אשתי עם גבר

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

div>אני ואישתי -אלון ונירית- זוג נורמטיבי בני 38 ו 35. יש לנו 2 ילדים גרים במרכז עובדים בתפקידים בכירים אוהבים מאוד .
חיי המין שלנו מדהימים עושים הרבה סקס משלבים פורנו לפעמים, מזדיינים בטבע ועוד. הכל באינטימיות שלנו ובקשר המדהים שלנו.
במהלך הסקס שלנו נוהגים לפנטז מידי פעם על זה שיש עוד גבר או שניים שמצטרפים ומזיינים את נירית.
זה מאוד מגרה אותה אבל תמיד אמרה שזה רק בפנטזיה בשביל הדמיון והגירוי ולא מעבר.
לפעמים אנו רואים פורנו ונירית מאוד מתגרה מזה מרטיבה מאוד .
לפעמים היא מאוננת מולי עם דילדו ולפעמים אני מכניס לה אותו ודופק אותה איתו.
הכל מדהים ונהנים ביחד.

לא מזמן חשבנו לקנות דירה להשקעה והתחלנו לחפש. מצאנו באינטרנט דירה של משפחה שעוברת לחו"ל ומוכרת את הדירה שלהם, התקשרתי בסביבות 18:00 הבעל - נקרא לו ערן - אמר שאישתו והילדים כבר בחו"ל בגלל שנת הלימודים והוא מטפל פה בסידורים אחרונים והדירה למכירה מידית אם נרצה עם כל הריהוט והכל. שאלתי מתי אפשר לבוא לראות וערן ענה שאפשר מתי שנרצה הוא בבית. נירית בדיוק הייתה בחדר כושר שלחתי לה הודעה והיא ענתה שאני יכול לאסוף אותה שתסיים ונלך ביחד.

זה המקום לציין כי נירית אישה מדהימה יפה חטובה חזה גדול חלקה. היא אישה מאוד סקסית וחמה.

בגלל שאספתי אותה מחדר כושר היא באה לבושה עם בגד שהיא לובשת אחרי שהיא מתקלחת שם.
שמלה פשוטה וכפכפים. השמלה צמודה לה לגוף וקשה להתעלם ממנה.

הגענו לערן הוא פתח את הדלת . גבר כבן 36 רגיל לחלוטין לא רזה ולא שמן אפילו קצת בטן גבוה נראה רגיל לגמרי, לא אחד שדמיינתי שיזיין את אישתי.
לבש טריקו קצרה ומכנס ספורט קצר.
ראינו את הדירה והכל היה מאוד נעים התיישבנו בסלון לדבר על איך מתקדמים. אני שם לב שהוא לא מפסיק להסתכל על נירית אבל אני רגיל שהיא מושכת.
שהלכה לשירותים לרגע אמר לי שמע יש לך אישה מדהימה כל הכבוד לך.
עניתי שאני יודע.

נירית אישה מאוד מרשימה ודומיננטית והיא ניהלה את רוב השיחה. תוך שהיא מדברת אני רואה שהוא מביט בה בתאווה ופשוט ראיתי שעומד לו הזין דרך המכנס שלו. אין ספק שהבליטה שם הייתה גדולה מאוד ולא ידעתי אם לומר משהו או אם נירית שמה לב כי אי אפשר היה שלא לראות את זה הוא ישב שעון לאחור בספה ופשוט עמד לו.
פתאום נירית השתתקה ושמה לב היא פשוט נהייתה אדומה, הוא התעשת ואמר שהוא ממש מצטער אבל זה לא בשליטתו מעולם לא קרה לו דבר כזה וזה פשוט כי נירית מאוד סקסית .נירית הסתכלה עלי במבוכה ואז הוא קם ואמר שוב שהוא מצטער ושהוא נעמד בכלל היה ניתן לראות שיש לו ז גדול מאוד. לא דמיינתי שלחנון כזה יש ז גדול כל כך.
שראיתי שנירית מביטה בי לא ידעתי אם זה מבט שבוא נלך או וואלה בוא נישאר. אז שאלתי אותו בצחוק אם הוא שם משהו במכנסיים כי רציתי לשחרר את המתח. ערן ענה שמה שאני רואה זה רק 17 ס"מ מתוך ה 20 ואם הייתי רואה את העובי אז בכלל הייתי בהלם.
ככה אני יושב בספה נירית לידי והוא עומד עם זין עומד. ואז ערן מבלי להתבלבל מוריד את המכנסיים ומראה לנו את הזין שלו היה לו ז גדול ובאמת עבה כמעט כמו של שחקן פורנו. נירית הייתה בהלם והוא שם לב שהיא לא קמה ללכת וכנראה הבין מה שאני הבנתי והתקרב אליה ואיך שהוא מתקרב היא פשוט מושיטה יד לזין שלו ואומרת אני חייבת להרגיש את זה. הוא תופס לה את הראש ומתחיל לזיין לה את הפה ואומר לה בלי להתבלבל " אז מה, אוהבת ז? נראה לי שתקבלי אותו הערב ובעלך יגלה איזו זונה יש לו בבית".
מי היה מאמין שהחנון הזה ידבר ככה ומי היה מאמין שנירית עונה לו "כן, אני זונה קטנה שאוהבת ז"

תתפשט הוא אומר לי ותסתכל טוב איך אני הופך את אישתך לחולת ז .
התפשטתי ואז הוא מסתכל עלי ואומר לה "עכשיו אני מבין, רצית להרגיש ז גדול ולא מה שיש לבעלך" "לא היא ענתה אני אוהבת את אלון ומתה על הזין שלו" טוב אומר ערן תמשיכי למצוץ שהוא יגדל לך עוד בפה, את אוהבת את הזין הזה? מאוד היא עונה לו יש לך זין מדהים.
ואז הוא תפס אותה הפך אותה שהיא עם התחת כלפיו הרים לה את השמלה ואמר " תישארי ככה אני הולך לתת לך זין שיעיף אותך" רק חכי כאן זנזונת אני הולך לחפש גומי. ואז נירית אומרת לו לא בלי גומי אני חייבת להרגיש את הזין הזה תיכנס בי חזק תזיין אותי ערן מזיז מוריד לה את התחתון והיא אומרת לו נו תיכנס כבר תכניס לי , הוא אומר לה את תעשי כל מה שאני רוצה? כן היא עונה, מה שתרצה. " את תהיי הזונה שלי הערב? כן היא עונה לו " אני הזונה שלך ושל הזין הענק שלך, תיכנס כבר בבקשה אני מתחננת אני חייבת זין עכשיו"
ואז הוא נכנס לתוכה כל הזין העבה הזה ונירית התחילה להשתולל ולגנוח ולצעוק "תן לי תן לי אותו זה ענק זה מדהים אני מרגישה אותו בגרון שלי, איזה זין איזה גבר " והוא התחיל לדפוק אותה חזק נכנס ויוצא נכנס ויוצא ונירית על ארבע בסלון מייללת כמו חתולה, "אתה לא מבין מה יש לו שם" היא אומרת לי, "אתה לא מבין לאן הוא מגיע הזין הזה" זה מטורף. ומיד גמרה . מעולם היא לא גמרה בחדירה תמיד גמרה שעשיתי לה ביד או שהיא אוננה לעצמה. היא פשוט גמרה תוך שתי דקות.
ואז היא הסתובבה ואמרה, אני חייבת למצוץ תן לי את הזין שלך. בואי לחדר הוא אומר לה. הלכנו אחריו לחדר הוא נשכב על המיטה והזין העצום הזה עומד לו עבה וחזק. תראה מה יש לו שם היא אומרת לי. מחזיקה אותו ביד ומלטפת אותו בתאווה כמו דילדו אנושי. זה מדהים כמה שזה מגרה אני שוב רטובה
ואז הוא אומר לה תתחילי . היא באה למצוץ והוא אומר לה, לא. לפני שאת תקבלי את הזין הזה את צריכה לעבוד,
תלקקי לי את הרגליים, מה? היא אומרת, מה ששמעת. את עושה כל מה שאני רוצה, ברור?
ואז היא מתחילה ללקק לו את כפות הרגליים, תמצצי אותם כמו זין הוא אומר לה, והיא מתחילה למצוץ לו את האצבעות מלקקת אותן עוברת לרגל השנייה עולה למעלה ואז הוא מסתובב ונעמד על ארבע, תלקקי לי הוא אומר. אני בהלם היא מכניסה את הראש לתוך התחת שלו ומתחילה ללקק לו את החור של התחת ונאנחת ונוהמת , ומשתוללת,
אוהבת את החור שלי? כן היא עונה לו , . את זונת תחת? כן היא עונה לו. מטורף
אני חייבת זין היא אומרת לו חייבת להרגיש אותו. הוא משכיב אותה על הגב ומתחיל לזיין אותה חזק.
אני לא מאמינה שזה נכנס בי היא אומרת . זה מדהים זה גדול עבה קשה אני נטרפת מזה.
הוא מזיין אותה ואני לידם המיטה, היא מחזיקה לי את הזין מנשקת אותי ואמרת לי תודה תודה שאתה כל כך מפרגן אני אוהבת אותך, והיא מייללת תוך כדי ונאנחת כאילו אין מחר ואז היא אומרת לו תן לי את הזרע שלך תגמור בבקשה אני חייבת . ואז הוא פשוט גמר בתוכה והיא נטרפה מזה.
הוא קם ואמר שמעולם לא היה לו זיון כזה וננוח קצת. נירית הייתה בהלם . שתינו מים ואז הוא אמר תמצצי לי אותו עם כל השפיך שיש עליו ותעמידי לי אותו. היא התחילה ללקק ואמרה "איזה שפיך טעים" נעמד לו הזין והיא כל הזמן חוזרת ואומרת "איזה זין איזה דבר זה" הוא הופך אותה על הבטן ומתחיל לזיין . היא שוב מיללת ונאנחת ואז הוא עוצר מוציא את הזין ומצמיד אותו לפי הטבעת שלה. לא היא אומרת לא בתחת אני לא אוהבת. הוא עונה לה" מי שואל אותך זנזונת את תקבלי אותו וגם תהני" ואני רואה איך לאט לאט הוא מכניס והיא אומרת זה כואב לי, הוא שואל אותה "להפסיק? "לא היא עונה לו תעשה בי מה שבא לך תזיין אותי ותשרמט אותי כמה שבא לך.
והוא נכנס לאט לאט ואז אני שומע אותה נאנחת גונחת "זה טוב זה מדהים אני מזדיינת בתחת זה מעולה תמשיך ערן תן לי חזק " לא מבין איך זה נכנס לשם אבל היא כל כך מגורה שהכל הולך.
ואז היא צועקת אני גומרת אני מזדיינת בתחת אני גומרת וגמרה שוב. מזין בתחת? לך תבין .
הוא ממשיך לזיין אותה ואז היא נשכבת עלי ומכניסה את הזין שלי לתוכה ואני בתוך הכוס שלה והוא בתחת מזיין אותה ואני מרגיש את הזין הענק שלו לוחץ על הזין שלי. ואז הוא קם מנקה את הזין עם מגבון ונירית ממשיכה להזדיין איתי. ופתאום בלי אזהרה הוא נכנס לתוכה ואני והוא בתוך הכוס שלה היא צועקת זה מדהים שניים מזיינים אותי אני אוהבת אותך אלון אוהבת אותך תודה אני מתה.
ואז הוא פתאום גמר ואני מיד אחריו.
נירית כבר הייתה מעולפת התלבשנו היא חיבקה אותו ואמרה לו תודה מעולם לא היה לי דבר כזה.
הלכנו הביתה כל הדרך שתקנו מההלם. שהגענו הביתה נכנסנו למיטה והזדיינו בטירוף. היא אמרה לי אני אוהבת אותך אתה מדהים ועדיין הסקס איתך לבד הוא הכי טוב שיש אתה הגבר שלי.
נישקתי אותה והבטחתי לה שמתי שהיא תרצה שוב נמצא פרטנר מתאים. היא אמרה לי "תתחיל לחפש" אבל שיהיה לו ז עבה וגדול זה מגרה אותי.

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
התחת של הילה
מאת:
לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
סיפור אחרון
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה