הפעם הראשונה שלי עם זוג

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

div>בקושי הצלחתי לנהוג. כל הדרך עמד לי, ולא הצלחתי להוריד את הזיקפה.

אפשר להבין את זה, אני מניח. הייתי בדרך למפגש הראשון שלי עם זוג, והמחשבות על מה הולך לקרות עשו את שלהן. שוחחתי עם טלי בטלפון, אך לא החלפנו תמונות, ובעצם על סמך הכימיה בשיחת הטלפון החלטנו להיפגש. גם על בעלה דורון לא ידעתי הרבה, מלבד העובדה שהוא מעוניין כמוה במפגש, ושצירוף גברים למיטתם אינו זר להם. כל הדרך המחשבות המשיכו לרוץ. מצד אחד חששתי. אני הולך אל משהו לא מוכר. מצד שני, הייתי כל כך חרמן, וכל כך מגורה, ששום דבר לא היה עוצר אותי בדרך להגשמת החוויה.

התקשרתי מלמטה, וטלי אמרה שמכיוון שמאוד קר (זה היה בחורף), היא נשארת במיטה ליד הרדיאטור, ודורון יפתח לי את הדלת. עליתי במדרגות, דפקתי בדלת, היא נפתחה, ומולי עמד גבר לא מוכר כשמאחוריו דירה חשוכה לגמרי. תכנס, הוא אמר, ואני צעדתי אחריו לתוך הבית. הוא הוביל אותי לחדר אחר, שנראה כמו חדר עבודה. על השולחן ניצב מחשב, פתוח על אתר עדשת עירום,
חלונית אחרת היתה פתוחה על צ'אט כלשהו, ונראה היה שהם עדיין ממשיכים בתהליך חיפוש פרטנרים נוספים. התיישבנו, ודורון החל לשאול אותי שאלות על עצמי, ואיזה סוג מפגש אני מחפש.
הסיטואציה היתה מוזרה ומסקרנת, וקצת חששתי מכך שטלי לא נראית כלל בסביבה. נראה שעברתי את הראיון בהצלחה, שכן אחרי שתי דקות יצאנו מהחדר, ומולנו הופיעה במסדרון טלי. מהרגע הזה ידעתי שהמפגש הולך להיות מוצלח.

טלי היתה אשה מלאה, בעלת חזה גדול ועסיסי, עיניים רכות ונעימות, ומשהו בה שידר פתיחות וחום.
היא היתה לבושה בחלוק סגור ברישול, ומתחתיו לא לבשה דבר. אמרנו שלום בנשיקה, והתקדמנו שלושתנו אל חדר השינה. היא נשכבה על המיטה, ודורון התפשט לגמרי ונשכב לידה. אני נשארתי לעמוד לעוד רגע קט, לראשונה בחיי הייתי בנוכחות גבר ערום בחדר המיטות, וניסיתי לראות האם אני זורם עם הסיטואציה. הסתכלתי על טלי, וידעתי שאני לגמרי בעניין. נשכבתי לצדה על המיטה, והצעתי לעסות את כפות רגליה. היא חייכה במבט מתפנק, והושיטה לי קרם לחות שהיה מונח לצד המיטה. נראה שהיא נהנתה מאוד מהעיסוי. היא עצמה את עיניה, ואמרה לדורון "תראה איך מפנקים אותי...". לאחר עיסוי כפות רגלים של כמה דקות, התחלתי לטפס עם ידי כלפי מעלה. גם דורון הצטרף, והסיר לטלי את החלוק. היא שאלה אותי למה אני עדיין לבוש, ובזריזות נפטרתי מהבגדים, והצטרפתי לדורון שעיסה את שדיה. כל אחד מאיתנו התמקד בשד אחד, כך שטלי לוטפה בו זמנית על ידי שני גברים. מדי פעם מצצתי פיטמה, ואז עליתי עם פי כלפי מעלה והתנשקתי עם טלי בנשיקה צרפתית חושנית ומסחררת. דורון שכב לידינו. עמד לי בטירוף. הסיטואציה היתה מחרמנת מאוד. ירדתי אל בין רגליה, והתחלתי ללקק את הרטיבות המצטברת. היא היתה חלקה לגמרי, ואני ליקקתי תחילה בעדינות את פנים ירכיה, ולאט לאט צמצמתי את מעגל הליקוקים לכיוון הדגדגן. כשהגעתי אליו, טלי נרעדה חרישית. ליקקתי אותו בקצב אחיד, מלמעלה למטה, לאחר מכן בעיגולים ובשמיניות עד שזיהיתי את הקצב שמענג אותה ביותר. האנחות שלה נעשו קולניות. היא עצרה אותי לרגע קצר, ואמרה לי "אני צריכה להגיד לך שאני משפריצה כשאני גומרת". הסתכלתי עליה מופתע, כי היה נראה שהיא מתביישת, ואמרתי לה שזה מצוין, שתרגיש בנוח, ושאני מאוד רוצה לענג אותה. המשכתי ללקק במרץ ולהחדיר אצבע לתוך איברה, כשלפתע פרצו קילוחי נוזלים לכל עבר. זה לא היה זרם אחד ואחיד, אלא גלים קטנים וגדולים של טיפות, שמצאו את דרכם לתוך פי, לסדין ולכל מה שהיה בסביבה. הגמירה שלה היתה חזקה וקולנית. לקחתי שניה להתאושש, והמשכתי מיד לרדת לה. היא היתה מולטיאורגזמטית, והגמירה השניה והרטובה לא אחרה לבוא.
הייתי כל כך מרוכז בלהסב לה הנאה, שאני לא בטוח מה דורון עשה באותו זמן. אולי התנשק איתה, אולי נהנה מלצפות במחזה.

כעת טלי ביקשה למצוץ לנו, ודורון ואני נעמדנו ליד המיטה. טלי אחזה בכל יד באיבר אחר ומצצה לנו לסירוגין. לאחר כמה דקות, הלבשתי קונדום, וחדרתי אליה בזמן שהיא מוצצת לדורון. החדירה היתה קלה מאוד, כי היא היתה מאוד רטובה, והאווירה בחדר היתה לוהטת. היא גמרה פעם נוספת, והשפריצה את טיפות נוזלי הכוס שלה על ירכי. כעת היא רצתה להרגיש את דורון בתוכה, אבל חשקה בעזרתי. ביקשה שאשכב על הגב, ועשיתי כדבריה. היא נשענה אחורנית עלי, רגליה פסוקות, וביקשה ממני לאחוז בשדיה הגדולים. תפסתי אותם מאחור בזמן שדורון נשכב בין רגליה והחל לזיין אותה. זו היתה תחושה מיוחדת, להחזיק את בת הזוג בזמן שבעלה חודר אליה. דורון גמר די מהר, פינה את מקומו, ואני חזרתי אל בין רגליה, ירדתי לה עד לגמירה נוספת שלה, ואז התחלתי לזיין אותה. עמד לי מאוד, והתחלתי לפמפם אותה בקצב גובר. היא ביקשה שאאט, כדי שלא אגמור, אך הרגעתי אותה ואמרתי שאני שולט בשפיכה שלי, ואוכל להמשיך כמה שתרצה. דורון בינתיים יצא מהחדר, ואני וטלי המשכנו לעשות אהבה בתנוחות שונות. התנוחה המועדפת עליה היתה דוגי סטייל, וזו התנוחה בה היינו כשדורון חזר לחדר. הוא הסתכל עלי חודר אליה, ושאל אותה "איך מרגישה חדירה עם זין כזה עבה?" אני הייתי קצת נבוך, וחשבתי שטלי תענה לו משהו בסגנון, "האיבר שלכם באותו גודל" או "אין הבדל", אבל במקום זה היא נאנחה בקול, ואמרה "הוא מגיע למקומות... ממש מרגישים". לא היה נראה שתשובתה מפריעה לו, והבנתי שיש ביניהם פתיחות רבה מאוד.

המפגש נמשך ונמשך. טלי היתה ללא ספק אחת הנשים הסקסיות ביותר שפגשתי. מעולם לא הכרתי מישהי שגמרה כל כך הרבה פעמים בערב אחד. בשלב כלשהו ביקשתי לראות אותה מאוננת. היו לה כל מיני צעצועים, והיא בחרה שניים מהם. נשכבה על המיטה, והראתה לי איך היא מחדירה דילדו ארוך ומפותל, ותוך כדי מעסה את הדגדגן עם ויברטור. אני נשכבתי על המיטה, והסתכלתי מקרוב איך היא מענגת את עצמה עד לגמירה רטובה נוספת. הגניחות שלה היו מחרמנות, והמראה שלה בזמן הגמירה הוא בלתי נשכח. זרמנו למין בתנוחות נוספות, ובמיוחד נהניתי ללטף את כל גופה בנגיעות עדינות ומצמררות בזמן שאנו מתעלסים. אני זוכר במיוחד כיצד השכבתי אותה על הגב על קצה המיטה, רגליה מקופלות אחורנית, ובזמן שאני עומד לצד המיטה חדרתי לתוכה. בתנוחה זו החדירה היתה עמוקה במיוחד, ותוך כדי שהיא משתגעת מהנאת האורגזמה היא מצצה לדורון.


אחרי שלוש או ארבע שעות של סקס סוער, הגיע הזמן להיפרד. אני גמרתי פעמיים במהלך הערב, והיא - מי יודע כמה. אבל אני לא הייתי סוף הערב מבחינתם... טלי שאלה אם אוכל להשאיר לה קונדום. מסתבר שבזמן שדורון יצא מהחדר, הוא מצא דרך עדשת עירום גבר נוסף שירצה לצרף, והוא בדרכו אליהם. מה יכולתי לעשות? השארתי להם קונדום...

זו היתה ללא ספק אחת החוויות המסעירות ביותר שחוויתי. טלי ודורון הזמינו אותי אחר כך למפגש נוסף, שהיה לא פחות מוצלח, אך בשל נסיבות החיים הקשר נותק.
המפגש עם טלי ודורון התקיים לפני הרבה שנים, אך מבחינתי לפחות, זה לא היה הסוף אלא ההתחלה.
נחשפתי לסצינה שלא הכרתי קודם, ומאז הצטרפתי לכמה זוגות, חלקם קוקהולד.
אשמח לשמוע תגובות מזוגות ונשים שעברו חוויות דומות ומעוניינים במפגשים מסעירים, ואם טלי ודורון מזהים את עצמם בסיפור - יהיה כיף לשמוע מכם.

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר
סיפורים נוספים מאת לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה