 00:45 ועוד הדלת שלך סגורה וגם של אימא שלך ישנה בחדר השני ודלת סגורה, ושאלתי אותך אם את לבד אמרת לי כן שאלתי אם מישהו היה פה אמרת לי חברה ולא אמרת לי השכן הבנתי שאת משקרת מסתירה משהו זה ההרגשה זה הוריד לנו גם אם לא היה בניכם כלום לא הייתי צריכה לשקר נכון את כועס ומתעצבן אבל לשקר בצורה כזאת לא מתאים.

שאלה שלה: ואם הייתי אומרת לך השכן היה?
תשובה: הייתי כועס ומתעצבן אבל לפחות הייתי יודע שאת אומרת אמת וגם אם היה בניכם משהו והיית אומרת שלא היה הייתי נוטה לאמין כי סיפרת את האמת מהתחלה.

שאלה שלי: (פה החלטתי לקחת צעד קדימה) היה בניכם משהו בלילה הזה או לילה אחר עד שנפרדנו לגמרי?
תשובה: צהרים אחד הוא ישב בחוץ שבאתי מהעבודה דיברנו סתם בחוץ ואחר כך הוא נכנס לשתות איתי קפה ודיברנו בתוך הבית הייתי לבד זה היה בשבועיים שאימא שלי היית בחו"ל.

שאלה שלי: על מה דיברתם?
תשובה: על זוגיות בעיקר וסקס בתוך הזוגיות.

שאלה שלי: מה הוא רצה לדעת?
תשובה: אם יש סקס וחום בתוך הזוגיות או שזה מתוך איזה הרגל שזוג עושב סקס שהם ביחד.

שאלה שלי: האם הוא בחן את הגוף שלך?
תשובה: כן הוא הסתכל לכיוון הכוס שלי ושאל אותי "אם אתה יורד לי?"

שאלה שלי: מה ענית לו?
תשובה: אמרתי לו שאתה יורד לי עד שאני צורחת.

מפה השאלות היו רק שלי ידעתי לאן אני לוקח את זה וגם האלכוהול עשה לי את העבודה בראש.

שאלה: למה לא עצרת את השאלות האלו?
תשובה: פתאום זה היה לי טבעי לדבר על זה אתו.

שאלה: מה עוד היה?
תשובה: שהוא קם ללכת ראיתי שעומד לו אז הוא אמר לי בגללך והשיחה הזו עומד לי הזין. אמרתי לו לך תעשה ביד הוא אמר שהוא לא אוהב ופתאום הוציא את הזין שלו ושאל אם אני חושבת שהזין שלו גדול ויפה.

שאלה: ו........?
תשובה: היה לו באמת זין גדול בערך 20 ס"מ מגולח ועומד חזק.

שאלה: מה זה גרם לך?
תשובה: שהוא הלך נעלתי את הבית נכנסתי לחדר והתחלתי לאונן לפחות 3 פעמים רצוף.

פה כבר התחיל לעמוד לי הזין הכנסתי את היד למכנסים הייתי בלי תחתונים הזזתי אותו קצת והיא קלטה את זה. ראיתי אותה שהיא מתכלת לכיוון הזין שלי ואמרה שהחזייה קצת לוחצת לה כי היא חדשה והיא רוצה להוריד יצאה מהחדר וחזרה אחרי דקה שהחזיה ביד שלה אמרה "נמשיך"

שאלה שלי : צהרים אחד שאלתי אותך אם את בבית אמרת לי שכן באתי להפתיע אותך אבל לא היית בבית, איפה היית?
תשובה: ידיד שלי הזמין אותי לקפה והלכתי אליו פחדתי להגיד לך ידעתי שתתעצבן ולא האמנתי שאתה תבוא אז אמרתי שטני יצא ויחזור עד שתבוא בסביבות 19:00 בערב.

שאלה שלי: בגדת בי?
תשובה: כן שהייתי עם ידיד שלי שתינו קפה בעיר מתחת לבית שלו בעיר אז עלינו אליו כי רציתי לראות את הבית שהוא משכיר.

אם היה לך את האומץ לבגוד בי אז יש לך את האומץ לספר לי את כול הפרטים אמרתי.
כן אני מוכנה לספר לך מה היה בדיוק אם אתה רוצה אמרה ועניתי לה שכמובן
היא ביקשה קודם להחליף למשהו יותר נוח ולכתי לארון בגדים שלי ונתתי לה מכנס קצר חולצה קצה ויצאתי מהחדר שתחליף הכול היה מכוון סגרתי אחרי את הדלת חיכיתי דקה ואז דפקתי בשביל להיכנס חזרה לחדר תודה אמרה ישבנו
והתחילה לספר לי

נכנסו לבית שלו הי לו 2 חדרים סלון וחדר שינה יש שירותים ומקלחון צמודים לחדר שינה ויש שרותים נפרדים לאורחים. שנכנסתי לחדר שינה הוא דחף אותי על מיטה ואמר לי שזה מזרון מים היה כיף לשכב עליו אמרתי לו שידליק טלוויזיה ואמר לי שאין לו שבטלוויזיה בחדר יש רק די וי די ואין כבלים שים סרט אמרתי לו רציתי לשכב ולראות משהו היה כיף על המזרון שלו אמר לי שאין לא סרטים רק כחולים אמרתי לו בצחוק שים סרט כחול והוא באמת שם ראיתי סרט של כושי עם זין ענק ושתי בחורות זה משך אותי פתאום הכנסתי את היד ומכנס הוא עצר אותי ואמר לי שהוא ירד לי בזמן שאני רואה את הסרט הייתי חרמנית כול כך מהסרט שהתפשטתי הוא גם ונשאר עם תחתונים והתחיל ללק לי הכוס
פה גם אני נהייתי חרמן והכנסתי יד למכנס פתאום אמרה לי קום וקמתי תתקרב אמרה לי התקרבתי אליה הוציאה לי את הזין מהמכנסים שמה אותו בפה נתנה לי 3 או 4 שאיבות אמרה לי תתפשט לגמרי אתה לא נוגע בזין שלך ולא עושה ביד אתה רצית לשמוע את הסיפור אז תשמע עד הסוף
אמרתי לה שאני חייב לגמור היא אמרה שאם אני עושה ביד או חושב לגמור עכשיו היא הולכת אמרתי לה שקשה לי אז היא הציע שהיא תקשור לי את הידיים הייתי מסטול זרמתי הלכתי להביא איזה צעיף שהיה לי והיא קשרה לי את הידיים מאחורי הגב שאני ערום עזרה לי לשכב בנוח ואמרתי לה שאני צריך סיגריה היא הדליקה לי ונתנה לי לעשן ביקשתי לשתות קצת והיא נתנה לי אמרה שהיא ממשיכה לספר שכבתי עם ידיים קשורות מאחורי הגב ובשקט והיא המשיכה לספר

אחרי כמה דקות של ירידה הוא קם הוריד את התחתונים והכניס לי אותו לפה מצצתי לו ושיחקתי לו תוך כדי בבצים הזין שלו היה חזק והיה לי כיף עם היד הוא שיק לי בכוס זה גרה לי להשפריץ הוציא את הזין שלו מהפה שלי והתחיל לזיין אותי דוגי שהפנים שלי מול הטלוויזיה ותוך כמה דקות פשוט צרחתי עד שהוא גמר לי על הכוס הרגשתי את השפיך שלו חם ומתח של זרם חם מרטיב אותי.

רוצים המשך לסיפור?
הוא יגיע בקרוב..................................

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה