רינה ודן

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

div>ישבתי בבר חשוך, לבד בשולחן. הייתי מבואס, כעוס על העולם, עייף... באמת שלא רציתי כלום מלבד לסיים ליטר בירה ולעוף הביתה לישון.
זוגתי היתה בחו"ל. אינני ילד, הייתי אז בתחילת שנות הארבעים שלי. חשבתי שכבר ראיתי הכל וניסיתי הכל... ואז התישבה לידי אשה. נאה ובשלה.
בערך בגילי, ושאלה אם זה בסדר, למרות שכבר התיישבה.. "שמי רינה" הוסיפה.
עשיתי תנועה עם היד שיכלה בוודאי להתפרש באופן שונה מזה שהיא הבינה.
ואז היא עשתה סימן לאיש שישב בשולחן מאחורי, ופלטה באדישות "בעלי דן".
האיש בא והצטרף אף הוא לשולחן, כשהוא מביא עימו שתי כוסות בירה גדולות.
"ראינו שאתה לבד" היא אמרה "אתה ניראה מה זה מבואס, ורצינו לשעשע אותך".
הבטתי בה במבט שכאילו אמר 'מאיפה זו נחתה עלי, ואיך בדיוק הם יכולים לשעשע אותי'. ומיד היא המשיכה ושאלה בחיוך מתוק "מה, אנחנו לא חמודים?" הבטתי בהם שוב, והם אכן נראו חמודים. הם נראו כמו השכנים המהוגנים ממול, מרובעים וסימפטיים.
"אתם בסדר גמור" אמרתי.
היא הביטה בי ואמרה: "תישמע, זה אולי ישמע מטורף. לי עצמי קשה להאמין שאני עומדת להגיד את הדברים. עברנו משבר בזוגיות שלנו, לא אלאה אותך בפרטים, אבל קיבלנו החלטה שאנחנו מצרפים אלינו גבר למיטה. גם לי מותר" אמרה ולא פירטה מה בדיוק מותר גם לה.. "עד היום לא ידענו איך לעשות את זה. אנחנו לא אנשים שמורגלים בשכאלה, אבל החלטנו. לא היה לנו אומץ ולא ידענו איך לגרום לזה לקרות, והנה עכשיו ראיתי אותך ובלי לחשוב הרבה, שמא אתחרט, ועם חצי ליטר בירה בבטן, הנה אני מעיזה. ובעלי זורם איתי. בינתיים.."
הבטתי בהם מבלי שיכולתי להוציא מילה מפי. בבת אחת שכחתי את הבאסה שהייתי שקוע בה, אדרנלין הציף אותי, ופלטתי איזה "נו?" כזה.
הפעם הוא דיבר. "בוא איתנו אלינו הביתה. לא תצטער. אנחנו גרים רבע שעה מכאן. תיסע אחרינו".
והם קמו, כאילו שהיה ברור להם שאסכים.
כנראה שבצדק, כי תאכלס, הסכמתי. קמתי גם אני, שילמתי את החשבון ויצאתי אחריהם. הם נכנסו לרכב יוקרתי. נכנסתי לרכבי ונסעתי אחריהם. מהר מאד הגענו לבית ברח' שקט של קוט'גים ווילות. החניתי את רכבי ליד ביתם, יצאתי ופניתי לעבר השער. שמותיהם התנוססו עליו, בתוספת שם המשפחה והתואר ד"ר שהיה צמוד לשני השמות, בתוספת תחומי התמחותם.
פסענו כולנו יחד לעבר הבית. רינה היתה מבודחת, אולי מבושמת קלות, אם כי הבחנתי שהיא גם במתח, דבר שחיזק את תחושתי שכל מה שסיפרו לי היה אמיתי.
נכנסנו לבית. בית בטוב טעם. התיישבתי על הספה, רינה לידי, ודן הגיש לנו כוסות יין. ה 'סמול טוק' נימשך דקות. רינה חיבקה אותי ונישקה את פני בעדינות וליטפה את שערי. אט אט היא סובבה את פני לעברה והחלה מנשקת אותי בפה, נשיקה עסיסית שהלכה והתלהטה, והלשון שלה החלה לחדור אל פי, תרה אחר לשוני. זה היה מגרה ונעים. הרגשתי כבחלום ונזכרתי איך רק לפני זמן קצר הכל היה כל כך שלילי...
לאחר כמה דקות היא קמה וביקשה שנבוא לחדר השינה. כשהגענו לשם היא החלה מיד להתפשט.
התיישבתי, עדיין המום מהשינוי הפתאומי במצבי, על כורסה שניצבה לא רחוק מהמיטה. רינה היתה קטנה וסקסית, מלאה היכן שצריך, עם עור חלק ויפה, ולא מגולחת למטה. היא היתה יפה ומושכת.
דן התפשט אף הוא והיא קרבה אליו, נצמדה לגופו ונישקה אותו ארוכות. היא הורתה לו לשכב על גבו על המיטה, עלתה עליו בשישים ותשע, והחלה למצוץ את איברו שהחל להתמלא ולהזדקף לאט.
מלמעלה למטה, מהצדדים, עם הלשון סביב העטרת הנפוחה, ואז שואבת אותו כמעט לכל אורכו עמוק לתוך פיה. מהמקום בו ישבתי ניראה שהיא ידעה לעשות את זה היטב. במקביל הוא ליקק את הכוס המתנפח שלה. היא היתה סקסית בטירוף. היא השמיעה אנחות מידי פעם והניעה את אגנה קלות מטה מעלה על פניו. לפי הקולות שבקעו מגרונו הבנתי שגם הוא חשב שהיא ידעה היטב מה לעשות.. היא הביטה בי במבט מתגרה וסקסי תוך שהיא מוצצת אותו ואז אמרה לי: "נו כבר, תתפשט, טמבל". נעמדתי והורדתי את חולצתי ואז פתחתי את מכנסי. היא לא הסירה את עיניה ממני ולו לשנייה.
הזין שלי כבר התחיל להתארך ולהתמלא, והיא בחנה את גופי בעיון מבלי שהיא מרפה מן הזין שבפיה. זה היה כל כך מגרה. היא סימנה לי בידה להתקרב ולבוא לפניה. נעמדתי מולה, מעליו, והיא תפסה בידה את הזין שלי, שעכשיו כבר היה זקוף למדי, החליקה עליו וקירבה אותו לפיה.
אוחחח ... היא ידעה לעשות את זה טוב.. והיא אמרה "דן, איזה כלי יפה מצאנו לנו". ואז לקחתי את היוזמה, התרחקתי ממנה והלכתי לצד השני.
נעמדתי על בירכי מעל פניו של דן ממש, והבטתי בו מלקק אותה. התחלתי ללטף לה את הישבנים העסיסיים שלה ולעסות אותם בתנועות מעגליות, תחילה סביב סביב ואח"כ יותר ויותר קרוב לפי הטבעת הצמוד, היפה והמושלם שלה. פיסקתי את הישבנים ויכולתי לראות שהכוס שלה נוטף נוזלים.
התחלתי ללקק לה קלות את פי הטבעת בעוד אני מכניס את אצבעותיי עמוק לכוס שלה, מעסה בעדינות תחילה ואח"כ יותר לעומק ובמרץ את נקודת הג'י שלה.
היא השתוללה. בעלה הביט במה שאני עושה וניראה מגורה ומוטרף ממה שרואות עיניו. הזדקפתי וכיוונתי את איברי הזקור התפוח והמגורה לתוך הכוס הממתין שלה. היא פלטה אנחה גדולה בעת שחדרתי אותה. בעלה הסתכל בעיניים פעורות על מה שקורה סנטימטרים ספורים מעל לפניו.
ניראה שהוא אהב את זה. ואז הוא המשיך ללקק לה את הדגדגן תוך שאני חודר אותה שוב ושוב. זה היה פשוט מטריף.
המשכתי לעסות לה באצבעי את החור של התחת, תוך שאני מחדיר אותה לאט לאט פנימה והחוצה, יותר ויותר עמוק. וכל העת לא מפסיק לזיין לה את הכוס העסיסי והרטוב. ניראה לי שהטיפול המורכב שקיבלה ממני ומלשונו של דן נעם לה ביותר... היא נאנחה וגנחה, ולא הפסיקה להגיד "זה ניפלא, זה מדהים..." לאחר זמן מה הוצאתי את הזין שלי מהכוס שלה. לפי התגובה שלה למגע אצבעותיי בישבנה, החלטתי לנסות לחדור אותה מאחור. בעדינות רבה כיוונתי את קצה הזין שלי, שהיה רטוב כולו מהנוזלים שלה, לחור התחת המושלם והממתין שלה. בעלה ניראה לי קצת המום והיא קפאה מעט בהבינה מה אני עושה, אך לא התנגדה ולא הרחיקה את עצמה ממני.
בעדינות רבה שמתי את קצה הזין בכניסה האחורית שלה תוך שאני לוחץ עם אגודלי את הראש של הזין על הדופן התחתונה של החור שלה. שוב המתנתי לראות אם יש התנגדות מצידה, אך לא היתה. ואז זה עבד. זה כמעט תמיד עובד. הראש של הזין שלי החליק בבת אחת פנימה ונעלם כולו בתוכה. היא לא זזה. גם דן פער זוג עיניים וקפא במקומו. עצרתי כאן ונתתי לה להתרגל לתחושה, מבלי לעשות כל תנועה או תזוזה נוספת.
היתה לי די ברור שהיא אינה מנוסה בזה, אבל גם ברור שזה היה נעם לה מאד. היא החלה להניע את עצמה סביב הזין שלי, בתנועות עדינות, איטיות תחילה, ולאט לאט יותר ויותר לכיוון גופי, כשהיא גורמת לזין שלי לחדור יותר ויותר עמוק לישבנה, בקצב שהיא קבעה, עד שדקות ארוכות אח"כ הייתי כל כולי בתוכה.
בעלה הביט בשקט במחזה שמתחולל מעליו. ואז התחלנו שנינו בתנועות פנימה החוצה. תחילה לאט ובזהירות. היא הלכה והשתחררה, והאריכה את תנועותיה פנימה והחוצה מחליקה לכל אורך האיבר הזקוף שלי, בעוד אני אוחז במותניה ועוזר בתנועות החדירה. זה היה מטורף. הרגשתי שאני חייב להאט, אחרת אתפוצץ כאן ועכשיו. הוצאתי אותו מתוכה ושוב הכנסתי את שתי אצבעותיי לתוך הכוס שלה, מעסה בתנועות נמרצות את נקודת הג'י שלה.
רק עכשיו החל דן לחדש שוב את עבודת הלשון שלו על דגדגנה הבולט והמגורה. ואז היא התחילה לרעוד ולצעוק. היא גמרה במשך דקות ארוכות.
לאחר מכן ירדה מדן ונשכבה לידו על גבה מתנשפת, עיניה בוהות בנקודה לא ברורה בחלל החדר. עליתי עליה וחיבקתי אותה, צמוד לגופה לכל אורכו, והחדרתי את הזין שלי לתוכה שוב. היא החזיקה אותי חזק, מחבקת אותי, נצמדת לכל אורך גופה לגופי, ופינו נפגשו לנשיקה לוהטת. הזין שלי היה בתוכה עד הסוף ושנינו נענו עכשיו בקצב אחיד, ביחד, מצמידים את האגנים שלנו זה לזו. ואז זה קרה. התפוצצתי בתוכה. רועד כולי מעוצמת האורגזמה. הבחנתי שגם היא רועדת שוב. לקח הרבה זמן עד שנרגענו שנינו, עדיין חבוקים. דן ישב לצידנו, מביט בנו רגוע ונינוח.
ליטפתי את פניה ברוך. את שערה. המשכתי לנשקה קלות כששפתי מרפרפות על פניה. לא ידעתי איך להודות לה על מה שהיה.
היא דיברה ראשונה. "תודה לך", אמרה "אתה הראשון שלי שם".

זו היתה תחילתה של ידידות מופלאה שנמשכה שנים.

אם אהבתם אנא כיתבו אלי וספרו, שתפו או....

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
התחת של הילה
מאת:
לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
סיפור אחרון
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה